NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
W jaki sposob spedzacie wolny czas z partnerami? , Kolejne pytanie do osob w dlugoletnich zwiazkach
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 20:31  
Cytuj
I jeszcze jeden temacik odnosnie spedzania czasu z swoimi partnerami. Czy wychodzicie np do kina a moze teatru czy na kolacje lub pizze? A moze sami organizujecie sobie romantyczne kolacje kapiele? Ogladacie wspolne filmy? Czy moze po prostu siedzicie obok siebie i zajmunejecie sie kazde swoimi sprawami.
Tradycyjnie zaczynam od siebie. U mnie jest tak ze w trakcie tygodnia zwykle kazde z nas ma jakies swoje zajecia. Zona robi sobie jakies maseczki kapiele albo maluje paznokcie lub czyta gazete albo ksiazke. Ja z kolei korzystam z internetu czesto tez pracuje badz ogladam cos w tv. Ale w piatki i weekendy staramy sie spedzac czas razem. Poczawszy od wspolnych zakupow rodzinnych, wspolnym gotowaniu obiadu i zajmowaniu sie domem. A konczywszy na wyjsciu np na rowery pizze do kina. A jesli dzieciaki jada do dziadkow robimy zawsze cos romantycznego dla siebie. Film wino i kolacja, zdarza sie ze idziemy ze znajomymi na mala imprezke.
A znam pary ktore w ogole nie maja wspolnych pasji i nie spedzaja czasu razem. On w swoja strone ona w swoja. Siadaja z tabletami i slowem sie do siebie nie odzywaja. Nawet nie sa w stanie powiedziec co maz/zona sprawdza w internecie. Mam tez kumpla ktory woli siedziec w internecie niz jak to mowi sluchac glupiego gadania. Uwaza ze zone ma codziennie i ilez mozna chodzic do kina lub na pizze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 20:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 20:38  
Cytuj
Nie spedzamy czasu wspolnie a obok siebie. Moj maz w ogole sie mna nie interesuje. Nie pyta mnie czy sie dobrze czuje czy jestem zdrowa czy jestesm szczesliwa. Bedac malzenstwem bylismy w kinie moze raz. Na kolacji nie bylismy nigdy. Nigdy tez nie przygotowal dla mnie romantyczmej kolacji w domu. Na urodziny czy imieniny mowi do mnie zebym sobie cos kupila a on mi kase zwroci. Nie jest romantykiem i nie stara sie o mnie. Wieczorami albo siedzi przed tv z puszka piwa albo non stop siedzi w internecie lub spi na kanapie. A nie pyta co ja robie czy mam jakies plany itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Nie spedzamy czasu wspolnie a obok siebie. Moj maz w ogole sie mna nie interesuje. Nie pyta mnie czy sie dobrze czuje czy jestem zdrowa czy jestesm szczesliwa. Bedac malzenstwem bylismy w kinie moze raz. Na kolacji nie bylismy nigdy. Nigdy tez nie przygotowal dla mnie romantyczmej kolacji w domu. Na urodziny czy imieniny mowi do mnie zebym sobie cos kupila a on mi kase zwroci. Nie jest romantykiem i nie stara sie o mnie. Wieczorami albo siedzi przed tv z puszka piwa albo non stop siedzi w internecie lub spi na kanapie. A nie pyta co ja robie czy mam jakies plany itd.



Witam


Strasznie przykre to, co piszeszneutralny

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 21:39  
Cytuj
Edytkatka, znajdź sobie kochanka 😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 06:48  
Cytuj
Coś mi się zdaje że to prowokacje a Edytka jest podstawiona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 12:05  
Cytuj
Edytkatka - nie jesteś sama... :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 16:22  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie spedzamy czasu wspolnie a obok siebie. Moj maz w ogole sie mna nie interesuje. Nie pyta mnie czy sie dobrze czuje czy jestem zdrowa czy jestesm szczesliwa. Bedac malzenstwem bylismy w kinie moze raz. Na kolacji nie bylismy nigdy. Nigdy tez nie przygotowal dla mnie romantyczmej kolacji w domu. Na urodziny czy imieniny mowi do mnie zebym sobie cos kupila a on mi kase zwroci. Nie jest romantykiem i nie stara sie o mnie. Wieczorami albo siedzi przed tv z puszka piwa albo non stop siedzi w internecie lub spi na kanapie. A nie pyta co ja robie czy mam jakies plany itd.


Sprawdz czy nie ma innej,albo czy nie spotyka się z jakimś o innej orientacji.Jeśli Cie zaniedbuje to przykre.


No słusznie,tylko jak sprawdzić czy nie ma innej?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 18:59  
Cytuj
Niekoniecznie musi kogos miec. Niektorzy faceci sa po prostu dup..mi i mysla ze im bardziej ponizaja kobiete tym sa bardziej mescy. Chca pokazac ze nie sa pantoflami i to oni rzadza kobieta. Albo buduja wlasne poczucie wartosci ponizajac druga osobe. A najciekawsze jest ze wlasnie tacy patole maja fajne, madre i piekne kobiety, ktore moglyby miec kazdego wartosciowego goscia. Kiedys gdy jeszcze nie znalem swojej zony mialem bardzo dobra kolezanke o ktorej wzgledy zabiegalem ale ona byla w zwiazku wlasnie z takim damskim bokserem. Nie dosc ze podnosil na nia reke to potrafil w obecmosci swoich kumpli zmieszac ja z blotem. A ona mimo ze byla fajna wartosciowa osoba dala sie usidlic temu czlowiekowi i tak zyla non stop wybaczajac mu kolejne wybryki. Nie wiem jak to sie skonczylo bo kontakt nam sie urwal. Ale wiem ze jest duzo takich gosci ktorzy sa wladcami potrafia uderzyc zmieszac z blotem a w rzeczywistosci poza piciem piwa i graniem w gry nic nie potrafia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 19:00  
Cytuj
Odwiedz go Fiodor i zafunduj mu striptiz meski.Jak Cie wyrzuci na schody to znaczy,ze nie jest gejem.NAstepnie przebierz się za kobiete i powtórz wizytę u niego.Jak się zacznie do Ciebie dobierać,to uciekaj i to szybko.Wtedy już będzie pewne,ze lubi inne kobiety.Powodzenia Fiediajezyk

Napisz mi czy zdązyłes uciecgoodNie zapomnij zabrać pasa do pończoch i szminkiumiech

Moderowano przez: magpie
Temat brzmi: W jaki sposob spedzacie wolny czas z partnerami? Proszę więc albo na temat, albo wcale

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2017r. 16:52  
Cytuj
Proszę na temat. Chyba, że zamknąć?
Przepychanki słowne- kosz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »