NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A najgorsze jest to, że dzięki takimu praniu mózgów dzieci są bezbronne w konfliktach z księdzem. Matka nie uwierzy dzicku że ksiądz potargał je za ucho czy zlizał błyszczyk z ust własnym językiem. To jest niepokojące bo my dorośli umiemy bronić się przed fałszywym obrazem człowieka, dziecko nie ma szans.


Na potarganie za ucho to Ty zasługujesz, bo przedstawiasz fałszywy obraz księdza, ale pogrożę Ci tylko palcem, bo mam szacunek dla kobiet nawet tych co są kłamczuszkami...

Poczytaj gdzie jest najwięcej pedofili z pisma z ministerstwa:
http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiadczenia/jackowski/4202o.pdf
Rsta już mi nie odpisuj. Dziękuję już za dyskusję.


Cieszę się, że już zrozumiałaś na czym polegało Twoje błędne myślenie. Gratuluję i pozdrawiam!
Jeżeli będziesz miała jakieś wątpliwości jeszcze kiedyś, to nie wstydź się tylko pytaj umiech
To sa dane datowane na 2014 rok.A więc nieaktualne.KK poprzez swoich hierarchów wielokrotnie tuszuje przypadki pedofilii.Stosuje wobec nich tzw prawo kanoniczne i zamiata sprawy pod dywan.jEDYNIA pROKURATOR I sĄD JEST WŁADNY WYMIERZAĆ KARY TYM ZBOKOM.


Jest ostatnimi laty taka nagonka na księży, że dane mogą być nieaktualne ale w drugą stronę umiech
Teraz księża 10 razy więcej się zastanowią zanim zrobią jakąś głupotę ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 22:33  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2017r. 22:48  
Cytuj
Nacht, a jak te sprawy wyglądają w satanizmie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 06:43  
Cytuj
CYTAT
Diabeł ma ogon a Mimoza nie ma
Ale mimoza ma rogatą duszę.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Śmierć jest końcem, tylko jeżeli tego chcesz.

Jeżeli pomimo cierpienia związanego z umieraniem, nadal pragniesz czuć i być, twoja świadomość może przetrwać śmierć.

Ich bin untote.

Ty nieśmiertelny?Hose auf in 5 sek fertig!! Mimoza!Poczytaj co pedofile w sutannach robili z dziećmi z argentyńskiego domu opieki!!ZGROZA!!Zakonnica/42 letnia/dostarczała księżom pedofilom dzieci z tego domu opieki.Po nagłośnieniu sprawy przez jedno z dzieci zaczęla się ukrywać.W końcu została złapana i aresztowana.SPRAWA ROZWOJOWA.Oj brudny pełen padliny jest ten nasz KK a miał być świety jak w modlitwach.Za nic KK nie chce się oczyscuić z tego brudu.Przykro mi.
I co? Nadal bezmyślnie będziesz klepał : ...wierzę w jeden, święty,powszechny Kościół Katolicki??? Ludzie wcale nie zastanawiają się co wypowiadają i z czym to się wiąże. Moja duma i to jak traktuję siebie nie pozwala mi na praktykowanie w Kościele, bo pobyt tam wiąże się z pewnego rodzaju terrorem i wymuszaniem wiary w coś ziemskiego, złego, pochodzącego od grzesznego człowieka a nie od Boga. Myślę że i beze mnie wystarczy ci tych oddanych bezmyślnie utopijnej idei....umarłabym za życia żyjąc nie zgodnie ze swimi przekonaniami. Wiem, wiem, że takie kobiety jak ja palono na stosach i to nie za czary ale za myślenie. Kościół nienawidzi kobiet myślących co mnie wq*wia nieprzeciętnie

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:08  
Cytuj
To usuń kolczyk z nosa, to on ci dokucza gdy oddychasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:16  
Cytuj
Mimoza - a ty tej modlitwy (Wierzę w Boga...) po prostu nie rozumiesz.

Czytasz "nie" urbana, "fakty i mity", oglądasz "trudne sprawy", "szkołę" i myślisz że tak wygląda świat....

Nienawiść nakręcana mediami głównego ścieku i ich papką zżera cię od środka a ty w poczuciu "świętej" misji rozsiewasz ten zakłamany bełkot dalej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Śmierć jest końcem, tylko jeżeli tego chcesz.

Jeżeli pomimo cierpienia związanego z umieraniem, nadal pragniesz czuć i być, twoja świadomość może przetrwać śmierć.

Ich bin untote.

Ty nieśmiertelny?Hose auf in 5 sek fertig!! Mimoza!Poczytaj co pedofile w sutannach robili z dziećmi z argentyńskiego domu opieki!!ZGROZA!!Zakonnica/42 letnia/dostarczała księżom pedofilom dzieci z tego domu opieki.Po nagłośnieniu sprawy przez jedno z dzieci zaczęla się ukrywać.W końcu została złapana i aresztowana.SPRAWA ROZWOJOWA.Oj brudny pełen padliny jest ten nasz KK a miał być świety jak w modlitwach.Za nic KK nie chce się oczyscuić z tego brudu.Przykro mi.
I co? Nadal bezmyślnie będziesz klepał : ...wierzę w jeden, święty,powszechny Kościół Katolicki??? Ludzie wcale nie zastanawiają się co wypowiadają i z czym to się wiąże. Moja duma i to jak traktuję siebie nie pozwala mi na praktykowanie w Kościele, bo pobyt tam wiąże się z pewnego rodzaju terrorem i wymuszaniem wiary w coś ziemskiego, złego, pochodzącego od grzesznego człowieka a nie od Boga. Myślę że i beze mnie wystarczy ci tych oddanych bezmyślnie utopijnej idei....umarłabym za życia żyjąc nie zgodnie ze swimi przekonaniami. Wiem, wiem, że takie kobiety jak ja palono na stosach i to nie za czary ale za myślenie. Kościół nienawidzi kobiet myślących co mnie wq*wia nieprzeciętnie
Nie klepię bezmyślnie tej modlitwy tylko dodaje"Wierzę w prawdziwie świety i bezgrzeszny Kosciół"I tyleumiechBóg jest jeden a drogi do Niego sa różne.Jedni wybierają prosta i surową drogę,bez kolorów i fanfar,a drudzy pławiąc się w luksusach i grzechu idą swoja drogą.I jedni i drudzy zostaną osądzeni przez Boga za swoje życie.Nadal boleje nad krętactwami KK nad rodzimymi pederastami i pedofilami.Nie chcą jawnie się oczyscic!!Dlaczego?Bo ilość powołań do seminariów gwałtownie spada.KK tuszując zboczeńców sam podcina sobie gałąź na ktorej siedzi.Oby hierarchom spadło bielmo z oczu.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:20  
Cytuj
Nie mam ani jednego kolczyka w żadnej części ciąłą ani też jednego tatuaża. Myślisz że kobieta myśląca to jakiś pajac który musi się wyróżniać z tłumu?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:24  
Cytuj
Dyszelku - wierzysz w twór swojej wyobraźni, w marzenia o świętym Kościele ale wypowiadasz przysięgę że wierzysz w ten grzeszny KK....z wygody, żeby było łatwiej, co? To może raz powiedz przez mikrofon :wierze....w marzenia moi wierni, moje barany kochaneair kiss

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Nie mam ani jednego kolczyka w żadnej części ciąłą ani też jednego tatuaża. Myślisz że kobieta myśląca to jakiś pajac który musi się wyróżniać z tłumu?


kobieta "myślącą" goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:28  
Cytuj
Każde rozumne stworzenie w cos wierzy.Życie bez marzeń to pustka.O jakim mikrofonie mówisz?Nabieram przekonania,że jednak masz jakiś kontakt/lub miałaś/z jakimś zboczeńcem w sutannie..Czy już zrobiłaś śniadanko swemu Plebanowi?umiechA jeśli chodzi o kolczyk to powiem mtak:"Pójdz moja krnabrna owieczko to Cie zakolczykuje"

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie mam ani jednego kolczyka w żadnej części ciąłą ani też jednego tatuaża. Myślisz że kobieta myśląca to jakiś pajac który musi się wyróżniać z tłumu?


kobieta "myślącą" goodgoodgood
No gdziż tam mimoza nie myśli wcale za to te babki co wierzą w ksìędza a nie Boga to myśłą że ho,homlotek

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:33  
Cytuj
Dyszel....żebym ja Ciebie nie zakolczykowała!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mimoza)
Typowy z Ciebie ksiądz który niczym biskup Pieronek twierdził z naciskiem na ł ,że pedofilii w Polskim Kościele nie ma w ogóle. A moich poglądów nie zmienię nawet po śmierci, więc wyacz księciuniu ale zakończymy już dyskusję. Wiem że koloratka uciska tak mocno tętnicę szyjną, że człowiek przestaje myśleć przez niedotlenienie mózgu.

Taki ze mnie ksiądz jak z Ciebie zakonnica :-)

Skoro nie mam koloratki to nic mi nie naciska na tętnicę a tym samym nie mam niedotlenienia mózgu, więc wszystko co napisałem jest przemyślane i prawdziwe i musisz się z tym zmierzyć a nie uciekać ...
Powodzenia!


a są jakieś inne jeszcze kobiety oprócz nie myślących? umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
Dyszel....żebym ja Ciebie nie zakolczykowała!
Wiem ,wiem do czego jesteś zdolna ptaszynoumiechTy na pewno w mig zrobiłabyś ze mnie apostatę jak ta fryzjerka Ewa ze swojego meza Mirka świadka Jehowyumiech.Hehehe.Juz się boje.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (mimoza)
Typowy z Ciebie ksiądz który niczym biskup Pieronek twierdził z naciskiem na ł ,że pedofilii w Polskim Kościele nie ma w ogóle. A moich poglądów nie zmienię nawet po śmierci, więc wyacz księciuniu ale zakończymy już dyskusję. Wiem że koloratka uciska tak mocno tętnicę szyjną, że człowiek przestaje myśleć przez niedotlenienie mózgu.

Taki ze mnie ksiądz jak z Ciebie zakonnica :-)

Skoro nie mam koloratki to nic mi nie naciska na tętnicę a tym samym nie mam niedotlenienia mózgu, więc wszystko co napisałem jest przemyślane i prawdziwe i musisz się z tym zmierzyć a nie uciekać ...
Powodzenia!


a są jakieś inne jeszcze kobiety oprócz nie myślących? umiech
Tacy jak Ty otoczeni są takimi niemyślącymi, bo takie co mają coś pod kopulą to się z księżmi nie zadają a Kościół jak i kościół omijają szerokim łukiem.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dyszel....żebym ja Ciebie nie zakolczykowała!
Wiem ,wiem do czego jesteś zdolna ptaszynoumiechTy na pewno w mig zrobiłabyś ze mnie apostatę jak ta fryzjerka Ewa ze swojego meza Mirka świadka Jehowyumiech.Hehehe.Juz się boje.
Moim celem nie jest odciąganie nikogo od wiary. Chciałabym tylko żeby mniej oszołomów religijnych działało w tym jeszcze nie świętym KK. Inaczej mówiąc potrzebni są mądrzy księża a nie jakieś demony w sukienkach czarnych.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (mimoza)
Typowy z Ciebie ksiądz który niczym biskup Pieronek twierdził z naciskiem na ł ,że pedofilii w Polskim Kościele nie ma w ogóle. A moich poglądów nie zmienię nawet po śmierci, więc wyacz księciuniu ale zakończymy już dyskusję. Wiem że koloratka uciska tak mocno tętnicę szyjną, że człowiek przestaje myśleć przez niedotlenienie mózgu.

Taki ze mnie ksiądz jak z Ciebie zakonnica :-)

Skoro nie mam koloratki to nic mi nie naciska na tętnicę a tym samym nie mam niedotlenienia mózgu, więc wszystko co napisałem jest przemyślane i prawdziwe i musisz się z tym zmierzyć a nie uciekać ...
Powodzenia!


a są jakieś inne jeszcze kobiety oprócz nie myślących? umiech
A JA SIĘ ZASTANAWIAŁAM Z KOLEŻANKAMI TAK SAMO MYŚLĄCYMI JAK JA DLACZEGO MĘŻCZYŹNI TO TACY IDIOCI W WIĘKSZOŚCI? JAK SIĘ ZNAJDZIE JAKIŚ MĄDRY TO ALBO ZNISZCZONY PRZEZ ZŁĄ KOBIETĘ ALBO ZAGARNIĘTY PRZEZ KOŚCIÓŁ I MA SPRANY MÓZG. Tak, tak uważam że jeśli istnieje ksiądz z powołania to właśnie taki jest.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 12:30  
Cytuj
To w Nisku macie Koło Gospodyń Księżych?Gratulacje!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
To w Nisku macie Koło Gospodyń Księżych?Gratulacje!
Cos Ty wymyślił? U mnie jest koło gospoś niedomytych. Ale to już nie temat na forum.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To w Nisku macie Koło Gospodyń Księżych?Gratulacje!
Cos Ty wymyślił? U mnie jest koło gospoś niedomytych. Ale to już nie temat na forum.
Nie wstydz się dzieweczko albowiem prawda Cie wyzwoli z władzy szatana/Nachta,Lichta czy innego geja/

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To w Nisku macie Koło Gospodyń Księżych?Gratulacje!
Cos Ty wymyślił? U mnie jest koło gospoś niedomytych. Ale to już nie temat na forum.
Nie wstydz się dzieweczko albowiem prawda Cie wyzwoli z władzy szatana/Nachta,Lichta czy innego geja/
Mam gdzieś szatana. Chcę być niegrzeczna i trafić do piekła!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To w Nisku macie Koło Gospodyń Księżych?Gratulacje!
Cos Ty wymyślił? U mnie jest koło gospoś niedomytych. Ale to już nie temat na forum.
Nie wstydz się dzieweczko albowiem prawda Cie wyzwoli z władzy szatana/Nachta,Lichta czy innego geja Lichwiarza/Będąc gosposią Plebana już jesteś w piekiełkuumiechCzy Ty się czasem modlisz/do Boga/?Bo Twoje ataki na księży-zboczeńców raczej przypominają ataki na wiare katolicka.Co innego wiara,a co innego zboczony ksiądz.A KK nie jest cały zboczony.Sa w nim w większości uczciwi kapłani,których zaszufladkowanie do tych parszywych pasterzy naprawdę krzywdzi.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 13:24  
Cytuj
Dyszelku daj mi spokój z tym gosposiowaniem. Ja lubię księży ale tak z daleka.good Wmawiałeś mi że ich nienawidzę no to napisałam że ich lubię.....no ale bez przesady!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To w Nisku macie Koło Gospodyń Księżych?Gratulacje!
Cos Ty wymyślił? U mnie jest koło gospoś niedomytych. Ale to już nie temat na forum.
Nie wstydz się dzieweczko albowiem prawda Cie wyzwoli z władzy szatana/Nachta,Lichta czy innego geja Lichwiarza/Będąc gosposią Plebana już jesteś w piekiełkuumiechCzy Ty się czasem modlisz/do Boga/?Bo Twoje ataki na księży-zboczeńców raczej przypominają ataki na wiare katolicka.Co innego wiara,a co innego zboczony ksiądz.A KK nie jest cały zboczony.Sa w nim w większości uczciwi kapłani,których zaszufladkowanie do tych parszywych pasterzy naprawdę krzywdzi.
No i dobrze že tacy istnieją bo gdyby było inaczej namawiałabym wszystkich do delegalizacji Kościoła. Nie widzisz że ja tego nie chcę? Jest wielu ludzi którym Kościół jest niezbędny do życia, nich sobie tam istnieje. Gorzej jak taki z powołania ksiądz pieprzy na kazaniu że kto nie wierzy w to co wszyscy jest be a ci co wierzą w to co on są cacy. Niech ci z powołania w końcu sobie uzmysłowią, że wiary nie wolno wymuszać.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »