NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
#czarnyponiedzialek #czarnyprotest, Ogólnopolski strajk kobiet
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 11:34  
Cytuj
Tępota prawicowego średniowiecza może każdego onieśmielić cool girl

To tylko potwierdza że prawicowe oszołomstwo nadaje się tylko robić obciachu ... zadymy na stadionach i kręcenie miesiączek każdego 10 w Wa-wie

Obrazek

Kobiety nie są głupie i zapewne pamiętają komu przeszkadzała ratyfikacja konwencji antyprzemocowej ... cool girl

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 11:34  
Cytuj

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
TVP Kielce dokonała wielkiego "dzieła". Z protestu przeciwko barbarzyńskiej ustawie zakazującej aborcji, który zjednoczył setki kielczanek, zrobiono materiał o kaprysie kilkunastu kobiet, którym poprzewracało się w głowie

Cały tekst: http://kielc(...)MCZ3QnEj

Dokładnie tak wygląda tok myślenia ameb umysłowych.
TYLKO PIS-lamista może być tak zaślepiony i głuchy na niepodważalne argumenty.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 11:44  
Cytuj
powiem jedno,,, pisowcy [moderowano]!!! chory rząd chorzy ludzie

Moderowano przez: magpie
Proszę bez wulgaryzmów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 13:10  
Cytuj
Widzę, że nie macie argumentów przeciwko Antylewakowi i zaczynacie być niekulturalni.
Oj, nieładnie, nieładnie ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 13:16  
Cytuj
a co ci idioci w rządzie mają wspólnego z kulturą?? połowa bezdzietnych samotnych kawalerów lub starych panien ( pasztetów ) lub w separacjach i po rozwodzie i oni chcą decydować o sprawach kobiet i rodziny ??? a może to nad prezesem Kaczyńskim jakaś purpurowa klecha stoi a on jest tylko marionetką ?


kraj się cofa do średniowiecza TYLE W TEMACIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 13:30  
Cytuj
jakbyś dobrze poczytał historii to właśnie w średniowieczu powstały witraże, rozwijało się piśmiennictwo, itd. umiech

Czy dla Ciebie prawo do zabicia własnego dziecka to jest ta Twoja nowoczesność ... ?

Sorry, to ja nie chcę takiej nowoczesności !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 14:07  
Cytuj
CYTAT


Czy dla Ciebie prawo do zabicia własnego dziecka to jest ta Twoja nowoczesność ... ?

Sorry, to ja nie chcę takiej nowoczesności !!!


Rsta zakładamy, że ciąża zagraża życiu kobiety ktora jest matką kilku innych dzieci.
Co trzeba robić ?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 14:14  
Cytuj
W nowym projekcie jest tak, że o tym czy ratować życie swoje czy dziecka decyduje matka.
A co nie doczytałeś?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
W nowym projekcie jest tak, że o tym czy ratować życie swoje czy dziecka decyduje matka.
A co nie doczytałeś?


To dlaczego nazywasz to zabijaniem? Tylko o to mi chodzi?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 14:44  
Cytuj
Ratowanie życia matki ze skutkiem śmiertelnym dla życia dziecka nigdy nie nazwałem zabijaniem!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
jakbyś dobrze poczytał historii to właśnie w średniowieczu powstały witraże, rozwijało się piśmiennictwo, itd. umiech

Czy dla Ciebie prawo do zabicia własnego dziecka to jest ta Twoja nowoczesność ... ?

Sorry, to ja nie chcę takiej nowoczesności !!!



do [moderowano] to jest wybór matki i tylko matki, dlaczego mają za takie czyny odpowiadać lekarze ??? przez to [moderowano] pisowskie "sumienie" pogorszy się opieka medyczna kobiet w ciąży, skoro tak się boisz tej nowoczesności to czego TYLKO dwa państwa w Europie mają zakaz aborcji ??? właściwie jedno bo Watykanem rządzi klech

Moderowano przez: magpie
Za wulgaryzmy po raz kolejny, 20 pkt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
W nowym projekcie jest tak, że o tym czy ratować życie swoje czy dziecka decyduje matka.
A co nie doczytałeś?

Gdzie tak napisali?

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 16:18  
Cytuj
rsta, sejm w którym większość ma PIS odrzucił projekt obywatelski o złagodzeniu prawa aborcyjnego a zaczął procedować nad projektem zakazującym całkowicie aborcji. Do kogo więc mają mieć pretensje Polacy? Do kosmitów?

Te z dupy wzięte pytania to jakaś kpina. To nie wolno protestować w słusznej sprawie jak nie zabrało się głosu w pozostałych sprawach? Jest coś takiego jak masa krytyczna i wqrwienie sięga zenitu. Wtedy ludzie wychodzą na ulicę.

Jak widać protesty przynoszą efekty ponieważ nawet purpuraci zaczynają wykręcać się z tematu i proszą by nie kojarzyć ich z ustawą. To samo z Panią Premier. Napomina swojego ministra by nie eskalował konfliktu głupimi wypowiedziami. Czekam tylko na Jarka, który jest świetnym strategiem i zapewne czeka na odpowiedni moment by zakończyć spór i wywalić projekt do kosza. Tak oto zakończy się krótkie życie głupiego pomysłu kilku obywateli. Rząd musi wiedzieć, że obywatele nie są idiotami. Tacy jak Ty i tobie podobni wrócicie do pokazywania ciemnocie plakatów z płodami. Zamiast edukacji na dobrym poziomie mamy co jakiś czas strachy na lachy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
Tępota prawicowego średniowiecza może każdego onieśmielić cool girl



Kobiety nie są głupie i zapewne pamiętają komu przeszkadzała ratyfikacja konwencji antyprzemocowej ... cool girl



Dlaczego dzielisz ludzi na lewaków i porządnych? To tylko chwilowe zagubienie. Uwiera cie odrobina odpowiedzialności za czyny, poczucie odpowiedzialności za stan państwa, troska o najsłabszych? Az takim egoistą być nie wolno , tylko ja, wszystko ja, wszystko dla mnie a innych niech x. Kobiety nie są głupie nawet gdy sufrażystki z wieszakami tak myślą i oskarżają je o dyktat. Kobiet jest więcej, sufrażystek jest mniej i tylko niektóre ze względów zawodowych pozostają sufrażystkami na starość. Mądrość ludowa nawet wie które cool girl

Obrazek



el.Bolek, onieśmielasz każdą porą roku, ale nie zniechęcasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Ratowanie życia matki ze skutkiem śmiertelnym dla życia dziecka nigdy nie nazwałem zabijaniem!


To co napisałeś,to właśnie hipokryzja umiech
"skutek śmiertelny" można tworzyć ideologie, w zależności od potrzeb.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 20:20  
Cytuj
Przerwano tą szopkę. Cieszę się że ktoś poszedł po rozum do głowy, ktoś kogoś przekonał i odesłał tą dyskusję znowu do sejmu. Teraz liczyć tylko na to, że partia rządząca postąpi tak jak pisałem we wcześniejszym poście.

Najpierw do rsta:

Dziekuję, jako jedyny jakoś merytorycznie odniosłeś się do mojego wpisu. Nawet nie wiesz jak bardzo podniosło mnie to na duchu.
Co do Twoich pytań i stwierdzeń.

CYTAT
Wszystko ładnie pięknie ...
Tylko czy zawarty jakiś kompromis będzie dobry?


Matematycznie rzecz ujmując, będzie musiał być.
Przynajmniej zgodny z Twoim tokiem myślenia. 20 osób głosujących a w śród nich 9 osób o zbliżonych poglądach do Twoich. To dużo przy głosowaniu na 2/3 głosów. Dyskusja w tak zamkniętym gronie, bez kamer. Kto dzisiaj śledził sytuację w sejmie, widział jaki cyrk się robi przy kamerach i zbyt dużej liczbie osób. Jak sama definicja kompromisu mówi, jest on zawierany pomiędzy stronami, które w ramach niego przystają na pewne, możliwe do zaakceptowania rzeczy, które nie do końca zgadzają się z ich światopoglądem.

CYTAT
Tylko czy można pójść na kompromis ze złem?

Bardzo bym chciał żebyś rozwiną to stwierdzenie gdyż już częściowo się z niego rakiem wycofujesz w kolejnych postach.
CYTAT
Ratowanie życia matki ze skutkiem śmiertelnym dla życia dziecka nigdy nie nazwałem zabijaniem!


Czy złem jest to, że kobieta po gwałcie, nie może się pozbierać i chce zakończyć, zamknąć wszystko to co jej o tym przypomina? Jak już mówiłem, każdy przypadek jest inny i zróżnicowany. Jedni dadzą rade, drudzy nie. Każdy swój krzyż cierpienia powinien brać indywidualnie, swoją decyzją - nie być do niego zmuszanym. Zgodzisz się w tym ze mną ? Na siłę nie da się nawracać. Historia nam to doskonale pokazała. Jak ktoś chce na siłe to ja zapraszam do Palestyny - jedź tam i nawracaj na siłę jak czujesz taką potrzebę. Chcesz być dobrym katolikiem ? Zainteresuj się tym co jest dookoła Ciebie, najbliżsi, przyjaciele, rodzina. Jeżeli w swoim otoczeniu zobaczysz taki przypadek to wtedy działaj. Porozmawiaj, wysłuchaj, pomóż materialnie jak trzeba. Skieruj do specjalistów lub dobrych (inteligentnych i znających temat) księży (niestety w naszym mieście jeszcze na takiego nie trafiłem. To jest Chrześcijańska postawa godna naśladowania a nie dyktowanie(słowo klucz), jak ma postąpić kobieta, której Ty w ogóle nie znasz, nie znasz jej historii życiowej i jest 400km od Ciebie.

Czy złem jest to, że kobieta, świadoma zagrożeń, mająca powiedzmy 3 dzieci i 4, na 100% w pełni niepełnosprawne w drodze decyduje się na aborcję. Nie chcę się tu rozpisywać o możliwych scenariuszach - bo życie pisze najdziwniejsze. Jednak nie wiem czy wiesz że w obecnym kompromisie jest to tak zawarte, że kobieta przed dokonaniem tego zabiegu odbywa szereg rozmów z różnymi specjalistami i duchownymi. To ona na podstawie tych rozmów, zapewnień pomocy, możliwych operacji w trakcie ciąży i zaraz po, decyduje czy rodzić czy nie. Nie lekarz, nie Ty i nie ja. To jest jej wybór i ona przed Bogiem będzie z tym stała.

CYTAT
Czy głosowaniem można decydować o czyjejś śmierci?


W którym miejscu decyduje się głosowaniem o czyjejś śmierci - samą ustawą dopuszczającą aborcję jeszcze nikt nikogo nie zabił. To jest wybór każdego człowieka z osobna w danej sytuacji życiowej, nie polityka podnoszącego kartę i naciskającego przycisk.

CYTAT
jakbyś dobrze poczytał historii to właśnie w średniowieczu powstały witraże, rozwijało się piśmiennictwo, itd.


I między innymi palono na stosach ludzi o odmiennych od kościoła poglądach. W kościołach szerzyło się "kures*wo" i różne wynaturzenia seksualne.
No ale my tu nie o tym nie nie rozmywajmy tematu.

CYTAT
W nowym projekcie jest tak, że o tym czy ratować życie swoje czy dziecka decyduje matka.
A co nie doczytałeś?


yyyyy w którym miejscu, czytałem kilka razy być może nieuważnie. Możesz podać paragraf ?
Jest o tym że lekarz nie ponosi odpowiedzialności przy aborcji która zagraża życiu matki. Co jeśli kobieta jest świadoma, idzie na badania, lekarz jej oznajmia - pani nie przeżyje chyba że dokonamy aborcji. Pani się decyduje i zgodnie z paragrafem pierwszym podlega karze od 3 mc do 3 lat - i o tym czy będzie siedzieć zadecyduje sąd.

Do E2rdo. Dzieki że to napisałeś, z "ust" mi to wyjąłeś.

Do reszty pieniaczy się nie odniosę gdyż ponieważ mija się to z celem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 21:22  
Cytuj
Czyli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że nie macie argumentów przeciwko Antylewakowi i zaczynacie być niekulturalni.
Oj, nieładnie, nieładnie ...


rsta przeciw czemu nie mamy tych argumentów ? Nie chce mi się odnosić do całego bełkoty osobnika którym tak się podniecasz ale może się wysilę i przynajmniej opisze z jeden pkt.

Gdzie żeście kobiety były, gdy matkom zabierano możliwość WYBORU, kiedy poślą swoje dziecko do szkoły? Zapewne na swoich melinach, bo chociaż pomysł wspierało wiele środowisk, to jakoś feministek tam nie było.

Wystarczyło iść do psychologa szkolnego ...powiedzieć że jest się z pisu i ma się dziecko niedorozwinięte by poszło w wieku 6 lat do szkoły i nigdy nie czytałem by komuś nakazano by dziecko szło do szkołynie wiem ((możliwe że wystarczyło powiedzieć że głosowałem na pis i już starczało)

może Ty rsta odpowiesz dlaczego popierasz zwyrodnialców którzy byli przeciwko ratyfikacji konwencji antyprzemocowej ? czytaj za katowaniem kobiet i dzieci ... nie przejmujesz się już tymi co żyją ... a bronisz zygoty ?

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 21:45  
Cytuj
Czyli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 21:51  
Cytuj
Obrazekzapytaniepotluczony

ps. tak między nami to czemu nabijasz się z Andrzeja Du*y ?

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 22:08  
Cytuj
PiS odrzuca projekt ustawy "Stop aborcji" tym samym pięknie i bez mydła dyma całą całą pseudo opozycje, która jeszcze z tydzień będzie zbierać szczękę z podłogi ;) Zakodowane łby, feministki i cała opozycyjna lemingoza skompromitowana. Feministki na rozkaz TVN i GW z zapędu pomaszerowały aż na nowogrodzką. "Ale jak to pisiory odrzucajo zakaz aborcji ????? Przecież w telewizji mówio że to kaczor chce wszystkie polskie macice na własność i wychodować w nich pisowsko armie!!!" hehehe mlotek Banan coś mało aktywny jesteś. Ostatnio tak zaspałeś że twój flagowy temat spadł aż na czwartą pozycje na forum, mocodawcy będą mocno niezadowoleniumiech Premia zagrożona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 22:15  
Cytuj
Feministki coraz częściej sięgają po antymęską retorykę - to wszystko przez nich, to oni chcą zabijać kobiety, precz z ich dyktaturą. Co z tego, że w organizacjach pro-life działa wiele kobiet, a może większość działaczy to kobiety. Nie mam dokładnych danych. To już staje się niebezpieczne. Mamy do czynienia z wojującym feminizmem, a nawet szowinizmem płciowym. Przemawiają w imieniu wszystkich kobiet, choć ich postulaty popiera lewicowa mniejszość. Większość moich koleżanek opowiada się za ochroną życia od poczęcia i przeciwko legalizacji aborcji.

Zaczęło się i to nie koniec protestów. Będą domagać się legalizacji aborcji na życzenie.

Należy pozostawić obecny kompromis i zająć się ważniejszymi problemami w państwie polskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 06:50  
Cytuj
Marcinkowski, ales ty głupi. Po pierwsze PiS sam z siebie projektu nie odrzucił i to w takim pośpiechu i chaosie. Polskie kobiety mają moc. Po drugie jeśli kogoś wydymal, to tylko swój konserwatywny elektorat. A po trzecie to jeszcze nie koniec, jeszcze nie jest po temacie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 07:55  
Cytuj
Marcinkowski13, chcesz powiedzieć że protesty kobiet nie miały wpływu na decyzje posłów? Nawet purpuraci wczoraj zaczęli wycofywać sie z poparcia projektu. Wracaj do straszenia ciemnoty plakatami płodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 08:10  
Cytuj
Myślisz ze ktoś się przestraszył? Tak samo jak Palikota, czym to zaplecze się różniło, było i jest. Nie czaruj nas...

Jest jednak pozytyw, a nawet dwa. KOD się otarł o "to" i już się nie odklei od "tego" :-) Nieprzemyślany krok.

Projekt społeczny to projekt społeczny, następny będzie zapewne z wkładką mięsną czyli dniem "wolnym" od pracy. Będą tłumy jakich nie widzieliśmy jeszcze. To był następny błąd który stanie się wyśmiewaną nową tradycją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »