NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Ukraińscy jeńcy wrócili wykastrowani, Bogactwo kultury wschodu
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 17:29  
Cytuj
Dr Mengele jako wybitny naukowiec oraz lekarz swoimi badaniami uratował wiele istnień ludzkich. Dziwię się, że nie otrzymał nagrody Nobla z dziedziny medycyny. Na jego dorobku naukowym wykrztałciło się wielu lekarzy świadczy to tylko o wielkiej pracy naukowej jakiej dokonał. Oczywiście jest kontrowersja jakimi metodami ale to należy pozostawić historykom do oceny. Za to gremium niemieckich lekarzy jest zafascynowane dokonaniami doktora. Ja mam odmienne zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 17:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 20:09  
Cytuj
Rosjanie ściągnęli do Donbasu męty z całego kraju. Dostawali kasę, mogą robić co im się podoba. Wojna przyciąga psychopatów jak lep muchy. Druga sprawa że zwykle kiepscy z nich żołnierze, stąd główną rolę w operacjach wojskowych grają żołnierze regularnej armii rosyjskiej. Zresztą po stronie ukraińskiej też są psychopaci oraz romantycy walczący o swój kraj. Pojawiły się w internecie informacje jak zakończył życie ruski generał, nie pomogły obietnice miliona dolarów. Nieważne czy lubimy czy nie lubimy Ukraińców, ważny jest fakt że w dzisiejszych czasach Rosja potrafi w różnych miejscach europy stwarzać sytuacje zapalne dla osiągnięcia celów politycznych. Przez kilkadziesiąt lat po wojnie łudziliśmy się że wojna w Europie nie zagości, życie ludzkie jest zbyt cenne. Ostatnie wydarzenia są szokiem. Taki konflikt można rozpętać na Litwie, Łotwie gdzie żyją "skrzywdzeniu" Rosjanie. Można rozkręcić Basków, można sprowadzić i uruchomić islamistów.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 02:34  
Cytuj
To cos jak USrael z (razem z NATO) krzewieniem demokracji w panstwach ktorych glowy nie sa im przychylne. Co rusz to dowiadujemy sie jak to uprzednio demokratycznie wybrany wladca zostaje mianowany tyranem i dyktatorem ktorego nalezy usunac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 10:39  
Cytuj
Wczoraj wschodem Ukrainy wstrząsnął kolejny dramat.
Pro-rosyjscy dywersanci podłożyli skrzynkę z podrobioną wódką, na bazie denaturatu. Zginęło 35 osób, a kolejne 30 trafiło do szpitala w stanie ciężkim.

Jednocześnie, wzdłuż całej linii frontu, wojska ukraińskie były atakowane w ciągu ostatniej doby 33 razy. Głównie przy użyciu małokalibrowej broni strzeleckiej (karabinów AK-74M) i granatników RPG-7*.

* - załadowanych granatami odłamkowymi OG-7V, rażącymi skutecznie w promieniu do 150 metrów. Przy uniesieniu prowadnicy granatnika pod kątem 45 stopni, osiągają one zasięg 900 metrów.

P.S. Drogi wjazdowe do Doniecka i Ługańska od strony terenów kontrolowanych przez ukraińską armię, zostały zaminowane minami przeciwczołgowymi (wybuchają przy nacisku od 100 kg w górę). Piechota pro-rosyjskich bojówek może biegać po takiej drodze, ale ukraińskie pojazdy opancerzone już przejechać nie mogą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 11:22  
Cytuj
Tak kur*a podlozyli zatruta wodke, jointy z cyjankiem i dziwki z zyletkami w pi*dach. Lecz sie psycholu, zyciowy nieudaczniku i nierobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 11:38  
Cytuj
Joint'ów nie podkładają. Ale podkładają podrabianą heroinę (zanieczyszczoną i toksyczną dezomorfinę, zamiast czystej heroiny).

Podkładają też np. ręczne granaty-pułpaki, w przypadku których wyciągnięcie zawleczki powoduje natychmiastową eksplozję bez opóźnienia.

Albo zostawiają na drodze zwłoki, przywiązane drutem do zapalnika zakopanej pod spodem miny wyskakującej. Ktoś próbuje obrócić / przesunąć zwłoki, a wina wyskakuje z ziemi na wysokość metra i kasuje śrutem wszystko w promieniu 20 metrów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 11:59  
Cytuj
Rozumiem ze kiedys chciales przesunc trupa na pobocze i od tamtej pory srut uciska ci zwoje mozgowe?
Podobno kopia tez glebokie doly i nakrywaja patykami z liscmi, podrzucaja pinezki pod kola samochodowe i dosypuja proszku na rozwolnienie do oranzady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 12:50  
Cytuj
Chciałbym dodać że kastrowanie według dr Mengele nie musi odbywać się w warunkach sterylnych i dla zdrowia kastrowanego nie ma znaczenia. Doświadczenia przeprowadzane przez doktora wykluczyły powikłania dlatego można stosować tą metodę w konfliktach zbrojnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 20:24  
Cytuj
Warto zauważyć, że prawdopodobnie już w Październikiu na Ukrainie wprowadzony zostanie ogólnokrajowy stan wojenny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 20:39  
Cytuj
Już w latach 40 ubiegłego wieku po przeprowadzonych eksperymentalnie kastracji można było zaobserwować znaczny wzrost gospodarczy oraz zwiększenie wydajności pracowników wykastrowanych. Można również mieć przypuszczenia iż po wprowadzeniu stanu wojennego i wykastrowaniu jeńców zaobserwujemy znaczący wzrost gospodarczy dlatego skłaniam się ku temu aby zgodzić się na fakt zaistnienia tego i zatwierdzić to. Myśle że jest na to zgoda która przysporzy nam wiele korzyści. Musimy patrzyć na to przez pryzmat naszego źycia we współczesnym świecie i funkcjonować jako ci którzy mają to przezwyciężyć. Dlatego wiara i nadzieja jest naszym dobrem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 20:41  
Cytuj
Ulan bator czy ty jestes kastratem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 20:55  
Cytuj
Tak, a o co chodzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 21:35  
Cytuj
Wrzuc zdjecia braku torby, chetnie zobacze jak to sie prezentuje i ile ci miejsca w majtach zostaje- nosisz rozmiar mniejsze niz normalnie? Tak sam z siebie sie poharatales czy jakis wypadek, choroba? Rozumiem ze dzieki temu piastujez teraz jakies wysokie stanowisko? Dyrektor? Kierownik?- lokalnej duzej firmy? Czy moze poprostu proboszcz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 13:32  
Cytuj
Kastracja polega na chirurgicznej amputacji gonad więc u mnie wszystko jest na miejscu a i wielkość wydaje się być w normie. Sam zdecydowałem się to zrobić ponieważ piastuje wysokie stanowisko w niemieckiej firmie która wymaga poświęcenia i wytężonej pracy. Mogę teraz korzystać do woli na częstych wyjazdach służbowych bo wcześniej zaliczyłem parę wpadek i konsekwencje ponoszę do dzisiaj (3xalimenty). Polecam kastracje z pełnym sumieniem według dr Mengele !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 14:40  
Cytuj
A masz zone?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 15:17  
Cytuj
@ulan_bator a nie masz czasem na mysli wazektomii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 16:50  
Cytuj
Wazektomia to męska antykoncepcja a ja mam zrobioną kastrację bo to był jeden z warunków żony aby nie było rozwodu. Poświęciłem się dla rodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 17:04  
Cytuj
A kiedy tego dokonales?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 17:17  
Cytuj
Trzy lata temu w Niemczech u lekarzy którzy są spadkobiercami dr Mengele, bo tylko im mogłem zaufać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 17:32  
Cytuj
Czyli ten wczesniak o ktorego rehabilitacje pytales jakis czas temu to nie twoje dziecko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 19:07  
Cytuj
Ludzie, co się z wami dzieje ?
Ten temat nie został założony przezemnie w celu promowania jakichś dziwnych dewiacji, tylko w celu ujawnienia tego, w jaki sposób traktowani w niewoli są ukraińscy jeńcy wojenni.

P.S. Obecnie sytuacja na froncie się uspokoiła (przynajmniej na jakiś czas).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 19:43  
Cytuj
Nie moje, a temat jest o wykastrowaniu jeńców co dla nich może być zbawienne i ja to udowodniłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 19:46  
Cytuj
@ ulan_bator

Twoja interpretacja jest dziwna. Ale OK. Nie mam nic przeciwko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 19:51  
Cytuj
Wg mnie trzeba jak najszybciej powstrzymac ten proceder. Teraz zapewne ci wykastrowani zjada do stalowki i pozgarniaja z przed nosa naszym chlopakom wszystkie kierownicze stanowiska w lokalnych firmach aluminiowych. A tak na marginesie ulan_bator udalo ci sie wreszcie namowic zone do sexu analnego? Pytam z czystej ciekawosci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 13:17  
Cytuj
Udało się, użyłem sztuczki z masłem i nie pytaj jak bo to jest moja tajemnica. Juz zaczynamy proces rekrutacji do naszych niemieckich zakładów ukraińskich mężczyzn z terenów objętych konfliktem zbrojnym. Czy są to byli jeńcy i wykastrowani, nie wiem bo takich nie zamawialismy ale trzeba się zastanowić aby takich zamawiać sądzę źe będę tańsi w utrzymaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »