NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Czym się różni kobieta od feministki?,
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:31  
Cytuj
Kończymy już te przepychanki!

Zastanawia mnie dlaczego feministki nie akceptują swojej kobiecości i chcą się upodobnić do mężczyzn?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:31  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Miruś to nienawiść do ludzi w sutannach. Nie lubię dwulicowych ludzi.


Czyżby ten Pleban tak Cie skrzywdził że cały kler uważasz za zły?Przecież większość księży to ludzie z powołania pomagają ludziom i sa pożyteczni dla parafian.Nie jestem ani moderatorem,ani księdzem jak błednie sadzisz,mam żonę i dzieci i poza tym,że jestem praktykującym katolikiem nic mnie nie łączy z KK..Mysle ,że zrozumiałaś.Jako moderator miałbym sobie dać 60% banów?ŚmieszneumiechPozdrowienia dla Plebanajezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:36  
Cytuj
Kilka lesbijek nazywanych feministkami to nie większość kobiet. Ja tylko podłączam się pod nich choć wcale nie popieram ich w 100%. Kobiety nowoczesne chcą korzystać z tego co wywalczą feministki w spodniach ale chcemy chodzić w sukienkach i być piękne, kobiece i podobać się mężczyznom a nie koleżankom.

Pelele nie kłam, nie masz ani dzieci ani żony. Jak ciągota do kasy nazywasz powołaniem no to niechajbędzie wola twoja. Wolałabym chleb z solą jeść niż żyć na czyjś koszt dzięki kłamstwom.

Moderowano przez: magpie
Znów nabijanie postów. Edytuj swoje wypowiedzi, a nie pisz jeden pod drugim kolejne posty. Kumuluje twoje wypowiedzi w jedną

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:41  
Cytuj
Kawusia, zgadzam się w 100% umiech Kobiecość nie boli, każda z nas lubi być adorowana, ale żadna z nas nie lubi i nie chce czuć się gorsza intelektualnie od mężczyzny!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
Kawusia, zgadzam się w 100% umiech Kobiecość nie boli, każda z nas lubi być adorowana, ale żadna z nas nie lubi i nie chce czuć się gorsza intelektualnie od mężczyzny!


Ale wg mnie feministki chcą Wam zabrać tą waszą kobiecość.
A intelektualnie to wcale nie uważamy, że jesteście gorsze.
To feministki chcą to Wam wcisnąć, bo wciąż o tym powtarzają.
Nie dopuście do tego, żeby kłamstwo 1000 razy powtarzane stało się dla Was "prawdą" i Was w tym utwierdzało.

Kobiety! Jesteście mądre i piękne i nie musicie tego udowadniać, bo my o tym wiemy!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:54  
Cytuj
Wyświetla wam coś?? nie potrafię chyba obrazka wrzucić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Wyświetla wam coś?? nie potrafię chyba obrazka wrzucić...

a mężczyźni potrafią umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:57  
Cytuj
Brzydka, sztucznie wykreowana gwiazdka która miała sztucznie powiększane cycki. Sukienki jej miały pushapy żeby wyglądała zgrabnie. Merlin była kochanką kogoś kto zadbał o jej karierę. To właśnie feminizm walczy z tym żeby piękno było docenione w kobiecie za piękno a nie dzięki karierze na tyłku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wyświetla wam coś?? nie potrafię chyba obrazka wrzucić...

a mężczyźni potrafią umiech


wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:04  
Cytuj
Rsta już ni żyjesz w moich oczach!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:06  
Cytuj
.

Pelele nie kłam, nie masz ani dzieci ani żony. Jak ciągota do kasy nazywasz powołaniem no to niechajbędzie wola twoja. Wolałabym chleb z solą jeść niż żyć na czyjś koszt dzięki kłamstwom.


Mam dwie córki i syna.Nie jestem księdzem a feministek i pederastów nienawidzę.Twoje stwierdzenie że ksieża żyja dzięki kłamstwom jest nieprawdą.Jesteś typową feministka choć może sobie z tego nie zdajesz sprawy.Poprawianie tego co Bóg stworzył moim zdaniem jest wielka głupotą.Wolna wola która dał nam Bóg,stworzyła i feministki i pederastów i wszelkich innych zboczków dużych i małych.Powiedz mi,czy piękną dojrzała kobietę należy poprawiać za pomocą jaj,meskiego przyrodzenia,wąsów,brody czy we końcu spodni?To właśnie "kobiety"nie majace wiele wspólnego z kobiecością starają się być tzw feministkami jak np Środa z domu Ciupak.Przecież jak na takiego kobietona spojrzę to od razu wiem że to zbokumiechA jeśli chodzi o Twoje wcześniejsze wpisy o antyperspirancie to nie masz racji.Prawdziwe kobiety uzywaja dobrych dezodorantow mimo zakazu mezaDo zbaczenia na pikniku u Sw.Trojcygood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:11  
Cytuj
Skoro masz 2 córki to swoimi wpisami plujesz im w twarz. Żona chyba dumna jest z ciebie że ma moherowego bereta za męża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:16  
Cytuj
.
Nie pluje nikomu a szczególnie swoim corkom w twarz.A Twoje wpisy swiadcza jednak ze jesteś zdeklarowana feministka,nie troszkę ale na 100 procent.Rzeczy należy nazywać po omieniu a nie owijac w bawelne.Pozdro dla Plebusia,ktory chyba nie jest zbyt zadowolony z Twoich buntowniczych wpisowgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:19  
Cytuj
Dajcie już spokój umiech

Zapraszam do sięgnięcia w piękno duszy kobiety ...

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:20  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i szacunek dla innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:27  
Cytuj
Jak można napisać feministek i pedarastów ? Skąd taki chore zestawienie ? Lesbijek i pedarastów może miało być ? Tak dla informacji Feministka nie oznacza lesbijka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Jak można napisać feministek i pedarastów ? Skąd taki chore zestawienie ? Lesbijek i pedarastów może miało być ? Tak dla informacji Feministka nie oznacza lesbijka.



A gdzie napisałem ze to sa tożsame zboczone typy.Wolno mi nienawidzić tego czy innego zboczenia i nikomu nic do tego,do moich subiektywnych odczuc.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:39  
Cytuj
A ty kawusia nie miałaś opuścić forum już na zawsze śmiertelnie obrażona kilka dni temu?
Tak mi się wydaje, że jesteś przykładem wojującej feministki. Mi kojarzy się właśnie feministka z agresywną kobietą, która tak do końca nie wie czego chce, chce być jedynie przeciw, wszystko jedno jakimi metodami to nastąpi.
Wydaje mi sie, że kobiety wolne, mające równe prawa w cywilizowanych krajach nie muszą udowadniać, że są lepsze czy równe mężczyznom. Pewnych ról nie przeskoczy. Panowie nie urodzą dziecka, kobieta nie podniesie pewnych ciężarów. Kobieta z natury jest delikatna, czuła i nie musi być agresywna, wulgarna i dopieprzać się do każdego postu by udowodnić, że jest męska umiech i równa mężczyznom, bo tu się nie da porównać. Ani panowie równi kobietom, ani kobiety równe paniom...
Coś mi się tu wydaje, że niektórzy co 3 dni zapominają zażyć leków i stąd dziwne zachowania...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:44  
Cytuj
Corona - właśnie o to chodzi takim kobietom jak ja. Wcale nie twierdzę że głupich kobiet nie ma bo największymi plotkarami są właśnie kobiety ale nie pozwolę na to żeby ktoś dawał mi do zrozumienia że jestem ciemniakiem i trzeba mi dyktować jak mam żyć, czy używać kosmetyków, co jeść, jak się ubierać. Ja mam kaprys chodzić po mieście w worku jutowym i co? Chcę się śmiać głośno i dyskutować o wszystkim a tu taki mosiek będzie mi zabraniał pisania prawdy o tych co wabią się duszpasterzami. Dla ciemnych zacofanych kobiet to niech sobie oni tam będą i przewodnikami duchowymi, dla mnie nigdy nie będą mędrcami bo widzę jak żyją. Najpierw swoje podwórko posprxątać a potem zaglądać do sąsiada obejścia. Wnerwiają mnie księża i nic ma to nie poradzę.

Moderowano przez: magpie
Temat nie jest o księżach, a w każdym wątków Twoja dyskusja sprowadza się do "plebanów", po drugie domagasz się szacunku dla własnych poglądów ("Chcę się śmiać głośno i dyskutować o wszystkim ") ale równocześnie osoby o innych poglądach są mocno krytykowane, wyzywane i napiętnowane. Proszę więc o stosowanie się do regulaminu i szacunek dla innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 11:55  
Cytuj
Znam wiele kobiet, które nie chcą być feministkami i nie chcą by im feministki narzucały ich sposób myślenia.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 12:02  
Cytuj
A dlaczego tak pilnujesz magpie żeby nie daj Boże ktoś coś na księży nie napisał? Jakoś na wątkach innych tak nie wnikasz w treść wpisów. Na temacie o mieście w ruinie tyle wyzwisk leci a ty nie reagujesz a tu śledzisz każdy wpis jak szpieg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 12:03  
Cytuj
Kawusia, z jednym się nie mogę zgodzić. Pracuję głównie z mężczyznami i uwierz mi, że to Oni przodują w plotkarstwie.
PS. Niech każdy robi co chce. Nie chcesz być feministką? nie bądź. Nie chcesz palić? nie pal. Ale nie mów mi co mam robić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 12:07  
Cytuj
Nie różni się niczym.
A czym się różni ksiądz od kogoś kto nie jest księdzem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 12:10  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
kolejne 20 za łamanie regulaminu
Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 12:11  
Cytuj
Pani/e Admin, ładnie to tak zmieniać-skracać czyjeś posty?

Moderowano przez: magpie
Proszę na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »