NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Bieg wiosenny w Rozwadowie,
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 11:39  
Cytuj
Trochę dziwnie się do tego zabierają, bo niby pomiar czasu ma być, ale zapisy przedpotopowym sposobem prowadzą smiech2 Jak myślicie impreza wypali ? https://www.faceb(...)0546636/
Obrazek

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 11:39  
Cytuj

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 2 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2017r. 23:39  
Cytuj
Raczej wypali. Słyszałem, że trochę ludzi się zapisało. Ja również dołączę. Co mi szkodzi pobiegać po parku i okolicy. Jestem ZA ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 00:18  
Cytuj
Nawet nie stać ich, aby zamieścić regulamin na stronie wydarzenia. Niestety w poniedziałek i czwartek nie mam możliwości zapisać się na bieg, a chętnie wziąłbym udział. A do zapisów wystarczy wykorzystać nawet Formularze Google lub zwykły E-mail, a nawet przez Facebooka. Tylko nikt na to nie wpadł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Nawet nie stać ich, aby zamieścić regulamin na stronie wydarzenia. Niestety w poniedziałek i czwartek nie mam możliwości zapisać się na bieg, a chętnie wziąłbym udział. A do zapisów wystarczy wykorzystać nawet Formularze Google lub zwykły E-mail, a nawet przez Facebooka. Tylko nikt na to nie wpadł.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś ich uświadomił umiech może jeszcze nie jeden bieg zorganizują umiech

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 12 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 19:43  
Cytuj
Każdy uczestnik biegu dostaje regulamin przy zapisie,pierwszych 100osób dostaje pamiątkową koszulkę,ja dziś się zapisalem bylo zapisanych juz 86 osób.WYBORCA jak chcesz sie zapisac na bieg ,to na fb jest profil stowarzyszenia morzesz się skontaktować i na pewno Cię wpiszą na listę.mój kolega tak zrobił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Każdy uczestnik biegu dostaje regulamin przy zapisie,pierwszych 100osób dostaje pamiątkową koszulkę,ja dziś się zapisalem bylo zapisanych juz 86 osób.WYBORCA jak chcesz sie zapisac na bieg ,to na fb jest profil stowarzyszenia morzesz się skontaktować i na pewno Cię wpiszą na listę.mój kolega tak zrobił.
100 pierwszych osób dostaje koszulkę, czy wszystkich startujących może być tylko 100 osób ? Jesteś pewien że chodzi o koszulki a nie o limit zawodników ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 12 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 19:33  
Cytuj
Jest przygotowanych sto pakietów startowych,a pierwszych sto na mecie otrzyma pamiątkowy medal + trzy pierwsze miejsca kobiety/mężczyżni puchar i dyplom, może startować więcej osób,są przygotowane nr startowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 12:00  
Cytuj
I są jeszcze zapisy ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »