NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
500+, do którego dnia miesiąca wypłata świadczenia
Posty: 74
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 09:13  
Cytuj
czy jest jakaś data do kiedy urząd ma wypłacić świadczenie? decyzję już mam, w tamtym miesiącu wypłacili za kwiecień i maj i teraz nie wiem do którego wypłacają za czerwiec, orientuje się ktos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 09:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 09:26  
Cytuj
Brakuje kasy, to nie wypłacają. Nie uzależniałbym swojego bytu od tego zasiłku. Ludzie naiwnie nabrali samochodów i elektroniki na kredyt, a tu klops - Wadowice nie mają od miesiąca na wypłaty.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 09:53  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 10:21  
Cytuj
Podobno do 10tego mają być w tym miesiącu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Ha,ha,ha,mam nadzieję że ty tych pieniędzy nie pobieraszzaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 11:51  
Cytuj
do 10-tego każdego m-ca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 11:53  
Cytuj
Nie rozumiem tego dopytywania? Na chleb nie starcza czy juz na zeszyt w sklepie nabrane i trzeba posplacac? Moze jeszcze ze trzy tematy trzeba zalozyc?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:20  
Cytuj
ja sie boje jednego, ze po prostu ta kasa z tego 500+ to pojdzie na jakies kompletne pierdoly ... obawiam sie, ze dzieci wcale duzo na tym nie zyskaja. A przynajmniej na pewno nie w kazdej rodzinie. Obawiam sie, ze niektorzy rodzice wydadza te kase na swoje przyjemnosci, czyli alkohol, papierosy itd obym sie mylil, no ale w niektorych rodzinach patologicznych tak wlasie bedzie. I paradoksalnie choc rzad bedzie chcial im pomoc, to im jeszcze bardziej zaszkodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:28  
Cytuj
Bo jeśli już jest to 500+ ok niech sobie będzie zrobić to w ramach bonów z wyłączeniem wszelkiego rodzaju używek. Jedynie art spożywcze i odzież.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:44  
Cytuj
Taa, juz tak zaczynaja robic po ostatnich doniesieniach o zabawach patologii za kase z pincet plus (wrzucilem artykul w poprzednim temacie). Coz z tego jak patosy opchna bony za np 400 zeta w keszu zeby bylo na alko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 13:38  
Cytuj
Znam takie patole które z opieki nie dostają kasy do ręki ale mają jeden sklep gdzie mogą robić zakupy, babka paragony odrazu do kasy wkłada a oni podpisują jakiś papierek.
Wiesz wszystko można zrobić z głową np karty płatnicze bez możliwości wypłaty środków.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
ja sie boje jednego, ze po prostu ta kasa z tego 500+ to pojdzie na jakies kompletne pierdoly ... obawiam sie, ze dzieci wcale duzo na tym nie zyskaja. A przynajmniej na pewno nie w kazdej rodzinie. Obawiam sie, ze niektorzy rodzice wydadza te kase na swoje przyjemnosci, czyli alkohol, papierosy itd obym sie mylil, no ale w niektorych rodzinach patologicznych tak wlasie bedzie. I paradoksalnie choc rzad bedzie chcial im pomoc, to im jeszcze bardziej zaszkodzi


Ale to oczywiście, że tak się skończy. Jedynym rozwiązaniem jest wprowadzenie ulg podatkowych ponieważ patologia i nieudacznicy - czyli elektorat PiS nie dostałby grosza. W tym programie nie chodzi o 500 zł na dzieci ponieważ tanią i niewykształconą siłę roboczą bierzemy z Ukrainy. Chodzi o kupienie głosów - dlatego też dano pieniądze do ręki ponieważ uniknięcie wydatku (tj. zapłacenia podatku) nie jest tak spektakularne jak danie gotówki do ręki.

Ja już popcorn kupiłem i będę się zajadał śmiejąc się przy tym na całego gdy cały budżet pierdyknie, program zostanie wstrzymany, a ludzie będą płakać ponieważ kredyty na auta i inne pierdoły pozostaną.


Polacy był, jest i będzie biednym narodem bo jest głupi. Szwajcarzy a w tym tygodniu odrzucili pomysł dochodu gwarantowanego dla wszystkich. Wyobrażacie sobie co by się stało gdyby takie referendum odbyło się u nas?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 21:05  
Cytuj
A może cały ten program to właśnie mistyfikacja mająca na celu branie kredytów na elektronikę i samochody? 😂

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 21:07  
Cytuj
Kredyty to juz biora ale na zeszyt w monopolowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
A może cały ten program to właśnie mistyfikacja mająca na celu branie kredytów na elektronikę i samochody? 😂


Część ekonomistów jest zgodna co do tego, że wpisuje się to w strategię rządu który chce pobudzić konsumpcję w ten sposób. Lecz podkreślają jednocześnie, że jest to pewnego rodzaju schizofrenia PiSu ponieważ w tym samym czasie Morawiecki ogłasza plan odbudowy przemysłu oparty na oszczędnościach. A nie da się oszczędzać jednocześnie podnosić konsumpcji, gdyż jest to logicznie sprzeczne.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 21:16  
Cytuj
Śmiać mi się chce choć przyszłość jest nieciekawa. Kaczor ze spółką kupili głosy. Teraz tej patologii obiecali mieszkania więc za moment nie będzie rzeczy niemożliwych będą mieć za sobą patoli, którzy poprą każdą ideę.

Mam nadzieję, że jak to wszystko pierdyknie i podniesiemy się po totalnym kryzysie to zmądrzejemy i przestaniemy głosować na populistów.

Szansą może być tylko przeczekanie zawieruchy na emigracji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Śmiać mi się chce choć przyszłość jest nieciekawa. Kaczor ze spółką kupili głosy. Teraz tej patologii obiecali mieszkania więc za moment nie będzie rzeczy niemożliwych będą mieć za sobą patoli, którzy poprą każdą ideę.

Mam nadzieję, że jak to wszystko pierdyknie i podniesiemy się po totalnym kryzysie to zmądrzejemy i przestaniemy głosować na populistów.

Szansą może być tylko przeczekanie zawieruchy na emigracji.


Więc emigruj póki co i nie zawracaj głowy swoimi mądrościami.Jak się poprawi to dam ci znać i wrócisz jezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 06:40  
Cytuj
CYTAT
Śmiać mi się chce choć przyszłość jest nieciekawa. Kaczor ze spółką kupili głosy. Teraz tej patologii obiecali mieszkania więc za moment nie będzie rzeczy niemożliwych będą mieć za sobą patoli, którzy poprą każdą ideę.

Mam nadzieję, że jak to wszystko pierdyknie i podniesiemy się po totalnym kryzysie to zmądrzejemy i przestaniemy głosować na populistów.

Szansą może być tylko przeczekanie zawieruchy na emigracji.


Ja już postanowiłem uciekać tylko zamknę sprawy w Polsce. A razem ze mną podatki które płacę, tj. 3 wypłaty przeciętnego pracownika Armatury. A najśmieszniejsze jest to, że nadal będę robił to samo, dla tych samych firm tylko patologii polskiej nie finansował. Już z tego wszystkiego wolę uchodźców.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 07:26  
Cytuj
Fiodor prawdziwy Polaku, patrioto. Nie zaczyna się zdania od "więc". Napisz coś w temacie bez odniesień personalnych. Pokaż, że potrafisz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 09:05  
Cytuj
CYTAT


Ja już postanowiłem uciekać tylko zamknę sprawy w Polsce. A razem ze mną podatki które płacę, tj. 3 wypłaty przeciętnego pracownika Armatury. A najśmieszniejsze jest to, że nadal będę robił to samo, dla tych samych firm tylko patologii polskiej nie finansował. Już z tego wszystkiego wolę uchodźców.


Nie wiem w jakiej branży siedzisz ale ... sporo firm robi to co robiło a "przeniosło" się do Słowacji/Czech czy na wyspy ... Coraz więcej myślących ludzi tak robi ... podatki niższe a i klimat dla biznesu łaskawszy ... poczytaj w necie umiech możliwości jak i pomysłów na olanie Kaczyzmu sporo ok

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 10:19  
Cytuj
Andriusza,temat brzmi -kiedy wypłata 500+.Sam zaczynasz pisać nie na temat i wklejasz jak zwykle jakieś obrazki.
Pieniądze przypuszczalnie po 10-tym.Swoją drogą dziwi mnie że ludzie nie dowiadują się u źródła tylko piszą tutaj na forum. Narażają się tym samym na zaczepki różnych takichcool girl

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 16:23  
Cytuj
CYTAT

Nie wiem w jakiej branży siedzisz ale ... sporo firm robi to co robiło a "przeniosło" się do Słowacji/Czech czy na wyspy ... Coraz więcej myślących ludzi tak robi ... podatki niższe a i klimat dla biznesu łaskawszy ... poczytaj w necie umiech możliwości jak i pomysłów na olanie Kaczyzmu sporo ok


Ale to nie pieniądze chodzi, ponieważ zarabiam ich wystarczająco. Chodzi o normalność.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 17:28  
Cytuj
Wyplacili mi dzis na konto za miesiac czerwiec, za kwiecien i maj mialam ostatniego maja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 18:35  
Cytuj
wniosek 09-05-16
dziś pieniądze za 3 miesiące na koncie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 09:42  
Cytuj
I juz zaczyna sie epidemia- wirus "pincet plus" powoduje problemy z chodzeniem! Uwazajcie!
http://m.one(...)e,75dv2b

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »