NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Różaniec Do Granic, Wielka Modlitwa
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 09:52  
Cytuj
CYTAT

Niestety za długo nie wytrzymałeś ... umiech
I Twoja ostatnia wypowiedź pokazuje, że albo nie znasz wiary katolickiej, albo znasz kłamliwy jej obraz ...

Ej no, nie wtrącam się w Wasze modlitwy, nie debatuję już z Tobą. Macie do mnie jakieś pretensje, a nie wkur...ia Was jak jakiś matoł wyzywa Bogu ducha winne dziecko od bachorów, bo jest prostakiem? Nikt z Was miłościwych nie zwraca na to uwagi? Wkur..ia mnie takie zachowanie i nie będę siedział cicho. Możecie się telepać.

ps. masz rację rsta, nie ma się co taplać z Wami w bagnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 09:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 10:08  
Cytuj
W jednym masz rację, że nie powinno być użyte słowo "bachor", natomiast jeżeli chodzi o zakłamanie tych niby katolików, to ono niekiedy jest ogromne i na to tu została zwrócona uwaga.

Mnie też wkurzają słowa np.: "jestem katolikiem, ochrzciłem dziecko, ale wychowuję je po swojemu, bez Kościoła"
Albo: "jestem katolikiem, ale jestem za aborcją"
Albo: "jestem katolikiem, ale jestem za konkubinatem"

To jest ogromna hipokryzja katolików!
i z tym należy walczyć i na to nie ma zgody!

ja nawet nie chcę zmieniać ateistów, ale ja chcę zmieniać katolików, aby nie byli zakłamani ...
Do Ciebie nie mam nic, że masz takie poglądy, bo jesteś ateistą, ale jak katolik się na coś decyduje, a nie robi tego, to wytykam mu to.

-------------------------------------------

Posłuchajcie Przemka Babiarza, który zachęca do modlitwy: Różaniec Do Granic

Obejrzyj -->> https://www.youtube.com/watch?v=eAGbbE3QTKs



Obrazek



P.S.
W odpowiedzi do SzoPeNa:
Różaniec pozwala się wyrwać z bagna swoich grzechów ...
ok

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 16:48  
Cytuj
W wątku tym mowa jest o różańcu, czyli temat raczej dla katolików. Ale jak zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci co w Boga nie wierzą i uciechę wielką mają z tego że na katolika napluli.
Po co się jeden z drugim ateista udziela w temacie w którym ma zerowe pojęcie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 16:54  
Cytuj
Bo to są najwięksi specjaliści i znawcy tematu.
Szatanowi nie wystarczy fakt, że odciągnął ich od Boga. Pastwi się nad nimi, zmuszając ich by pluli tam, gdzie w głębi duszy chcą powrócić....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 17:06  
Cytuj
szopen,Ty jako zadeklarowany ateista, udzielasz się w temacie o Bogu ? Przecież to dla Ciebie fikcja i głupota. A może Ci czegoś brakuje w tym pustym życiu ?
Modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, więc przestań psioczyć na tych co o różańcu chcą porozmawiać.
Ciekawe czy równie mocno udzielasz się na forach gejowskich ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
szopen,Ty jako zadeklarowany ateista, udzielasz się w temacie o Bogu ?

Bo wiem o nim więcej niż większość znanych mi "katolików" umiech
CYTAT
Przecież to dla Ciebie fikcja i głupota.

Fikcja owszem, głupi są tylko ludzie.
CYTAT
A może Ci czegoś brakuje w tym pustym życiu ?

Pusty to masz chyba łeb.
CYTAT

Modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, więc przestań psioczyć na tych co o różańcu chcą porozmawiać.

O różańcu to rozmawiać mogę ja, Wy go najwyżej w większości mechanicznie odmawiacie i robicie sobie takie akcje jak ta. Takie love parade tylko nie geje, a katolicy umiech Mnie ani jedno, ani drugie nie przeszkadza (no może prędzej zniosę faceta z różańcem w dłoni niż faceta z kut..m w dłoni). Zwróciłem jedynie uwagę, że nie modlicie się do Boga, a to jest wg. Waszej religii grzech. Byłem ciekaw Waszego stanowiska. Oczywiście większośc z Was nie ma stanowiska, bo po co. Widzę, że ten grzech jak i tysiace innych jakie codziennie popełniacie nie jest dla Was żadnym problemem. I nie dziwi mnie to. Dużo już widziałem umiech
CYTAT

Ciekawe czy równie mocno udzielasz się na forach gejowskich ?

Nie wrzucaj katolików i pedałów do jednego worka. Jeżeli ktoś tu uważa, że naśmiewam się w którymś momencie z katolików to jest debilem i wcale mi go nie żal umiech

Ps. psioczę najwyżej na tych, którzy dzieci od bachorów wyzywają. Jestem na to uczulony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 22:28  
Cytuj
CYTAT

To jest ogromna hipokryzja katolików!
i z tym należy walczyć i na to nie ma zgody!

ja nawet nie chcę zmieniać ateistów, ale ja chcę zmieniać katolików, aby nie byli zakłamani ...
Do Ciebie nie mam nic, że masz takie poglądy, bo jesteś ateistą, ale jak katolik się na coś decyduje, a nie robi tego, to wytykam mu to
ok


A zaryzykuję i post pod postem napiszę, ale chcę oddzielić powyższą popelinę od tego co napisał rsta. Bo w tym się zgadzam, za to poszanuję, przyklasnę i będę kibicował w słusznym działaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 02:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
religia zinstytucjonalizowana oparta jest tylko i wyłącznie na pieniądzu i zerowaniu tych mądrzejszych na naiwności tych głupszych.


Takie "argumenty" to początki XIX wieku - postmodernizm. Romans z upadłym materialistycznym marksizmem nastąpił po wykazaniu się "mądrzejszych" komunistów w ZSRR i "najmądrzejszego" Mao w Chinach. Tak powstał współczesny tzw. wojujący ateizm, pełen odniesień do głupawych pseudo-naukowych przypuszczeń materialistów i postmodernistycznej relatywizacji prawdy (liberalny zamordyzm). Wykaz się swoją Supreme Mądrością i bezinteresowną szczodrością bez inwektyw, a zostaniesz zauważony.

Zacznijmy rozgrzewką dla umiejscowienia się w realiach światopoglądowych.
Dlaczego liberalna lewica zazdrośnie kontroluje wszystkie media, po co to robi tak nachalnie skoro prawda sama się utrzyma? I co się stało z GW gdy straciła utrzymanie od rządu. Czy świadczy to o rzeczywistej popularności szerzonych przez gazetę poglądów (np. twoich)? Skąd czerpiesz przekonanie o ważności wyrażonego osądu? Kto jest źródłem tej wiedzy?


Nikt się nie chcę wykazać wiedzą skąd wyssali swoje naukowe przekonania że im tak przeszkadza modlenie za wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 11:17  
Cytuj
Chcecie zobaczyć marksistowską próbkę wojującego ateizmu?
Polecam książkę "Mistrz i Małgorzata"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 11:36  
Cytuj
Pusty to masz chyba łeb. typowa odpowiedź kulturalnego lewackiego?? fanatyka, jak mu argumentów braknie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 11:40  
Cytuj

Moim zdaniem, najważniejsze to przetrzeźwieć.
Przestać chodzić na msze, dokonać apostazji, i wreszcie wyrwać się z mroku.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
lewackiego?? fanatyka, jak mu argumentów braknie...

Hahaha, weź bo pęknę smiech2 Jakich argumentów? Względem czego? Oczywiście, zamiast napisać, że M70 ma pusto w głowie, mogłem napisać, że jego dzieci to wstrętne ochrzczone bachory, wtedy było by prawidłowo? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 12:47  
Cytuj
Myślisz, że to naprawdę pomoże?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 14:35  
Cytuj
Ciebie szopen pewnie w dzieciństwie jakiś klerych ostro wydymał, inaczej nie można wytłumaczyć twojej nienawiści do KK i ludzi którzy maja inne poglądy od takiego nieboraka jak Ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 15:31  
Cytuj
CYTAT

Moim zdaniem, najważniejsze to przetrzeźwieć.
Przestać chodzić na msze, dokonać apostazji, i wreszcie wyrwać się z mroku.



nacht....nacht....

Idź sobie satanisto - ateisto.
W mroku to ty dopiero jesteś. Głęboko. Bóg cię szuka. Jeśli mu na to pozwolisz - wybaczy ci i cię przygarnie.

Tymczasem ..... idź być nielogicznym dzieciakiem gdzieś indziej.

M70 - nie daj się prowokować. Bądź ponad to.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Ciebie szopen pewnie w dzieciństwie jakiś klerych ostro wydymał, inaczej nie można wytłumaczyć twojej nienawiści

Zauważyłem, że w wielu wypowiedziach nawiązujesz do gejostwa i homoseksualizmu. To nie ja mam problem. I jeżeli nienawiścią nazywasz fakt, że wytykam Ci ignorancję, a Ty nie potrafisz się obronić, więc czujesz się atakowany i poniżany, to tak, nienawidzę Cię hehe. W ogóle Wasz język o bachorach i dymaniu przez księży, któremu orzyklaskuje mirek świadczy o tym jakimi w gruncie rzeczy prostakami i chamami jesteście. I strasznie mnie bawi jak pokazujecie to światu. Sami z siebie, nawet Was specjalnie nie prowokuję, a mógłbym jak to niektórzy w tym wątku już czynili :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 16:15  
Cytuj
CYTAT (M70)
Ciebie szopen pewnie w dzieciństwie jakiś klerych ostro wydymał, inaczej nie można wytłumaczyć twojej nienawiści do KK i ludzi którzy maja inne poglądy od takiego nieboraka jak Ty.

Piękna wizytówka.


CYTAT (Mirek777)
M70 - nie daj się prowokować. Bądź ponad to. ok

A to jest nierozsądne upomnienie. Bo katolik nawet prowokowany nie powinien się tak zachowywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 16:21  
Cytuj
Parafrazując postmodernizm: wszystko jest subiektywną opinią przetworzoną przez aparat postrzegania, prawda uniwersalna nie istnieje.
+
+
+
Możemy tez stwierdzić, za każda opinia jest równorzędna niezależnie od namacalnych przesłanek. Ilu wyzdrowiało od nauczania materializmu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 16:25  
Cytuj
Uwielbiam czytać wasze ateistyczne wypociny, dwoicie się i troicie, aby pokazać światu jacy jesteście nowocześni w opluwaniu Kościoła Katolickiego.
Nigdzie nie pisałem że jestem Katolikiem, ale wy oczywiście wszystkim swoich oponentów szufladkujecie po swojemu.
Dlatego gej i ateista czy pedofil to jeden i ten sam zwyrodniały idiota.
Zapomniałem jeszcze dodać lewków debili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
Uwielbiam czytać wasze ateistyczne wypociny, dwoicie się i troicie, aby pokazać światu jacy jesteście nowocześni w opluwaniu Kościoła Katolickiego.
Nigdzie nie pisałem że jestem Katolikiem, ale wy oczywiście wszystkim swoich oponentów szufladkujecie po swojemu.
Dlatego gej i ateista czy pedofil to jeden i ten sam zwyrodniały idiota.
Zapomniałem jeszcze dodać lewków debili.


Dwoisz się i troisz w ubliżaniu ludziom. Masz podział albo katolik albo ateista.
Panteista, deista, agnostyk czy zwykły dyskutujący u takich jak Ty nie istnieje.
I pamiętaj to Ty wyzywasz i ubliżasz ludziom w temacie Różańca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 16:50  
Cytuj
CYTAT

Nigdzie nie pisałem że jestem Katolikiem, ale wy oczywiście wszystkim swoich oponentów szufladkujecie po swojemu.

Schlebiasz sobie nazywając się "oponentem". Jesteś najwyżej pyskatym i wulgarnym krzykaczem. Merytorycznie nie wnosisz nic do dyskusji, więc nie chwal się, bo nje masz czym. Jak dla mnie możesz być katolikiem czy nawet Murzynem, nie zmienia to faktu, że się pienisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 19:29  
Cytuj
A może tak do tematu?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
Parafrazując postmodernizm: wszystko jest subiektywną opinią przetworzoną przez aparat postrzegania, prawda uniwersalna nie istnieje.


Madziu a od kiedy Ty tak uważasz ? smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:22  
Cytuj
goodAdekwatne kryteria zjawisk natury altymatywnej wydały za pomocą ewidentnych skojarzeń przykłady subcjonalnego i żrodłowego dociekaniagood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:45  
Cytuj
Nie grzesz Robercie, napisałam, "postmodernizm".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »