NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Bijatyka kibiców Stalówki i Motoru, Bijatyka między kibicami Stali Stalowa Wola i Motoru Lublin.
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 15:07  
Cytuj
Podejrzewam ze nie. A jak by ich tak kibice wylapali co przy takiej liczbie nie bylo by problemem i zabrali bron?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 15:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 15:43  
Cytuj
To gdzie byla i co robila ta policja? Nie potrafie tego zrozumiec!wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
To gdzie byla i co robila ta policja? Nie potrafie tego zrozumiec!wykrzyknik


Ta policja, której kibole tak nienawidzą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To gdzie byla i co robila ta policja? Nie potrafie tego zrozumiec!wykrzyknik


Ta policja, której kibole tak nienawidzą?


tak, to sie chyba u nich zwie jp100% umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 20:56  
Cytuj
Moim zdaniem, w całej tej sprawie, najważniejsze jest wyciągnięcie konkluzji na przyszłość. Bo co z tego że będzie zbiórka pieniędzy dla rodziny, pogrzeb z flagami i flarami, skoro skończy się kolejną ustawką...
A zwykle tak właśnie się kończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 21:19  
Cytuj
Problem ustawek, hamstwa na stadionach można rozwiązać w prosty sposób, likwidacja drużyny kopaczy i po sprawie. Pieniądze przeznaczyć na koszykówkę lekkoatletykę, na krzewienie sportu w szkołach.

W głowie się nie mieści żeby żeby kilkudziesięciu kiboli teroryzowalo całe miasto i wymuszalo na jego władzach kasę na swoje zachcianki rozrywki.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 22:06  
Cytuj
Ktos cie terroryzuje? albo wladze? w lep sie puknij

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
Ktos cie terroryzuje? albo wladze? w lep sie puknij


sebix lep to jest na muchy. Jak jest kazdy wie. Kazdy kibol cwaniak zawsze moze trafic na wiekszego cwaniaka, jak sie to moze skonczyc kazdy wie. Pozniej juz nie ma jp 100% i jest skomlenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 11:49  
Cytuj
Ja kiedyś ledwo uszedłem z życiem w tym Lublinie, było to w latach 80 -tych głęboka komuna. Siedzieliśmy w dworcowym barze na stacji kolejowej z 2 kolegami konsumowaliśmy zupkę umiech przysiadło sie do nas 3 kolesi i pytają skąd jesteśmy ? Kolego odpowiedział że ze Stalowej Woli wtedy poczułem ukłucie pod żebrem spojrzałem i zobaczyłem pod stolikiem bagnet skierowany w moją stronę ! Powiedzieli byśmy wyszli przed stację bo inaczej nas tu zajeb... Spojrzałem w okno było ich tam jeszcze kilkunastu mieli te swoje szaliki kibolskie. Kolega kopnął od spodu w stolik i ruszyliśmy w ,,długą,, na peron, a tamci za nami, na peronie wpadliśmy na patrol Zomo chłopaki myśleli że coś zajumaliśmy i uciekamy, na przywitanie dostaliśmy po kilka ,,pał,, na plecy, ale lepsze to od noża w brzuchu. Zawsze tam uważam do dzisiaj ! Tak jak ktoś wcześniej napisał stoją w bramach i szukają zaczepki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Ja kiedyś ledwo uszedłem z życiem w tym Lublinie, było to w latach 80 -tych głęboka komuna. Siedzieliśmy w dworcowym barze na stacji kolejowej z 2 kolegami konsumowaliśmy zupkę umiech przysiadło sie do nas 3 kolesi i pytają skąd jesteśmy ? Kolego odpowiedział że ze Stalowej Woli wtedy poczułem ukłucie pod żebrem spojrzałem i zobaczyłem pod stolikiem bagnet skierowany w moją stronę ! Powiedzieli byśmy wyszli przed stację bo inaczej nas tu zajeb... Spojrzałem w okno było ich tam jeszcze kilkunastu mieli te swoje szaliki kibolskie. Kolega kopnął od spodu w stolik i ruszyliśmy w ,,długą,, na peron, a tamci za nami, na peronie wpadliśmy na patrol Zomo chłopaki myśleli że coś zajumaliśmy i uciekamy, na przywitanie dostaliśmy po kilka ,,pał,, na plecy, ale lepsze to od noża w brzuchu. Zawsze tam uważam do dzisiaj ! Tak jak ktoś wcześniej napisał stoją w bramach i szukają zaczepki !


no to faktycznie mieliście farta.ok żeby było śmieszniej ja dostałbym po zębach kilka lat temu w moim rodzinnym mieście Stalowej Woli tylko dla tego, że przechodziłem przez osiedle, którego nie byłem mieszkańcem. zaczepiło mnie 3 "kibiców" i chcieli chyba dowartościować się na mojej twarzy. również uratowała mnie długa.sciana przecież to chore.zaklopotany bać się u siebie wobec takich "bohaterów".

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 16:40  
Cytuj
To była ta ustawka czy nie? Jakoś w tym temacie cicho.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 06:08  
Cytuj
Na pewno ustawka (dla mnie jest to oczywiste).Bo niby skąd by wiedzieli gdzie i kiedy? Dlaczego ten gość wysiadł z autobusu? Dlaczego nie uciekał? To co ważniejsza była "stal" czy jego własne życie? Teraz wielki płacz i lament, bo jednego z kiboli zabili i nie można nic powiedzieć. Jak tylko ktoś wyrazi swoje zdanie, to zaraz Cię tutaj zmieszają z błotem, że nie jestem "współczujący" jak reszta. A ciekawe czemu na tym portalu nie piszą, jak kogoś potrącą ze skutkiem śmiertelnym? Nie wylewaja łez?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 06:44  
Cytuj
Kobole to w gruncie rzeczy bardzo wrażliwi i empatyczni ludzie, pragną akceptacji i miłości, tylko nie umieją tego wyrazić w cywilizowany sposób.good
Może zorganizować akcję typu przygarnij kibola czy coś podobnego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 06:44  
Cytuj
nikoxxx - gówno wiesz i pewien jesteś. Znam kilku kumpli z tego wyjazdu - i to żadne koksy czy zabijaki nie są - normalni kibice.
Nie masz wiedzy to nie mędrkuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 06:54  
Cytuj
Jaaasne Ty to wiesz najlepiej. Może jakiś dowód byś podał, że to nie ustawka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 07:07  
Cytuj
Nie napisałem,że wiem coś najlepiej- ale jak nie posiadam wiedzy na dany temat to nie piszę,że dane zdarzenie jest dla mnie oczywiste. Szkoda Rafała - kondolencje dla rodziny, Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 09:49  
Cytuj
trulli77 nie wie ale zna kogoś kto tam był i wie ;-) Masakra. Chłopaki nie płaczą.

trulli77 wyjaśnij jakim sposobem kibole z ML zatrzymali autokar w ruchu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 10:03  
Cytuj
Wyobraź sobie taką sytuację, jesteś kierowcą pojazdu mechanicznego, nagle na drogę wychodzi ci 30 osób, co robisz:
a) zatrzymujesz się
b) rozjeżdżasz ludzi
c) przelatujesz nad nimi
d) wyłączasz komputer i idziesz na obiad bo mama już 3 raz woła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 10:36  
Cytuj
Poruszę trochę waszą wyobraźnię bo widzę, że ciężko z tym u niektórych...
otóż nie "zatrzymali autokar w ruchu"...
Jest coś takiego jak przerwa w podrózy np."za potrzebą", kojarzycie??
I wtedy ich otoczyli i dopadli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 11:09  
Cytuj
Wszyscy za potrzebą wyszli?? Czytasz to co piszesz?? Jakiego trzeba mieć pecha żeby zatrzymać się za potrzebą, w miejscu gdzie czeka na nich zasadzka. Serio wierzysz w takie cuda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 11:29  
Cytuj
A jak nie oficjalna ustawka to ktos po prostu was sprzedał i macie kapusia wspolodpowiedzialnego za sytuacje. cudow nie ma.
Teraz to tylko pozostało wam tłumaczenie porownywalne z tłumaczeniem dziecka z 2 podstawowki, ale czego sie spodziewac po takim kwiecie inteligencji...
Bierzecie za tę sytuacje odpowiedzialnosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 13:25  
Cytuj
A gdzie jest napisane ze wszyscy wyszli za potrzebą??
A ty możesz wierzyc w co chcesz, nie czuje potrzeby tłumaczenia ci całego tego zajścia ze szczegółami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 14:58  
Cytuj
mazgosia zadałem pytanie i wiedzę, że jest straszny problem z wytłumaczeniem. Co potwierdzało by ustawkę a teraz lament.

mango przerwa w podróży na siku i tu w tym miejscu akurat czekali kibole Motoru. No po prostu masz ludzi za takich samych idiotów jak ty sam? Naprawdę jest taki problem z wytłumaczeniem? Kibole nie mają na tyle honoru by przyznać się, że umówili się na bijatykę i zginął ich kolega? Winny jest ten co zabił i ten co umówił takie spotkanie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 15:18  
Cytuj
Na jakie szczanie sie zatrzymali? kto wam takie bajki opowiada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 15:36  
Cytuj
Ja tam słyszałem z dość wiarygodnego źródła że ... to nie była ustawka zdegustowany
Wpier... dostałą tylko część ekipy reszcie nie dali nawet wyjść z autokaru ...
ale niestety nadal nie wiem co robiła na tym wyjeździe policja nie wiem może jechali z radarem co

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »