NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Ćwiczenie i odchudzanie przed wakacjami,
Posty: 14
Dołączył: 7 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 22:24  
Cytuj
Cześć mam pytanie bardzo chciałabym popracować nad forma przed wakacjami a konkretnie na zrzuceniu kilku kg. co polecacie. Słyszałam już o zumbie, pool dance i o cudownych butach które same spalają kalorie. coś ktoś na temat tego ostatniego bo bardzo mnie to intryguje a nikt ze znajomych nie był na tych ćwiczeniach.

On/rst
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 22:24  
Cytuj

On/rst
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 22:48  
Cytuj
Przed wakacjami 2018 tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 23:08  
Cytuj

Właśnie ja też zrozumiałem, że chodzi chyba o wakacje 2018, bo na przygotowania do tegorocznych to już chyba za późno...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kks
kks
kks
Posty: 4
Dołączył: 21 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 23:11  
Cytuj
niekoniecznie......do lipca jeszcze 1,5 miesiaca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 23:11  
Cytuj
Jeśli planujesz wakacje na Sylwestra to Ci się uda ;-)

Zamiast wierzyć w odchudzające buty to zmień dietę i zacznij się ruszać.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kks
kks
kks
Posty: 4
Dołączył: 21 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2017r. 23:17  
Cytuj
dietę zmieniłam ale efekty diety należy wypracować a zamiast uszczypliwych i wydumanych uwag proszę o info czy to tak cieżko zrozumieć ze szukam dobrego i skutecznego rozwiązania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2017r. 10:29  
Cytuj
kilka kg przed wakacjami ? - jeżeli nigdy nie ćwiczyłaś ( nie na wf czy przysiady w domu ;] ) to trochę za późno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kkz
kkz
kkz
Posty: 21
Dołączył: 19 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2017r. 11:14  
Cytuj
Ale głupie gadanie.
Nigdy nie jest za pózno zeby zacząć. Nie wiem po co te demotywujące komenatrze. Wiadomo, że mc nie zrzucisz nie wiadomo ile kg ale ciało widocznie się ujędrni. Będzie już dużo lepiej wyglądać po mc ćwiczen i diety. 2-3 kg w miesiąc też spokojnie spadnie.
Takze powodzenia ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2017r. 11:24  
Cytuj
Witam,widze że mowa na forum o cudownych butach....potwierdzam ich "cudowne wlasciwosci"☺. Chodze na zajecua kangoo jump od stycznia tego roku i zgubiłam nie tylko "oponke" w talii, ale również pozbylam się bólu kolana i rwy kulszowej. ...każdemu polecam i gwarantuję, ze nigdy nie jest za późno ani na utratę zbędnych kilogramów ani na porządną dawkę endorfiny, czyli wspaniałego samopoczucia!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Maja 2017r. 11:59  
Cytuj
heh kolejny sezonowiec umiech korzystaj z życia piwa i hamburgerów i pomyśl o przyszłorocznych wakacjach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Maja 2017r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Ale głupie gadanie.
Nigdy nie jest za pózno zeby zacząć. Nie wiem po co te demotywujące komenatrze. Wiadomo, że mc nie zrzucisz nie wiadomo ile kg ale ciało widocznie się ujędrni. Będzie już dużo lepiej wyglądać po mc ćwiczen i diety. 2-3 kg w miesiąc też spokojnie spadnie.


Głupie jest podejście autora, który chce tylko zrzucić kilogramy. To jest złe myślenie.

W miesiąc, to można się jedynie kontuzji nabawić ... tak podchodząc do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ota
ota
Posty: 26
Dołączył: 30 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2017r. 22:04  
Cytuj
Zgadzam się i polecam. Zajęcia kangoo są bardzo dobra.przede wszystkim odprezaja i daja mnóstwo dobrej zabawy. Sa rowniez bardzo dobrym treningiem. Zajęcia są mocno porywające co powoduje że ćwiczenia stają się przyjemnością. A niewątpliwym atutem jest coraz mniejszy rozmiar. Jednakże z doświadczenia polecam zajęcia u Pana Marka bo po tych zajęciach nie odczuwa się skutków ubocznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kks
kks
kks
Posty: 4
Dołączył: 21 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 10:03  
Cytuj
Jakieś szczegóły odnośnie tych ćwiczeń??? Widziałam filmiki. Czy mozna nie połamać sobie nóg jesli ktos nigdy na tym nie ćwiczył. jakoś malo to stabilne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 14:13  
Cytuj
Informuję, ze jeszcze nikomu się nie "udało "ani połamać nog ani tym bardziej się wywrócić! ! Jeśli się postępuje ściśle wg poleceń instruktora to nie ma szans ani na kontuzję, ani na zakwasy. A może zamiast wyglaszac jakiekolwiek wątpliwości warto by było przyjść na zajęcia i spróbować samemu???? Polecam i zapraszam! ! Warto!!😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 16:26  
Cytuj
Cześć umiech jestem jedną z osób uczęszczajacych na zajęcia kangoo jumps i potwierdzam to co na ten temat powiedziały moje przedmówczynie, a ze swojej strony chce dodac ze zajęcia te ogarną również te mało cierpliwe ....uśmiech które chcą znależć złoty środek na to , aby z przyjemnością i bez nudy pozbyć się tego czego jest za dużo , a pozostałą reszte wyrzeżbić ( bonusem do tego jest oczywiście samopoczucie). U mnie działa choć cierpliwośc nie jest moją mocną stroną smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »