NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Czym się różni kobieta od feministki?,
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 21:14  
Cytuj
Staram się głośno nie chwalić anorektyczek bo młode osoby bardzo często wpadają w kompleksy i potem w chorobę. W tym wieku w jakim jest Ogórek powinna choć troszkę ciała mieć na sobie bo to nienaturalnie wygląda. Tearz kobiety ok. 40 stki a figura 16 latki wychudzonej. Jakoś to ze sobą się gryzie. Ja i moja znajoma stwierdziliśmy że ona musi być chora bo to nie jest normalne żeby tak wyglądać w tym wieku. W tv wygląda spoko ale na żywo to aż nas przeraziła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 21:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Rsta - a ty co z tą aborcją tak wyskoczyłeś jak mój wikary z konfesjonału jak mu swoje grzechy wyjawiłam?


Kolejne zakłamanie feministek:

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 21:30  
Cytuj
Aborcja to najgorsze co może kobiecie się przytrafić. Jestem pewna że normalna, powtarzam normalna kobieta nigdy nie zabiłaby swojego dziecka. Chcesz pisać o tych nienormalnych i zwykłych wywłokach co jednak to robią? Zakazy nic nie pomogą bo te co są zdolne to zrobić znają sposoby żeby nie wykonywać rzezi w Polsce i wyjeżdżają chociażby do Czech czy na Słowację i załatwiają co chcą. Tym zakazem to ubezwłasnowolnili biedne kobiety które żyją w zapyziałej wsi bez pieniędzy i wiedzy jak spać z mężem czy chłopcem po dyskotece i nie zajść w niechcianą ciążę. To tyle na dzisiaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 21:51  
Cytuj
Masz rację, idź spać, może jutro coś zrozumiesz...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Masz rację, idź spać, może jutro coś zrozumiesz...


Wątpię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 00:20  
Cytuj
A czym się różni prostytutka od polityka np. Webera?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 06:58  
Cytuj
Herbata - ja może więcej rozumiem jak ty. Ale nie bardzo lubię dyskutować z kimś kto wyżej s.ra jak d.upę ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
Herbata - ja może więcej rozumiem jak ty. Ale nie bardzo lubię dyskutować z kimś kto wyżej s.ra jak d.upę ma.


To Ty kawusia skaczesz na forum każdemu do oczu kto krytykuje Twoje z gruntu chore teorie.Jesteś feministka całą gębą i nikt Ci w tym nie dorówna.Pławiaka jeszcze nikt nie przekonał do swoich racjiumiech
Widać znowu delirke bo zaczynasz swój ulubiony temacik o księżach wplatać.Chora obsesyjkamlotek

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Herbata - ja może więcej rozumiem jak ty. Ale nie bardzo lubię dyskutować z kimś kto wyżej s.ra jak d.upę ma.


To Ty kawusia skaczesz na forum każdemu do oczu kto krytykuje Twoje z gruntu chore teorie.Jesteś feministka całą gębą i nikt Ci w tym nie dorówna.Pławiaka jeszcze nikt nie przekonał do swoich racjiumiech
Widać znowu delirke bo zaczynasz swój ulubiony temacik o księżach wplatać.Chora obsesyjkamlotek


Widocznie kawusia miała jakiś incydent z księdzem. Może ją wykorzystał seksualnie i ma dziewczyna traumę. Chociaż z jej urodą to wydaje się niemożliwe, żeby ktoś ją "ukuł", nawet ksiądz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:27  
Cytuj
Ksiądz ma też"aparat"gotowy do użycia bo zapewne nie jest ani wykastrowany ani mu bromu kawusia nie sypie do kawusi.A każda potwora znajdzie swego amatora jak mówi porzekadło.Wyposzczony wikary sprowokowany przez nia mógł jej zrobić z nudów kukuumiechTA jej obsesyjna nienawiść do kkleru zastanawia mnie od czasu kiedy nazywała siebie mimoza,czy paranormalną.Teraz jako kawusia kontynuuje swoje przekonania

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Ksiądz ma też"aparat"gotowy do użycia bo zapewne nie jest ani wykastrowany ani mu bromu kawusia nie sypie do kawusi.A każda potwora znajdzie swego amatora jak mówi porzekadło.Wyposzczony wikary sprowokowany przez nia mógł jej zrobić z nudów kukuumiechTA jej obsesyjna nienawiść do kkleru zastanawia mnie od czasu kiedy nazywała siebie mimoza,czy paranormalną.Teraz jako kawusia kontynuuje swoje przekonania


Następny jej nick to "modliszka"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:51  
Cytuj

Feministka, to kobieta walcząca o równouprawnienie kobiet względem mężczyzn. Ale zdarzają się pośród nich ekstremistki, co de facto zmierza do dyskryminacji mężczyzn.
Bo jak wytłumaczycie tego, że w sklepach pracują same kobiety ?
Albo że w urzędach większość personelu stanowią kobiety ?
A faceci to albo dostają najcięższą robotę przy aluminium, albo są deportowani zagranicę.
To nie przypadek, że 85% samobójców w Polsce stanowią mężczyźni.
Ale, jak to mówią, akcja rodzi reakcję.
Coraz więcej mężczyzn nienawidzi kobiet, urządząjąc sobie z nimi "Hostel".


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:36  
Cytuj
CYTAT (kawusia)
Aborcja to najgorsze co może kobiecie się przytrafić. Jestem pewna że normalna, powtarzam normalna kobieta nigdy nie zabiłaby swojego dziecka. Chcesz pisać o tych nienormalnych i zwykłych wywłokach co jednak to robią? Zakazy nic nie pomogą bo te co są zdolne to zrobić znają sposoby żeby nie wykonywać rzezi w Polsce i wyjeżdżają chociażby do Czech czy na Słowację i załatwiają co chcą. Tym zakazem to ubezwłasnowolnili biedne kobiety które żyją w zapyziałej wsi bez pieniędzy i wiedzy jak spać z mężem czy chłopcem po dyskotece i nie zajść w niechcianą ciążę. To tyle na dzisiaj.


Jeżeli aborcja to najgorsze co może spotkać kobietę, to po co walczą o jej prawo z taką zaciętością?

Jeżeli normalna kobieta nie zabiła by swojego dziecka to to skąd miliony zabitych dzieci?
Wg Ciebie te kobiety są nienormalne?

Wiem, że zakaz nie uchroni całkowicie, ale nie można żyć w zakłamaniu i dopuszczać zło, bo i tak się dzieje.
Po co karać za kradzież, za morderstwa, za gwałty?
Przecież i tak zakazy tego nie wyeliminowały?

Dziś już nie ma takich zapyziałych wsi o jakich piszesz, a jeżeli są to ludzie z takich wsi o aborcji nawet nie myślą.

A jak dziewczyna idzie na dyskotekę to niech tańczy, a nie rozkłada nogi.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:59  
Cytuj

Ja popieram legalizację aborcji "na życzenie".
W Rosji jest to legalne, na Ukrainie jest legalne, na Słowacji jest legalne, w Czechach jest legalne, w Niemczech jest legalne... tylko w Polsce nie.
Wszędzie w dookoła, w normalnych krajach jest to legalne.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 13:03  
Cytuj
Rsta - życzenia to zostaw sobie na dzień urodzin. Idź sobie na jakąkolwiek imprezę z alkoholem to zobaczysz jak młodzież w krzakach tańczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 13:04  
Cytuj
Dobrze, wystarczy już tego pisania, muszę się do roboty wziąć bo ciągle sobie przerywam siedząc na tym forum. Pracować też trzeba. Do jutra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 14:05  
Cytuj
CYTAT

Ja popieram legalizację aborcji "na życzenie".



Nazwij rzecz po imieniu: Popierasz morderstwa dzieci "na życzenie".


CYTAT

W Rosji jest to legalne, na Ukrainie jest legalne, na Słowacji jest legalne, w Czechach jest legalne, w Niemczech jest legalne... tylko w Polsce nie.
Wszędzie w dookoła, w normalnych krajach jest to legalne.



To nie są normalne kraje, które pozwalają zabijać swoje dzieci.
Co mnie obchodzą inne kraje? ja żyję w Polsce!

Mamy brać przykład ze Stalina i Hitlera?
Nigdy w życiu!


CYTAT
Rsta - życzenia to zostaw sobie na dzień urodzin. Idź sobie na jakąkolwiek imprezę z alkoholem to zobaczysz jak młodzież w krzakach tańczy.


I dlatego potrzeba młodzież uświadamiać, że seks to nie tylko przyjemność, ale i odpowiedzialność!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Dobrze, wystarczy już tego pisania, muszę się do roboty wziąć bo ciągle sobie przerywam siedząc na tym forum. Pracować też trzeba. Do jutra


Krzyż na drogę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:34  
Cytuj
CYTAT

Ja popieram legalizację aborcji "na życzenie".
W Rosji jest to legalne, na Ukrainie jest legalne, na Słowacji jest legalne, w Czechach jest legalne, w Niemczech jest legalne... tylko w Polsce nie.
Wszędzie w dookoła, w normalnych krajach jest to legalne.



Pójdźmy dalej, zalegalizujmy morderstwa, kradzieże i gwalty "na życzenie".

Ciąża nie bierze sie znikąd, więc traktowanie aborcji jako srodka antykoncepcyjnego jest delikatnie mówiąc nieporozumieniem.

Twierdzę tak no bo co to znaczy "na życzenie"?, poszła laska sie puszczać a tu wpadka, a co tam!, zrobie aborcję na życzenie.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:44  
Cytuj
Po co Panowie wchodzicie w dyskusje z nachikiem ?? Jeszcze nie zauważyliście że po to psychicznie chory człowiek ?? A do tego troll nabijający posty dla SM .
Aborcja powinna być dopuszczalna tylko w jednym przypadku, gdy zagraża życiu matki . Takie jest moje zdanie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:53  
Cytuj
A tobie herbato wścibskiego mohera na drogę. Oby cię pulnował jak oka w głowie i nie pozwolił nawet s.rać na osobności. Jak będziesz chamski ja będę o 3 stopnie bardziej chamska. Pamiętaj o tym w przyszłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Aborcja powinna być dopuszczalna tylko w jednym przypadku, gdy zagraża życiu matki . Takie jest moje zdanie .

W przypadku zagrożenia życia matki nie potrzeba legalizować aborcji, bo wtedy ratuje się życie matki, a śmierć dziecka jest jako konsekwencja działań leczniczych.
Ratowanie życia matki nie polega na zabiciu dziecka, ale na ratowaniu życia matki.
Nawet Kościół nie zmusza do rodzenia kosztem śmierci matki, ta decyzja należy tylko i wyłącznie do matki.
Czy ratować ją czy ratować dziecko.
I tu jest wielkie zakłamanie feministek, które sieją kłamliwą propagandę.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:56  
Cytuj
Mariusz 77 - aborcja powinna być zakazana po 12 tyg. ciąży. Dla katoliczek zupełny zakaz, dla ateistek dopuszczalne usuwanie ciąźy ale tylko w terminie kiedy jeszcze układ nerwowy nie działa u płodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:07  
Cytuj
Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:08  
Cytuj

Ja jako obywatel, mam prawo głosować, i będę głosował za legalizacją aborcji na życzenie / żądanie.
Prawo do legalnej aborcji, to moim zdaniem jedno z fundamentalnych praw człowieka w krajach rozwiniętych
Nie może być tak, że wy się musicie o to prosić, czy coś tam.
Ono się wam należy.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »