NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dentysta-protetyk, Kogo polecicie?
Posty: 10
Dołączył: 18 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 19:35  
Cytuj
Poszukuje dobrego dentysty-protetyka? Kogo polecicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 19:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 17:55  
Cytuj
Bardzo dobrym dentysta jest Krzysztof Musialik, polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 19:43  
Cytuj
Protetyk-nie dentysta: Pan Doliński Nisko ul. Paderewskiego (obok Olczyka)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
Protetyk-nie dentysta: Pan Doliński Nisko ul. Paderewskiego (obok Olczyka)

A skąd taka teoria?
Protetyk jak najbardziej dentysta tylko i wylacznie, z tym że po specce z protetyki. Ew ktoś kto zajmuje sie protetyka i jest dobry. Specki wcale miec nie musi.
Technik dentystyczny - osoba która wykonuje prace na rzecz dentysty i nie ma prawa dotykać się do pacjenta bo zwyczajnie to nie jego zawód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 20:32  
Cytuj
Cytat "Technik dentystyczny - osoba która wykonuje prace na rzecz dentysty i nie ma prawa dotykać się do pacjenta bo zwyczajnie to nie jego zawód." Czy ja mam rozumieć zgodnie z tym co pan napisał że wszystkie gabinety protetyczne gdzie przyjmują technicy protetyki działają nielegalnie?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 20:42  
Cytuj
A tam zaraz nie ma prawa się dotykać do pacjenta. W Sandomierzu wiele lat leczyła zęby kobieta po szkole ogrodniczej i statystycznie popełniła mniej błędów od dyplomowanego dentysty.
Na tej Kielecczyźnie mają zdolne higienistki. Oto kolejny przykład:

http://www.echod(...)d,t.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 21:21  
Cytuj
Oczywiście,że gabinety gdzie technicy przyjmują pacjentów są nielegalne.Technik dentystyczny NIE MA PRAWA nawet dotknąć pacjenta.Wykonuje prace protetyczne w laboratorium-pracowni(nie w gabinecie) zlecone przez lekarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 21:29  
Cytuj
CYTAT

Cytat "Technik dentystyczny - osoba która wykonuje prace na rzecz dentysty i nie ma prawa dotykać się do pacjenta bo zwyczajnie to nie jego zawód." Czy ja mam rozumieć zgodnie z tym co pan napisał że wszystkie gabinety protetyczne gdzie przyjmują technicy protetyki działają nielegalnie?!


Tak

@HIV - jak dla mnie to leczyc Cie może i nawet strażak. Mamy wolny wybór. Twoje ciało i rób z nim co chcesz. Socjalistą nie jestem i napewno nie bede płakał jak stanie Ci sie krzywda. Każdy dba sam o sobie, co nie zmienia faktu, że taka osoba łamie prawo i może za to siedzieć. Kto lubi się narażać, jego sprawa. Nie jest powiedziane, że robi to źle, bo może praktykuje wiele lat i siłą rzeczy się nauczył, co nie zmienia faktu, że robi to nielegalnie i to nie podlega dyskusji.

Ale nasz kochany rząd uwalania powoli różne kluczowe zawody. Może i uwolni w końcu zawód lekarza jak będzie chciał żeby ludzie się sami powybijali. Na razie doradcy podatkowego (albo teraz popularni "księgowi"), bo taka decyzja jest rentowna dla urzędu skarbowego. Ale kto wie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »