NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Rezonans magnetyczny,
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 15:43  
Cytuj
Witam, czy orientuje się ktoś z Państwa jak długo się czeka na rezonans prywatnie w szpitalu? Umawiałam się na rezonans ponad miesiąc temu na NFZ w Sanusie i wizyta jest dopiero na początek maja, a tak długo niestety nie mogę czekać z obawy na pojawiający się co raz mocniejszy ból w kręgosłupie, a prześwietlenie nic nie wykazało.
I jeszcze jedno pytanie, czy skierowanie nie wygasło skoro było wystawione ponad miesiąc temu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 15:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 17:34  
Cytuj
W szpitalu robią z dnia na dzień prywatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 21:00  
Cytuj
dziekuje za info, czy potrzebne jest skierowanie? czy muszę wybrac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 22:36  
Cytuj
Jeśli chodzi o rezonans magnetyczny w Szpitalu to nie trzeba mieć skierowania. Idziesz, umawiasz się na drugi dzień płacisz 390 zł i za 2 dni masz wynik. Jeśli ból jest silny to się nie zastanawiaj długo. Sama podjęłam decyzję, że nie będę czekać, bo prędzej z bólu umrę i w tym momencie jestem już po diagnozie i hospitalizacji i czuję się 50 % lepiej. A wszystko trwało dosłownie 2 tygodnie. Zdrowia nie da się kupić, ale zawsze można sobie szybciej pomóc. Jeśli cierpisz nie zwlekaj. Życzę zdrowia. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 23:25  
Cytuj
zapamiętajcie : w stalowej można mieszkać ale nie uczyć się,zarabiać czy leczyć jak dostałem skierowanie na rezonans to gdy pokazywałem skierowanie w stalowej to lokalni znachorzy łapali gromnicę i odmawiali zdrowaśki wybałuszając gały ze zdumienia - wróciłem do domu wykonałem 2 (dwa) telefony do Rz-owa i rezonans oczywiście bezpłatny miałem załatwiony z terminem 9 dni - więc - chęci - trochę determinacji i oczywiście Podkarpacie to nie ST wólka..umiechumiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 19:06  
Cytuj
alhcap, a gdzie byłeś/łaś u neurologa?
Ponoć w Nisku jest jakiś dobry
Oczywiście tak zrobiłam, jestem już po rezonansie i czekam na wyniki badania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »