NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
FRAC przy alejach, pani z miesnegi
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 10:56  
Cytuj
Pozdrawiam pania z miesnego stoiska we Fracu przy alejach za kosciolem.Jakbym nie byla chora to "schabem" ktory sprzedalas w sobote po 16 mojemu facetowi natarlabym Ci facjate.Wiem ze gonia i trzeba sprzedac ale chamstwem jest sprzedanie 1 kg schabu w 2 kawałkach z ktorych wyszlo 6 kotletow .Reszta to tluste mięso naokolo schabu,myslisz babo ze jak facet przyszedl na zakupy to mozesz wciskac byle gowno? Robie tu zakupy czesto ja cie przyobserwuje,jaka sprytna na wage i szybciutko w papier.PPowtarzam masz szczęście ze dopiero w niedziele rozwinelam papier i ze jestem chora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 10:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 11:51  
Cytuj
Z tego co pamiętam, to w sobotę na mięsnym w tym sklepie pani, która zazwyczaj jest bardzo miła, miała bardzo zły dzień.

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 12:00  
Cytuj
Też robiłam tam zakupy w sobotę i jakoś nie zauważyłam, żeby ta pani miała zły dzień. Przeciez widać jakie mięso wybierają, mógł powiedzieć, żeby dała mu inny kawałek. Więc zluzuj trochę. Lepiej ci się zrobiło, jak się wyżaliłaś na forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 12:15  
Cytuj
To jest generalnie jedno z lepszych stoisk mięsnych w Stalowej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
Też robiłam tam zakupy w sobotę i jakoś nie zauważyłam, żeby ta pani miała zły dzień. Przeciez widać jakie mięso wybierają, mógł powiedzieć, żeby dała mu inny kawałek. Więc zluzuj trochę. Lepiej ci się zrobiło, jak się wyżaliłaś na forum?

Czytaj tekst ze zrozumieniem
Jak pani chce wcisnac kit to nawet nie zauwazysz co ci wcisnie.,a jeszcze jak facet ktory nie zwraca uwagi co mu sue wazy bo np.rozglada sie za innym miesrm do zakupu.Nie sa to zale tylko ku przestrodze pan ktore wysylaja meza po mieso w tym sklepie.

CYTAT
To jest generalnie jedno z lepszych stoisk mięsnych w Stalowej.


Zgadza sie, tez tam robie zakupy,ale sprzedawanie niby schabu po 17 zl/kg to przesada.Jakbym chciala na mielone to ok ale jak kupuje schab to chce muec schab.

Moderowano przez: magpie
Proszę nie umieszczać postów jeden pod drugim, własne wypowiedzi można zmieniać dodając lub usuwając wypowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 13:49  
Cytuj
Czytałam dwa razy i widzę tekst nie ku przestrodze, ale konkretnie do tej pani, która może nawet nie czyta tego forum. Często tam robię zakupy i nigdy nie widziałam, żeby komuś, któraś z pań coś wcisnęła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Też robiłam tam zakupy w sobotę i jakoś nie zauważyłam, żeby ta pani miała zły dzień. Przeciez widać jakie mięso wybierają, mógł powiedzieć, żeby dała mu inny kawałek. Więc zluzuj trochę. Lepiej ci się zrobiło, jak się wyżaliłaś na forum?

Czytaj tekst ze zrozumieniem
Jak pani chce wcisnac kit to nawet nie zauwazysz co ci wcisnie.,a jeszcze jak facet ktory nie zwraca uwagi co mu sue wazy bo np.rozglada sie za innym miesrm do zakupu.Nie sa to zale tylko ku przestrodze pan ktore wysylaja meza po mieso w tym sklepie.

To Ty wiesz o tym, że Twój facet rozgląda się w sklepie za innym mięsem? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
bo np.rozglada sie za innym miesrm
tzn. za innymi kobietami, mniej lub bardziej mądrzejszymi hehe.

CYTAT
Czytałam dwa razy i widzę tekst nie ku przestrodze, ale konkretnie do tej pani, która może nawet nie czyta tego forum.

I tu masz odpowiedź bo jej chłop patrzył na inne mięso tzn. może nawet na Panią za ladą. I teraz biedna jest wściekła na niąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:05  
Cytuj
mlotekmlotekmlotek Baba wyslala chlopa do sklepu ktory kupil zly kawalek miesa, a teraz ma pretensje do ekspedientki zaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:09  
Cytuj
Ocho juz die wypowiadaja najmadrzejsze w calej wsi.Opisuje kobita zdarzenie a hieny juz "bo skad wie ze sie rrozgladal za innym mmiesem" pomysl trepie jak wyslala po zakupy na obiad to chyba wie za czym stal na miesnym.Ja pie.....jakie tepe dzidy.Moze pani 1000 razy sprzedała dobrze a tym razem dala plame!!!# ale nie będzie teraz jeden z drugim rozkladac ku...schab i stoisko na czczynniki. Co za wiocha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
mlotekmlotekmlotek Baba wyslala chlopa do sklepu ktory kupil zly kawalek miesa, a teraz ma pretensje do ekspedientki zaklopotanyzaklopotany



mlotekmlotekmlotekmlotektak walnij die w pusty leb heniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:34  
Cytuj
A co a mąż jest psychiczny ze nie mogl powiedziec ze dala mu tłuste?
Niemotą jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:42  
Cytuj
Jak widzę dyskusja odbiega coraz bardziej od zamierzonego tematu.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »