NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nowa dobra zmiana..., Polskie radio czwórka zastąpione..
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:05  
Cytuj
No i stało się... Jedyne radio, którego można było słuchać bez krwawienia z uszu zostało przeniesione do internetu na rzecz Rządowego radia informacyjnego... "Brawo" PiS. Polskie Radio Czwórka RIP neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:10  
Cytuj
Krótko - wina PO. Gdyby nie te ich machlojki nie trzeba by było tworzyć osobnego radia do ich ogłaszania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:17  
Cytuj
Jak odwrócić kota ogonem?? Patrz wyżej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:30  
Cytuj
Ja słucham Leliwy... grają nie gadają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:35  
Cytuj
A ja wolę jak gadają. Nigdy czwórki nie słuchałem i jestem zadowolony ze zmiany. Co do propagandy, to jest wszędzie ale w radio chyba najmniejsza. No nie pisze o R Maryja bo tam mega lans rządzących ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:45  
Cytuj
Leliwa - nooo umiech

A radio 24 musi grać, gdzieś trzeba ogłaszać spektakularne sukcesy umiechbo RM już nie wystarcza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:47  
Cytuj
Andrzej a radia 24 słuchasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:51  
Cytuj
Według mnie najlepsze polskie radio... Nie grali sieczki, jak inne stacje, tylko muzykę urozmaiconą, a najfajniejszą rzeczą było to, że większości kapel tam puszczanych nie znałem.... Można było odkryć fajną muzę...Tego gówna, które teraz leci na miejscu Czwórki nie da się słuchać umiech No cóż została jeszcze Trójka umiechumiechumiech Oby i ona nie znikła, bo wtedy nie pozostanie nic wartościowego.... Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 09:00  
Cytuj
@delta, masz racje, trzeba się na trójkę przerzucić umiech Tylko tej czwórki żal... przenieśli ją do internetu ale w samochodzie nie mam możliwości połączenia z netem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
Andrzej a radia 24 słuchasz?


Słucham.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
@delta, masz racje, trzeba się na trójkę przerzucić umiech Tylko tej czwórki żal... przenieśli ją do internetu ale w samochodzie nie mam możliwości połączenia z netem...


Da się to rozwiązać. Miałem podobny problem.
Wystarczy tani smartfon, aplikacja TuneIn Radio i pakiet internowy na miesiąc za kilka złotych. Ja w podróży słuchałem radia internetowego mówionego także jakość ze smartfona wystarczała.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 09:21  
Cytuj
Andrzej skoro słuchasz, to szanuję, choć się nie zgadzam, że lepsze ;)

Niestety radia "grającego" nie ma chyba już tak fajnego w naszym mieście. Trójka też gra fajną muzykę różną, ale juz na innych odbiorców ukierunkowana. Czwórka grała muzykę dla szerokiej rozpiętości wiekowej.
Leliwa i podobne eremefy mam wrażenie, że mają jedną składankę i bez przerwy tylko miksują kolejność odtwarzania.
A w stalowej na pytanie o odbiornik dab+ w jednym ze sklepów elekto usłyszałem - "Nie ma czegoś takiego, radio internetowe słucha się przez komputer" ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 09:29  
Cytuj
@niemamkonta, niestety radio cyfrowe w naszym okręgu (DAB+) nie ma praktycznie zasięgu więc nie ma co kupować...
http://www.polsk(...)8,zasieg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 11:49  
Cytuj
szkoda "czwórki". najlepsza stacja radiowa. w internetach chyba sobie dlugo nie poradzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 13:56  
Cytuj
Dalej macie Zetke,Tok Fm i Rmf proplatformersko i pro Nowoczesną,to mało ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 15:45  
Cytuj
z internetu odkryłem taką stacje, grają ciekawsze muzyczki bo tam są autorskie programy, niekomercyjna bez reklam i sieczki disco Leliwy (tam nie ma takiej muzyki) haha. Przyklejam link do rozkładu programu, przetestujcie który prowadzący gra wasze tunes. To uniwersytecka rozgłośnia, prawdziwy FM. World Cafe i Cavalcade na początek. Uwaga +6h!
Trojka wymięka...

http://tunein.com/radio/WFUV-907-s28907/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Dalej macie Zetke,Tok Fm i Rmf proplatformersko i pro Nowoczesną,to mało ?


Tok FM u nas można odbierać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
No i stało się... Jedyne radio, którego można było słuchać bez krwawienia z uszu zostało przeniesione do internetu na rzecz Rządowego radia informacyjnego... "Brawo" PiS. Polskie Radio Czwórka RIP neutralny


Niestety :(
Czwórka z alternatywną muzyką, często nieznaną nikomu, prowadzącymi, którzy wciągali słuchaczy, bez krztyny polityki... niestety kretyni z dobrej zmiany muszą zaorać wszystko, bez względu na to czy jest dobre czy nie. No ale jak to mówił pewien prezes tvp "ciemny lud to kupi" i jak widać choćby w tym wątku "ciemnoty, która kupuje" nie brakuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 08:57  
Cytuj
Janek dlaczego piszesz o ciemnocie, która to kupuje? Radio informacyjne gadane - w porządku. Każdy może mieć wybór i słuchać co chce. Tylko szkoda, że akurat wyłączyli stację, którą dało się słuchać bez objawów mdłości z różowej słodkości...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 09:23  
Cytuj
Ja słuchałem radio 24 w internecie i teraz wreszcie mogę słuchać w samochodzie. Nie zauważyłem tam propagandy a wręcz odwrotnie ;-) Dają całe wypowiedzi polityków bez cięć, głupi politycy sami często się kompromitują nie trzeba manipulować wiadomościami ;-) Wywody ekspertów są dłuższe bo nie "obciążone" muzyką. To radio to jak niekończące się wiadomości. Jedni to lubią a inni nie. Ja ciesze sie ze zmiany.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
Ja słuchałem radio 24 w internecie i teraz wreszcie mogę słuchać w samochodzie. Nie zauważyłem tam propagandy a wręcz odwrotnie ;-) Dają całe wypowiedzi polityków bez cięć, głupi politycy sami często się kompromitują nie trzeba manipulować wiadomościami ;-) Wywody ekspertów są dłuższe bo nie "obciążone" muzyką. To radio to jak niekończące się wiadomości. Jedni to lubią a inni nie. Ja ciesze sie ze zmiany.


Chyba jesteś jednym z nielicznych, którym się ta zmiana podoba...Małe pocieszenie, że ktoś w ogóle tego radia słucha umiechumiechumiechPozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Ja słucham Leliwy... grają nie gadają.


tak a uszy krwawią. Grają ale co grają - mama mia i macarene ? Maryle lodowicz ?....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
Ja słuchałem radio 24 w internecie i teraz wreszcie mogę słuchać w samochodzie. Nie zauważyłem tam propagandy a wręcz odwrotnie ;-) Dają całe wypowiedzi polityków bez cięć, głupi politycy sami często się kompromitują nie trzeba manipulować wiadomościami ;-) Wywody ekspertów są dłuższe bo nie "obciążone" muzyką. To radio to jak niekończące się wiadomości. Jedni to lubią a inni nie. Ja ciesze sie ze zmiany.


tylko ze malo kto chce słuchac jak ty politycznych rzygowin przez cały dzien... "obciążone muzyką" - dobre....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 10:31  
Cytuj
TOK FM można słuchać przez internet lub aplikację na smartfona. POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lut 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 01:03  
Cytuj
rmf maxx tez daje rade

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »