NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Za drogie mieszkania w St. Woli,
Posty: 35
Dołączył: 8 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 15:53  
Cytuj
Ja kupiłam na Magnolii i jestem zadowolona. Do własnego domu się z mężem nie nadajemy, bo za dużo pracujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 15:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 16:56  
Cytuj
CYTAT

W Rzeszowie taniej juz czasem, a wynajem to juz na pewno. W Rzeszowie znajomi wynajmują po 800-900 zł a u nas chcą po 1200 zł jak w mieście akademickim jakimś

Chyba za pokój cena.
Rzeszów ma jedne z najdroższych mieszkań w porównaniu do zarobków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jzm
jzm
jzm
Posty: 16
Dołączył: 28 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:52  
Cytuj
Ci co tu biadolą niech wybudują sobie dom i będą miec tanio. Nikt za darmo nie odda mieszkania tylko dla tego że kogoś nie stać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 11:06  
Cytuj
czy ktos z was korzystal z programu MDM i moze sie podzielic doswiadczeniami? Jak to wyglada w praktyce? Doradca w banku przedstawia to wszystko w samych superlatywach, ale wiadomo ze jak przyjdzie juz do formalnosci to przewaznie zaczynaja sie schody. Dlatego chce sie dowiedziec co nieco z pierwszej reki

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
yy7
yy7
yy7
Posty: 5
Dołączył: 2 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 20:20  
Cytuj
Nasze miasto Stalowa Wola od 3 lat staneło w miejscu. Od trzech lat nic n się nie dzieje. Na wakacjach włodarze miasta urządzili bal na Titanicu, dzięki czemu miasto straciło stadion, przy okazji zamkneli jeszcze basen. Od paru lat nie ma w naszym miescie żadnych inwestorów, ani żaden znaczący podmiot nie otworzył działalności. Z inwestycjami też jest krucho, o moście i obwodnicy słuch zaginął, a po pracy nie można z huty wrócic do domu, ponieważ ulice na terenie należącym kiedys do huty są zatłoczone i stoi się tylko w korkach. Natomiast władze bawią się wspaniale, za nasze pieniadze jeżdzą sobie zwiedzać Kraj Kwitnacej Wisni. Niedługo będzie moznqa przetoczyc tutaj prorocze słowa Kokonowicza: " Tu nie będzie nic i niczego"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 16:31  
Cytuj
Na domino nieruchomości widze ze sprzedaja domy szeregowe. Cena wydaje sie bardzo atrakcyjna. 2200 za metr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 16:43  
Cytuj
Cena atrakcyjna. Na osiedlu hutnik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Ci co tu biadolą niech wybudują sobie dom i będą miec tanio. Nikt za darmo nie odda mieszkania tylko dla tego że kogoś nie stać.
Dla mnie bynajmniej inna opcja od kupna mieszkania , ktora chodzi mi po glowie to budowa domkow w takich jak w bieszczadach sa pod wynajem( drewniane). Cena budowy to okolo 100 tys zl. - osobisciie rozmawialem z wlascicielami takich domkow o koszty budowy.W cenie mieszkania okolo 50 m moge miec 2 takie domki . Kazdy domek metrarzem sporo wiekszy i niema sie sasiadow kolo siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2018r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ci co tu biadolą niech wybudują sobie dom i będą miec tanio. Nikt za darmo nie odda mieszkania tylko dla tego że kogoś nie stać.
Dla mnie bynajmniej inna opcja od kupna mieszkania , ktora chodzi mi po glowie to budowa domkow w takich jak w bieszczadach sa pod wynajem( drewniane). Cena budowy to okolo 100 tys zl. - osobisciie rozmawialem z wlascicielami takich domkow o koszty budowy.W cenie mieszkania okolo 50 m moge miec 2 takie domki . Kazdy domek metrarzem sporo wiekszy i niema sie sasiadow kolo siebie.
dwa domki za mieszkanie ??? Ok, sprzedaję mieszkanie za 150 000 i kupię od ciebie taki domek umiech Kasa za drugi mi zostanie.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »