NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 06:23  
Cytuj
Przecież ja ich nie potępiam.Chyba jeszcze śpisz albo Pleban Ci koszule zadzieraumiechJa nie potyepiam ani nie oceniam wolno psu śliwki zjadać,wolno Mimozie z Plebanem gadaćumiechWolno Nachtowi nicki zmieniać-wolno Dyszlowi padlinę oceniać.NAd kopytkiem/czy też kopytem/zastanawiałbym sięumiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 06:23  
Cytuj

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
Przecież ja ich nie potępiam.Chyba jeszcze śpisz albo Pleban Ci koszule zadzieraumiechJa nie potyepiam ani nie oceniam wolno psu śliwki zjadać,wolno Mimozie z Plebanem gadaćumiechWolno Nachtowi nicki zmieniać-wolno Dyszlowi padlinę oceniać.NAd kopytkiem/czy też kopytem/zastanawiałbym sięumiech
Samo nazwanie kogoś padliną jest ocenianiem. Nie potrafiłbyś pogadać z ateistą o żniwach i przy tym nie pokłócić się o poglądy religijne?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 06:31  
Cytuj
Co do dyskutowania z plebanem - raczej obawiałabym się pogadać z nim o swoich poglądach. Księża to w moich oczach mściwi ludzie którzy wykorzystują wszystko co wiedzą do podporządkowywania sobie innych ludzi. Ja tam ich omijam z daleka a jak już nie ma takiej możliwości to pitolę głupoty żeby nie wchodzić na poważne tematy i nie zmuszać ani księdza ani siebie do pokrętnych wypowiedzi i udawania.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 06:38  
Cytuj
CYTAT

Jestem po studiach na KULu i powiem Wam jedno.... Przeanalizowałem Pismo Święte, które było spisane w 3 językach - hebrajskim, greckim i aramejskim i..... twierdzę, że wasz Bóg, jesli istnieje, to jest największym mordercą na świecie...... Bo ktoś najbardziej miłosierny wedle Was skazywałby swoich wyznawców na tortury, mordy i np. nieuleczalne choroby wśród dzieci dwuletnich???? Zastanówcie się nad tym, bo to nie trzyma się kupy umiechumiechumiechumiech Jeśli w ogóle istnieje tan Wasz BÓG, to chyba śpi na dobre , bo nikt miłościwy nie dopuściłby do takich tragedii, które mają miejsce obecnie i w przeszłości miały miejsce na świecie......

Ogólnie chrześcijaństwo jest najlepszą religią obecnie naświecie, gdyż z jej powodu najmniej osób traci życie....A kada ślepa wiara w daną religię zawsze prowadziła do zbrodni i ludobójstwa....
Takie moje przemyślenia i pozdrawiam zagorzałych chrześcijanumiechumiechumiech W Was być może drzemie nadzieja na lepsze jutro umiechumiechumiechgood


Wyobraź sobie, że jesteś ojcem dorosłych dzieci którym dajesz wolność, czyli nie wtracasz się w ich życie.
Dorosłe dzieci schodzą na złą drogę, alkohol, narkotyki, przestepstwa.
Ty probujesz ich prosić i tlumaczycr ale oni Cię olewają.
Oczywiscie nie życzę Ci tego, ale idąc Twoim tokiem rozumowania ojciec tych dzieci nie istnieje... Ty nie istniejesz!
Bo dzieci są złe i cierpią, albo istniejesz i skazujesz ich na okropne życie, ale jesteś niemiłosierny względem swoich dzieci!

Widzisz analogię?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przecież ja ich nie potępiam.Chyba jeszcze śpisz albo Pleban Ci koszule zadzieraumiechJa nie potyepiam ani nie oceniam wolno psu śliwki zjadać,wolno Mimozie z Plebanem gadaćumiechWolno Nachtowi nicki zmieniać-wolno Dyszlowi padlinę oceniać.NAd kopytkiem/czy też kopytem/zastanawiałbym sięumiech
Samo nazwanie kogoś padliną jest ocenianiem. Nie potrafiłbyś pogadać z ateistą o żniwach i przy tym nie pokłócić się o poglądy religijne?
Będąc w wojsku miałem dowódcę ateistę.Zauważyl u mnie w czasie gry na hali sportowej na szyi medalik z Matką Boska..Od tego czasu byłem przez niego "wyrywany"z zajeć i dyskutowaliśmy o światopoglądzie ateuszy i katolikow.Dałem mu taki argument,że nie potrafił go zdementować.Dyskutowalismy bardzo często.A padliną dla mnie są zboczeńcy.Czytaj uważnie a nie zwracaj uwagi na pieszczoty obleśnego plebanasmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 06:50  
Cytuj
W życie dorosłych dzieci nie powinien wtrącać się żaden ojciec. Wtedy zbira się już tylko żniwa z tego co się zasiało kiedy się miąlo małe dziecko. Dorosłe dzieci nigdy nie schodzą na złą drogę jak mają oparcie w rodzicach. Ojciec widząc upadek swojego dziecka powinien pluć sobie tylko po brodzie bo nawet jak świat uznaje go za najlepszego rodzica on taki nie był w 4 ścianach swojego domu. Nigdy nie wyrośnie mądry chłopak jak ma ojca psychopatę i żadna córka nie będzie idealną matką i žoną jak jej matka taka nie była. Zdarzają się czasem anomalie w takich przypadkach ale to pojedyncze przypadki na skalę światową.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 07:04  
Cytuj
Dyszel ja nie jestem obrońcą pedofili i chcę żeby nie mieli dostępu do dzieci ale nigdy nie nazywam ich padliną itp. Tak kiedyś było ale jak przeczytałam artykuł takiego pedofila w formie spowiedzi przed ludźmi to jakoś wymiękłam. On się taki urodził i traktuje kontakty z dzieckim jak heteroseksualni z dorosłą płcią przeciwną. DLA NIEGO ZABRONIENIE KONTAKTÓW Z DZIEĆMI JEST CZYMS TAKIM JAK DLA HETEROSEKSUALNEGO ZAKAZ KONTAKTU Z KOBITĄ!. CZY TEN CZŁOWIEK JEST WINNY ŻE COŚ SIĘ POPIERNICZYŁO W JEGO GENACH I TAKI SIĘ URODZIŁ I TAK MYŚLI?Postaw się choć raz w rolę bitego psa bo jest on brzydki i nie wypisuj już tych obelg. My dorośli odpowiedzialni ludzie powinniśmy tak urządzać świat żeby chronić nasze dzieci przed różnymi zagrożeniami i mieli świadomość że pedofilem może być i ksiądz i nauczyciel i pan spod budki z piwem. Panu co pije piwo nikt dziecka nie zostawi ale księdzu już tak. To mnie wkurza! Ludzi trzeba uświadamiać a nie zmuszać do myślenia jak Kk.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 07:09  
Cytuj
Dyszelku to Ty już w wieku 19 lat byłeś nawiedzony? I wyrywany? A daj już spokój z tą spowiedzią....nie chcę znać więcej Twoich grzechów.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 09:30  
Cytuj
Ta padlina o której piszesz nie użala się nad swoimi ofiarami pedofilskimi tylko nad swoim kalectwem,wiec pisząc o nim bronisz pedofilii WOGÓLE.Twoim motto zyciowym jest atakowanie KK za pomocą pedofili w kieckach.Jest ich mniej w KK niż w całym społeczeństwie,więc należy równo tą padlinę piętnować a nie wybiórczo bo to ksiądz.Dlas mnie wszyscy zboczeńcy sa padlina i nic tego nie zmieni.Ten pedofil który Cuie kiedyś skrzywdził też powinien być ukarany.Napisz kto toumiechTa krzywda siedzi Ci za uiszami jak wrzód>Skończyłem.Już nie będę pisał.Bye bye!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 10:04  
Cytuj
Nie potrafisz dyskutować, potrafisz tylko głosić swoje teorie - prawdy. Tylko że prawda w 99% zawsze ležy gdzieś po środku. Chcesz dyskutować z mimozą musisz nauczyć się akceptować to, że czasem w dyskusji trzeba ustąpić nawet kobiecie. Nie mieści Ci się to w głowie po praniu mózgu przez 6 lat? Zastanawia mnie tylko jedno....dlaczego nie używasz własnego rozumu i opierasz się tylko na tym co ktoś tam kiedyś stwierdził? I Ty namawiasz mnie na rozmowę ze sobą? Przecież byśmy się pozabijali. Nikt mnie nigdy nie molestował ale tak jak w przypadku pedofila staram się wejść w jego skórę i żeby zrozumieć czymkieruje się mężczyzna który wie że zabronione są kontakty płciowe z dzieckima jednak robi to ze świadomością że krzywdzi tak i w przypadku krzywdy dzieci molestowanych w myślach wcielam się w odczucia ich a jedynie co wtedy czuję to wstyd za ludzi dorosłych że ufają księżom choć wszyscy wiemy że są bezkarni jak taki zbok w sutannie molestuje dzieci. Mówi Ci soś ps. ZEFIR? Bronił zboków? Odpowiedział on za to albo któryś z obronionych? Możesz nie odpisywać i tak nie lubię narcyzów -mężczyzn.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10509
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 16:05  
Cytuj
Masz rozwiązanie problemu krzywd wyrządzanych przez zboków.

Projekt zboków PE zakłada, że cztery miesiące urlopu rodzicielskiego będzie musiał wykorzystać ojciec dziecka. Jeśli tego nie zrobi to one przepadną. Stracą na tym matki, które nie będą mogły skorzystać z rocznego urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Wedle urzędników z Brukseli ma to wpłynąć na aktywizację zawodową kobiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
Masz rozwiązanie problemu krzywd wyrządzanych przez zboków.

Projekt zboków PE zakłada, że cztery miesiące urlopu rodzicielskiego będzie musiał wykorzystać ojciec dziecka. Jeśli tego nie zrobi to one przepadną. Stracą na tym matki, które nie będą mogły skorzystać z rocznego urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Wedle urzędników z Brukseli ma to wpłynąć na aktywizację zawodową kobiet.

I to jest Apostazją?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
Masz rozwiązanie problemu krzywd wyrządzanych przez zboków.

Projekt zboków PE zakłada, że cztery miesiące urlopu rodzicielskiego będzie musiał wykorzystać ojciec dziecka. Jeśli tego nie zrobi to one przepadną. Stracą na tym matki, które nie będą mogły skorzystać z rocznego urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Wedle urzędników z Brukseli ma to wpłynąć na aktywizację zawodową kobiet.

Biedne dzieci. Już sobie wyobrażam jak tatusiowie zajmują się dzieckim tak małym 4 miesiące. Ten przepis odstraszy od tacierzyństwa i tak już wystraszonych macierzyństwem swoich żon.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Masz rozwiązanie problemu krzywd wyrządzanych przez zboków.

Projekt zboków PE zakłada, że cztery miesiące urlopu rodzicielskiego będzie musiał wykorzystać ojciec dziecka. Jeśli tego nie zrobi to one przepadną. Stracą na tym matki, które nie będą mogły skorzystać z rocznego urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Wedle urzędników z Brukseli ma to wpłynąć na aktywizację zawodową kobiet.

I to jest Apostazją?zaklopotany
Bo to będzie apostazja małżeńska dla tatusiów.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Masz rozwiązanie problemu krzywd wyrządzanych przez zboków.

Projekt zboków PE zakłada, że cztery miesiące urlopu rodzicielskiego będzie musiał wykorzystać ojciec dziecka. Jeśli tego nie zrobi to one przepadną. Stracą na tym matki, które nie będą mogły skorzystać z rocznego urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Wedle urzędników z Brukseli ma to wpłynąć na aktywizację zawodową kobiet.

I to jest Apostazją?zaklopotany
Bo to będzie apostazja małżeńska dla tatusiów.
Idź dalej nie hamuj się .Przecież wszyscy wiedzą że mężczyzna ma tylko jednego aktywnego cyca.Cóż za zboczeniec mógł wymyślić opiekę dla ojca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Masz rozwiązanie problemu krzywd wyrządzanych przez zboków.

Projekt zboków PE zakłada, że cztery miesiące urlopu rodzicielskiego będzie musiał wykorzystać ojciec dziecka. Jeśli tego nie zrobi to one przepadną. Stracą na tym matki, które nie będą mogły skorzystać z rocznego urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Wedle urzędników z Brukseli ma to wpłynąć na aktywizację zawodową kobiet.

I to jest Apostazją?zaklopotany
Bo to będzie apostazja małżeńska dla tatusiów.
Idź dalej nie hamuj się .Przecież wszyscy wiedzą że mężczyzna ma tylko jednego aktywnego cyca.Cóż za zboczeniec mógł wymyślić opiekę dla ojca.
To nie żaden zboczeniec wymyślił a feministki które już nie wiedzą jak umilić życie swoim przeciwnikom -samcom ludzkim.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10509
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 16:38  
Cytuj
Nie, drogi Krzysiu, zabrano kobietom 4 miesiące na bycie z dzieckiem.


Doktor Michelle Cretella, która jest prezesem Amerykańskiego Kolegium Pediatrycznego (ACPeds) wyraziła swoje ubolewanie, że ze względu na „poprawność polityczną” coraz częściej nie pozwala się lekarzom mówić prawdy o tym, iż homoseksualizm jest źródłem ogromnego zagrożenia dla zdrowia.

Według danych CDC: „mężczyźni, którzy mają seks z mężczyznami (MSM) stanowią tylko 2 procent populacji, ale homo- i biseksualiści w wieku od 13 do 24 lat, stanowią 92 procent nowych diagnoz HIV wśród wszystkich mężczyzn w swojej grupie wiekowej. To szokujące! Epidemia HIV rozpoczyna się wśród młodych mężczyzn MSM i nie wie o tym najbardziej zagrożona grupa, czyli młodzież LGBT – podkreśliła dr Cretella dodając, że „wszechobecne wychowanie seksualne”, mające na celu promowanie prezerwatyw wśród młodzieży, nie sprawdziło się”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 18:04  
Cytuj
Bezimienna, piszesz wybiórczo, bo to samo dotyczy par hetero kochających się jak pary homoseksualne umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Nie, drogi Krzysiu, zabrano kobietom 4 miesiące na bycie z dzieckiem.


Doktor Michelle Cretella, która jest prezesem Amerykańskiego Kolegium Pediatrycznego (ACPeds) wyraziła swoje ubolewanie, że ze względu na „poprawność polityczną” coraz częściej nie pozwala się lekarzom mówić prawdy o tym, iż homoseksualizm jest źródłem ogromnego zagrożenia dla zdrowia.

Według danych CDC: „mężczyźni, którzy mają seks z mężczyznami (MSM) stanowią tylko 2 procent populacji, ale homo- i biseksualiści w wieku od 13 do 24 lat, stanowią 92 procent nowych diagnoz HIV wśród wszystkich mężczyzn w swojej grupie wiekowej. To szokujące! Epidemia HIV rozpoczyna się wśród młodych mężczyzn MSM i nie wie o tym najbardziej zagrożona grupa, czyli młodzież LGBT – podkreśliła dr Cretella dodając, że „wszechobecne wychowanie seksualne”, mające na celu promowanie prezerwatyw wśród młodzieży, nie sprawdziło się”.
To teraz wiemy jak wyginęli Spartanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10509
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 18:25  
Cytuj
Kobiety są naturalnie wybiórcze Robercie.


Doktor Michelle Cretella, która jest prezesem Amerykańskiego Kolegium Pediatrycznego (ACPeds) wyraziła swoje ubolewanie, że ze względu na „poprawność polityczną” coraz częściej nie pozwala się lekarzom mówić prawdy o tym, iż homoseksualizm jest źródłem ogromnego zagrożenia dla zdrowia.

Według danych CDC: „mężczyźni, którzy mają seks z mężczyznami (MSM) stanowią tylko 2 procent populacji, ale homo- i biseksualiści w wieku od 13 do 24 lat, stanowią 92 procent nowych diagnoz HIV wśród wszystkich mężczyzn w swojej grupie wiekowej. To szokujące! Epidemia HIV rozpoczyna się wśród młodych mężczyzn MSM i nie wie o tym najbardziej zagrożona grupa, czyli młodzież LGBT – podkreśliła dr Cretella dodając, że „wszechobecne wychowanie seksualne”, mające na celu promowanie prezerwatyw wśród młodzieży, nie sprawdziło się”.

Dwa razy się nie zarazisz, 92% to pewność?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 18:32  
Cytuj
Raz mu wystarczy

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:12  
Cytuj
Art - to znaczy, że to chore towarzystwo ma szansę samo się wyeliminować. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10509
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 19:38  
Cytuj
Ja tam nie wiem, ale 92% mnie uspokoiło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
No chyba Delta,Andrzejek byli kiedyś ochrzczeni.Więc w czym problenm?Nie chcę ich nazywać bezbożnikami bo ateiści z nich na skalę gminną.A czy na KUL-u robia lobotomie?A jeśli chodzi Ci o tabletki,to ani viagry ani bromu jeszcze nie potrzebuje.W wojsku dawali brom do kawy,ale i tak kopyta stały w nocy i w dzień na baczność.Leki nietrafione.


Witam dyszelkuumiechumiechumiech

Byli ochrzczeni, ale nikt się nie zapytał, czy chcą??????? Nie dlatego, że nie chcę, tylko dlatego, że z założenia.... A to głupie chrzcić niemowlęta.... Nie lepiej chrzcić dorosłych???????? Z ich własnego wyboru???????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10509
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 20:05  
Cytuj
Media donoszą, że Norwegia szantażuje polski rząd możliwością wycofania funduszy norweskich z Polski. Tych samych, które Fundacja Batorego przekazuje m.in. na promocję LGBT w naszym kraju. Nie widzę problemu, ale Norwedzy muszą pamiętać, że to transakcja wiązana - jak wycofają pieniądze, muszą stracić dostęp do ssania naszego rynku.

Na fundusze norweskie składają się rządy, nienależących do UE, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu w zamian za dostęp do wspólnego rynku. Jest to więc transakcja wiązana. Wspomniane kraje chcą mieć dostęp do wspólnotowego rynku, więc za to płacą. Nie będą chcieli płacić, więc stracą podstawy, aby mieć dostęp do naszego rynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »