NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Testy sprawnościowe do Policji ,
Posty: 1
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2016r. 09:34  
Cytuj
Czy ktoś może z Was wie, czy w Stalowej można gdzieś przygotować się do testu sprawności fizycznej? wiem, że można poćwiczyć w Przemyślu, czy są chętni na takie wyjazdy ?? Albo ktoś ma spotkanie w Zaczerniu 5 Stycznia 2017?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2016r. 09:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Gru 2016r. 12:37  
Cytuj
Miej więcej ambicji, nie idź do policji. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Gru 2016r. 13:28  
Cytuj
CYTAT („Justynaaa”)
Czy ktoś może z Was wie, czy w Stalowej można gdzieś przygotować się do testu sprawności fizycznej?


Sale gimnastyczne, Siłownie, a nawet w Remizie, dobrze i skutecznie przygotujesz się do testu sprawności fizycznej do Policji. Zupełnie nie rozumiem twoich obaw.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2016r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
Miej więcej ambicji, nie idź do policji. ;)


Na prawdę ? Nie znasz człowieka i od razu oceniasz że nie idz do policji bo bez ambicji ? To co policja to taka chujowa praca że niech nikt nie pójdzie tam pracować i od razu niech nastanie anarchia... Co do ćwiczeń o ile mi wiadomo wymagania fizyczne w policji nie są jakieś duże zwyczajna siłownia i bieganie na pewno sprawią że twoja motoryka się poprawi także trochę ciężkiej pracy i się uda powodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2016r. 16:01  
Cytuj
Zdawałem umiech ... i zgodzę się z moimi przedmówcami:
Przygotujesz się na każdej sali gminastycznej. Ja nigdy w sporcie świetny nie byłem umiech i wystarczyły mi jedynie trening biegowy i ćwiczenia w domu. Jak podejdziesz "bez napinki" błędu nie popełnisz -zdasz. Warto dobrze przygotować sie do testu z wiedzy teoretycznej bo można tutaj zdobyć 40 pkt (o-40) a dużo ludzi to olewa, co jest błedem.
Za zaliczenie fizycznego (najgorszy czas) i tak otrzymujesz 43 pkt (max 60). W mojej grupie najlepsi mieli 1;19 - czyli mieli po ok 53-54 pkt. Średnio ludzie mieli 1;25-1;35
I tak się dziwnie złożyło że "mieśniaki" .....mieli z teori po 5-20 pkt.
I ostatecznie oni mieli po 63-73 pkt ...a ja mając czas 1;38 i max z teorii miałem 86 pkt.
Poległem na multiselekcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2016r. 14:35  
Cytuj
po nowym roku mam zamiar złożyć papiery do policji, również chciałbym przećwiczyć taki tor, także jeżeli ktoś by coś ogarnął, z chęcią bym się dorzucił do wynajmu takiej salki. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Gru 2016r. 21:39  
Cytuj
CYTAT („BartekStw”)
po nowym roku mam zamiar złożyć papiery do policji


Życzę Ci dalszych sukcesów i przy okazji chciałbym Cię zapytać, co Ciebie ciągnie tam?:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2016r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
Życzę Ci dalszych sukcesów i przy okazji chciałbym Cię zapytać, co Ciebie ciągnie tam?


$

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2016r. 22:18  
Cytuj
$ to chyba z łapówek, bo pies nie zarabia za dużo. Mam znajomych policjantów i narzekają na zarobki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2016r. 23:27  
Cytuj
Ale nie pracując lub poniewierając się w ciągle innej pracy lepiej nie jest. A tam jakaś stabilizacja. Rodziny zastępczej nie oglądałeś i Pana Posterunkowego.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Gru 2016r. 02:18  
Cytuj
Nie oglądałem, nie oglądam telewizji już z 10 lat, a jak oglądałem to przeważnie National Geografic albo discovery chanel.
Znam pewne małżeństwo, żona namówiła męża żeby poszedł do policji, bo chłop nie miał pracy, a teraz bardzo tego żałuje, tak mu łeb sprali w tej policji że zaczęła się go bać. Nie twierdzę że każdy da się tak przerobić jak on, ale wiem jedno Polska policja to zorganizowana grupa przestępcza, działająca pod osłoną prawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2016r. 13:00  
Cytuj
Ja jestem juz po wszytkim mam szkołe ale mieszane uczucia mam co do tej formacji jednak z czasem czlowiek sie naoglada oslucha policjantow i teraz te 25 lat to jest kosmos w takim czyms. Nie kazdy wydział zalezy z jakimi ludzmi masz do czynienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2016r. 13:55  
Cytuj
Ja przygotowywalem sie w Nisku ostatecznie czas 1,14 jak jakies pytanka by byly to co ijak wyjasnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2016r. 14:14  
Cytuj
posiadam testy na ms pisac na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2016r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Ja nigdy w sporcie świetny nie byłem umiech i wystarczyły mi jedynie trening biegowy i ćwiczenia w domu...


A później oglądamy filmiki jak 3 policjantów się męczy i nie może obezwladnić ledwo zipiącego dziadka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2016r. 20:12  
Cytuj
CYTAT („Ugabuga”)
ale wiem jedno Polska policja to zorganizowana grupa przestępcza, działająca pod osłoną prawa.


A możesz rozwinąć ten wątek? Pozdrawiam tych którzy ciężko pracują na swój wizerunek, wyjątkowo nieudolnie.

CYTAT („Kosmitier”)
A później oglądamy filmiki jak 3 policjantów się męczy i nie może obezwladnić ledwo zipiącego dziadka.


Mnie śmieszą, wzywane interwencje do awantur domowych i bójek w barze. Podejmują interwencje jak już jest po wszystkim. W efektywny sposób zajeżdżają radiowozami na sygnale i udają że przyjechali pomagać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »