NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Rondo z kamerami KEN/Jana Pawła, Po jakim czasie dostaliście zdjęcie
Posty: 90
Dołączył: 5 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 11:01  
Cytuj
Tak jak w temacie. Po jakim czasie otrzymaliście zdjęcie z zarejestrowanym wykroczeniem? Mowa o wjechaniu na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Plotka głosi że na pomarańczowym też robi zdjęcia i że mierzy prędkość prędkość przejeżdżających pojazdów. Czy to prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 11:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 11:10  
Cytuj
§ 95. 1. Sygnały świetlne nadawane przez sygnalizator S-1 oznaczają:

sygnał zielony — zezwolenie na wjazd za sygnalizator,
sygnał żółty — zakaz wjazdu za sygnalizator, chyba że w chwili zapalenia tego sygnału pojazd znajduje się tak blisko sygnalizatora, że nie może być zatrzymany przed nim bez gwałtownego hamowania; sygnał ten oznacza jednocześnie, że za chwilę zapali się sygnał czerwony,
sygnał czerwony — zakaz wjazdu za sygnalizator.

Co do tego żółtego nie wydaje mi sie zeby przychodziły ciężko by im było każdego rozstrzygnać czy miał jak wyhamować czy nie. Przejechałem na żółtym pare razy na razie cisza dość dawno to było znajomy dostał juz dwa widzialem zdjecia ewidetnie przejechał raz na czerwonym a drugie mu przyszło jak wyhamował na czerwonym znalazł sie za sygnalizatorem po czym sie cofnał mandat i tak przyszedł. Po jakim czasie hmm zdjecie ktore zrobiło mu pozniej przyszlo wczesniej a zdjecie które zrobiło mu jako pierwsze przyszło mu kolo czerwca a na zdjeciu jeszcze snieg lezał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 11:19  
Cytuj
3 tygodnie, na pomarańczowym wczesnym nie łapie. Prędkości nie badają dzięki bogu, przynajmniej nic nie doszło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 11:29  
Cytuj
Znajomy dostał po tygodniu (wjazd na czerwonym) placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 16:51  
Cytuj
... po 10 dniach.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 08:48  
Cytuj
Przychodzi do 10 dni i łapie na pomaranczowym tez, nawet jak juz nie zdązysz wychamować:(Znam z autopsji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 08:59  
Cytuj
Karolinko, przysyłają różne ujęcia. Pokaż to swoje pomarańczowe!! Jestem bardzo ciekawy ...

Podaj proszę również podstawę prawną nałożenia mandatu karnego za to swoje żółte światło.

Nie interesuje tutaj nikogo Twoja autopsja, tylko FAKTY.

A może to było późne żółte, zwane wczesnym czerwonym potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 09:56  
Cytuj
Czortunio Picasso napisał o sygnale żółty - zabrania wjazdu za sygnalizator.
Znajomemu mandat przyszedł po tygodniu 500zł 6 pkt.
Trzeba dodatkowo zauważyć że kamery rejestrują wjazd na czerwonym świetle ale rejestrują punkt linii zatrzymania nie de facto sygnalizatora a to około 3-5 m różnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 10:02  
Cytuj
Jakis 1,5miecha temu w ciagu jednego tygodnia dwa razy wbilem sie na zoltym na skrzyzowanie- do dzis nic nie przyszlo. Takze albo maja opoznienia w wysylaniu mandatow albo mandat na zoltym to bzdura

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 10:11  
Cytuj
Za wjazd na żółtym na tym skrzyżowaniu nie ma mandatu. Koniec, kropka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 10:15  
Cytuj
Wysyłają ładne ujęcia. Wstawcie te z żółtym światłem potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 11:24  
Cytuj
powinni zrobić o wiele więcej takich skrzyżowań....za debilizm powinno się płacić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 11:53  
Cytuj
Debilizmem było by wstawić zdjęcie na naszych portalach. Po co po to żeby potem pod każdym tematem i artykułem pisali o tobie że pirat idiota itp itd. Nie okłamujmy się takie realia naszej okolicy. Wieczne złe RNI, RTA, RST i LKR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 17:29  
Cytuj
Jakieś półtora miesiąca temu wjechałam na czerwonym ale nie przekroczyłam lini trójkątów ustąp pierwszeństwa za sygnalizacja nic nie przyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2020r. 15:53  
Cytuj
Czy zdjęcia nadal przychodzą? Bo ja jeszcze nic nie dostałem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2020r. 07:47  
Cytuj
Nie przychodzi za żółte i za prędkość też nie. Wiadomo że na zielonej strzałce skręcając w prawo trzeba się zatrzymać i dopiero ruszamy też nic nie przychodzi. Jeśli już wiedziesz na czerwonym to nie czekaj na mandat tylko na komendę trzeba podjechać do wydziału drogowego , zgłosić wykroczenie , poddać się karze 300 pln i po sprawie. Nie zostaniesz ukarany drugi raz za jedno wykroczenie a zawsze 200 pln w kieszeni zostanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2020r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Wiadomo że na zielonej strzałce skręcając w prawo trzeba się zatrzymać i dopiero ruszamy też nic nie przychodzi.


Ja się nie zatrzymuje na strzałce i tez nic nie przychodzi. Mało kto sie zatrzymuje z tego co obserwuje. Tylko to jest ryzyko. Ile to mandatu jest w razie czego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lis 2020r. 10:36  
Cytuj
Zawsze się zastanawiałem jakim trzeba być asem, że przejechać na czerwonym. Nie mówię o przypadkach, że dwa razy i na skrzyżowaniu gdzie mamy świadomość kamer i jeszcze są sekundniki. Bez komentarza. Prawko w chipsach? Nie powinniście jeździć po drogach jeśli takie rzeczy już was przerastaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8389
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2020r. 11:37  
Cytuj
Naprawdę? Jest zegar, który odlicza czas do zapalenia się czerwonego i są tacy co potrafią wjechać? Takich kierowców powinni kierować na ponowne badania lekarskie i egzamin.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2020r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wiadomo że na zielonej strzałce skręcając w prawo trzeba się zatrzymać i dopiero ruszamy też nic nie przychodzi.


Ja się nie zatrzymuje na strzałce i tez nic nie przychodzi. Mało kto sie zatrzymuje z tego co obserwuje. Tylko to jest ryzyko. Ile to mandatu jest w razie czego?


Nie masz się czym chwalić. A jest podstawa żeby ci wlepić mandat. Teraz powinni przejrzeć nagrania i za każde wykroczenie mandacik (100 zł) + 2 punkty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8389
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2020r. 16:58  
Cytuj
Te kamery nie nagrywają filmu tylko robią zdjęcie to w jaki sposób mają wykryć kogoś kto nie zatrzymuje się na strzałce?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »