NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
#czarnyponiedzialek #czarnyprotest, Ogólnopolski strajk kobiet
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 11:52  
Cytuj
to są skrajne przypadki. w pewnych warunkach aborcja płodów uszkodzonych powinna być dostępna. Problem polega na tym że kobiety pracujące nie chca miec dzieci i chca usuwać ciąże dla wygody. Wystarczy podejrzenie a lekarze zalecaja skrobankę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 11:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
to są skrajne przypadki. w pewnych warunkach aborcja płodów uszkodzonych powinna być dostępna. Problem polega na tym że kobiety pracujące nie chca miec dzieci i chca usuwać ciąże dla wygody. Wystarczy podejrzenie a lekarze zalecaja skrobankę


Tylko właśnie całe zamieszanie dotyczy wprowadzenia pod groźbą więzienia zakazu aborcji w takich przypadkach oraz w przypadku nieudanych zabiegów medycznych. Obecny konsensus jest ok, tylko patologia katolicka wprowadza zmiany. Szkoda, że zostawią rodziców z takim dzieckiem samym sobie.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 13:12  
Cytuj
Oj remont o czym ty mówisz. Właśnie tych skrajnych przypadków dotyczy teraz cała akcja. Ja nie znam kobiet, które chcą usuwać ciąże dla wygody, choć oczywiście wiem, ze takie są. Ale to jednostkowe przypadki i obecnie w ogóle nie brane pod uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Oj remont o czym ty mówisz. Właśnie tych skrajnych przypadków dotyczy teraz cała akcja. Ja nie znam kobiet, które chcą usuwać ciąże dla wygody, choć oczywiście wiem, ze takie są. Ale to jednostkowe przypadki i obecnie w ogóle nie brane pod uwagę.


Ja tu nie chce wchodzić w dyskusje ale mam wrażenie,że "krzyczycie" o całkiem inną sprawę.

Statystyki pokazują, iż wskaźnik aborcji dla kobiet od 30 do 34 lat wzrósł z 14,5 na 1000 kobiet w 2005 r. do 17,1 w 2015 r.

British Pregnancy Advisory Service zwraca uwagę na fakt, iż jedną z możliwych przyczyn wzrostu liczby aborcji w tej grupie wiekowej może być to, iż kobiety są po częstokroć zaskoczone wiadomością o poczęciu.

Tymczasem, raport pokazuje, iż odsetek kobiet, które miały przeprowadzoną więcej niż jedną aborcję, wzrósł z 38% do 32% w ciągu ostatniego dziesięciolecia.

http://polsk(...)-30-lat/


- W Wielkiej Brytanii rozwiązano to prosto: żeby otworzyć specjalizację ginekologiczno-położniczą, trzeba złożyć deklarację, że się będzie postępowało zgodnie z wiedzą medyczną, a nie z innymi uwarunkowaniami.

Czyli można?

- Można. I dla mnie to jest kluczowa sprawa. Problem mojego pacjenta czy pacjentki rozpatruję przez pryzmat wiedzy medycznej. Przez pryzmat moralny to mogę sobie rozpatrywać mój własny stosunek do samego siebie. Tu jest sytuacja lekarz - pacjent. I jeżeli pacjent deklaruje, że chce wybrać takie czy inne rozwiązanie, to moim obowiązkiem jest postępować zgodnie z polskim prawem i wiedzą medyczną, a nie zasłaniać się klauzulą sumienia.
http://weeke(...)oba.html

Czyli prawo powinno być jasne i czytelne,bez możliwości dowolnej interpretacji.


Wielka Brytania ma najwyższy wśród krajów europejskich wskaźnik aborcji. Co więcej – jest w nim najwięcej ciąż wśród nastoletniej młodzieży. Zjednoczone Królestwo zastąpiło pod tym względem, uprzednio prowadzącą w rankingu, Francję, która obecnie znajduje się na piątym miejscu za Rosją, Stanami Zjednoczonymi, Indiami i Japonią. W przeciągu ostatnich 10 lat wskaźnik aborcji wzrósł w Wielkiej Brytanii o jedną trzecią. Połowa ciąż, która kończy się usunięciem dziecka, dotyczy kobiet poniżej 18. roku życia.
Rządowe kampanie antyaborcyjne, mające na celu zmniejszenie ilości ciąż wśród nastolatek, nie odnoszą skutku. Partia Pracy ogłosiła w zeszłym tygodniu, iż zamierza wprowadzić obowiązek edukacji seksualnej w każdej szkole dla uczniów od lat 5. i wzwyż.

Najnowsze wyniki zostały opracowane przez Institute for Family Policies, na podstawie danych statystycznych zebranych przez Eurostat, ramię Unii Europejskiej. Wykazały one, iż w 2007 r. (najświeższe dane były dostępne tylko z wyżej wymienionego roku) w Anglii, Szkocji i Walii dokonano 219 336 aborcji.

http://medyc(...)-europie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 15:24  
Cytuj
Polecam zapoznać się z projektem ustawy, a potem go krytykować. Mistrzynią w ignorowaniu treści tego projektu jest chyba kobieta, którą kiedyś uważałem za dobrą aktorkę - pani janda. (celowo przez małe "j")

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 15:31  
Cytuj
Obrazek

Dalibor jak już pójdziesz na plac zabaw ze swoim "ciapatym" (powiedzmy) synkiem/wnuczkiem ... jak wytłumaczysz swoim współwyznawcą co się stało ... czy tylko powiesz "Jarek tak chciał" ? ... zawsze możesz trzymać go w piwnicy i karmić widłami nie wiem

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
to są skrajne przypadki. w pewnych warunkach aborcja płodów uszkodzonych powinna być dostępna. Problem polega na tym że kobiety pracujące nie chca miec dzieci i chca usuwać ciąże dla wygody. Wystarczy podejrzenie a lekarze zalecaja skrobankę


Tylko właśnie całe zamieszanie dotyczy wprowadzenia pod groźbą więzienia zakazu aborcji w takich przypadkach oraz w przypadku nieudanych zabiegów medycznych. Obecny konsensus jest ok, tylko patologia katolicka wprowadza zmiany. Szkoda, że zostawią rodziców z takim dzieckiem samym sobie.



banan nie tłumacz porażki #dość dyktatury kobiet# i lewackiego "marszu miłosiernych inaczej" bo popadasz w coraz głębszy regres. Nie dobijamy kalek i rannych na wojnie a nawet mentalnie schorowanych trollowaniem.... W budynkach użyteczności publicznej budujemy podjazdy, rampy, obniżające się autobusy, gadające przejścia, usuwamy krawężniki, budujemy wielkie łazienki na koszt tych zdrowych dla tych poszkodowanych.

Ale możemy przestać i przeznaczyć środki na pałace kultury postępu i demonizacji Jandy, Olbrychskiego (którzy chcą naszych podatków na swoje hobby) i lewicowych pampersów teatru w Bydgoszczy “Nasza przemoc i wasza przemoc”. Lewicowy terror przegrywa z człowieczeństwem, odchodzicie do lamusa czarnego humoru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 20:03  
Cytuj
Ech, wygląda na to , ze najczęściej gwałcone sa córki lewaków i im rodza się potem głownie upośledzone dzieci, o ile je się w porę nie wyskrobie.
Weźcie wy przestańcie żreć te ośmiornice i zajmijcie się swoimi dziecmi, żeby potem po ginekologach z nimi nie latać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Ech, wygląda na to , ze najczęściej gwałcone sa córki lewaków i im rodza się potem głownie upośledzone dzieci, o ile je się w porę nie wyskrobie.
Weźcie wy przestańcie żreć te ośmiornice i zajmijcie się swoimi dziecmi, żeby potem po ginekologach z nimi nie latać.


Gwałcone są równo wszystkie, idioto, ale te "lewków" maja mózgi oprócz macic i próbują się bronic przed skutkami takich durnych przepisów. I osłami takimi jak Ty.
Z całego serca życzę Ci, aby Twoja najbliższa kobieta (żona, matka, córka, kochanka) doświadczyła ciąży z gwałtu, nalpeliej jeszcze zbiorowego. Może wtedy i Ty użyjesz mózgu zamiast f.ta.
Nie pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Polecam zapoznać się z projektem ustawy, a potem go krytykować. Mistrzynią w ignorowaniu treści tego projektu jest chyba kobieta, którą kiedyś uważałem za dobrą aktorkę - pani janda. (celowo przez małe "j")


Polecam się więc zapoznać, bo zdaje się, że może i przeczytałeś ale się nie zapoznałeś.A może i zapoznałeś ale nie zrozumiałeś.

Niech się lepiej zajmą tym co obiecywali w kampanii, a nie du.mi kobiet i trybunałem.
Jak na razie same porażki i żenada.

Do władzy dorwały się żądne władzy p.osły, na których głosowały barany.
Skutki już są opłakane, a będą tragiczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 21:40  
Cytuj
"obywatel.....ko" - to nie jest projekt ustawy autorstwa PiS. umiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
"obywatel.....ko" - to nie jest projekt ustawy autorstwa PiS. umiechumiechumiechumiech


Niee???
Oooo, no to się strasznie zdziwiłam... (to była kpina, objaśniam, boś nieco niekumaty..)

Szkoda tylko, ze tak go zażarcie popierają :/
Stado osłów, wybrane przez stado baranów, powtarzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy ktoś na terenie Stalowej Woli słyszał coś na ten temat? Czy ktoś ma jakiś pomysł na 03.10?


Tak,Isc do pracy i nieprzejmowac sie nawiedzonymi babami mowiacymi ,ze sa zagrozone ;)


Sam jesteś jak widać nieźle nawiedzony... Co za banda egoistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
czy tylko powiesz "Jarek tak chciał" ? ... zawsze możesz trzymać go w piwnicy i karmić widłami nie wiem


Brawo Banan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 23:16  
Cytuj
Dalibor tyle masz do napisania ... smutne ...więc życzę żeby cię to nie dotknęło ok Powodzenia w dalszych "bojach"

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
Dalibor tyle masz do napisania ... smutne ...więc życzę żeby cię to nie dotknęło ok Powodzenia w dalszych "bojach"


Dokładnie smutne to jest,bo jak chcesz krzyczeć to krzycz ale na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 23:33  
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/joanna-szczepkowska-to-jest-wielka-klotnia-kobiet/bdps89

Oczywiście pewnie żaden "mondryjał" "pisowsko-katolicko-przemądrzalski" nie przeczyta, ale myślę, że głos tej Pani jest bardzo na temat i na miejscu.
Polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 23:45  
Cytuj
CYTAT


Gwałcone są równo wszystkie, idioto, ale te "lewków" maja mózgi oprócz macic i próbują się bronic przed skutkami takich durnych przepisów. I osłami takimi jak Ty.
Z całego serca życzę Ci, aby Twoja najbliższa kobieta (żona, matka, córka, kochanka) doświadczyła ciąży z gwałtu, nalpeliej jeszcze zbiorowego. Może wtedy i Ty użyjesz mózgu zamiast f.ta.
Nie pozdrawiam


Poznać lewaka, myslenie jest prawoskretne, emocjonalnosc jest po lewej. Mózg mówi nie zabijaj, emocje a może jednak. Nie dogadamy sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 07:13  
Cytuj
Już nawet niebo płacze nad tym waszym pseudo protestem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 07:30  
Cytuj
Możemy zgadywać ze temat będzie wałkowany przez wszystkie media w rekach niemieckich właścicieli. Tam dostały przymusowy urlop skrobankowy na manife. Budiet pyszna zabawa z opowieści lewacji o lewacji, pikniku i pieczonych kartoszkach :-)

Takiego cyrku nie pamięta cała postępowa historia ludzkości. Czy przypną się do sufrażystek czy nie? uśmiech Czy liberalne media podepną "taki ogólnopolski równościowy strajk" do Nowej Solidarności Bolka która zaistnieje przy MN? Faszyści kontra Sufrażystki z wieszakami. Tego jeszcze nie było moi drodzy :szok: :szok: :szok:


Zycie jest full of zasadzkach, kto wie, kto wie a kto się przyzna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dalibor tyle masz do napisania ... smutne ...więc życzę żeby cię to nie dotknęło ok Powodzenia w dalszych "bojach"


Dokładnie smutne to jest,bo jak chcesz krzyczeć to krzycz ale na temat.


Dalibor ...gdy założysz nocnik na głowę to nadal cię widać nie wiem zapewne twoje wpisy były nt. potluczony

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 08:19  
Cytuj
toratoratora pseudo protest? To po co sie nim zajmujesz? Po co tacy nawiedzeni fanatycy jak ty, cdn.. i inne resety zajmujecie się tym protestem? Skoro temat was nie dotyczy to po co zabieracie głos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 08:20  
Cytuj
FYI
Gdy odwrócisz nocnik do góry dnem to możesz z niego wypaść, pomyślałeś o tym zanim doradziłeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 08:25  
Cytuj
el.Bolek zna odpowiedz na "po co" tu pisze.

Wracając do tematu wizyty Petru z rodzicami u ginekologa. Temat jest rozrywkowy. Faszyści kontra Sufrażystki z wieszakami będzie miał międzynarodowy oddźwięk. Czy powinniśmy pozostać w tyle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 08:43  
Cytuj
Gumioki zabierzcie obowiązkowo hehehe.
Tylko słome wyciągać bo wystaje za bardzo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »