NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 23:24  
Cytuj
@PolakzPolski
Aleś pocisnął ...:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 23:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 01:00  
Cytuj
Dobre imię Polski jest szargane przez Targowwicew PE. To takie gówienko które jest realnie poważne bo irytuje plugawymi intencjami. Możliwie ze nawet personalne poglądy kogoś na prowincji są mniej istotne dla powrotu wychowania naszych dzieci pod zdziwaczałymi wartościami liberalnej lewicy europejskiej. Nie widzę szansy na stawianie na te upadłe anioły postępu, oni odchodzą i Polska jest jednym z tego powodów. Postmodernizm się skończył w płomieniach no-go zones i doprowadził do wymiany populacji europejczyków.

Możemy się bawić w słowa do oporu, ale musimy przyznać się gdzie jest intencja.
Szopen i Hans się uaktywnili ale czy się uaktywnili gdy Polacy walczą o ucywilizowanie naszych sądów od ludzi minionej epoki którzy kryli gigantyczne krzywdy najnowszej i poprzedniej historii? Nie wszystkich ale tych którzy krzywdzili wymiernie i robią w pory gdy ich czas nadchodzi. Z jednej strony widzicie zło w prywatnych poglądach i w paru gostkach na MN na tle 60 tys zwykłych Polaków, ale nie widzicie zła w instytucjach które rzeczywiście wpływają na codzienny los wszystkich.

Jest pewien poziom hipokryzji który wymaga refleksji przyzwoitych ludzi. Jest tu ich nawet sporo w naszym mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 01:25  
Cytuj
CYTAT
Z jednej strony widzicie zło w prywatnych poglądach i w paru gostkach na MN na tle 60 tys zwykłych Polaków, ale nie widzicie zła w instytucjach które rzeczywiście wpływają na codzienny los wszystkich.

A po czym wnioskujesz co ja widzę, a czego nie dostrzegam? Może po tym, że oto nie podjąłem walki o wyzwolenie polskiego sądownictwa poprzez pyskówy z anonimami na jakimś forum jakiegoś mniej znaczącego miasteczka na podkarpaciu? A może po prostu nie jestem idiotą i wiem, że takie działanie jest bezcelowe i służy jedynie wyklepywaniu w klawiaturę własnych frustracji? A poza tym, odnośnie ostatnich Twoich słów uwierz mi, że mój los jest dla mnie istotniejszy niż codzienny los wszystkich. Najzywczajniej nie mam ani czasu ani ochoty przejmować się wszystkimi. Jest tu mnostwo osób, które chętniej zajmują się czyjąś niźli własną dupą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 01:25  
Cytuj
sorry poszło 2x, sm ostatnio nie ogarnia internetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 02:21  
Cytuj
CYTAT
Ja, nie potrafię zrozumieć, jak można naśladować i gloryfikować człowieka, partię, który(a) uważał(a) Polaków za podludzi oraz próbował(a) wymordować. W dodatku tłumacząc to walką o Polskę i jej dobro (piszę o ONR itp), nadaje się to raczej dla lekarza umiech


Kogo obchodzi ONR? To następna ustawka do rzygania na Polaków przez opozycje zewnętrzną przygotowane na połajanki w PE.

Zastanówmy się dlaczego nie mają połowy Sejmu skoro cała prawica to oni. Nie mają.
Ale to nic dla lewych i liberalnych oszustów i złodziei głodnych odzyskania władzy nie znaczy. Opluć i obrzydzić gdy samemu jest sie szambonurkiem od paru pokoleń. Ich nosy są nie czułe na własny smród gdy mogą nasmrodzic wszystkim dookoła. Leminga trzeba karmic bo zdechnie od oczywistej prawdy.

Pan Boczek klepie co wie i nie rozumie gdzie to zjadł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 02:51  
Cytuj
"Możemy się bawić w słowa do oporu."

I możemy też udawać, że nie dostrzegamy inspiracji w słowach, gestach i wyglądzie ONR.

Kto chce udawać, że nie wyglądają jak kolaboranci dla których Rudy, Zośka czy inni z Szarych Szeregów (Szkoła nr 11) nie mieliby nic oprócz kulki w łeb? Kto ma odwagę powiedzieć, że Seig Heil w ich wykonaniu to przejaw patriotyzmu? Śmiało. Wpisujcie się na listę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 02:54  
Cytuj
"Kogo obchodzi ONR?"

Asię "Miesięcznicę" Dżoanę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 05:25  
Cytuj
Sugerujesz ze ONR poszedłby z folksdojczami albo ruskimi na Polskę tak jak politycy z PO PSL i Nowoczesnej?

Nie znam osobiście środowiska ONR ale po zapytaniu wujka google wątpię ze przeczytałeś po napisaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
Rezygnacja z lania wosku, wróżb, czarów marów to akurat pozytyw.


Dlaczego? To też czczenie szatana?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 08:48  
Cytuj
@CDN...

Chętnie Ci odpowiem, ale proszę najpierw powiedz mi czy mam Cię wpisać na listę.

Lista osób, które uważają, że Seig Heil w wykonaniu ONR to patriotyzm.
1. CDN... ???

Rozumiem, że nie znasz osobiście środowiska ONR, tak jak zapewne nie znasz osobiście środowiska ISIS albo środowiska muzułmanów we Francji czy Anglii więc trudno Ci się wypowiadać na ich temat. Trudno nie pochwalać Twojej decyzji o wstrzymaniu się z osądami na temat środowisk z którymi osobiście nie masz zapewne kontaktu, ale może warto spróbować i wydać opinię na podstawie wiadomości do których masz dostęp.

Co prawda na pierwszym miejscu chętnie widziałbym panią Dyrektor Dżoanę, ale chyba jeszcze nie zaczęła się udzielać w tym wątku. Zawsze może dostać honorowe miejsce na początku listy.

PS. Zaczekam jeszcze chwilę na kolejne nazwiska na liście. A potem możemy kontynuować dyskusję na temat polskiego Seig-Heil-patriotyzmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
"Możemy się bawić w słowa do oporu."

I możemy też udawać, że nie dostrzegamy inspiracji w słowach, gestach i wyglądzie ONR.

Kto chce udawać, że nie wyglądają jak kolaboranci dla których Rudy, Zośka czy inni z Szarych Szeregów (Szkoła nr 11) nie mieliby nic oprócz kulki w łeb? Kto ma odwagę powiedzieć, że Seig Heil w ich wykonaniu to przejaw patriotyzmu? Śmiało. Wpisujcie się na listę.



no zdrowo pier....sz chłopie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 10:50  
Cytuj
@mad dog

Wpisać Cię na listę? Nie wiem czy CDN... i Dżoana się zdecydują więc możesz mieć pierwsze miejsce.

W USA nie ma ustawowego zakazu propagowania nazizmu. Dlatego po wpisaniu w google "confederate and nazi flags" zobaczysz flagę, którą masz ustawioną jako zdjęcie profilowe (confederate) w towarzystwie flag z symbolem starożytnego symbolu słońca popularnie nazywanego swastyką. I od czasu do czasu łapki wyciągnięte w jakże uroczym Seig Heil. Co ciekawe, na niektórych ze zdjęć widać, że Amerykanie nie mają oryginalnego pomysłu na mundury, bo bezczelnie skopiowali te noszone przez ONR.

PS. Myślę, że Rudy i Zośka w mgnieniu oka rozpoznaliby faszystowskie bydło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 18:08  
Cytuj
Dopisz i mnie, bo SRAM ze strachu przed
lapanką Renii B. z totalnej opozycji trollciu good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2017r. 23:25  
Cytuj
Komentarz Asi Dżoany pod zdjęciem Seig Heilujących ONR-ów.

"Każdy ma prawo ocenić. Tak jak napisałam nic złego nie widziałam w ONR."

Dlatego zwracam się do pani Joanny Niwierskiej z pytaniem:

czy wchodząc do pani gabinetu w Publicznej Szkole Podstawowej nr. 11 im. SZARYCH SZEREGÓW można się z panią przywitać staropolskim "Seig Heil" albo równie ciepłym "Heil Hitler"?

I jeszcze pytanie drugie: czy nadal pani nic nie widzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2017r. 10:30  
Cytuj
Liczysz na odpowiedź? Dżoana teraz z podkulonym ogonem siedzi w norze i czeka na krótką pamięć ;-)

PS
Najważniejsze, że większość rodziców, których dzieci są w tej szkole to normalni ludzie i nie dają się takim.....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2017r. 11:01  
Cytuj
Ludzie z Szarych Szeregów byli katowani, wieszani, rozstrzeliwani, gazowani za wypisywanie "Hitler Kaput". Ja na nic nie czekam. Ja piszę tutaj "Joanna Niwierska JAKO dyrektor Szkoły im. Szarych Szeregów Kaput".

Nie będzie faszystka pluła nam w twarz ni dzieci nam plugawić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2017r. 11:17  
Cytuj
11 Listopada 2017 w Stalowej Woli miało miejsce V Ognisko Patriotyzmu.

„Organizatorem V Ogniska Patriotyzmu jest Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli wraz z Stanisławem Sobierajem Przewodniczącym Rady Miejskiej w Stalowej Woli, a także Ruch Społeczny Kocham Stalową Wolę, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli oraz Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej. Patronat honorowy nad obchodami objęli Janina Sagatowska Senator RP i Rafał Weber Poseł na Sejm RP.”

Jest ognisko. Patriotyzm.
Śpiewy. Patriotyzm.
Grupy rekonstrukcyjne. Patriotyzm.
Masa ludzi prawdziwych Polaków w mundurach. Patriotyzm.
Kotyliony. Patriotyzm.
Flagi. Patriotyzm.
I jeszcze więcej Patriotyzmu.

11 Listopada 2017 w Stalowej Woli pani Joanna Niwierska (ps. Asia Dżoana) publikuje na facebooku post o ONR.

W wyniku dyskusji, która się wywiązała, pod postem pojawiły się zdjęcia Seig Heilujących ONR-wców. Komentarz pani Joanny Niwierskiej? „Każdy ma prawo ocenić. Tak jak napisałam nic złego nie wiedzę w ONR.”

11 Listopada 2017 pani Niwierska stwierdza, że nie widzi nic złego W PROPAGOWANIU FASZYZMU.

Jak wygląda stan rzeczy na dzień 19 Listopada 2017. (ponieważ moje informacje mogą być niepełne proszę o informacje, które pozwoli mu uaktualnić poniższą listę)

Prezydent Lucjusz Nadbereżny – upomnienie. Bo kiedy nie widzisz nic złego w zamordowaniu 6,000,000 Polaków to należy Ci się upomnienie.

Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Sobieraj. Cisza.

Ruch Społeczny Kocham Stalową Wolę. Cisza.

Fundacja Kedyw. 15 listopada wspomina o premierze nowej książki Romana Niwierskiego, ale w sprawie Joanny Niwierskiej – cisza.

Grupy Rekonstrukcyjne. Cisza ?

Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej (przypomnijmy, że pani Niwierska jest dyrektorką w szkole im. Szarych Szeregów. Tak, wiem, że Szare Szeregi to ZHP, a nie ZHR). Cisza ?

Stalowi Patrioci. 18 Listopada informacja o Powiatowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej „Partyzancka Dola”. W sprawie faszyzującej dyrektorki? Cisza.

Moje pytanie kieruję do wszystkich uczestników V Ogniska Patriotyzmu:

Czy patriotyzm to śpiewanie, maszerowanie i rozpalanie ognisk ? Czy może patriotyzm to coś więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2017r. 11:45  
Cytuj
a jeszcze pozostali dyrektorzy i wice dyre ze starej "dobrej władzy" i dołki kopiąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2017r. 21:49  
Cytuj
Pierwszym protestem na świecie przeciw zagładzie Żydów, nie był protest Francuzów, Holendrów, Belgów, Anglików czy polskiego Rządu w Londynie, a apel pochodzący ze środowisk nacjonalistycznych, narodowych (mnie osobiście trochę dotknęło bo identyfikuję się z piłsudczykami, a tu narodowcy, ale trzeba być sprawiedliwym i oddać im cześć). Tak moi drodzy. Pierwszym protestem był, protest Zofii Kossak-Szczuckiej, powiedzielibyście dziś antysemitki, a może i faszystki (bo niektórzy nie rozumieją pojęć jak widzę)? Zofia Kossak-Szczucka nie kryła się ze swoimi poglądami przed wojną, nie kryła się również i w tym swoim proteście, bo jasno tam pisze że jej uczucia względem Żydów nie uległy zmianie. A jednak wydaje protest i zakłada chyba wszystkim znaną organizację pod kryptonimem ŻEGOTA (Rada Pomocy Żydom) która zostaje włączona w struktury polskiego rządu na uchodźctwie. Rada ta uratowała jak się szacuje kilkadziesiąt tysięcy Żydów i była jedyną w swoim rodzaju w Europie. W ramach której działa później między innymi Irena Sendlerowa. I co faszystka z tej Kossak?
Idźmy dalej. Z samego ONR śmierć ponosi jej lider w KL Auschwitz między innymi za pomoc udzielaną Żydom. Tak wspomina go Wolf Glicksman: Przedwojenny przywódca antysemickiego ruchu młodzieżowego Jan Mosdorf niejednokrotnie ryzykował życie przenosząc moje listy do krewnej znajdującej się w obozie kobiecym w Brzezińce (…) przynosił mi warzywa, chleb, ubrania”
Dalej, członek Komitetu wykonawczego ONR, Edward Kemnitz, przez całą okupację pomagał Żydom ryzykując życie swoje i najbliższych. Po wojnie spędził 10 lat w ubeckim więzieniu. Możecie o nim przeczytać na stornie Yad Vashem. Jest odznaczony medalem Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata razem ze swoim ojcem.
Ci wszyscy ludzie nie byli wyjątkami. Polscy nacjonaliści w przeciwieństwie do europejskich nie współpracowali z aparatem III Rzeszy, nie uczestniczyli w akcjach przeciw Żydom. Nie tworzyli organu kolaborującego ani oddziałów SS jak na zachodzie. Przeciwnie dzielili los razem z Żydami od początku okupacji. Angażowali się w pomoc i pamiętajcie ta pomoc była karana śmiercią (takiej kary nie było w innych krajach). Jeśli ktoś uważa, że przeszli przemianę widząc zło, to niech sobie zada pytanie dlaczego inne organizacje nacjonalistyczne nie przeszły takiej przemiany w Europie tylko współpracowały w ludobójstwie? Na zachodzie poważni historycy badający ruchu nacjonalistyczne czy narodowe zauważyli, że Polska była wyjątkiem. W Polsce po wojnie przypięto im łatkę faszystów i jak widać trwa to do dziś. Z czego to wynika, z Waszej nieznajomości historii własnego Kraju, strachu?
Każdemu kto nie czytał Protestu Kossak-Szczuckiej polecam i wnioski kim była.
Zofia Kossak napisała że nie chce być Piłatem umywającym ręce widząc cierpienie Żydów, ja nie chcę być Piłatem umywającym ręce wobec kobiety (Dyrektorki SzP 11), która w ostatnim czasie jest atakowana łącznie za dewizę Polskiego Państwa Podziemnego, Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, Szarych Szeregów: Bóg Honor Ojczyzna, atakowana za obronę swojej wiary i nauki KK odnośnie wróżenia. I mogę być w tym nawet sam. Dobranoc!

PS Wpisz sobie ich wszystkich na listę zaczynając od Kossak i Bartoszewskiego wszak wszedł w skład tej Rady, która powstała z inicjatywy antysemitki i nacjonalistki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2017r. 22:09  
Cytuj
Paweł Kukiz już wyszedł z szafy Andrzejku.
Po kompromitacji totalnej opozycji jej wyborcy mają na kogo głosować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2017r. 22:35  
Cytuj
CYTAT


Nie będzie faszystka pluła nam w twarz ni dzieci nam plugawić.


Antifa wychodzi na ulice good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2017r. 23:02  
Cytuj
@Pilecki Do poniedziałku nie będę miał za dużo czasu, żeby tutaj pisać, ale mam dla Ciebie cytat i jedno pytanie.


"Przeciwnie dzielili los razem z Żydami od początku okupacji."


I pytanie: na stronie 3 masz zdjęcia seighajlujących ONR-owców. Żadne Ci nie przeszkadza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2017r. 23:52  
Cytuj
FinansistozPiSLamaBadu, wszyscy wiemy bo słuchamy polityków PO że na Marszu było 60 tys hajlujacych faszystów, że za mało zginęło nas przy ratowaniu Żydów.
Zjedz liścia, wszyscy już wiemy, już wystarczy, odpocznij po habilitacji.

Dla powrotu dobrej karmy proponuje dobry kompromis: było... 100 tys cool girl

Good?

http://telewizjarepublika.pl/totalny-odlot-szwedow-sprzeciw-wobec-islamu-odbierany-jest-jako-rasizm-i-nazizm,56928.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 06:56  
Cytuj
ty PolakzPolski to idź pozaglądać biskupom pod sukienki, bo robisz aferę na tym poziomie właśnie. Kilku idiotów się znalazło, nawet podejrzenie jest i śledztwo czy to nie była prowokacja, pod twoich niemieckich idoli... NIE NIE PRZESZKADZAJĄ MI IDIOCI KTÓRZY "HAJLUJĄ", PRZESZKADZAJĄ NATOMIAST DEBILE, KTÓRZY WSZYSTKICH WG TYCH IDIOTÓW OSĄDZAJĄ!!! Twoja aktywność na tym forum, świadczy tylko o tym, że świeży dopływ niemieckiej gotówki był... idź się prostytuować na niemieckie fora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
@Pilecki Do poniedziałku nie będę miał za dużo czasu, żeby tutaj pisać, ale mam dla Ciebie cytat i jedno pytanie.


"Przeciwnie dzielili los razem z Żydami od początku okupacji."


I pytanie: na stronie 3 masz zdjęcia seighajlujących ONR-owców. Żadne Ci nie przeszkadza?


Odpowiedziałem już na Twoją zaczepkę. Teraz Ty masz czas do poniedziałku aby udowodnić, iż pozostałe kraje okupowanej Europy zachowały się tak samo jak Polacy. Napisz co zrobili antysemici i nacjonaliści Niemiec, Belgi, Francji itd w przeciwstawieniu się ludobójstwu?

Ps Wstaw sobie zdjęcia z co rocznych marszów nazistów niemieckich i zadaj pytanie europejskim kolegą dlaczego Europa pozwala na marsze w rocznicę dat związanych z Rudolfem Hessem. Widać to ich nie martwi


Żegnam, jako Polak nie mam się czego wstydzić. W moim Kraju nie było dywizji SS, a podziemie karało zdrajców, donosicieli, szmalcowników itd itd W moim Kraju ci co splamili honor zostali osadzeni i skazani. W krajach europejskich, tylko margines, nawet tacy zbrodniarze jak Heinrich Reinefarth odpowiedzialni za śmierć ponad 100 tys ludzi mogli zostać nawet burmistrzami i wieść spokojne życie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »