NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
CCC odradzam zakupy,
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 17:50  
Cytuj
Witam. Chciałam napisać coś w temacie sklepu CCC, który moim zdaniem zszedł na psy zarówno z jakością obuwia jak i traktowaniem klienta, który składa reklamacje. Po kilku dniach od zakupu rozkleił się but więc zaniosłam go do naprawy. Super!!! Po otrzymaniu i chodzeniu około miesiąca sytuacja powtórzyła się. Zażądałam zwrotu pieniędzy, jednak sklep na to nie zgodził się, potraktowano 2 reklamację jako pierwszą i zaproponowano ponownie naprawę. Nie zgodziłam się na to, więc otrzymałam odpowiedź, że obuwie zepsuło się z powodu złego użytkowania, oraz że było użytkowane nadal po rozklejeniu, więc nie było niezwłocznie zaniesione do reklamacji. Pomimo, iż pisemnie wytłumaczyłam, że przyczyna była inna i czego żądam odmówili mi zwrotu pieniędzy, zaproponowali naprawę, jednak stwierdzili, że na obuwiu i tak widoczne będą ślady naprawy.
[u]Odradzam wszystkim zakupy w sklepie CCC, brak szacunku dla klienta, ale jakość również pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 17:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 18:49  
Cytuj
Ja ten sklep omijam szerokim łukiem. Ceny w CCC (dawniej Cena Czyni Cuda) wcale nie są niskie, a jakość przeciętna. Idź do rzecznika praw konsumentów. On powinien ci pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
że obuwie zepsuło się z powodu złego użytkowania, oraz że było użytkowane nadal po rozklejeniu, więc nie było niezwłocznie zaniesione do reklamacji.


Słowa klucz, kto stwierdził, że było źle użytkowane i co to znaczy źle użytkowane. Sprawa dla powiatowego rzecznika konsumentów.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 21:32  
Cytuj
Reklamacje sa rozpatrywane na zapleczu przez pracownikow. Taka to fachowa naprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 21:35  
Cytuj
Też tak miałam, odradzam zakupy.Marna jakość i WIELKIE problemy z reklamacją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2016r. 02:10  
Cytuj
dobrze, że nie jestem w tym sama dzięki i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2016r. 07:32  
Cytuj
To moze teraz załużcie grupe wsparcia dla poszkodowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2016r. 09:50  
Cytuj
Ugabuga... W grupie siłaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2016r. 10:01  
Cytuj
Też miałem podobny przypadek i z dwoma parami butów, tylko że w deichman probowali mi wcisnąć wymiane na inne ale zarzadalem pieniedzy, pogrozilem im rzecznikiem i zmiekli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 11 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2016r. 10:39  
Cytuj
ja natomiast nigdy nie mialam problemow z jakoscia butow z ccc. Uzytkowalam juz kilka par, ale te z lasockiego. W butach zimowych jakies 3 lata chodzilam, a balerinach czy polbutach nawet dluzej. Dziecku tez kupuje buty w ccc i tez daja rade umiech

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2016r. 20:09  
Cytuj
Ja od 2 lat kupuje około 6-8 par rocznie i nienarzekam ale wiem że to kwestia trafienia na kiepską pare lub partie i wtedy reklamacje do skutku a przedewszystkim tak jak napisane postraszyć żecznikiem praw konsumenta i walczyć o swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Paź 2016r. 10:48  
Cytuj
A ja odradzam zakupy w sklepie ,,Społem,, LUX przy ulicy Okulickiego !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Paź 2016r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Ja od 2 lat kupuje około 6-8 par rocznie i nienarzekam ale wiem że to kwestia trafienia na kiepską pare lub partie i wtedy reklamacje do skutku a przedewszystkim tak jak napisane postraszyć żecznikiem praw konsumenta i walczyć o swoje.


6 par butów rocznie? To tylko potwierdza jaka tandeta jest w takich sklepach.

Buty zimowe Lasocki potluczony A to dobre żarty smiech2 Co one mają zimowego? Jakąś membranę? Jakąś podeszwę zapewniającą przyczepność na śliskim, tłumiącą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2016r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
6 par butów rocznie?

Użyjmy matematyki i skrawka rozumu. Rodzina 2+2. Dwoje dorosłych kupuje sobie jedną parę rocznie + dwójka dzieci w wieku szkolnym po parze na wiosnę i po parze na zimę (dzieciom buty co sezon rzecz normalna). Pach, jest 6 par. Widzisz, jak kiedyś zostaniesz rodzicem i zaczniesz kupować buty dzieciom, a przestaniesz być dzieckiem, któremu buty kupują rodzice, bez trudu pojmiesz te obliczenia umiech Nie wspomnę o maniaczkach, które z wewnętrznej potrzeby pragną kupowaç sobie nowe buty co dwa miesiące, ale to już ich sprawa.

Ps. Mam drugi rok buty takie jesień/lekka zima od Lasockiego, śladu używania na nich nie widać, a wizualnie i pod względem wygody to chyba najlepsze obuwie jakie miałem na nogach. Swego czasu w jednych butach z CCC (marki, której już tam nie ma) przechodziłem dobre pięć sezonów, były tak zajebiste, że żona mi je na siłę wyrzuciła, bo już były mocno znoszone umiech Trzeba dobrze trafić i dbać i myślę, że można być zadowolonym. A co do obsługi to się nie wypowiem umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2016r. 11:07  
Cytuj
Ja w tym roku kupiłam czarne sandały w CCC po pierwszym razie już się rozkleiły odniosłam do reklamacji czekałam dwa tygodnie :/ gdy założyłam jej kolejny raz to po dwóch razach znowu zaczęły się rozkleić :/ i znowu do reklamacji ale za tym razem zażądałam zwrotu kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2016r. 14:08  
Cytuj
Odradzam zakupy w tych sklepach. Dwie reklamacje w tym roku. Obydwie rozpatrzone negatywnie. W pierwszej bezczelni - stwierdzili że zdewastowałem obuwie i..... odrzucili reklamację zupełnie innego uszkodzenia niż zareklamowałem. W drugiej - stwierdzili, że podeszwa starła się po dwóch miesiącach..... bo za dużo chodziłem w butach. Żenada.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 26 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2016r. 11:22  
Cytuj
Tak to jest z tego typu sieciówkami - najpierw sprzedają tanio niezłe produkty, a gdy już zdobędą stałych klientów, to cena rośnie a jakość maleje. Prawda jest taka, że większość klientów odpuści, bo "to buty za stówę" albo "nie będę biegał po sądach dla 100 zł", a później i tak wróci, bo nie da w markowym sklepie 300-400 zł za buty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2016r. 06:59  
Cytuj
Ja tez odradzam zakupy w ccc vivo, jedna z pracownic ostatnio prawie zemdlala ze stresu jaki tam wprowadza kierownictwo. Takie rzeczy nie powinny miec miejsca w XXI wieku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Paź 2016r. 08:12  
Cytuj
Iść do CCC lub Deichmanna i oczekiwać jakości to jak iść do burdelu i oczekiwać świeżego pieczywa. To są sklepy rzeczy jednorazowych.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2016r. 10:29  
Cytuj
Szkoda tylko tych dziewczyn ktore tam pracują, za 1000 zl tyle stresu, slyszalam ze przed pójściem do pracy musza isc do kibelka zeby nerwy rozladowac, ciekawe jak poczulby sie kierownik i kierowniczka na ich miejscu.... przydalby sie anonimowy reportaz o pracy w tym sklepie bo zastraszone dziewczyny nic otwarcie pewnie nie powiedzą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2016r. 13:07  
Cytuj
Ja mysle ze zastrasznie tych dziewczyn ktore przed praca musza ze stresu isc zrobic kupe ma wplyw na slaba jakosc obuwia i problemy z realizacja reklamacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2016r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
slyszalam ze przed pójściem do pracy musza isc do kibelka zeby nerwy rozladowac

Tzn. co one tam robią? Ćpają? Masturbują się? Jezuuuu, bo walnąć klocka przed robotą to chyba rzecz naturalna, kto tego nie robi? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jzm
jzm
jzm
Posty: 16
Dołączył: 28 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2016r. 16:17  
Cytuj
ja kupuję w CCC od lat i nie narzekam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2016r. 07:34  
Cytuj
Czy Wy serio myslicie, ze pracownicy tych sklepow boja sie rzecznikasmiech2 ?scianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2016r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
Ja w tym roku kupiłam czarne sandały w CCC po pierwszym razie już się rozkleiły odniosłam do reklamacji czekałam dwa tygodnie :/ gdy założyłam jej kolejny raz to po dwóch razach znowu zaczęły się rozkleić :/ i znowu do reklamacji ale za tym razem zażądałam zwrotu kasy.


Czekalas biedna dwa tygodnie ? To straszne. Ludzie kuzwa, przeciez takie jest prawo, ze jest 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, a nie wymysl sklepu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »