NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Pozdrawiam złodzieja, Złodziej-
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 22:18  
Cytuj
Stać cię na kolorowy motocykl, kask, paliwo i dres w paski a nie stać cię na napój za parę groszy? Nie chodzi o straty materialne, tylko o zachowaniemlotek. Masz jakieś nikłe pojęcie o tym, że ten napój, który dźwignąłeś nie był twój?zaklopotany Nie był też przeznaczony dla ciebie? coTak się składa, że podjazd, teren, obszar przed bramą, przed którą stała skrzynka z napojami, to już lub jeszcze mój teren, obszar mojej posesji, i prawnie i wizualnie ?co.
Posesja i teren wokół niej jest monitorowany i nabijając pusty hełm ochronny na jeszcze bardziej pusty łeb niemyślący i mało spostrzegawczy myślisz, że nikt cię nie rozpozna? Choć po zachowaniu śmiem twierdzić, iż kask ma bogatsze wnętrze, niż twoje "poddasze".
12:58 kursowałeś jakimś ryczącym "niby crossem", dźwigniętym z odpustu w parafii...szczegóły na filmie, może wkrótce.
Krzywdę wyrządzasz nie mnie, nie mojej rodzinie i mojemu budżetowi, tylko twoim kolegom, którzy na ryczących crossach i quadach przejeżdżają przez miejscowość, żeby się wyszaleć na terenach wojskowych w niedzielę, gdzie oficjalnie jest zakaz wstępu a jazda po lasach grozi wysoką karą, i MIESZKAŃCY JUŻ MAJĄ WAS SERDECZNIE DOŚĆ. Obowiązuje 40 km/h na całym terenie.zaklopotany Twój durny występek motywjue tylko do tego, by zacząć działać w stosownym kierunku - będziesz dumny ze swoich zasług dla kolegów - miłośników wrażeń?

"Motór pije, ty nie musisz, więc NIE KRADNIJ."mlotek

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 22:18  
Cytuj

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 11:06  
Cytuj
gdzie ten film? cool z postu wynika, że ktoś Ci podprowadził twoją własność? Teraz tego złodziejstwa namnożyło się strasznie. Mniemam, że mieszkasz gdzieś na trasie do Nowej Dęby i faktycznie tam panowie na Enduro i Kładach są utrapieniem dla mieszkańców. Ja to bym strzelał z wiatrówki do debili chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »