NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jak popadłem w niełaskę,
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Cze 2017r. 15:13  
Cytuj
Jakiś czas temu pisałem o znikających postach dot. Multidentu. Rozpętała się mała burza, a post został momentalnie zamknięty w momencie kiedy pojawiła się informacja że właściciel ma dyplom ukraiński. Nie wiem nawet czy to prawda ale widać coś jest na rzeczy skoro tak szybko SM posprzątało dyskusję. Czy jest się czego wstydzić? Napewno nie ma się czym szczycić, na Ukrainę jeździ się raczej żeby pić albo szybko prawo jazdy zdać nie po to żeby naprawdę się edukować.
Tuż po zamknięciu postu dostałem prywatną wiadomość tej treści:


multi523

Stalking
Szanowny PRL . Od jakiegoś czasu nęka Pan moja formę , oraz moja osobę . W związku z tym ze na ta chwile jesteś anonimowy , dziś zgłaszam doniesienie na policję celem ustalenia kim jesteś. Stalking podlega karze do 3 lat pozbawienia wolności .
Piotr Trafidlo

Zadziwiający zbieg okoliczności żeby nie dojść do wniosku że SM kończy tematy na telefon Pana Piotra. Pisałem już o tym post usunięto z powodu braku kontekstu, zobaczymy jaki powód teraz będzie. Taki pstryczek w nos tym co wierzą w niezależność lokalnych mediów i szpilka w upe tym co wierzą w marketing MD.

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2017r. 15:13  
Cytuj

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Cze 2017r. 15:36  
Cytuj
Żeby się nie okazało że policją też steruje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2017r. 19:27  
Cytuj
Dobre :-)
Trochę więcej dystansu do siebie..Panie Doktorze :-)
Wozilismy się za gowniarzy Pana szarym polonezem (jak dobrze pamiętam) i już wtedy mial Pan manie wyzszosci....
Lata mijają....mania została. Szkoda.

P.S. Może jutro jeszcze mnie nie zamkną za ten post :-) :-) :-)

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2017r. 20:02  
Cytuj
Nam madrymi tekstami oczy mydla , a raczka raczke myje
takie czasy... dorobiles sie to patrzysz na ludzi z innego pietra
Przykro, ale coz skoro takim jestes czlowiekem panie stomatologu , bo doktorowaniem tego nie mozna nazwac , to karma wroci ze zdwojona sila i nie wiadomo w jakiej formie
zycze duzo zdrowia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 09:51  
Cytuj
Ciekawe ile "pan doktor" zapłacił na ukrainie za dyplom?
A może załatwiał kiedyś na ukrainie, jakieś jakąś inną sprawe ;), dostał dyplom gratis do skrzynki wódki, szkoda mu go było wyrzucić, więc postanowił zostać stomatologiem. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 10:06  
Cytuj
Nie zamkną :szok: Ale zębów tam już nie lecz potluczony

Uśmiech kobiety bezcenny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 10:11  
Cytuj
Tylu dobrych dentystów na około, po co chodzić do multdentu? Czasy kiedy nawet tam był ktoś wartościowy dawno minęły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 10:15  
Cytuj
nie w tym sensie, dajcie spokój... cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 11:01  
Cytuj
Kilka miesięcy temu, kiedy wyraziłam swoja opinie o multidencie, również dostałam prywatna wiadomość od p.Trafidły. Zagroził,że właśnie zgłasza na policje z powództwa prywatnego o ukaranie,za szkalowanie dobrego imienia itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 12:22  
Cytuj
Oni tak straszą wszyscy... kiedys napisałam coś w internecie na temat osoby z całkowicie innej branży i tez dostałam takiego "groźnego maila". Dopóki ma się wszystko na papierze i to, co piszecie jest zgodne z prawda, nikt nie ma prawa was ruszyć. Chyba, ze celowo kogoś znieslawicie, wtedy to inna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 14:04  
Cytuj
Na stomatologa Szymańskiego, też nic nie wolno napisać co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11557
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 18:00  
Cytuj
Od pewnego lekarza słyszałem, że robić dyplom na Ukrainę jeżdżą ci, co w Polsce nie dają rady....

Może w tym wypadku tak nie jest.... któż to wie....

Ciekawe. Zapewne Pan Trafidło nie do końca wie jaka jest różnica pomiędzy stalkingiem a wyrażaniem swojej opinii.

Policja nie udostępni mu danych. O dane może wystąpić prokurator, jeśli uzna, że doszło do popełnienia przestępstwa. Policja to nie firma usługowa.

Kiedyś na tym forum straszono mnie na PW, że jak nie będę grzeczny, to mi internet odetną... goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 18:37  
Cytuj
Dokładnie jest tak jak napisał mirek777.

Stalking nie ma nic wspólnego z wyrażeniem swojej opinii na dany tmt.
Stalking to uporczywe nękanie...śledzenie...

Dla Pana Trafidlo, podaje link z definicją stalkingu. Proszę się doksztalcic :-) chociaż w tym tmt-cie.

https://pl.m.(...)Stalking

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Od pewnego lekarza słyszałem, że robić dyplom na Ukrainę jeżdżą ci, co w Polsce nie dają rady....


Miałam w szkole koleżankę, jechała na samych pałach, pod koniec semestru poprawiając je na dwóje. Miala problem ze skleceniem sensownego zdania, ogólnie każdy trochę naśmiewał się z jej poziomu intelektualnego, ale nikt jej nie dał wprost do zrozumienia, ze coś jest nie tak, z wyjątkiem nauczycieli. Jakiez było moje zdziwienie jak potem dowiedziałam się, ze studiuje na uczelni medycznej na Ukrainie...teraz jest juz w Polsce i pewnie rodzice szykują jej gabinet. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10340
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 19:41  
Cytuj
Które dwie uczelnie mają najwyższy ranking w "stomatologii" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Cze 2017r. 22:27  
Cytuj
Chyba lepiej dla tego pana stomatologa jak by się nigdy tu nie pchał z reklamą. Niezłej wiochy sobie narobił. Czy może Pława...jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 06:58  
Cytuj
Idąc waszym tokiem rozumowania to wszyscy lekarze wykształceni na Ukrainie są gorsi od tych wykształconych w Polsce. Gorszych bredni dawno nie czytałem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 07:24  
Cytuj
Tu nie chodzi, że ktoś jest gorszy, bo może być lepszy.
Tylko należy zadać sobie pytanie dlaczego ktoś wybiera studia na Ukrainie a nie w Polsce?
Czasami ktoś kto źle się uczy w szkole może być dobrym specjalistą w jakiejś dziedzinie, ale czy w medycynie też?
Chyba należy brać pod uwagę opinie osób, które korzystały z takich usług u konkretnego dentysty.

Ja też kiedyś chodziłem do jednego dentysty i chyba więcej już do niego nie pójdę.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 12:06  
Cytuj
narzekacie na kolesia, a ludzie do niego ciągną jak Kubuś do miodu. Jest aż tak dobry czy aż tak tani czy aż jaki?

opowiadała mi kiedyś znajoma, która mieszka na Ukrainie, że jak chodziła do dentysty to ja facet sadzał na takim fotelu jak siedzenie ze STARa good zapalał lampę tak, że świeciła prosto w gały i coś tam działał. nie wiadomo czym i nie wiadomo co umiech

Przypomina mi się sytuacja z PSP, jak pani Michalska darła mi zęba na siłę bez znieczulenia. Dentystka która poprawiała bajzel po tej fuszerce powiedziała tylko: "Boże, dziecko, kto ci to zrobił?"nie wiem

Pani Michalska ! - pamiętam.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 14:58  
Cytuj
Być może Ci wszyscy narzekający frustraci to jego dawni znajomi którym w życiu się nie poukładało, a teraz żal im dupe ściska kiedy patrzą na sukces stomatologa i wylewają swoje żale na forum. Tak się zapytam, skąd takie info że ww ukończył studia na Ukrainie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11557
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 17:15  
Cytuj
Mariusz a ty co byś zrobił, jakbyś za wyrażenie swojej opinii na forum dostał wiadomość na PW, - taką jak dostał człowiek który założył ten temat?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 18:04  
Cytuj
W CV pisze że dyplom z RP. Wiec trudno powiedzieć czy byl powód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
W CV pisze że dyplom z RP. Wiec trudno powiedzieć czy byl powód.


Moja kumpela dostała się z marnymi wynikami na uczelnie medyczna na Ukrainie, po roku przeniosła się na uczelnię w Polsce i tam tez pewnie skończyła...Wiec teoretycznie w takim wypadku ma się dyplom RP. Nie wiem jak jest w wypadku pana T, nie oceniam tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 21:13  
Cytuj
Moi mili to że nie usunęli postu to już sukces i zaskoczenie, czego innego się spodziewałem. Czyżby SM dostało od klienta egocentryczne żądania których nie są w stanie spełnić?
Mariusz to coś takiego jak: skąd wiadomo że Steczkowska nie jest z Wrocławia? Bo ściemniać to można w programie u Mana a nie w takiej wiosce w której mieszkamy.
Nostryfikacja, czyli robisz dyplom za granicami i uprawomocniasz go w Polsce za pieniądze, na jakiejś uczelni. Medyczne mają specjalne komórki na każdym wydziale, cóż takie czasy. Wystarczy mieć pieniądze. Doktorat– tu też jest wybór albo prowadzisz zajęcia ze studentami i jesteś przodupasem jakiegoś prof. Albo wyciągasz z kieszeni 5000 rocznie za zwolnienie z tego obowiązku itd. i takie potem elity mamy... To nie są ludzie którzy mogliby za przekonania zginąć w Katyniu, prędzej tam wypchną Ciebie albo mnie, jeśli wiesz co mam na myśli.

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 05:54  
Cytuj
Nie znam lekarza ani nie leczyłem u niego zębów.Pytam tylko skad pewnośc o ukraińskim dyplomie?Czy ten dyplom ktoś widział?Jeśli to nieprawda to jest pomówienie,.Co innego ocenianie jego pracy a co innego pisanie niesprawdzonych wiadomości,.

If you don"t want a sarkastic answer,don"t ask a stupid question
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »