NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
#czarnyponiedzialek #czarnyprotest, Ogólnopolski strajk kobiet
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 14:24  
Cytuj
Czy ktoś na terenie Stalowej Woli słyszał coś na ten temat? Czy ktoś ma jakiś pomysł na 03.10?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 14:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 16:14  
Cytuj
Skontaktuj się z Andrzejkiem, on ma wszystko dopracowane,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 16:49  
Cytuj
Tak dla rozluźnienia atmosfery,



" Radna PO pyta uczniów:
-Drogie dzieci, kto z was popiera KOD ?
Wszyscy oprócz Jasia podnoszą rękę.
- A Ty Jasiu dlaczego nie podniosłeś ręki ?
- Bo ja jestem Narodowcem, odpowiada Jasiu.
- Dlaczego ? Pyta Pani radna.
- Bo moja mama jest Narodowcem , mój tata jest Narodowcem, bo moje rodzeństwo ma poglądy Narodowe to ja też.
- Ależ Jasiu - odpowiada Pani - Przecież nie należy zawsze brać przykładu z rodziny. A gdyby np. Twoja mama była komunistką, tata złodziejem, a brat homoseksualistą to co wtedy ?
- To wtedy pewnie bym popierał KOD. Odpowiada Jasiu. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 17:10  
Cytuj
Najwięcej bylych komuchow jest niestety w PiS......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Tak dla rozluźnienia atmosfery,



" Radna PO pyta uczniów:
-Drogie dzieci, kto z was popiera KOD ?
Wszyscy oprócz Jasia podnoszą rękę.
- A Ty Jasiu dlaczego nie podniosłeś ręki ?
- Bo ja jestem Narodowcem, odpowiada Jasiu.
- Dlaczego ? Pyta Pani radna.
- Bo moja mama jest Narodowcem , mój tata jest Narodowcem, bo moje rodzeństwo ma poglądy Narodowe to ja też.
- Ależ Jasiu - odpowiada Pani - Przecież nie należy zawsze brać przykładu z rodziny. A gdyby np. Twoja mama była komunistką, tata złodziejem, a brat homoseksualistą to co wtedy ?
- To wtedy pewnie bym popierał KOD. Odpowiada Jasiu. smiech2


Sam Piotrowicz to wymyślił?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 18:22  
Cytuj
W stalowej nic nie będzie. Tutejsze kobiety cieszą się z roli matki polki - worka rozrodczego za który decyduje kler, babcie po menopauzie i reszta dolnej zmiany.


Ps. Polecam wywiad z gościem który zna się na rzeczy umiech

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,20721842,zakaz-aborcji-prof-debski-to-co-lezy-w-sejmie-to-proba.html

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Tak dla rozluźnienia atmosfery,



" Radna PO pyta uczniów:
-Drogie dzieci, kto z was popiera KOD ?
Wszyscy oprócz Jasia podnoszą rękę.
- A Ty Jasiu dlaczego nie podniosłeś ręki ?
- Bo ja jestem Narodowcem, odpowiada Jasiu.
- Dlaczego ? Pyta Pani radna.
- Bo moja mama jest Narodowcem , mój tata jest Narodowcem, bo moje rodzeństwo ma poglądy Narodowe to ja też.
- Ależ Jasiu - odpowiada Pani - Przecież nie należy zawsze brać przykładu z rodziny. A gdyby np. Twoja mama była komunistką, tata złodziejem, a brat homoseksualistą to co wtedy ?
- To wtedy pewnie bym popierał KOD. Odpowiada Jasiu. smiech2



żenujące...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
W stalowej nic nie będzie. Tutejsze kobiety cieszą się z roli matki polki - worka rozrodczego za który decyduje kler, babcie po menopauzie i reszta dolnej zmiany.


Ps. Polecam wywiad z gościem który zna się na rzeczy umiech

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,20721842,zakaz-aborcji-prof-debski-to-co-lezy-w-sejmie-to-proba.html


Lepiej poczytaj o ateistach , którzy wysyłają swoje dzieci do katolickich szkół. Zapytaj Andrzejka po co ochrzcił swoje dziecko , skoro chce być niezależny od kleru?
Jak już zrozumiesz że ten świat jest pełen hipokryzji , to może wtedy przestaniesz wypisywać głupoty.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
W stalowej nic nie będzie. Tutejsze kobiety cieszą się z roli matki polki - worka rozrodczego za który decyduje kler, babcie po menopauzie i reszta dolnej zmiany.


Ps. Polecam wywiad z gościem który zna się na rzeczy umiech

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,20721842,zakaz-aborcji-prof-debski-to-co-lezy-w-sejmie-to-proba.html


bardzo podobał mi się ten artykuł umiech

wybieram się 3.10 do Rzeszowa, został zgłoszony oficjalny protest do Urzędu Miasta i czekamy na zgodę. polecam wpisywanie się chętnych na wydarzenie na facebook-u

https://www.faceb(...)7715396/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 10:04  
Cytuj
https://vimeo.com/184583782

Feminazistki zakładają zespół punkrockowy Girlsband(a) smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 14:48  
Cytuj

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 16:30  
Cytuj
CYTAT



Kolejny wymysł katokretynów. Jak długo ta szopka będzie jeszcze trwać?



Ten protest nie wymyślili ludzie, ale lewica. Palikot umarł, niech żyje KOD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 17:31  
Cytuj
Nie mieszajcie naszych macic do polityki. Łapy precz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 17:48  
Cytuj
bo w Stalowej mamy normalne Kobiety a nie feministki i oby tak zostało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
bo w Stalowej mamy normalne Kobiety a nie feministki i oby tak zostało.


Uważasz, że kobieta nie ma prawa decydować o swoim życiu? Współczuję podejścia do drugiego człowieka umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 19:07  
Cytuj
andrzej cytujesz artykuly z najbardziej kłamliwego pisma jakie jest w polsce gówn....wyborczego to już wiem dlaczego taki głu....jestes od tego czytania super pisma dla nie myślących samodzielnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
Uważasz, że kobieta nie ma prawa decydować o swoim życiu?


Przeczytaj ustawę, ma ona raptem dwie strony a nie powtarzasz brednie zasłyszane gdzieś w tvn czy innym ścierwie. Nie ma tam słowa o krzywdzeniu kobiet. Ale dla Ciebie to i tak bez znaczenia, ważne że protest bezpośrednio uderza w PiS, tylko to się dla was liczy i dla reszty zakodowanych łbów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Nie ma tam słowa o krzywdzeniu kobiet.

To po co ustawa co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 23:06  
Cytuj
Jak to nie ma słowa o krzywdzeniu kobiet? Czy zmuszanie do donoszenia ciąży z gwałtu, to nie krzywdzenie? Czy zmuszanie do urodzenia dziecka, które wiadomo, że umrze i to w meczarniach, to nie krzywdzenie kobiet? Czy zmuszanie do zrezygnowania ze swojego życia na rzecz życia płodu, to nie krzywdzenie kobiet? Czy ty jesteś chory na umyśle?

To już nie jest polityka. To jest jakaś masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Uważasz, że kobieta nie ma prawa decydować o swoim życiu?


Przeczytaj ustawę, ma ona raptem dwie strony a nie powtarzasz brednie zasłyszane gdzieś w tvn czy innym ścierwie. Nie ma tam słowa o krzywdzeniu kobiet. Ale dla Ciebie to i tak bez znaczenia, ważne że protest bezpośrednio uderza w PiS, tylko to się dla was liczy i dla reszty zakodowanych łbów.


Czy zmuszanie kobiety do urodzenia dziecka z gwałtu to nie krzywdzenie kobiet? Czy zmuszanie do urodzenia dziecka z zespołem downa to nie niszczenie jej życia jeśli tego nie chce? Czy zmuszanie jej do urodzenia dziecka z wadą rozwojową która nie daje mu szans na przeżycie to dla jej dobra? Czy zablokowanie zabiegów ratujących życie płodu to sprawi im satysfakcję? Już zero za poprzednich rządów zniszczył polską transplantologię na wiele miesięcy. Ale do katooszołomów to nie dociera. A jakbyś nie wiedział to nie jest projekt PIS, ale oni są winni że takie coś pod obrady dopuszczają. Nawet Lechu '' Smoleńsk'' Kaczyński pseudonim Brzoza mówił aby kompromis zachować, ale widocznie jego bratu potrzebny on jest do prowadzenia polityki nagrobek, a nie realizacji tego co mówił.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
andrzej cytujesz artykuly z najbardziej kłamliwego pisma jakie jest w polsce gówn....wyborczego to już wiem dlaczego taki głu....jestes od tego czytania super pisma dla nie myślących samodzielnie


Przecież nie cytuję do rzeczy, w sieci czy innej Frondy. W TVPiS też raczej o tym wam w przekazie dnia nie powiedzą.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 419
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 05:49  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś na terenie Stalowej Woli słyszał coś na ten temat? Czy ktoś ma jakiś pomysł na 03.10?


Tak,Isc do pracy i nieprzejmowac sie nawiedzonymi babami mowiacymi ,ze sa zagrozone ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 419
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 05:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Uważasz, że kobieta nie ma prawa decydować o swoim życiu?


Przeczytaj ustawę, ma ona raptem dwie strony a nie powtarzasz brednie zasłyszane gdzieś w tvn czy innym ścierwie. Nie ma tam słowa o krzywdzeniu kobiet. Ale dla Ciebie to i tak bez znaczenia, ważne że protest bezpośrednio uderza w PiS, tylko to się dla was liczy i dla reszty zakodowanych łbów.


Czy zmuszanie kobiety do urodzenia dziecka z gwałtu to nie krzywdzenie kobiet? Czy zmuszanie do urodzenia dziecka z zespołem downa to nie niszczenie jej życia jeśli tego nie chce? Czy zmuszanie jej do urodzenia dziecka z wadą rozwojową która nie daje mu szans na przeżycie to dla jej dobra? Czy zablokowanie zabiegów ratujących życie płodu to sprawi im satysfakcję? Już zero za poprzednich rządów zniszczył polską transplantologię na wiele miesięcy. Ale do katooszołomów to nie dociera. A jakbyś nie wiedział to nie jest projekt PIS, ale oni są winni że takie coś pod obrady dopuszczają. Nawet Lechu '' Smoleńsk'' Kaczyński pseudonim Brzoza mówił aby kompromis zachować, ale widocznie jego bratu potrzebny on jest do prowadzenia polityki nagrobek, a nie realizacji tego co mówił.


Andrzej - wes ty chlopie przeczytaj najpierw ustawy co mowia zanim z dupy zaczniesz pytania wymyslac . Juz po pierwszym pytaniu jakie zadales widac ,ze niemasz pojecia co piszesz ale sie udzielasz bo lubisz szum kolosiebie robic .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 07:55  
Cytuj
Andzej zakaz jazdy samochodem bo samochody zabijają. Wszystkie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 08:19  
Cytuj
Mario, jak widać to ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

Naprawdę współczuję waszym zonom i corkom. Oby nigdy nie znalazły się w tej dramatycznej sytuacji. Chociaż rozumiem, ze jeśli twoja żonę Mario dopadnie pięciu i z którymś zajdzie w ciaze, wychowasz jak swoje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »