NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Bijatyka kibiców Stalówki i Motoru, Bijatyka między kibicami Stali Stalowa Wola i Motoru Lublin.
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 15:48  
Cytuj
sebastal w to szczanie nikt nie wierzy. Jak więc to było?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 15:48  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Ja tam słyszałem z dość wiarygodnego źródła że ... to nie była ustawka zdegustowany
Wpier... dostałą tylko część ekipy reszcie nie dali nawet wyjść z autokaru ...
ale niestety nadal nie wiem co robiła na tym wyjeździe policja nie wiem może jechali z radarem co


To jak zatrzymali ten autokar?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
Ja tam słyszałem z dość wiarygodnego źródła że ... to nie była ustawka zdegustowany
Wpier... dostałą tylko część ekipy reszcie nie dali nawet wyjść z autokaru ...
ale niestety nadal nie wiem co robiła na tym wyjeździe policja nie wiem może jechali z radarem co


Na takich wyjazdach, to eskorty jest zwykle 1-2 auta, nie sądzisz chyba, że 3-4 gliniarzy wyskoczy bohatersko na 200 ludzi, którzy chcą się pozabijać. Zrobili co mogli, wezwali pewnie posiłki i może co najwyżej filmowali by wyłapać potem tych przodowników - tak myślę. Na wyjazdach bywałem bardzo rzadko, ale więcej niż 1-2 policyjne auta to nie pamiętam.

Autobus zatrzymać nie trudno, autami zajeżdżasz drogę i autobus przecież nie będzie taranował. Ponadto nasi zwykle nie unikają potyczki, po prostu były za duże dysproporcje. Czy ten chłopak chciał się tłuc tego nie wiem, bywa, że ktoś się znajdzie tam gdzie nie powinien, taki los.

Tak czy siak, na takie wyjazdy jeździć to spore ryzyko, zwłaszcza, że nasi kibice ostatnimi czasy dość mocno prężyli muskuły i pewnie wielu miało ochotę się z nimi sprawdzić, taki to światek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 17:47  
Cytuj
Widzę, że wśród stalowowolskich Januszy i Grażyn mamy myślicieli fest. Jak mogli zatrzymać autobus? Jakiś kolega ich sprzedał i stąd wiedzieli, gdzie jadą. Po pierwsze, jakbyście byli zwykłym kierowcą autobusu. Jedziecie na mecz z kibicami, cóż wynajęli autobus, płacą no to jadę, taka praca. Widzicie na drodze 150 osobników w kominiarkach, którzy chcą pobić Twoich pasażerów, generalizując łysoli. To co w bohaterski sposób ich przejeżdżasz, czy zatrzymujesz się i niech się dzieje wola boska, bo wiesz, że kierowcy nie będą bili. No chyba proste, że wybierzecie tą drugą opcję, bo za rozjechanie by was jeszcze wsadzili do pudła, a druga sprawa rzekomego sprzedania się, któregoś z kibiców. Informacja o wyjeździe i o godzinie zbiórki była powszechnie wiadoma. Ze Stalowej do Kołobrzegu nie jedzie się na Lublin, nie jedzie się na Kraków, tym bardziej nie jedzie się na Rzeszów, ani na Przemyśl tylko jedzie się na Sandomierz. Co to za problem dla kibiców z Lublina, skoro organizują zbiórkę na 150 chłopa, aby wysłać jedno auto do Sandomierza, żeby obczaiło, którą trasą pojadą kibice Stalówki? Widzę, że gapicie się w te telewizory i nic z tego co wam puszczają nie rozumiecie, bo nawet logicznych wniosków nie potraficie wyciągnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 19:02  
Cytuj
Adams i Vielitz-dokładnie tak, popieram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 19:04  
Cytuj
Jak zatrzymali autokar to nie wiem ale podejrzewam że zajechali im drogę i kazali wyjść gdy wyszło z 10 osób to zablokowali drzwi ... kilka lat wcześniej w podobnych okolicznościach i miejscu wjebkę wyłapali Siarkowcy od ML...

Adams mogli iść nawet o krok dalej i podesłać z jeden samochód do Stalowej ... i ze dwa na trasie

co do działań policji to nawet gdyby było ich i 4 to chyba powinni coś więcej zrobić ? Ostatnio w TV dali przykład jak okładać zaćpańca ... mopem i rowerem sciana

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 20:22  
Cytuj
Adams ja nie chcę domysłów bo te sam mogę sobie wysnuć. Myślałem, że kibice/kibole stali mogliby coś w temacie napisać. A tu sami, nie byli ale znają kogoś kto był.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 20:34  
Cytuj
Żaden uczestnik nie ujawni przebiegu wydarzeń. Najszybciej takie informacje uzyskasz od policji. Wciąż nie udało się rozstrzygnąć, czy kibole ML zatrzymali autobus na trasie, czy obie drużyny udały się na grzybobranie i tam walczyły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 21:17  
Cytuj
A no własnie....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 21:18  
Cytuj
To juz na samym poczatku bylo wiadomo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 22:42  
Cytuj
Na Echu Dnia macie transparent z Przemyśla, powód tej tragedii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 22:58  
Cytuj
A wiadomo już kiedy pogrzeb ?
Rozumiem że będą flagi, flary i salwa honorowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 23:26  
Cytuj
ta salwa to z armaty zapewne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 08:59  
Cytuj
@ sebastal

Miałem na myśli salwę karabinową. Armat nikt już nie używa (mamy 2016 rok).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 11:32  
Cytuj
A a czy to byl zolnierz? policjant? ktos zasluzony dla ojczyzny? jaja sobie robisz?


ps. pogrzeb w poniedzialek o 13:30 na cmentarzu komunalnym.

przyjdzcie dla czlowieka nie dla rac flag czy o kolegi fantazji(salw) juz nie wspomne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 11:41  
Cytuj
:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Adams ja nie chcę domysłów bo te sam mogę sobie wysnuć. Myślałem, że kibice/kibole stali mogliby coś w temacie napisać. A tu sami, nie byli ale znają kogoś kto był.



Andrzeju jesteś na tyle tępy, że próbowałem Cię tylko naprowadzić na właściwy tok myślenia. Dziękuję za uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 01:28  
Cytuj
No i na pogrzebie było jak by jakiegoś bohatera chowali... Na tym portalu też artykuł o nim... Ja pytam co ten człowiek takiego zrobił, że aż tak jest nagłaśniane to zdarzenie? To że pojechał na ustawkę? Serio?? Rodzina pewnie cierpi i tylko ona była na tym pogrzebie z miłości do tego człowieka. Reszta "kolesi z racami" to taki teatrzyk odegrała, bo niby strasznie cierpią.... a po co oni na tą ustawkę jechali?? Koleś miał by się dobrze i nie musieli by robić tego "cyrku".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 11:43  
Cytuj
Człowieku weź znajdź sobie jakieś ciekawe zajęcie, bo wylewać żale w internecie, że kogoś pochowano jak bohatera to już trzeba być żałosnym pierdzielem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Człowieku weź znajdź sobie jakieś ciekawe zajęcie, bo wylewać żale w internecie, że kogoś pochowano jak bohatera to już trzeba być żałosnym pierdzielem.
Czytasz to co piszesz?Jakich Bohaterskich czynów dokonał ten zmarły?Piszecie głupoty a nie szanujecie żałoby rodziny,która pewnie chciałaby w spokoju przejść ten okres.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 13:05  
Cytuj
Czyli mam sobie w spokoju czytać, jak jakiś anonimowy idiota, wylewa swoje żale, że kogoś pożegnała duża grupa znajomych i że napisały o tym media, ironizując, że chowano kogoś jak bohatera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 13:07  
Cytuj
Nie trzeba dokonac "bohaterskich czynów", powodem nagłośnienia jest po prostu bezsensowna i bestialska śmierc młodego człowieka, lokalne społeczeństwo interesuje sie tym zdarzeniem, stąd artukuł o pogrzebie. Jeśli kogoś kłuje to w oczy, nie musi przeciez czytac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Nie trzeba dokonac "bohaterskich czynów", powodem nagłośnienia jest po prostu bezsensowna i bestialska śmierc młodego człowieka, lokalne społeczeństwo interesuje sie tym zdarzeniem, stąd artukuł o pogrzebie. Jeśli kogoś kłuje to w oczy, nie musi przeciez czytac...
Zgadzam się że to była bezsensowna śmierć,nie odnosiłem się do nagłośnienia sprawy.Jeśli jego koledzy myślą że zginął jak bohater ponieważ (honor nie pozwala nie wyjść)to co teraz?Wezmą bejzbole,maczety i pojdą pomścić bohatera,zabijając nastepnego?Powinni wprowadzić takie kary żeby jeszcze wnuki spłacały występki takiego (kibica).Ile już zdemolowano pociągów,autobusów,stadionów i w imię czego?BOHATERSTWA?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 15:24  
Cytuj
Cisza nad grobem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2016r. 18:09  
Cytuj
Ludzie,nie macie pojecia o czym piszecie to skonczcie wylewac te swoje zale,zginal czlowiek bedacy zwyklym kibicem a sama bojka nie byla zadna "ustawka",jechal na mecz bo to byla jego pasja i robil to zapewne po raz enty wiec hieny skonczcie tej temat,zal Ci pogrzebu? Bo co? Bo mnostwo ludzi? Bo race? Bo media szukajace sensacji sie zainteresowaly? Bo kibice/ludzie pozegnali go z szacunkiem i oddali mu hold bo zginal za to co oni rozumieja a nie Ty zawistny szaraku. Nie musza cierpiec zeby oddac mu czesc na jego ostatniej drodze. Zawistnicy wylali wiadro pomyj nie majac pojecia o calej sytuacji czy tym czlowieku. Nazywam Cie analfabeta za te "bejzbole" stereotypowcu? To sie naucz ze sie nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo naogladales sie TV. Wlasnie przez takich ludzi jak Wy ten swiat tak wyglada,hieny. I niech was tam sciska,skreca i co tylko mozna ale nigdy sie nie dowiecie co tam sie stalo. Temat wyczerpany,nie pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »