NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Potężny hałas koncertu na MOSiR,
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:09  
Cytuj
Normalnie miasto stetryczałych dziadków którym wszystko przeszkadza.
Rozumiem jakby tak było co sobota - niedziela.

mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:09  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:19  
Cytuj
ja mieszkam w okolicach urzędu miasta i jedyny hałas jaki mnie dobiegał to Huta i Elektrownia. Zero koncertu. Więc prawdopodobnie wiatry były bardziej na północ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
Normalnie miasto stetryczałych dziadków którym wszystko przeszkadza.
Rozumiem jakby tak było co sobota - niedziela.

mlotek


To, że tobie nie przeszkadza, nie oznacza, że innym też. Koncert z nagłośnieniem na całe miasto do północy to umysłowa tragedia organizatorów. Rozumiem, że PiSlam głównie na zasiłkach i 500+ siedzi w domach nic nie robiąc, ale niektórzy chcą się wyspać, bo wstają skoro świt do pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:29  
Cytuj
Normalne miasto czasem się musi pobawić.
Niezależnie od tego kto akurat rządzi - ludzie mają swoje potrzeby.

Niektórzy mają duży problem z akceptowaniem czegoś więcej niż własne potrzeby.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
Normalne miasto czasem się musi pobawić.
Niezależnie od tego kto akurat rządzi - ludzie mają swoje potrzeby.

Niektórzy mają duży problem z akceptowaniem czegoś więcej niż własne potrzeby.



Jeśli twoje życie jest tak nudne, że pobawić się możesz tylko, gdy urządzany jest jakiś spęd z darmową muzyką...
Chcesz się bawić - baw się, ale swoją zabawą nie przeszkadzaj innym, którzy nie mają na nią ochoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 08:36  
Cytuj
Różne są potrzeby i sposoby by się dobrze bawić. W normalnym mieście koncerty na świeżym powietrzu to norma.ok

Proponuję wrócić na wieś.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 09:55  
Cytuj
Popieram uztkownika powyzej. Ludzie wrzuccie na luz, w Stalowej dzieje sie cos raz lub dwa razy do roku a Wy i tak macie z tym problem. Jestescie totalnie aspoleczni, cokolwiek by sie nie dzialo to zle. Nie jestem zwolennikiem rzadu ani wladzy w miescie, ale ciesze sie ze zorganizowalo takie wydarzenie. Jakkolwiek by nie patrzec to przyjechala na prawde spora "gwiazda" jak na Stalowa Wolę (zreszta mysle ze na wieksze miasta rowniez by byla) a Wy wszystko krytykujecie bo raz w roku pojdziecie spac pozniej niz o 22.. ja rowniez wstawalem dzisiaj na 7 do pracy, ale to nie znaczy ze musze marudzic ze o 23 bylo jeszcze glosno. Nie badzcie takimi zrzedami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 10:20  
Cytuj
Nie jestem młodzieniaszkiem,ale rozumie potrzeby ludzi młodych.Mnie ten hałas nie przeszkadzal mimo ze był na Siedlanowskiego dobrze słyszalny.Gorzej znosze wrzaski i spiewy pijanej gawiedzi wracającej z imprezek pod blokiem

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 10:59  
Cytuj
Nic się nie dzieje - źle.
Są imprezy w mieście - źle.

Normalnie nie dogodzi.mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 11:09  
Cytuj
O stoperach do uszu nie słyszeliście? Latami koncerty kończyły sie o 22.00, ludzie dzwonili, ze hałas. Teraz raz do roku trwają dłużej tez sapy.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 13:11  
Cytuj
nic sie nie dzieje w stalowej zle - cos sie dzieje tez zle - ludziom nigdy sie nie dogodzi niestety ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 13:14  
Cytuj
Bol dupy maja ludzie ze prezydentowi miasta jakiego jeszcze nie było wychodzi cos bardzo dobrze! niz poprzedniemu ! LUCEK NASTEPNA KADENCJA JEST TWOJA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Bol dupy maja ludzie ze prezydentowi miasta jakiego jeszcze nie było wychodzi cos bardzo dobrze! niz poprzedniemu ! LUCEK NASTEPNA KADENCJA JEST TWOJA




co racja to racja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Jestescie totalnie aspoleczni, cokolwiek by sie nie dzialo to zle.


Hmm. A ja gdzieś tu na forum dostałem odpowiedź ze aspolecznym jest ten, kto nie zwraca uwagi na całość społeczeństwa tylko jednostek. To jak to jest?

Poza tym w normalnych miastach koncerty nie niosą się na prawie cały teren tychże miast.
Tekst że stoperami :-) no super to może niedługo będziemy spali z maskami tlenowymi? Noc jest od tego żeby odpoczywać a to że ktoś może sobie siedzieć do 2, 4 czy 6 rano to jego indywidualny wybór.
Jak ktoś wyżej napisał. Dorosły może sobie machnac kawę czy jakiś wspomagacz a dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jestescie totalnie aspoleczni, cokolwiek by sie nie dzialo to zle.


Hmm. A ja gdzieś tu na forum dostałem odpowiedź ze aspolecznym jest ten, kto nie zwraca uwagi na całość społeczeństwa tylko jednostek. To jak to jest?

Poza tym w normalnych miastach koncerty nie niosą się na prawie cały teren tychże miast.
Tekst że stoperami :-) no super to może niedługo będziemy spali z maskami tlenowymi? Noc jest od tego żeby odpoczywać a to że ktoś może sobie siedzieć do 2, 4 czy 6 rano to jego indywidualny wybór.
Jak ktoś wyżej napisał. Dorosły może sobie machnac kawę czy jakiś wspomagacz a dzieci?


co za hipokryta.... jak koncert się odbędzie raz na ruski rok to od razu krytyka i przeszkadza bo dotyczy Ciebie i Twoich dzieci... Ale jak większość użytkowników stalowego miasta (i pewnie nie tylko) zwracała Ci uwagę żebyś sprzątał po swoim psie to już była forma protestu hehehe chociaż przeszkadza to o wiele bardziej mi i wielu innym... Tym bardziej powtarzam co napisałem wcześniej. Miasto nie jest dla Ciebie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
co za hipokryta.... jak koncert się odbędzie raz na ruski rok to od razu krytyka i przeszkadza bo dotyczy Ciebie i Twoich dzieci... Ale jak większość użytkowników stalowego miasta (i pewnie nie tylko) zwracała Ci uwagę żebyś sprzątał po swoim psie to już była forma protestu hehehe chociaż przeszkadza to o wiele bardziej mi i wielu innym...


Dzięki, takiej odpowiedzi się spodziewałem, ba liczyłem na taką. Jestem usatysfakcjonowany. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 14:46  
Cytuj
ja też pozdrawiam i życzę ogarnięcia czegoś więcej niż czubek własnego nosa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 14:49  
Cytuj
Polecam stanąć przed lustrem i wypowiedzieć jeszcze raz te słowa :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 14:58  
Cytuj
"sorry" do takiego poziomu dyskusji już się nie zniżam (bo chyba nie ogarniasz)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Normalnie miasto stetryczałych dziadków którym wszystko przeszkadza.
Rozumiem jakby tak było co sobota - niedziela.

mlotek


To, że tobie nie przeszkadza, nie oznacza, że innym też. Koncert z nagłośnieniem na całe miasto do północy to umysłowa tragedia organizatorów. Rozumiem, że PiSlam głównie na zasiłkach i 500+ siedzi w domach nic nie robiąc, ale niektórzy chcą się wyspać, bo wstają skoro świt do pracy.
Nie używaj słowa Pislam, bo to Kopacz chciała przyjąć 7000 imigrantów, a nie PiS.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 18:15  
Cytuj
Lewactwo bazuje na odwracaniu znaczeń, przeinaczaniu faktów i wypaczaniu wartości. Stąd słowo pislam.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 11:48  
Cytuj
No to tak się bawiła władza i lud

https://youtu.be/U1cLgVr6nXs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Różne są potrzeby i sposoby by się dobrze bawić. W normalnym mieście koncerty na świeżym powietrzu to norma.ok

Proponuję wrócić na wieś.
Jedno pytanie.To był koncert dla ludzi zgromadzonych na danym obiekcie czy dla całego miasta?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 13:13  
Cytuj
To był koncert dla ludzi zgromadzonych na OTWARTYM obiekcie. ok

Stalowa Wola nie ma zamkniętych obiektów na tego typu imprezy. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 13:29  
Cytuj
na hutniku nic nie bylo slychac - wiatr chyba bardziej na miasto niosl dzwiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »