NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Konstytucja, 20 -rocznica uchwalenia
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 18:25  
Cytuj
2 Kwietnia minęła 20 rocznica uchwalenia konstytucji,pierwsza na swiecie była konstytucja USA nasz była drugą ,a pierwsza w Europie.
Piekny niedzielny dzien ide z żona i dzieciakiem na spacerek do naszego parku,na poczatku koło rzezby ptaka widzimy jakąś akcje kilka transparentów,kilka osób w wielu od nastolatki do około 70 lat.Podchodzili i rozdawali (darmo) konstytucje,siedziałem z zona około godziny na ławeczce po przeciwnej stronie "rzeki" parkowej jeszcze nie płynie umiech i obserwowalismy.To jest straszne jak mieszkancy stalowki opędzali sie od tych ludzi i chyba na 10 osób 8 nie chciało tej ksiazeczki z Nasza polska konstytucja.Czy ten naród ma tak wyprany mozg przez PIS ze boi sie wziasc konstytucje do reki? Wygladało to komicznie ,bo ludzie machali rekami jakby ktos im przepraszam ale gów...o dawal do reki.Jednak Nasze miasto to wieś i dzicz,ludzie z dziecmi ,a zachowywali sie jak dzikusy,ale byli i tacy ktorzy zatrzymywali sie i rozmawiali dopytywali z usmiechem.
Brawo ludzie z akcji w parku w niedziele,mieli znaczki "Rebelianty" (chyba)
ale nie wazne jak sie nazywaja wazne ze komus sie chce ze propaguja i namawiaja do poznania konstytucji,bo jak słysze Kaczynskiego ktory mowi ze to post komunistyczna konstytucja to mnie szlag trafia.Prostak PIS smie podwazac konstytucje ktora on chce zmienic pod siebie .Sory ,poniosło mnie ,ale to co sie dzieje jest nie do przyjecia.
KONSTYTUCJA,HYMN,FLAGA to powinna być swietosc dla kazdego Polaka tak mi sie wydaje ,przynajmniej dla mnie to świetosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 18:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 19:42  
Cytuj
Przykre to ze ludzie nie znajac konstytucji nie sa jej ciekawi,przeciez sa tam nasze prawa,sa tez i obowiazki.Powinnismy byc dumni z tego ze konstytucja Polska byla pierwsza w Europie ,a druga na świecie.
W Naszym miescie ludzie nie dorosli do odpowiedzialnosci za Polske,najwazniejsze ze PIS da 500 zł co miesiac,a ci co rozdawali konstytucje moze to PO i jak wezme to mi zabiora 500+?
Masakra,co za ciemnogród,a ja byłam widziałam i dostałam konstytucje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 20:57  
Cytuj
To nie ta sama konstytucja.
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
To nie ta sama konstytucja.
potluczony


Wiadomo ze nie ta sama,trudno zeby była od 1791 roku ! ale faktem jest ze pierwsza w Europie.I czy jest z 1791 r czy z 1997 to jest to wazna rzecz w panstwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Prostak PIS smie podwazac konstytucje ktora on chce zmienic pod siebie .Sory ,poniosło mnie ,ale to co sie dzieje jest nie do przyjecia.
KONSTYTUCJA,HYMN,FLAGA to powinna być swietosc dla kazdego Polaka tak mi sie wydaje ,przynajmniej dla mnie to świetosc.



Poniosło Cie,,,

Obrazek


Obrazek


Zawsze cie ponosi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Prostak PIS smie podwazac konstytucje ktora on chce zmienic pod siebie .Sory ,poniosło mnie ,ale to co sie dzieje jest nie do przyjecia.
KONSTYTUCJA,HYMN,FLAGA to powinna być swietosc dla kazdego Polaka tak mi sie wydaje ,przynajmniej dla mnie to świetosc.



Poniosło Cie,,,

Obrazek


Obrazek


Zawsze cie ponosi?


To wystapienie Krzywonos pamietam i ,zdjecie jest nie jest adekwatne do jej wystapienia bo tu akurat bronila konstytucji i jej zapisów umiech
a Wojewodzki no cóz taki se wypierdek jak 5mln wyborców jednej słusznej partii.Twoje zdjecia nie zmieniaja faktu ze Konstytucja ,flaga i hymn to swietosc dla NIEKTÓRYCH.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 21:59  
Cytuj
Dla znakomitej większości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 23:33  
Cytuj
Owszem, poniosło cie hrabiea.
Kto prał ludziom banię, aby wstydzić się polskości to my wszyscy wiemy.
I kto to powiedział też wiemy.

„Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg co jeszcze wie wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić”.

No cóż, o ilez przyjemniej byłoby się utożsamiać ze zwycięskim Wermachtem, aniżeli tymi polskimi klęskami narodowymi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2017r. 07:13  
Cytuj
Konstytucja nie jest symbolem narodowym, w przeciwieństwie do Godła, Flagi i Hymnu.

A już TK, w ogóle.
Moim zdaniem TK należy zlikwidować.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2017r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Konstytucja nie jest symbolem narodowym, w przeciwieństwie do Godła, Flagi i Hymnu.

A już TK, w ogóle.
Moim zdaniem TK należy zlikwidować.


Konstytucja to nie symbol masz racje ale bardzo wazny dokument kazdego narodu.Sa w nim jak zapewne wiesz i prawa obywatela i obowiazki.
TK to pozyteczna instytucja ktora stoi na strazy konstytucji ,a co za tym idzie np.mojego i twojego prawa np.do wyrazania swoiego zdania,do wolnosci słowa,do pilnowania aby takie PISowskie rzady nie tylko drukowały zatwierdzone noca i podpisane noca przez notariusza PIS Dudę ustawy.
Szkoda ze inne ustawy i wyroki nie sa tak szybko drukowane w dzienniku ustaw jak PISowskie gnioty ktore sa niezgodne z konstytucja,ale za to bekna i nie moge sie doczekac PISowskich klakierów Kaczynskiego w pasiakach w wiezieniu,a ze to kwestia czasu to tylko szczegol,Szkoda tylko ze "naczelnik" strujacy ta komunistyczna partia rezimowa nie beknie za nic bo steruje nimi jak kukłami z tylnego siedzenia jako zwykły poseł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2017r. 20:34  
Cytuj
Mamy na forum konstytucjonalistę!
No wowgood

Retoryka jakoś podobna do "mowy miłości" niesiołowskiego.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2017r. 08:51  
Cytuj
Hrabio, żeby zrealizować te marzenia o zapełnieniu więzień pisowcami musicie zintensyfikować swoje działania na zagranicznych dworach.
Szwecja ma chwilowo problemy wewnętrzne, ale Bruksela i Berlin jak najbardziej wchodzą w rachubę.smiech2

Możecie im oferować jakies nasze terytoria w zamian za pomoc w dojściu do władzy.
Ale PISowski lud łatwo się nie podda niestety hehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2017r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
Mamy na forum konstytucjonalistę!
No wowgood

Retoryka jakoś podobna do "mowy miłości" niesiołowskiego.....


Wiedzialem zes PISiorek,a ja nie PO ani zadna inna organizacja.Po prostu Polak i dobro i bezpieczeństwo moich dzieci jest dla mnie najważniejsze.Niestety 500 + jest nie od PIS tylko z moich niemalych podatkow.Dlug ktory robia beda jeszcze moje wnuki splacac a ja nie wiem czy kuedys bede mial emeryture ty zreszta tez ni chyba ze już emeryt z podwyzka 8 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2017r. 09:43  
Cytuj
Nie jestem pisiorkiem, tylko zwykłym Polakiem. Twoja wypowiedź to najlepszy dowód na to, że ludzi można zmanipulować, poróżnić i namieszać im w głowach.

Do tej pory w Twoich wypowiedziach nie znalazłem nic, co wynikałoby z Twoich przemyśleń.

Brawo Tyok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »