NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 37 38 39 40 41 42 43 »
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Jestem po studiach na KULu i powiem Wam jedno.... Przeanalizowałem Pismo Święte, które było spisane w 3 językach - hebrajskim, greckim i aramejskim i..... twierdzę, że wasz Bóg, jesli istnieje, to jest największym mordercą na świecie...... Bo ktoś najbardziej miłosierny wedle Was skazywałby swoich wyznawców na tortury, mordy i np. nieuleczalne choroby wśród dzieci dwuletnich???? Zastanówcie się nad tym, bo to nie trzyma się kupy umiechumiechumiechumiech Jeśli w ogóle istnieje tan Wasz BÓG, to chyba śpi na dobre , bo nikt miłościwy nie dopuściłby do takich tragedii, które mają miejsce obecnie i w przeszłości miały miejsce na świecie......

Ogólnie chrześcijaństwo jest najlepszą religią obecnie naświecie, gdyż z jej powodu najmniej osób traci życie....A kada ślepa wiara w daną religię zawsze prowadziła do zbrodni i ludobójstwa....
Takie moje przemyślenia i pozdrawiam zagorzałych chrześcijanumiechumiechumiech W Was być może drzemie nadzieja na lepsze jutro umiechumiechumiechgood


Wyobraź sobie, że jesteś ojcem dorosłych dzieci którym dajesz wolność, czyli nie wtracasz się w ich życie.
Dorosłe dzieci schodzą na złą drogę, alkohol, narkotyki, przestepstwa.
Ty probujesz ich prosić i tlumaczycr ale oni Cię olewają.
Oczywiscie nie życzę Ci tego, ale idąc Twoim tokiem rozumowania ojciec tych dzieci nie istnieje... Ty nie istniejesz!
Bo dzieci są złe i cierpią, albo istniejesz i skazujesz ich na okropne życie, ale jesteś niemiłosierny względem swoich dzieci!

Widzisz analogię?


RSTA bardzo Cię szanuję, bo lubię ludzi, którzy mają własne zdanie umiech Ale.... wychowałem się w blokowisku na Porębach, gdzie narkotyki i alkohol był na porządku dziennym..... Nie było przestępstw na szczęście...... Zmieniałem 2 razy miejsce zamieszkania i powiem Ci szczerze, że rodzice nie mają większego wpływu na rozwój młodego człowieka... Miałem świadectwa z paskiem, rodzice cały czas czuwali i, ......alkohol był, trawkę się paliło.......Jak będziesz miał dorosłe dzieci, to zrozumiesz......... Zresztą, gdyby Bóg nie chciał trawki, to by jej nie stworzył, czyż nie????????????? Wszystko jest dla ludzi..... Mądrych ludzi...... Alkohol też jest dobry i nawet leczniczy tylko w małych dawkach i z umiaremumiechumiechumiechumiech


Mógłbym tak długo, ale i tak chyba zrozumiesz o czym piszęumiech


Pozdrawiam


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:20  
Cytuj
Temu uwierzyłeś co Masz wolną wole, tak On powiedział i miał racje.

Tutaj poznasz trochę więcej.

https://www.youtube.com/watch?v=vGkRojqity0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
Nie, drogi Krzysiu, zabrano kobietom 4 miesiące na bycie z dzieckiem.


Doktor Michelle Cretella, która jest prezesem Amerykańskiego Kolegium Pediatrycznego (ACPeds) wyraziła swoje ubolewanie, że ze względu na „poprawność polityczną” coraz częściej nie pozwala się lekarzom mówić prawdy o tym, iż homoseksualizm jest źródłem ogromnego zagrożenia dla zdrowia.

Według danych CDC: „mężczyźni, którzy mają seks z mężczyznami (MSM) stanowią tylko 2 procent populacji, ale homo- i biseksualiści w wieku od 13 do 24 lat, stanowią 92 procent nowych diagnoz HIV wśród wszystkich mężczyzn w swojej grupie wiekowej. To szokujące! Epidemia HIV rozpoczyna się wśród młodych mężczyzn MSM i nie wie o tym najbardziej zagrożona grupa, czyli młodzież LGBT – podkreśliła dr Cretella dodając, że „wszechobecne wychowanie seksualne”, mające na celu promowanie prezerwatyw wśród młodzieży, nie sprawdziło się”.


To już to weszło? Pisałaś, że to projekt? Manipulantka z ciebie.

To o pedałach trafione w temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Art - to znaczy, że to chore towarzystwo ma szansę samo się wyeliminować. ok


To ciekawe, że ciągle są ;-) Wierzysz w takie idiotyzmy puszczane przez płatnych manipulantów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 22:25  
Cytuj
ART - dobro jest dobrem, zło jest złem!!!!



I tego się trzymajmy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 22:28  
Cytuj
Tak powiedział :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 06:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No chyba Delta,Andrzejek byli kiedyś ochrzczeni.Więc w czym problenm?Nie chcę ich nazywać bezbożnikami bo ateiści z nich na skalę gminną.A czy na KUL-u robia lobotomie?A jeśli chodzi Ci o tabletki,to ani viagry ani bromu jeszcze nie potrzebuje.W wojsku dawali brom do kawy,ale i tak kopyta stały w nocy i w dzień na baczność.Leki nietrafione.


Witam dyszelkuumiechumiechumiech

Byli ochrzczeni, ale nikt się nie zapytał, czy chcą??????? Nie dlatego, że nie chcę, tylko dlatego, że z założenia.... A to głupie chrzcić niemowlęta.... Nie lepiej chrzcić dorosłych???????? Z ich własnego wyboru???????
To przedstaw tą propozycję KK. Niemowlakowi jest całkiem obojetne co z nim robia,aby go tylko nie bolałoumiechA pierwszą Komunie to kiedy byś proponował?W wieku 20 lat?smiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
[To przedstaw tą propozycję KK. Niemowlakowi jest całkiem obojetne co z nim robia,aby go tylko nie bolałoumiechA pierwszą Komunie to kiedy byś proponował?W wieku 20 lat?smiech2


Mogłoby być i nawet w wieku 25 lat. Byłoby przynajmniej poważnie. Czy dla ciebie Dyszel to problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[To przedstaw tą propozycję KK. Niemowlakowi jest całkiem obojetne co z nim robia,aby go tylko nie bolałoumiechA pierwszą Komunie to kiedy byś proponował?W wieku 20 lat?smiech2


Mogłoby być i nawet w wieku 25 lat. Byłoby przynajmniej poważnie. Czy dla ciebie Dyszel to problem?
Jeśli to dla mnie problem to nic Ci do tego,więc nie zadawaj głupich pytań bo będzie z nimi problem.Czy Ty masz już 25 lat,że o to pytasz?Mnioe ochrzczono we właściwym dla chrześcijan czasie,Komunie i bierzmowanie przyjalem też we właściwym dla katolików czasie i nie widzę problemu aby nowe terminy tych obrzadków zmieniać.Każdy z nas ma wolną wolę i za to robi sam odpowiada.Namawianie zas do tego co się komuś wydaje nieprawidłowe jest moim zdaniem niedopuszczalne.Kto chce niech chrzci,a kto nie chce to nie musi.MAsz jeszcze jakiś problem?

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 18:55  
Cytuj
Dyszelku nie możesz obrazić się na kogoś kto nie chce chrzcić dziecka bo boi się że jak zaczniesz drążyć kim jest i co zrobił 14 lat temu to będzie miał przechlapane jak ktoś na kim zrobiłeś interes życia - dostałeś odpust na wszystko za usługę zniszczenia komuś reputacji. Cieszysz się z nagrody?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 18:55  
Cytuj
Dyszelku nie możesz obrazić się na kogoś kto nie chce chrzcić dziecka bo boi się że jak zaczniesz drążyć kim jest i co zrobił 14 lat temu to będzie miał przechlapane jak ktoś na kim zrobiłeś interes życia - dostałeś odpust na wszystko za usługę zniszczenia komuś reputacji. Cieszysz się z nagrody?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Dyszelku nie możesz obrazić się na kogoś kto nie chce chrzcić dziecka bo boi się że jak zaczniesz drążyć kim jest i co zrobił 14 lat temu to będzie miał przechlapane jak ktoś na kim zrobiłeś interes życia - dostałeś odpust na wszystko za usługę zniszczenia komuś reputacji. Cieszysz się z nagrody?
ogromnie,ale4 to nie na temat

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 23:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Maja 2017r. 09:45  
Cytuj
Nie dość że zbok-pedofil to jeszcze damski bokser.Ohyda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2017r. 11:26  
Cytuj
Obrazek

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Maja 2017r. 11:30  
Cytuj

Zrobiliście z tego tematu straszny off-topic.

A czy ktokolwiek z was dokonał apostazji, wzorem mnie ?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Maja 2017r. 12:20  
Cytuj
CYTAT

Zrobiliście z tego tematu straszny off-topic.

A czy ktokolwiek z was dokonał apostazji, wzorem mnie ?

t apostaza.I jak wcześniej pisała Mimoza,mimo Twoich chęci odejścia od KK-nadal będziesz jego członkiem.Pozostaniesz w KK nie jako apostata tylko jako parszywa owieczka Nacht.Byłeś ochrzczony dzieckiem,wiec pozostajesz w KK az do śmierci mimo chęci odejścia z niego.Tak ja to widzę

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Maja 2017r. 12:22  
Cytuj

Ja nigdzie nie pozostanę.
Ja odszedłem od Kościoła 10 lat temu (rok temu oficjalnie).


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2017r. 15:16  
Cytuj
i dalej do siebie dochodzisz Nacht

Niezły dyplomata :szok: Trudno się nie cieszyć ze w oświacie zablokowano przybliżające zajęcia seksualne prowadzone przez środowiska homoseksualne. Przygotowywali otwartość i świeżość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Maja 2017r. 11:32  
Cytuj
zaklopotanyzaklopotany
CYTAT
Obrazek
zaklopotanynie wiemmlotekNie wiem co ze mna się dzieje!!Chyba
diabeł wlazł we mnie!!!:szok:mlotekstrzalkascianacool girlmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2017r. 20:48  
Cytuj
Licht (Nacht) - żaden z ciebie wzór do naśladowania....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Maja 2017r. 21:12  
Cytuj

Nikt mnie nie lubi :(


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2017r. 22:22  
Cytuj
Lubi, lubi...zarumieniony
Trochę wyluzuj a bedzie lepiej, ponadto.....


"Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół"
Władysław Stanisław Reymont

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2017r. 22:26  
Cytuj
Szatan cie lubi Nachtumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 37 38 39 40 41 42 43 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »