NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga ostrzeżenie przed domokrążcą, na głodnego
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 23:31  
Cytuj
Witam ,chciałbym przedstawić odwiedzającym to forum dziwnią sytuacje z pewnym mężczyzną, może kogoś to uchroni przed nieprzyjemnościami itp. Otóż sytuacja miała miejsce dziś na terenie Stalowej Woli okolice Bazyliki, do mieszkania puka facet koło 30-stki ubrany w zimową pikowaną kurtkę i spodenki ,wydziarany na nogach i dziwnym tonem ,ale grzecznie pyta czy w zamian za wyniesieni śmieci mógłby dostać coś ciepłego do jedzenia . Pomyślałem, że do domu raczej go nie wpuszczę ,bo na pierwszy rzut oka nie wyglądał żeby można mu było zaufać, po drugie byłem w domu z 2 letnia córeczką ,a po trzecie sam nie miałem jeszcze nic ciepłego do jedzenia .Kazałem mu poczekać po czym poszedłem do kuchni ,skąd wziąłem największą konserwę jaką znalazłem i cały chleb jaki miałem w domu i wróciłem do niego Otwieram drzwi ,koleś stoi już lekko podenerwowany ,mowie do niego że nie mam nic ciepłego i że mogę dać mu tylko to co mam ....a on do mnie prawie że krzyczy czy ja nie rozumiem co on do mnie mówi , że chce koniecznie coś ciepłego zjeść itd. Szybko pokapowałem,że koleś wcale nie jest głodny tylko chce wparować do mieszkania i albo od razy myśli coś ukraść albo tylko obczaić czy w niedalekiej przyszłości byłoby co wynieść . Zabrałem jedzenie które chciałem mu dać i kazałem mu się wynosić po czym trzasnąłem drzwiami . Także jeżeli również myślicie że koleś szukał miejsca na łatwy rabunek to miejcie się na baczności i ostrzeżcie swoich znajomych a szczególnie babcie i dziadków , bo to może być kolejna metoda tzw. na głodnego !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 23:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:15  
Cytuj
Dlatego ludzie nie brońcie się przed zakładaniem domofonów.
Nikt niepożądany nie wejdzie na klatkę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:28  
Cytuj
Akurat w bloku w którym mieszkam jest domofon ale jakaś dobra dusza go wpuscila , np jako listonosza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:30  
Cytuj
No tak..... Pozostaje być czujnym.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 09:29  
Cytuj
Wczoraj byłem zapytany przez policjantów z jadącego osiedlówką radiowozu czy nie widziałem dziwnie zachowującego się mężczyzny w krótkich spodenkach. Było to koło Centrum 4. Być może to ten sam. Ktoś zgłosił i szukali kolesia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 10:28  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:54  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Nie na temat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 12:32  
Cytuj
aż założyłem konto umiech

Faktycznie, ktoś wyżej opisany, nie wyglądający na biednego (buty nike oczojebne, w miare nowe, kurtka pikowana, tez raczej nie textil market)plątał się po wieżowcach w centrum, co dziwne zauważyłem że chodził po środkowych klatkach i nie do wszystkich mieszkań pukał.

Otworzyliśmy drzwi i słyszymy tekst "że za coś ciepłego, wynieść śmieci może trzeba, dziwnie jakoś, nietypowo...
odpowiadam: że też byśmy ciepłe zjedli, nie było dzisiaj czasu gotować i że nie dam pieniędzy w gotówce, ale że dam do sprzedaży 20-30 zwrotnych butelek. Nie znam się, nie biegam wymieniać stąd jest ich trochę, ale z 40 groszy butelka kosztuje, to by miał na 2-3 kebaby jak nic umiech
Usłyszeliśmy tekst typu "pijesz to sobie sam wynoś" on ni epije to i wynosił po kimś nie będzie. No k.a imbecyl p...lony

Moim zdaniem to jakiś gość po odsiadce, może recydywa. Wyszedł i kogoś szukał nie bardzo wiedząc w którym dokładnie bloku, albo "budujący bazę adresową zamieszkałych dziadków do metody np na wnuczka".
Inna możliwość świr, psychiczny jakiś.
Ktoś do odruchem serca do kuchni po jedzenie albo śmieci idzie, a z przedpokoju już kluczy czy torebek i gościa nie ma umiech

Na marginesie jak wyniesie śmieci skoro nie ma kluczy do pergoli? coś to mało spójne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 13:52  
Cytuj
Swoją drogą pomysły mają ciekawe.

Jedno mi tylko nie pasuje w tym wszystkim - gość był dość opryskliwy jak na potrzebującego....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 16:11  
Cytuj
To Nacht albo Andrzejek po liftingu

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 16:16  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 16:19  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 08:50  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Nie na temat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 12:30  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 12:33  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Nie na temat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »