NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie wymienię monety na banknoty? ,
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 12:11  
Cytuj
Szukam miejsca gdzie mogę wymienić monety (nominał 1, 2, 5, 10, 20, 50gr) na banknoty. Mam tych drobnych z 2 kg, może ktoś zna jakiś punkt, gdzie łatwo mi to wymienią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 12:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 12:22  
Cytuj
W każdym banku tylko trzeba wpłacić na konto bo przy wymianie pobierają prowizje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 12:25  
Cytuj
Właśnie jak się okazuje nie w każdym. Byłem dzisiaj w ING, Pani zasłoniła się tym, że nie prowadzą obsługi kasowej. Tylko wpłatomat/bankomat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 13:02  
Cytuj
Zapytaj w banku BPH (kiedyś wymieniali bez prowizji, może nadal tak jest), albo zrób zakupy w Tesco i zapłać bilonem w kasie samoobsługowej.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 13:38  
Cytuj
w pekao sa dają kasetkę którą trzeba uzupełnić i zamieniają na banknot....lub standardowo bidrona......kup coś i po chwili zwróć...masz prawo się rozmyśleć a w drobnych na pewno ci nie zwrócą ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 13:46  
Cytuj
Co Wy wymyślacie ? Banki, kupowanie i oddawanie ?

Każdy sklep "osiedlowy" potrzebuje drobnych i z chęcią zamieniają na "grube pieniądze". W drugą stronę owszem, byłby problem i zostawałby bank ale w takim wypadku przejdziesz się po kilku sklepach i będziesz miał banknoty smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 14:42  
Cytuj
Nie wiem na jakim osiedlu mieszkasz, ale w zeszłym tygodniu miałam ten sam problem co założyciel tematu i w dwóch sklepach nie chcieli drobnych, a w trzecim powiedzieli, że chętnie przyjmą, ale jak zapakuję monety w ruloniki bo im się liczyć nie chce. Nie jestem emerytką i nie mam czasu na "zawijanie sreberek" więc zaniosłam te kilogramy kasy do banku i zrobiłam wpłatę na konto. Kasjerka nie była zachwycona, ale ruloników zwijać nie kazała umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Co Wy wymyślacie ? Banki, kupowanie i oddawanie ?

Każdy sklep "osiedlowy" potrzebuje drobnych i z chęcią zamieniają na "grube pieniądze". W drugą stronę owszem, byłby problem i zostawałby bank ale w takim wypadku przejdziesz się po kilku sklepach i będziesz miał banknoty smiech2



spytałeś ? podpowiedziałem...jak nie pasuje odpowiedz to jak to mówią bujaj się fredzie sam z tymi drobnymi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 15:04  
Cytuj
Mark30, wyluzuj, ten który pytał i ten któremu nie pasuje odpowiedź to dwie różne osoby umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 15:09  
Cytuj
fakt sorrrrryyyyyyy WIELKIE, nie zwracam uwagi na nicki !!!! podtrzymuję swoją mam nadzieję pomocną podpowiedź !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 16:59  
Cytuj
Idź do mBanku na Jana Pawła i tam wpłacisz na konto, mają maszynkę do monet, nie trzeba rolować monet i jak już wcześniej pisałem wpłać na konto nie zamieniaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2017r. 17:12  
Cytuj
Też chciałem dobrze podpowiedzieć. Czytam, że z bankami są problemy dlatego napisałem o sklepach.

Rzadko wymieniam, może nie na kilogramy ale czasami pół małej reklamówki i jak nie ma kolejek to nie miałem nigdy problemu :/ rozumiem, że nie chcą naraz 2 kg ale po kolei w kilku sklepach można powymieniać.

Chyba, że się trafi akurat w moment że dany sklep ma kasetkę pełną drobnych ale to rzadkość.

Jak robię zakupy w sklepach osiedlowych to praktycznie zawsze jak płacę banknotem to się pytają czy nie mam w drobnych.



Podpowiadam:

takie 2 kg może niejedną kasjerkę przerazić ale można podzielić na kilka małych reklamówek i z nimi po kolei do kilku sklepów.

rst13
Dzięki za podpowiedź, nie zakładałem tematu ale na przyszłość dobrze wiedzieć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 21:27  
Cytuj
Ja widze czesto jak ludzie placa bilonem w sklepach. Glownie w marketach na kasie. Wysypuja kobiecie z woreczka stos monet no i co? Musi liczyc biedna bo to tez pieniadz a klient nasz pan. W osiedlowych tez czesto sie spotykam ze pani wolaja drobne. Ale faktycznie preferuja zawijanie sreberek bo nie chca liczyc. Tzn raczej nie maja czasu na to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »