NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Władze miasta olały WOŚP w Stalowej Woli,
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 11:54  
Cytuj
I znów wraca "śmieciowy argument". Ech....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 11:54  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
idzcie sie ludzie leczyc... komu sie nie podoba to wara od sprzetu wospu jak bedzie wam potrzebny.
Komu sie Pis nie podoba to wara od 500+,na emeryture w wieku 67 lat ? Podpiszecie ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 12:05  
Cytuj

Zebrali 62 miliony złotych, z czego na sprzęt medyczny pójdzie może połowa, a reszta na pokrycie "kosztów własnych". Wiecie ile kosztowały ich te wszystkie reklamy i organizacja zbiórek ? I zarobić też chcą. Teraz jest taka właśnie moda, że zakłada się fundację "pomagającą" obłożnie chorym / umierającym dzieciom, i kasa spływa.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 12:35  
Cytuj
CYTAT

Zebrali 62 miliony złotych, z czego na sprzęt medyczny pójdzie może połowa, a reszta na pokrycie "kosztów własnych".



Obrazek

Według podsumowania 23 finału:

Zebrali: 53 mln
"Koszty własne": 3 mln

3 / 53 ~5%. Za Chiny mi tu nie wychodzi połowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:13  
Cytuj
Komu sie Pis nie podoba to wara od 500+,na emeryture w wieku 67 lat ? Podpiszecie ?[/cytat]
chyba troszkę cię poniosło.sciana to może z własnej kieszeni opłacaj ochronę swojego wodza Jarosława. pensyjki i to nie małe ci pseudopatrioci również z moich podatków sobie biorą. może sami zwolennicy wg twojego toku myślenia zasponsorujują ich wynagrodzenie? 500+jest z naszej zrzutki, z naszych pieniędzy więc dzieciom ludzi pracujących bez względu na poglądy rodziców się należą jak psu buda. nie wymawiaj bo ze swoich ani ty ani rządzący nie dają.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Komu sie Pis nie podoba to wara od 500+,na emeryture w wieku 67 lat ? Podpiszecie ?

Zarówno 500+ jak i dotacje na WOŚP to są moje pieniądze. W przypadku 500+ nie do mnie należy decyzja czy DAM i tak mi zabiorą. W przypadku WOŚP to moje pieniądze, moja decyzja i nie bardzo rozumiem jakim prawem ktoś zabiera się za komentowanie tego co JA robię z WŁASNYMI pieniędzmi?
Zrozumcie światli ludzie: ZE SWOIMI PIENIĘDZMI ROBIĘ CO CHCĘ. I jeżeli podejmuję decyzję, że daję na WOŚP, to możecie siedzieć w domu przed kompem i użalać się nad tym, choć ja nadal nie rozumiem, co Was to gówno interesuje. Wręcz mam ubaw jak widzę co roku zapienionych pyskaczy po całym internecie, telewizji i ulicach, których szlag trafia na wieść o tym, że stać mnie na to, by oddać komuś kilka złotych smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:35  
Cytuj
Kiepskie, naciągane argumenty kolego PIKET. Jakby nie banda fanatyków, którzy dali się nakręcić nienawiścią, to Kaczyński nie potrzebowałby ochrony.

Argumenty Antylewaka są słuszne. Chodzi o pokazanie toku rozumowania fanatyków Owsiaka oraz faktu, jak szybko może się to obrócić przeciwko nim.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:52  
Cytuj
Ale co wam przeszkadza Owsiak?

Pomaga dzieciom... starszym.. a Wy nadal go oczerniacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:53  
Cytuj
CYTAT (SzoPeN)
ZE SWOIMI PIENIĘDZMI ROBIĘ CO CHCĘ


oczywiście masz 100% rację umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Ale co wam przeszkadza Owsiak?

Pomaga dzieciom... starszym.. a Wy nadal go oczerniacie.
Pomaga to biznesmen,ktory ze swojej działalnosci i pracy daje określoną kwotę,a nie człowiek,który przytula dolę z pieniędzy zebranych od ludzi.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:12  
Cytuj

@ GRZ

Jeżeli diagram przedstawia faktyczny stan rzeczy, to przepraszam.
Byłem w błędzie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:13  
Cytuj
[cytat]Kiepskie, naciągane argumenty kolego PIKET. Jakby nie banda fanatyków, którzy dali się nakręcić nienawiścią, to Kaczyński nie potrzebowałby ochrony.

myślisz, że naprawdę potrzebuje ochrony? przecież tak można mówić o każdym lideru partii. prezydent czy premier bez dwóch zdań, ale on. jeśli chodzi o nienawiść to wydaje mi się, że sam nakręcił tą spiralę. nazywa ludzi zdrajcami, choć ojczyźnie zawsze dobrze służyli poprzez uczciwą pracę, którą on się nie zhańbił, wychowanie dzieci, których nie posiada. obraża miliony zwykłych ludzi, którzy jedynie nie zgadzają się z jego wizją. za to mamy opłacać mu ochroniarzy? nie jestem związany z żadną partią a moje podatki idą od wielu lat to na sld to na po i pis. i tyle mam do powiedzenia w tej sprawie co żyd za okupacji. nie chce płacić na nich a muszę. taka sprawiedliwość. płacimy bez względu kto przy korycie. ale temat rzeka. szkoda się nakręcać.good

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:15  
Cytuj
PICKET - po tym co piszesz, widzę, że po prostu nie chcę z tobą dyskutować. Dawno nie czytałem tak wypaczonej naszpikowanej kłamstwami i manipulacjami narracji rodem z wyborczej i tvn.

Wooooowzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Kiepskie, naciągane argumenty kolego PIKET. Jakby nie banda fanatyków, którzy dali się nakręcić nienawiścią, to Kaczyński nie potrzebowałby ochrony.

myślisz, że naprawdę potrzebuje ochrony? przecież tak można mówić o każdym lideru partii. prezydent czy premier bez dwóch zdań, ale on. jeśli chodzi o nienawiść to wydaje mi się, że sam nakręcił tą spiralę. nazywa ludzi zdrajcami, choć ojczyźnie zawsze dobrze służyli poprzez uczciwą pracę, którą on się nie zhańbił, wychowanie dzieci, których nie posiada. obraża miliony zwykłych ludzi, którzy jedynie nie zgadzają się z jego wizją. za to mamy opłacać mu ochroniarzy? nie jestem związany z żadną partią a moje podatki idą od wielu lat to na sld to na po i pis. i tyle mam do powiedzenia w tej sprawie co żyd za okupacji. nie chce płacić na nich a muszę. taka sprawiedliwość. płacimy bez względu kto przy korycie. ale temat rzeka. szkoda się nakręcać.good
Piket o zabójstwie Marka Rosiak przez Ryszarda Cybę słyszałeś ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:18  
Cytuj
ja też nie chcę aby z moich pieniędzy szło na in-vitro i aborcję, a niestety idzie ...

ale wracajmy do tematu.

Skończmy go już waznewaznewazne

Masz rację, szkoda się nakręcać

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:29  
Cytuj
Antylewak.
Każdy co daje do puszki jest takim byznesmanem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Antylewak.
Każdy co daje do puszki jest takim byznesmanem
ale tylko Owsiak na tym zarabia.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Antylewak.
Każdy co daje do puszki jest takim byznesmanem
ale tylko Owsiak na tym zarabia.

Nie tylko on na tym zyskuje. Zyskują również dzieciaki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 14:52  
Cytuj
W suuumie - Nagroda Nobla zeszła na psy, więc ta propozycja nie dziwi.potluczony

"Oni są jednak niesamowici - posłowie .Nowoczesnej mają zdumiewający dar rozśmieszania innych i zaraz ośmieszania samych siebie. Co palną jakąś bzdurę, to sądzimy, że gorzej być nie może. Wtedy odzywa się kolejny polityk .N i znowu parskamy śmiechem. Tym razem zadziwiła nas Joanna Schmidt. Ogłosiła, że będzie walczyła o Pokojową Nagrodę Nobla dla Polaka. Wbrew oczekiwaniom nie chodzi o Ryszarda Petru." - chodzi o Owsiaka

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:32  
Cytuj
"Niemożliwe stało się możliwe. Do programu "Minęła Dwudziesta" zostali zaproszeni bloger Matka Kurka, badający nieprawidłowości finansowe fundacji i firm Jerzego Owsiaka, oraz Jerzy Owsiak. Piotr Wielgucki juz potwierdził swoją obecność.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ja myślę, że dobrym ludziom jest wstyd za fanatyczkę, która życzy innym źle.


Ma racje wdtyd, bo dobry czlowiek obok dobra nie przejdzie obojetnie,a zlemu przeszkadza wszystko i do wszystkiego sie pryczepi



ewcia co się tak gotujesz jak rosół w niedzielne przedpołudnie? a czy dla Ciebie oszust i kłamca to też dobry człowiek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 17 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
W suuumie - Nagroda Nobla zeszła na psy, więc ta propozycja nie dziwi.potluczony

"Oni są jednak niesamowici - posłowie .Nowoczesnej mają zdumiewający dar rozśmieszania innych i zaraz ośmieszania samych siebie. Co palną jakąś bzdurę, to sądzimy, że gorzej być nie może. Wtedy odzywa się kolejny polityk .N i znowu parskamy śmiechem. Tym razem zadziwiła nas Joanna Schmidt. Ogłosiła, że będzie walczyła o Pokojową Nagrodę Nobla dla Polaka. Wbrew oczekiwaniom nie chodzi o Ryszarda Petru." - chodzi o Owsiaka


Nawet Bolek dostał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 20:53  
Cytuj
CYTAT (rsta )


Różnica?

A powiedz ile władze lokalne wydają na organizację imprez WOŚP-u?



No ile?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 20:55  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )
Działalność Caritas - to dopiero wyręczanie Państwa z jego opiekuńczej roli. Samorządy gdyby miały to robić same, poniosłyby o wiele większe koszty.


Podaj podstawę tej teorii?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 20:58  
Cytuj
CYTAT (Antylewak )
Mały eksperyment: prowadzę zbiórkę na chore dzieci,mam z tego 30.000 miesiecznie razem z żoną,oprocz tego nie pracuje i nie zarabiam,wrzucicie ?


Kto wie. Jak przekonasz do siebie ludzi tak jak to zrobił Owsiak:-) Na razie to ludzi do siebie zrażasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »