NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
13 maja 2017… Czy to będzie pamiętliwa data?,
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Łucja pisze dalej:

"Przerażeni, podnieśliśmy oczy do Naszej Pani szukając u Niej pomocy. A Ona pełna dobroci i smutku rzekła do nas: Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je ratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo mego Niepokalanego Serca (Jest to druga część tajemnicy fatimskiej). Jeżeli się zrobi to, co wam powiem, zostanie wielu przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie. Wojna zbliża się ku końcowi, ale jeżeli ludzie nie przestaną obrażać Boga, to w czasie pontyfikatu Piusa XI rozpocznie się druga wojna, gorsza.
(Aneksja Austrii, Sudetów, Czech i Moraw przez Niemcy za pontyfikatu Piusa XI była prologiem do II wojny światowej, która formalnie rozpoczęła się 1.09.1939 r. napadem na Polskę, za pontyfikatu Piusa XII)."

Zobaczcie, że to się sprawdziło ... II wojna światowa

a co mimoza jak sprawdzi się istnienie piekła ... ?
też będziesz taka luzacka?
A może Mimoza już tam była?Szczegóły które opisuje swiadcza o znajomości tego przybytku zwanego piekłem.Jak czytam jej posty to czuje zapach siarkiumiechNo i w gaciach robi mi się ciepło od ognia PIEKIELNEGOumiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:56  
Cytuj

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 11:18  
Cytuj
dyszel, nie rób sobie jaj z poważnych rzeczy ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
dyszel, nie rób sobie jaj z poważnych rzeczy ...
jA ROBIĘ?tA CAŁA DYSKUSJA TO ROBIENIE SOBIE JAJ Z CZEGOS CO DLA MNIE I DLA CIEBIE DOBRODZIEJU JEST OCZYWISTĄ PRAWDA.MNIE NIE TRZEBA NAWRACAĆ ANI MI CYTOWAĆ BIBLII ANI CYTATOW Z PISMA SWIETEGO.A TWOJ GLOS TO WOLANIE KAZNODZIEI NA PUSTYNI DO FILISTYNOW'FILISTYN LICHWIARZ CZY FILISTYNKA MIMOZA'

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dyszel, nie rób sobie jaj z poważnych rzeczy ...
jA ROBIĘ?tA CAŁA DYSKUSJA TO ROBIENIE SOBIE JAJ Z CZEGOS CO DLA MNIE I DLA CIEBIE DOBRODZIEJU JEST OCZYWISTĄ PRAWDA.MNIE NIE TRZEBA NAWRACAĆ ANI MI CYTOWAĆ BIBLII ANI CYTATOW Z PISMA SWIETEGO.A TWOJ GLOS TO WOLANIE KAZNODZIEI NA PUSTYNI DO FILISTYNOW'FILISTYN LICHWIARZ CZY FILISTYNKA MIMOZA'


Tak, Ty Przyjacielu, dokładasz swoje drwiny i prowokujesz do drwin ze strony innych.
W ten sposób Mimozy nie nawrócisz a tylko uzyskasz skutek odwrotny.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 12:37  
Cytuj
Islamiści chcą zamordować Papieża w rocznicę Objawień Fatimskich? ---- http://www.konie(...)na-trwa/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
dyszel, nie rób sobie jaj z poważnych rzeczy ...
jA ROBIĘ?tA CAŁA DYSKUSJA TO ROBIENIE SOBIE JAJ Z CZEGOS CO DLA MNIE I DLA CIEBIE DOBRODZIEJU JEST OCZYWISTĄ PRAWDA.MNIE NIE TRZEBA NAWRACAĆ ANI MI CYTOWAĆ BIBLII ANI CYTATOW Z PISMA SWIETEGO.A TWOJ GLOS TO WOLANIE KAZNODZIEI NA PUSTYNI DO FILISTYNOW'FILISTYN LICHWIARZ CZY FILISTYNKA MIMOZA'


Tak, Ty Przyjacielu, dokładasz swoje drwiny i prowokujesz do drwin ze strony innych.
W ten sposób Mimozy nie nawrócisz a tylko uzyskasz skutek odwrotny.


Jak na razie to mimoza innych nawracaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
dyszel, nie rób sobie jaj z poważnych rzeczy ...
jA ROBIĘ?tA CAŁA DYSKUSJA TO ROBIENIE SOBIE JAJ Z CZEGOS CO DLA MNIE I DLA CIEBIE DOBRODZIEJU JEST OCZYWISTĄ PRAWDA.MNIE NIE TRZEBA NAWRACAĆ ANI MI CYTOWAĆ BIBLII ANI CYTATOW Z PISMA SWIETEGO.A TWOJ GLOS TO WOLANIE KAZNODZIEI NA PUSTYNI DO FILISTYNOW'FILISTYN LICHWIARZ CZY FILISTYNKA MIMOZA'


Tak, Ty Przyjacielu, dokładasz swoje drwiny i prowokujesz do drwin ze strony innych.
W ten sposób Mimozy nie nawrócisz a tylko uzyskasz skutek odwrotny.


Jak na razie to mimoza innych nawracaumiech


nie ma najmniejszych szans,
co najwyżej nieroztropni katolicy sami się podstawiają

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
dyszel, nie rób sobie jaj z poważnych rzeczy ...
jA ROBIĘ?tA CAŁA DYSKUSJA TO ROBIENIE SOBIE JAJ Z CZEGOS CO DLA MNIE I DLA CIEBIE DOBRODZIEJU JEST OCZYWISTĄ PRAWDA.MNIE NIE TRZEBA NAWRACAĆ ANI MI CYTOWAĆ BIBLII ANI CYTATOW Z PISMA SWIETEGO.A TWOJ GLOS TO WOLANIE KAZNODZIEI NA PUSTYNI DO FILISTYNOW'FILISTYN LICHWIARZ CZY FILISTYNKA MIMOZA'


Tak, Ty Przyjacielu, dokładasz swoje drwiny i prowokujesz do drwin ze strony innych.
W ten sposób Mimozy nie nawrócisz a tylko uzyskasz skutek odwrotny.


Jak na razie to mimoza innych nawracaumiech


nie ma najmniejszych szans,
co najwyżej nieroztropni katolicy sami się podstawiają
Jak Mimozę nawrócisz to daj nam znać dobrodziejuumiechMnie się wydaje że ona prędzej kogos nawróci niż Ty ją.Marek370 ma zupełna rację.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 14:48  
Cytuj
Łucja pisze dalej:

"Kiedy pewnej nocy ujrzycie nieznane światło, wiedzcie, że jest to wielki znak od Boga, że zbliża się kara na świat za liczne jego zbrodnie. (Nadzwyczajny blask północny był widzialny w całej Europie w nocy z 25 na 26 stycznia 1938 r.). Będzie wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca Świętego. Aby temu zapobiec, przybędę, aby prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię św. wynagradzającą w pierwsze soboty. Jeżeli moje życzenia zostaną spełnione, Rosja nawróci się i zapanuje pokój. Jeżeli nie, bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowanie Kościoła. Dobrzy będą męczeni, a Ojciec Święty będzie miał wiele do wycierpienia. Różne narody zginą, na koniec moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, i przez pewien czas zapanuje pokój na świecie."

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 15:20  
Cytuj
A co z Chinami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 15:27  
Cytuj
Do rsta Moim skromnym zdaniem laika,wiara w Boga jest i będzie wiara każdego człowieka,zas uporczywe namawianie i powtarzanie rzeczy oczywistych może jedynie odstręczać wiernych od KK.DOBREGO KARCZMA NIE ZEPSUJE A ZŁEGO KOSCIÓŁ NIE NAPRAWI.mnie osobiście Twoje zaangażowanie w wiarę i jej krzewienie nie przeszkadza,ale sądzę że przeszkadza takim jak Mimoza,czy Lichwiarz,a może i absolwentowismiech2 KUL Delcie.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Łucja pisze dalej:

"Kiedy pewnej nocy ujrzycie nieznane światło, wiedzcie, że jest to wielki znak od Boga, że zbliża się kara na świat za liczne jego zbrodnie. (Nadzwyczajny blask północny był widzialny w całej Europie w nocy z 25 na 26 stycznia 1938 r.). Będzie wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca Świętego. Aby temu zapobiec, przybędę, aby prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię św. wynagradzającą w pierwsze soboty. Jeżeli moje życzenia zostaną spełnione, Rosja nawróci się i zapanuje pokój. Jeżeli nie, bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowanie Kościoła. Dobrzy będą męczeni, a Ojciec Święty będzie miał wiele do wycierpienia. Różne narody zginą, na koniec moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, i przez pewien czas zapanuje pokój na świecie."
Na Rosji to sobie Kościół ząbki połamie. Już JPII próbował tak delikatnie dojść do porozumienia z tymi kapłanami w kopułkach na głowie ale mały efekt osiągnął. Nie chcą po dobroci to trzeba wojnę wywołać a pierwszym który przyklaśnie tym działaniom będzie nikt nny jak papież. Macki Kościoła sięgają najwyższych urzędów we wszystkich państwach. Rozlanie islamu na Europę też ma swój cel - bojowników islamskich nikt nie pokona na ich terenie więc proste że jak wyjdą ze swoich nor na nieznanym im terenie będą łatwym celem dla służb specjalnych a to że dzięki tym gierkom zginie wielu niewinnych europejczyków to nikogo nie obchodzi bo dla dobra celu wyższego śmierć kilku jednostek jest kroplą w morzu.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 15:51  
Cytuj
Dzis widziałem Lenina i Stalina jak wsiadali do MKS nr 1 Autobusem kierowa najprzystojnieszy kierowa MKS niejaki Batman.Czy ktođ to tez widział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Do rsta Moim skromnym zdaniem laika,wiara w Boga jest i będzie wiara każdego człowieka,zas uporczywe namawianie i powtarzanie rzeczy oczywistych może jedynie odstręczać wiernych od KK.DOBREGO KARCZMA NIE ZEPSUJE A ZŁEGO KOSCIÓŁ NIE NAPRAWI.mnie osobiście Twoje zaangażowanie w wiarę i jej krzewienie nie przeszkadza,ale sądzę że przeszkadza takim jak Mimoza,czy Lichwiarz,a może i absolwentowismiech2 KUL Delcie.
Jaka wielka szkoda że kobity nie mogą być kapłanami bo ja widziałabym siebie np. w roli biskupa jezyk Już ja bym wam mośki pokazała jak się nawraca baby. Mężczyznom brakuje tej delikatności w kontaktach z ludźmii działają jak słonie w składzie porcelany. Mówią dużo ci nasi kapłani o duchowości a nie potrafią przekonać jednej mimozy do tego żeby uwierzyła że wierzy.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Dzis widziałem Lenina i Stalina jak wsiadali do MKS nr 1 Autobusem kierowa najprzystojnieszy kierowa MKS niejaki Batman.Czy ktođ to tez widział.
A ja dzisiaj rano szłam koło plebanii i widziałam Matkę Boską bo nasz wikary wypuszczał przez okno piękną panią i mówił : o matkobosko żeby cię nikt nie widział! (to nie moje, to z kabaretu)

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 15:56  
Cytuj
Dzis widziałem Lenina i Stalina jak wsiadali do MKS nr 1 Autobusem kierowal najprzystojnieszy kierowca MKS niejaki Batman.Czy ktos to tez widział.Mieli długie ogonywystajace spod sutannz a spod czapek wystawaly rogi.Krzyczeli Mimoza Mimoza a Batman szczerzyl do nich swoje konskie kly

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 16:07  
Cytuj
Czyzby Mimoza przebrala się za Lenina

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Dzis widziałem Lenina i Stalina jak wsiadali do MKS nr 1 Autobusem kierowal najprzystojnieszy kierowca MKS niejaki Batman.Czy ktos to tez widział.Mieli długie ogonywystajace spod sutannz a spod czapek wystawaly rogi.Krzyczeli Mimoza Mimoza a Batman szczerzyl do nich swoje konskie kly
A ja widziałam i słyszałam Nachta jak odprawia mszę w kościele i wygłasza kazanie o tym że ciężkim grzechem jest hejt w necie.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 16:18  
Cytuj
Czyżby Dyszel był moim wikarym?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 16:30  
Cytuj
Niech mnie Pan Bog przed tym obronizaklopotany

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 16:33  
Cytuj
Widzialem Mimoze jak skradala się do wikarego w Nisku,nie wiem czy to byl dyszel czy orczyk ale miał sutanne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 16:36  
Cytuj
A ja widziałam Nachta z dwoma głowami - jedna głosiła kazanie a druga pisała sms --y do jakiejś laski z neta

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 16:55  
Cytuj
Czy wy jeszcze w ogóle pamiętacie o co chodziło w tej dyskusji? good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 17:01  
Cytuj
Nacht mnie prowokuje do agresji!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 17:10  
Cytuj
a tak na marginesie to data jest pamiętna, a nie pamiętliwa!!!! język polski nie być trudna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »