NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
13 maja 2017… Czy to będzie pamiętliwa data?,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
A kto Cię zaprasza?


Takie problemy z czytaniem? Przeczytaj post rsta aż do skutku.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 15:46  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
A kto Cię zaprasza?
A co półateiści mają wstęp wzbroniony?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 15:51  
Cytuj
No to na złość pojadę skoro zabroniono mi wejścia na uroczystość!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
No to na złość pojadę skoro zabroniono mi wejścia na uroczystość!
Zaprawdę powiadam ci niewiasto,ze uruchomie Lucyfera,Beliala i innych władców ciemności aby cie do piekieł sprowadzili!Tam będzie tłok,płacz i zgrzytanie zębów.Bedziesz lizać gorzki kamien przez wiecznośc.Ja mam władzę!!!I Jedrusia,ktory grzerszy z mężczyznami też tam sprowadzę.I otoczę go pięknymi mężczyznami a on będzie się tylko ślinił!!Będzie w niemocy i w mojej mocy.Jam jest władca!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A kto Cię zaprasza?


Takie problemy z czytaniem? Przeczytaj post rsta aż do skutku.
No tak rsta zaprasza wszystkich.Nacht nie umie czytać.Ty też pojedziesz z bananem?

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No to na złość pojadę skoro zabroniono mi wejścia na uroczystość!
Zaprawdę powiadam ci niewiasto,ze uruchomie Lucyfera,Beliala i innych władców ciemności aby cie do piekieł sprowadzili!Tam będzie tłok,płacz i zgrzytanie zębów.Bedziesz lizać gorzki kamien przez wiecznośc.Ja mam władzę!!!I Jedrusia,ktory grzerszy z mężczyznami też tam sprowadzę.I otoczę go pięknymi mężczyznami a on będzie się tylko ślinił!!Będzie w niemocy i w mojej mocy.Jam jest władca!!!
Poradzę sobie i z tym Lucyferem, Balialem i z samym szatanobiesem. Podejrzewam że z nimi mniej się będę nudzić jak z tymi świętymi w niebie.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
A co półateiści mają wstęp wzbroniony?


mimozko - co to jest półateista?
potluczonymlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:11  
Cytuj
Nacht będzie celebrował mszę i się boi że skrytykuję jego kazanie.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co półateiści mają wstęp wzbroniony?


mimozko - co to jest półateista?
potluczonymlotek
Półateista to ja. To taka baba co wierzy w Boga ale już nie wierzy co o nim naucza KK.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:32  
Cytuj
Nie ma nic pół to pół to.Pół baba pół chłop.Pół homo pół hetero.Albo się jest ateistą albo moherem spod kruchty!!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10499
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:34  
Cytuj
Mimoza, To nie słuchaj postępowej połowy. To ta połowa z TVN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Nie ma nic pół to pół to.Pół baba pół chłop.Pół homo pół hetero.Albo się jest ateistą albo moherem spod kruchty!!
Jakoś nie mogę sobie siebie wyobrazić w roli moherowego mohera. Ja bym się śmiała przy każdym geście powagi kapłana. Ja dostaję głupawki przy kropidle a co by było przy nacieraniu mnie olejami to ja nie wiem? Ja umrę bez ostatniego namaszczenia na bank. Przecież będę się śmiać jak diabli. Oszczędzę tego widoku księdzu.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Mimoza, To nie słuchaj postępowej połowy. To ta połowa z TVN.
Nie słucham bo feministki też mnie śmieszą. Ja jestem kobietą która wie czego chce. Politycy są marionetkami, lekarze ogłaszają co jest niezdrowe na polecenie firm produkujących konkurencyjne produkty a to co było historyczną prawdą 10 lat temu okazuje się kłamstwem. Światem rządzą interesy ludzi z grubym portfelem a nie źadna prawda. To samo dotyczy religii różnorakich. Głową Kościóła Prawosławnego jest mąż jednej żony a naszego Kk stary kawaler prawiczek. Mamma mia!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10499
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:09  
Cytuj
Pozostaje protestancki. Tam tyle samo zboczenia ale więcej przyzwolenia. Wiec będzie więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 22:42  
Cytuj
[Podejrzewam że z nimi mniej się będę nudzić jak z tymi świętymi w niebie.




Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 07:20  
Cytuj
Nikt nikogo do świętości nie zmusza.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
Nikt nikogo do świętości nie zmusza.ok


No nie zmusza tylko zachęca tworząc nowe prawa zgodne z nauką KK ;-) I pod dyktando purpuratów ;-) Oczywiście nowe prawa funkcjonariuszy KK nie dotyczą ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 07:43  
Cytuj
Ale też nie powinno się włazić z butami w czyjeś życie nawet to grzeszne bo to grzesznik będzie rozliczany a nie ksiądz. Kapłani są sprytni jak lisy w kurniku, najpierw wymagają przysiąg od rodziców że będą wychowywać dziecko zgodnie z nauczaniem Kościoła a potem umywają rączki jak dziecko ma żal że było indoktrynowane przez lata. Gdzie tu wolną wolę wyznania dla tej małej istoty wypatrzyłeś w tych działaniach? Człowiek wszystkie przysięgi i sakramenty powinien brać na barki w pełnej świadomości jako dorośły człowiek a nie mieć narzucaną wiarę przez kogokolwiek. Rodzice mogą wychowywać swoje dzieci w religii do której należą ale bez żadnych gwarancji dozgonnej przynależności nieświadomego dziecka do konkretnej religii. Wtedy byłoby to zgodne z wolną wolą jaką Bóg obdarował każdego człowieka......ponoć.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nikt nikogo do świętości nie zmusza.ok


No nie zmusza tylko zachęca tworząc nowe prawa zgodne z nauką KK ;-) I pod dyktando purpuratów ;-) Oczywiście nowe prawa funkcjonariuszy KK nie dotyczą ;-)
Ale dzięki tym działanim sami odganiają owieczki od swojego obejścia. Prawo może nakazać ale człowiek to takie stworzenie że nie lubi być gnane w jednym rytmie i w jednym kierunku i do tego w takim tłumie. Ludzie zdrowo myślący wykształceni chcą być indywidualnościami, kimś kto myśli samodzielnie, kto ma swoje zdanie i nie będą oni kopytkami stukać w rytm całej wspólnoty. Takie metody jakie chce dziś wprowadzać KK były skuteczne w średniowieczu, dziś ludzi wkurzają i prowadzą do buntu a tym samym kryzysu wiary którego doświadczamy w XXI w.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 08:18  
Cytuj
Wizja piekła, którą opisuje Łucja:

"Przy tych ostatnich słowach [Maryja] rozłożyła znowu ręce jak w dwóch poprzednich miesiącach. Promień światła zdawał się przenikać ziemię i zobaczyliśmy jakby morze ognia. Zanurzeni w tym ogniu byli diabli i dusze w ludzkich postaciach podobne do przezroczystych, rozżarzonych węgli. Postacie były wyrzucane z wielką siłą wysoko wewnątrz płomieni i spadały ze wszystkich stron, jak iskry podczas wielkiego pożaru, lekkie jak puch, bez ciężaru i równowagi wśród przeraźliwych krzyków, wycia i bólu rozpaczy wywołujących dreszcz zgrozy. Diabli odróżniali się od ludzi swą okropną i wstrętną postacią, podobną do wzbudzających strach nieznanych jakichś zwierząt, jednocześnie przezroczystych jak rozżarzone węgle."

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
Wizja piekła, którą opisuje Łucja:

"Przy tych ostatnich słowach [Maryja] rozłożyła znowu ręce jak w dwóch poprzednich miesiącach. Promień światła zdawał się przenikać ziemię i zobaczyliśmy jakby morze ognia. Zanurzeni w tym ogniu byli diabli i dusze w ludzkich postaciach podobne do przezroczystych, rozżarzonych węgli. Postacie były wyrzucane z wielką siłą wysoko wewnątrz płomieni i spadały ze wszystkich stron, jak iskry podczas wielkiego pożaru, lekkie jak puch, bez ciężaru i równowagi wśród przeraźliwych krzyków, wycia i bólu rozpaczy wywołujących dreszcz zgrozy. Diabli odróżniali się od ludzi swą okropną i wstrętną postacią, podobną do wzbudzających strach nieznanych jakichś zwierząt, jednocześnie przezroczystych jak rozżarzone węgle."
Taki jeden gość co lubi sobie wciągnąć coś białego do noska prawie każdego dnia opisał mi kiedyś jak wygląda diabeł. Prawie podobny był do tych stworów widzianych przez Łucję. Czy on naprawdę istnieje? Podejrzewam że ludzki umysł jest zdolny do wszystkiego nawet do stwarzania sobie wroga którego nie ma. Myślę że tylu jest diabłów w piekle co świętych w niebie czyli wielkie ZERO.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:24  
Cytuj
Kto w tym piekle niby krzyczy skoro dusza nie ma strun głosowych bo zostawiła je z ciałem w trumnie? Jak može dusza cierpieć od ognia piekielnego jak nie posiada zakończeń nerwowych? Dlaczego ogień jest symbolem piekła? Kto miał schizy aż tak rozwojowe żeby wymyślić takie banialuki?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Nie ma nic pół to pół to.Pół baba pół chłop.Pół homo pół hetero.Albo się jest ateistą albo moherem spod kruchty!!
A Ty jesteś 100% mężczyzną? Udowodnij

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:44  
Cytuj
Łucja pisze dalej:

"Przerażeni, podnieśliśmy oczy do Naszej Pani szukając u Niej pomocy. A Ona pełna dobroci i smutku rzekła do nas: Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je ratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo mego Niepokalanego Serca (Jest to druga część tajemnicy fatimskiej). Jeżeli się zrobi to, co wam powiem, zostanie wielu przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie. Wojna zbliża się ku końcowi, ale jeżeli ludzie nie przestaną obrażać Boga, to w czasie pontyfikatu Piusa XI rozpocznie się druga wojna, gorsza.
(Aneksja Austrii, Sudetów, Czech i Moraw przez Niemcy za pontyfikatu Piusa XI była prologiem do II wojny światowej, która formalnie rozpoczęła się 1.09.1939 r. napadem na Polskę, za pontyfikatu Piusa XII)."

Zobaczcie, że to się sprawdziło ... II wojna światowa

a co mimoza jak sprawdzi się istnienie piekła ... ?
też będziesz taka luzacka?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie ma nic pół to pół to.Pół baba pół chłop.Pół homo pół hetero.Albo się jest ateistą albo moherem spod kruchty!!
A Ty jesteś 100% mężczyzną? Udowodnij
Mój instrument to nie parobek żebym każdej na zawołanie udowadniał czym jestem.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »