NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:23  
Cytuj
CYTAT
NAGOŚĆ KOBIECA NIE PRZERAŻA MNIE ANI NIE PODNIECA.Zaliczeń miałem niezliczona ilośc.Żadnego dziecka pod moim blokiem nie krzyczę ani nie bije bo nie wiem czy to przypadkiem nie mojesmiech2Było-minęło Panta rei
Panta rei??? leżę i kwiczę mlotekgoodoknie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:23  
Cytuj

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:24  
Cytuj
CYTAT
smiech2A rzeczy należy nazywać po imieniu.Czarne ma być nazywane czarne a białe białe./Zasady dyszla/ Bezbożnik nie wejdzie do królestwa niebieskiego bowiem jest bezbożnikiem /Prawdy dyszla/ Szambo nie będzie nigdy perfumerią a bezbożnik wierzącym Amen Obłuda i dwulicowość ma być karanasmiech2
Nosisz białą sutannę?nie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:25  
Cytuj
EEEEEEE - wolelibyśmy nie wiedzieć jakie czynności wykonujesz w danym momencie - takie opisy wrzucaj może na "fejsa"co? :szok:

No i może naucz się scalać posty - to kwestia kultury......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
smiech2A rzeczy należy nazywać po imieniu.Czarne ma być nazywane czarne a białe białe./Zasady dyszla/ Bezbożnik nie wejdzie do królestwa niebieskiego bowiem jest bezbożnikiem /Prawdy dyszla/ Szambo nie będzie nigdy perfumerią a bezbożnik wierzącym Amen Obłuda i dwulicowość ma być karanasmiech2
Nosisz białą sutannę?nie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiem
Nie noszę sutanny ani białej ani czarnej.Pokwicz jeszcze troche bo sprawia mi to radośćumiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:32  
Cytuj
Zakończcie tą przepychankę i pyskówki, bo przykre jest to czytać !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
Pamietaj,że Bóg najpierw stworzył Adama,póżniej zwierzęta a na końcu zaczął lepić kobietę,.A gdy się odwrócił podbiegł pies i urwał kawałek z tej postaci kobiecej.Gdy Pan to ujrzał,złapał psa,wyrwał mu kawałek żebra i ulepil z niego kobietę.Tak oto powstała kobieta.Z psiego żebra
Oto kazanie dyszla na dzień dzisiejszy


no to niezłą teorię wymyśliłeś. Co ty palisz? Podziel się ;-)


CYTAT (dyszel)

NAGOŚĆ KOBIECA NIE PRZERAŻA MNIE ANI NIE PODNIECA.Zaliczeń miałem niezliczona ilośc.Żadnego dziecka pod moim blokiem nie krzyczę ani nie bije bo nie wiem czy to przypadkiem nie mojesmiech2Było-minęło Panta rei


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Znasz powiedzenie, że krowa która dużo ryczy mało mleka daje?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:34  
Cytuj
CYTAT
EEEEEEE - wolelibyśmy nie wiedzieć jakie czynności wykonujesz w danym momencie - takie opisy wrzucaj może na "fejsa"co? :szok:

No i może naucz się scalać posty - to kwestia kultury......
Jeśli to do mnie-to odpowiem krótko.Jak Ci się nie podoba to nie czytajumiechA co to znaczy WOLELIBYŚMY?Cyzyzbys reprezentowal cale forum

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Żartu od braku szacunku nie potrafisz odróżnić? To spadaj Miruś na portal dla moherów.[/cytat]

Twoje poczucie humoru jest bardzo wybiórcze.
A pyskówki żałosne.

To wszystko pokazuje jedno o tobie - masz problem i frustracje wylewasz na forum. Godne politowania.potluczony[/cytat]

Ona jest żałosna? Co powiesz o Dyszlu. Ten jest wysmakowany i wyrafinowany mówca? Miruś. Traktuj wszystkich sprawiedliwie. W innym przypadku grzeszysz ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:38  
Cytuj
dyszel rozpędziłeś się i walisz na oślep. good

To było do "leżę i kwiczę" . mlotekpotluczony

Fakt faktem - też mógłbyś scalać posty. chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:39  
Cytuj
Lichwiarzu Andrzejku Mylisz się tym razem.Mam trzecia zone i sporo potomstwa z poprzednich zwiazkowsmiech2 A jesli chodzi o palenie to nie pale od 10 lat.Tobie polecam suszone pejsy rabina ze zmielonym napletkiem.Odlot zajebisty.s

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:43  
Cytuj
CYTAT
Lichwiarzu Andrzejku Mylisz się tym razem.Mam trzecia zone i sporo potomstwa z poprzednich zwiazkowsmiech2


Chwalisz się czy żalisz?

No i jak sie to ma wiary i grzechu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:43  
Cytuj
CYTAT
Zakończcie tą przepychankę i pyskówki, bo przykre jest to czytać !!!


rst - no pewnie że przykro. Takie realia. Wyobraź sobie jak by taka dyskusja przebiegała w "realu", po paru głębszych.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
dyszel rozpędziłeś się i walisz na oślep. good

To było do "leżę i kwiczę" . mlotekpotluczony

Fakt faktem - też mógłbyś scalać posty. chytry

Wiec znikamsmiech2Nie będę przeszkadzal w katechezach,bo jak widać nie wolno tu ani zartowac ani prawdy pisać>Bawcie się dalej we własnym sosiemlotekoksmiech2Do Licbhwiarz-Nie zale się ani nie narzekam traktuje to z humorem a ze grzesze to trudno.Bog mi na pewno wybaczysmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:55  
Cytuj
Fajna ta religia ;-) Bóg wszystko wybaczy ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dyszel rozpędziłeś się i walisz na oślep. good

To było do "leżę i kwiczę" . mlotekpotluczony

Fakt faktem - też mógłbyś scalać posty. chytry

Wiec znikamsmiech2Nie będę przeszkadzal w katechezach,bo jak widać nie wolno tu ani zartowac ani prawdy pisać>Bawcie się dalej we własnym sosiemlotekoksmiech2Do Licbhwiarz-Nie zale się ani nie narzekam traktuje to z humorem a ze grzesze to trudno.Bog mi na pewno wybaczysmiech2


cieszę się, że zrozumiałeś, że powinieneś się wycofać, bo Twoje żarty i prawda niszczy, obraża i nienawidzi,
prawda, która jest niekiedy bolesna należy pokazywać ją z szacunkiem i miłością.

jeżeli piszesz, że grzeszysz to trudno :szok:
uważaj, bo może to być niebezpieczne ...

bacz przyjacielu, by nie było to zuchwałe grzeszenie w nadziei Miłosierdzia Bożego, bo jest już grzech przeciwko Duchowi Świętemu, który nie będzie odpuszczony ...

dyszel, a może bardziej od mimozy Ty potrzebujesz nawrócenia?




CYTAT
Fajna ta religia ;-) Bóg wszystko wybaczy ;-)


To, ze Bój jest Miłosierny wcale nie znaczy, że piekła nie ma.
Jest i to okropne ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 08:58  
Cytuj
rsta
twoje teksty sa naprawdę jakby z głębi średniowiecza. Obecna wykładnia jest inna.
Piekłem jest egzystowanie z dala od miłości Boga i człowiek sam się na to skazuje.
Zrezygnuj z tych ton egzaltacji na rzecz bycia bliżej ludzi i ich trosk, tego myślę chce Franciszek.
Bacz, aby jak ktoś dostanie w niebie miejsce w pokoju razem z toba, sam nie poprosił o przeniesieniesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 09:11  
Cytuj
rsta!Po Twoim moralizatorskim średniowiecznym kazaniu postanowiłem pozostać jednak i dalej żartami psuć Ci Twój kaznodziejski humor.Pisac będę co zechcę od kasowania jest modek a nie Ty dobrodzieju.Z chrześcijańskim pozdrowieniem.dyszel

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
rsta
twoje teksty sa naprawdę jakby z głębi średniowiecza. Obecna wykładnia jest inna.
Piekłem jest egzystowanie z dala od miłości Boga i człowiek sam się na to skazuje.
Zrezygnuj z tych ton egzaltacji na rzecz bycia bliżej ludzi i ich trosk, tego myślę chce Franciszek.
Bacz, aby jak ktoś dostanie w niebie miejsce w pokoju razem z toba, sam nie poprosił o przeniesieniesmiech2
Fajnie napisane, szczególnie to ostatnie zdanie.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
rsta
twoje teksty sa naprawdę jakby z głębi średniowiecza. Obecna wykładnia jest inna.
Piekłem jest egzystowanie z dala od miłości Boga i człowiek sam się na to skazuje.
Zrezygnuj z tych ton egzaltacji na rzecz bycia bliżej ludzi i ich trosk, tego myślę chce Franciszek.
Bacz, aby jak ktoś dostanie w niebie miejsce w pokoju razem z toba, sam nie poprosił o przeniesieniesmiech2
Popieram treśc tekstu.Wybiórcze cytaty z Pisma Świetego nie świadczą o jego przestrzeganiu.Czytać i cytować każdy może.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Lichwiarzu Andrzejku Mylisz się tym razem.Mam trzecia zone i sporo potomstwa z poprzednich zwiazkowsmiech2 A jesli chodzi o palenie to nie pale od 10 lat.Tobie polecam suszone pejsy rabina ze zmielonym napletkiem.Odlot zajebisty.s
To ty cudzołożysz bo tylko pierwsza żona jest prawowitą w oczach Boga - reszta to kochanice. No chyba że 2 pierwsze żony pochowałeś. Nie wierzę - zdarłeś dwie baby na śmierć i pojąłeś przed Bogiem trzecią i żyjesz jak Bóg przykazał? Przyznaj się - wykończyłeś te 2 psychicznie a teraz wykańczasz trzecią.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 11:33  
Cytuj
ludzie dajcie sobie siana z tym tematem... to jest jakaś masakra jak się to czyta... wszyscy jechali po poziomie nachta, który założył ten temat a tutaj poprzeczka zakopana pod ziemią 3 metry...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Lichwiarzu Andrzejku Mylisz się tym razem.Mam trzecia zone i sporo potomstwa z poprzednich zwiazkowsmiech2 A jesli chodzi o palenie to nie pale od 10 lat.Tobie polecam suszone pejsy rabina ze zmielonym napletkiem.Odlot zajebisty.s
To ty cudzołożysz bo tylko pierwsza żona jest prawowitą w oczach Boga - reszta to kochanice. No chyba że 2 pierwsze żony pochowałeś. Nie wierzę - zdarłeś dwie baby na śmierć i pojąłeś przed Bogiem trzecią i żyjesz jak Bóg przykazał? Przyznaj się - wykończyłeś te 2 psychicznie a teraz wykańczasz trzecią.
Odpowiem słowami Sztaudyngera:"Kiedy kobiete w własne łoże włożę,wtedy dopiero wiem że nie cudzołożę"2 pierwsze były cywilne,wiec nie grzeszę.Ale KK dał furtkę innym tworząc tzw Sąd Biakupi/Sandomierz/gdzie za pomocą odpowiedniej kwoty pieniędzy i podstawionych fałszywych świadków/zeznających notabene pod przysiega/możesz rozwiązać to co Bóg złaczył.Ksieża mówią że człowiek nie jest władny rozłączyć tego0 co Bóg połącył ale za kase robią to.A jeśli chodzi o psychiczne wykończenie radzę uważać bo jesteś na celownikusmiech2A swoich bab nie wykończyłem.Do dziś sa zadowoloneumiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 12:14  
Cytuj
Dyszel .....................brak mi słów. Toż ślub kościelny to tylko nakaz KK żeby był porządek w sprawach małżeńskich w papierach proboszcza a tak naprawdę wobec Boga pojąłeś za żonę kobietę z którą spałeś i uprawiałeś z nią seks. Ta pierwsza jest w oczach Boga twoją wybranką. Przecież nawet Adam z Ewą ślubu kościelnego nie miał a jednak Bóg uznał ją za wybrankę ( jedynąumiech, bo nie było wyjścia haha). Ty cudzołożniku chcesz mnie pouczać i decydować kto tu jest bezbożnikiem?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
ludzie dajcie sobie siana z tym tematem... to jest jakaś masakra jak się to czyta... wszyscy jechali po poziomie nachta, który założył ten temat a tutaj poprzeczka zakopana pod ziemią 3 metry...
Herrnanie dzikusie proszę cię nie wpierpapier się jak wódka między zakąskę bo my tu niezwykle ważne sprawy omawiamy. Dyszel - ksiądz udaje ogiera co ma dzieci tyle że na palcach dwóch rąk i dwóch nóg nie może zliczyć.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 12:21  
Cytuj
CYTAT (Marek370)
rsta
twoje teksty sa naprawdę jakby z głębi średniowiecza. Obecna wykładnia jest inna.
Piekłem jest egzystowanie z dala od miłości Boga i człowiek sam się na to skazuje.
Zrezygnuj z tych ton egzaltacji na rzecz bycia bliżej ludzi i ich trosk, tego myślę chce Franciszek.
Bacz, aby jak ktoś dostanie w niebie miejsce w pokoju razem z toba, sam nie poprosił o przeniesieniesmiech2


No właśnie, świadome trwanie w grzechu jest egzystowaniem z dala od miłości Boga.
Bycie bliżej ludzi nie znaczy pochwalania grzechu.

Na temat średniowiecza warto poczytać, bo nie jest do końca takie jak je przedstawiają.

Uświadom mnie jaką mamy teraz wykładnię?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »