NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Otworzyli AGATA Meble-wasze wrażenia, opinie,
Posty: 28
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 10:54  
Cytuj
Witam
własnie przejeżdżałem i widziałem otworzyli AGATA Meble koło Vivo, był ktoś czy warto wstąpić ... wasze wrażenia i opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 10:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 10:58  
Cytuj
na pewno jakaś alternatywa i konkurencja dla halmaru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
Witam
własnie przejeżdżałem i widziałem otworzyli AGATA Meble koło Vivo, był ktoś czy warto wstąpić ... wasze wrażenia i opinie.
Wczoraj jezdziły auta z bilbordami że otwarcie 18nastego,dziś jest 16nasty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 11:18  
Cytuj
oficjalne otwarcie 18 ale od dzis można już robić zakupy umiech uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 12:42  
Cytuj
23.08 otwierają IKEA w Lublinie tam dopiero będą tłumy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
23.08 otwierają IKEA w Lublinie tam dopiero będą tłumy.


No ikea fajna, ale na tani obiad jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 13:54  
Cytuj
Te żarcie w IKEa może i tanie, ale takie bezpłciowe i nie smaczne. Geslerowa określiła to kiedyś jako Szweckie gówno smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 15:58  
Cytuj
No, a w Tesco jedzenie lepsze. W ogóle jeździ ktoś nowym focusem? Jakie opinie?

A tak jakby na temat, to orientuje się ktoś jakie są godziny otwarcia sklepu Agata?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Te żarcie w IKEa może i tanie, ale takie bezpłciowe i nie smaczne. Geslerowa określiła to kiedyś jako Szweckie gówno smiech2


Ciekawa opinia, jeszcze się z takową nie spotkałem - nawet te hotdogi za "zeta" są smaczne. Co do Geslerowej to już 2 razy jadłem w knajpie po jej rewolucji i tragedia (wystrój i smaki) - także widać chyba mam inny gust od niej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
No, a w Tesco jedzenie lepsze. W ogóle jeździ ktoś nowym focusem? Jakie opinie?

A tak jakby na temat, to orientuje się ktoś jakie są godziny otwarcia sklepu Agata?


Sorry musiałem..
akurat w tesco jedzenie ok, co prawda w innym mieście ale dobre..no chyba ze głodny byłem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 07:18  
Cytuj
Meble super! Wreszcie coś świeżego, a nie wystawka jak sprzed 15 lat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 08:43  
Cytuj
Pewnie jak zawsze, zwieźli zmiotki z większych miast.
Kto był w Rzeszowie i ma porówanianie do 3 razy mniejszej, stalowowolskiej Agaty? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 23:57  
Cytuj
Koszt transportu w Agata meble 80 zł. na terenie miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Koszt transportu w Agata meble 80 zł. na terenie miasta.


Chyba se jaja robisz umiech Jakoś mi się nie chce wierzyć w to (jakiś atak konkurencji czy co), bo wczoraj już widziałem auto AM u mnie pod blokiem i jakieś ktoś sobie kupił krzesło-fotel, i nie wierzę, że dał 80 zł na transport tego czegoś (od biedy do osobówki by to weszło sądząc po rozmiarze). Jeśli to prawda to jakaś masakra (za tą cenę to by kupił meble przez neta i kurier by taniej wyszedł - stąd moje niedowierzanie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 7 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 12:08  
Cytuj
Nikt sobie czlowieku jaj nie robi transport na terenie stalowej 80 zl a poza pewnie jeszcze wiecej mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Nikt sobie czlowieku jaj nie robi transport na terenie stalowej 80 zl a po za pewnie jeszcze wiecej mlotek


No to niezłe jaja, to taniej wyjdzie kupić gdzieś na necie meble jezyk
Ale to chyba jakaś zewnętrzna firma (DTS jeśli dobrze widziałem) przeprowadza dla AM transport (blachy chyba warszawskie) - może z czasem ktoś "tutejszy" się tym zajmie. A jak to jest w naszych innych sklepach (Halmar itp.), mebli dawno nie kupowałem, ale za transport nie płaciłem (w jakimś lokalnym sklepie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 15:29  
Cytuj
Ilosc i roznorodnosc mebli i produktow ktore oferuje AM miarzdzy inne salony meblowe. Co do jakosci nie mam zdania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2017r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
Ilosc i roznorodnosc mebli i produktow ktore oferuje AM miarzdzy inne salony meblowe. Co do jakosci nie mam zdania


Ja tam widziałam cały czas te same kanapy tylko z innym obiciem. A przy okazji w h... ludzi. Ale ceny ciekawe, chociaż najwygodniejsza kanapa na świecie swoją ceną mnie powaliła. Coś za coś :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 15:37  
Cytuj
CYTAT
Pewnie jak zawsze, zwieźli zmiotki z większych miast.
Kto był w Rzeszowie i ma porówanianie do 3 razy mniejszej, stalowowolskiej Agaty? umiech


Mniej odpowiednio do powierzchni. Jedno co mnie zszokowało to, że nie są w stanie sciągnąć mebli kuchennych dostępnych we wszystkich innych Agata Meble. Nie mają programu do projektowania i generalnie nic nie są w stanie zrobić. Jeśli jest tak w przypadku innych rzeczy to bieda.
Niby zawsze to jakaś alternatywa, ale w moim wypadku zostanie pewnie jechać do Rzeszowa czy Lublina mimo, że ten jest pod nosem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 15:40  
Cytuj
Zakupy udane, ceny przyzwoite

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pewnie jak zawsze, zwieźli zmiotki z większych miast.
Kto był w Rzeszowie i ma porówanianie do 3 razy mniejszej, stalowowolskiej Agaty? umiech


Mniej odpowiednio do powierzchni. Jedno co mnie zszokowało to, że nie są w stanie sciągnąć mebli kuchennych dostępnych we wszystkich innych Agata Meble. Nie mają programu do projektowania i generalnie nic nie są w stanie zrobić. Jeśli jest tak w przypadku innych rzeczy to bieda.
Niby zawsze to jakaś alternatywa, ale w moim wypadku zostanie pewnie jechać do Rzeszowa czy Lublina mimo, że ten jest pod nosem..


A pytałeś oto? Może jeszcze nie uruchomili do końca systemu czy coś? Bo wyjdzie, że mamy jakąś wersję LITE tego AM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 16:52  
Cytuj
przecież to logiczne, że nigdy nie wybudują tu AM czy innego marketu wielkości takiej jakie znajdują się w dużych miastach. wszystko przelicza się na zwrot inwestycji. troszkę jestem rozczarowany wystrojem ale jednak zawsze jakaś nowość.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Pewnie jak zawsze, zwieźli zmiotki z większych miast.
Kto był w Rzeszowie i ma porówanianie do 3 razy mniejszej, stalowowolskiej Agaty? umiech


Mniej odpowiednio do powierzchni. Jedno co mnie zszokowało to, że nie są w stanie sciągnąć mebli kuchennych dostępnych we wszystkich innych Agata Meble. Nie mają programu do projektowania i generalnie nic nie są w stanie zrobić. Jeśli jest tak w przypadku innych rzeczy to bieda.
Niby zawsze to jakaś alternatywa, ale w moim wypadku zostanie pewnie jechać do Rzeszowa czy Lublina mimo, że ten jest pod nosem..


A pytałeś oto? Może jeszcze nie uruchomili do końca systemu czy coś? Bo wyjdzie, że mamy jakąś wersję LITE tego AM.


No oczywiscie pytalem i rozmawiałem chyba z kierownikiem działu kuchennego. Poki co tak są ustawieni i na razie nie mają żadnej informacji, że ma się to zmienić. Rozumiem że nie zrobią tu gigantycznego marketu ale jeźeli jest to mała filia tej samej firmy to sądziłem, że da się wszystko sciągnąć co mają w swoich większych sklepach. Przcież dostawy przychodzą. Jednak tak to do końca nie działa i podejrzewam, że może tak być z wieloma rzeczami. Także jak ktoś coś widzial fajnego w innych AM i myśli, że kupi nawet na zmówienie to samo w Stalowej to może się czasami zdziwić...
Czyli w skrócie to co widać na miejscu można kupić. Nic poza tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Koszt transportu w Agata meble 80 zł. na terenie miasta.


Chyba se jaja robisz umiech Jakoś mi się nie chce wierzyć w to (jakiś atak konkurencji czy co), bo wczoraj już widziałem auto AM u mnie pod blokiem i jakieś ktoś sobie kupił krzesło-fotel, i nie wierzę, że dał 80 zł na transport tego czegoś (od biedy do osobówki by to weszło sądząc po rozmiarze). Jeśli to prawda to jakaś masakra (za tą cenę to by kupił meble przez neta i kurier by taniej wyszedł - stąd moje niedowierzanie).


Koszt obejmuje wniesienie do domu, tak więc nie jest tak źle, nie niszczy się samochodu ani mebla. Poza tym zamawiając w Internecie firma kurierska za przesyłkę o gabarytach narożnika zaśpiewa piękną kwotę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2014r.
Skąd: Cala Polska
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 08:59  
Cytuj
Mi sie podoba. Zawsze to jakis wiekszy wybor. Szeroki asortyment produktow. Dla mnie ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »