NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Bijatyka kibiców Stalówki i Motoru, Bijatyka między kibicami Stali Stalowa Wola i Motoru Lublin.
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 16:18  
Cytuj
http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/powiat-radomski/a/skaryszew-bijatyka-miedzy-kibicami-stali-stalowa-wola-i-motoru-lublin-policja-zatrzymala-38-osob,10045878/


Słyszałam że jeden ze stalówki jest w stanie cięzkim ?
A tu cisza nic nie piszą na regionalnych mediach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 16:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 19:07  
Cytuj
No i co z tego że jest w ciężkim stanie? Chyba wiedział w co sie pakuje, znał ryzyko więc nie ma go co żałować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 19:25  
Cytuj
A niech się tłuką aż się wytłuką co do jednego. Normalni ludzie by na tym tylko skorzystali i mogli iść bezpiecznie na mecz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 20:23  
Cytuj
Nokoxx dobrze pisze .
Bydło które teraz lansuje się na wielkich patriotów w dresach z 4 paskami i kapturem na pustym łebie . Pewnie większość urazów w mordobiciu to udary od upału bo przecież taki bluzy nie zdejmie nawet jak 40 na plusie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 20:49  
Cytuj
rzeczywiście nie ciekawie było na trasie ... w dodatku motor był w o wiele liczniejszej liczbie niż Stalówka komentarze typu ` dobrze im tak ` niech się powybijają ` itp ... rzygać mi się chce gdy to czytam jak ludzie ludziom źle życzą poza tym prawda jest taka że jeśli się `coś dzieje ` to biorą w tym udział kumaci a nie pikniki i reszta świata jesteś twardy ? czujesz się na siłach ? idziesz się stukać jeśli nie czujesz się pewnie dygasz w gacie to nie i tyle prosta sprawa a tu wszędzie zawiść i nienawiść do człowieka że po co to po co tamto chcieli iść na grzyby to poszli i tyle szkoda chłopaka który jest w ciężkim stanie zdrowia mu życzę i całej Stalówce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 20:50  
Cytuj
Na tych bezmózgach można by nieźle zarobić. Trzeba by ich wyłapać pozamykać w klatkach i urządzać im grupowe walki, na arenach jak to kiedyś robili rzymianie, tylko żeby prawo na to zezwalało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 21:00  
Cytuj
Ale niby z jakiej racji mam współczuć komuś kto sam się prosił o wp..l? Gdyby sobie np szedł ulicą i zostal napadnięty to co innego, ale prawda jest taka że znał ryzyko, przypomina to placz i żałobę po żołnierzach którzy pojechali na misje do Iraku, jako najemnicy USA walczyć w imię ich interesów. Nikt ich do tego nie zmuszał jechali jako ochotnicy za kasę, a ryzyko śmierci bądź poważnych obrażeń jest wkalkulowane w ich zawód. W mediach wojna jest upiększona, a jak zginie jakiś najemnik (Polski żołnierz) to jest wielki lament że jak to możliwe... .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 21:30  
Cytuj
Niestety. (*)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 21:38  
Cytuj
looogin nie siej fermentu jak jestes niedoinformowany dobra?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 21:46  
Cytuj
To jaka jest w końcu prawda? Kibice Stalówki sami zatrzymali się w lesie i poszli na umówione "grzybobranie" czy ich autobus został niespodziewanie zatrzymany na ulicy przez kibiców Motoru?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 22:42  
Cytuj
Tylko pytam, dlaczego za moja kasę jest leczony?
Wiedział i ma!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Tylko pytam, dlaczego za moja kasę jest leczony?
Wiedział i ma!!!

Taka twoja rola zgredzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 23:03  
Cytuj
Nie mam nic do kibiców, ale jak widzę "niektórych" bez mózgów co informację o meczu musi umieścić sprayem na bloku to mnie trafia. Mecz przeminie a bazgroły na bloku nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 23:17  
Cytuj
Kibic kibicem a kibol kibolem..to dwa różne pojęcia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 00:39  
Cytuj
A wy na tym forum bez serca jesteście.Moze jest tak jak piszą,że chłopak ze Stalówki nie żyje.To ja,co nie wiem jak jest,mam takie zyczenie:szanujcie siebie i najblizszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 01:04  
Cytuj
"Komunikat w sprawie zdrowia kibica Stalówki, który ucierpiał wczoraj…

K. póki co jeszcze żyje, proszę uszanować jego osobę i nie wpisywać nigdzie że już zmarł. To są jego ostatnie godziny życia, lekarze w pierwszej kolejności poinformują rodzinę, gdy już nadejdzie jego godzina to dam znać. Jak ktoś chce pomóc to niech się za niego pomodli…"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 06:07  
Cytuj
Pasha...znasz imię tego chłopaka? Czy to Rafał?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 06:55  
Cytuj
Skąd w was tyle nienawiści. To nie była ustawka to nie byli jak to mówicie "bezmozgi kibole" conajmniej 3osoby które pojechały znam to normalni faceci którzy poprostu tak jak inni kochają Real oni Kochają Stal.

Kaczy mam nadzieje ze wyjdziesz z tego


Swoją drogą jak czytam takich trolli jak wy którzy potrafią czasem artykuł skomentować na podstawie tytułu bez przeczytania go żałuję że aborcja w Polsce nie jest legalna.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 07:15  
Cytuj
Studiowałem w Lublinie, i powiem wam że Motor Lublin to straszne zbiry. Na Starym Mieście ciągle wystają w bramach i szukają zwady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 2 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 13:27  
Cytuj
http://www.lublin112.pl/ustawka-psaudokibicow-motoru-lublin-stali-stalowa-wola-zatrzymano-38-osob/


Ja rozumiem ludzką tragedię, ale normalny kibic ze Stalowej Woli nie pojedzie na drugi koniec Polski (Kołobrzeg) na mecz piłkarski. Jeśli jest kibicem to ogląda mecze Stalówki w Stalowej na Hutniczej albo jeśli gramy w okolicy. Taka prawda - to byli kibole a zdarzenie to była ustawka. Najgorsze jest to, że na eskortowanie i ochronę tych bandytów idą publiczne pieniądze. Osobiście uważam, że Państwo (policja) nie powinno ingerować w te ich ustawki, tylko powinno im się dać powybijać - w ramach selekcji naturalnej i w imię zasady "kto silniejszy, ten wygrywa". A tutaj nie dość, że za publiczne pieniądze mają policyjną obstawę, to dalej za publiczne pieniądze leczą się w publicznych szpitalach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 13:34  
Cytuj
już 3 liga czeka...tam może Stalowka da sobie rade poza boiskiem.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 14:00  
Cytuj
To Wy jesteście nienormalni. Co w tym dziwnego, że ktoś jedzie na mecz do Kołobrzegu i przy okazji zrobi sobie wczasy nad morzem? No tak, dla stalowowolskiego wymarłego społeczeństwa, które zamyka domy na cztery spusty gdy zaczyna się "Pierwsza Miłość" na Polsacie to jest jakaś utopia, a potem zgrywają znawców życia na StalowymMieście jak kolega Garfield, a jego życie wygląda: dom-praca-kolektura totolotka-monopolowy-dom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 14:24  
Cytuj
nacht...gdzieś Ty nie był, czegoś nie doświadczył i kogoś nie widział . Wystarczyłoby na kilka żywotów zwykłego człowieka. Chyba Ci ten udar co miałeś w lesie naprawdę zaszkodził bo juz co raz większe brednie wypisujesz .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
Studiowałem w Lublinie, i powiem wam że Motor Lublin to straszne zbiry. Na Starym Mieście ciągle wystają w bramach i szukają zwady.


Zgadzam się z tym to są pojeby..., kto chciarz trochę poobracał się w Lublinie ten wie o czym piszę , a cała akcja to nie była ustawka ale polowanie i skończcie pierd... jak nie wiecie o czym, mam nadzieje, że chłopak jednak wyjdzie z tego !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 14:41  
Cytuj
Garfield jesteś bardzo ograniczonym człowiekiem. Co w tym dziwnego, że człowiek jedzie na mecz do innego miasta? W takim razie Ty też jeździj na rowerze stacjonarnym w domu, bo wyjeżdżając na ulicę prowokujesz do wypadku. Jeden ma hobby szachy, drugi koncerty a trzeci kocha piłkę nożną i swój klub dla którego jeździ po całej Polsce. Wiadomo, że wśród kibiców czasami dochodzi do bojek - biją się ci co chcą, ale kątowanie ludzi to już gruba przesada a niestety tego dopuścilo się bydło z Lublina

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »