NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Bijatyka kibiców Stalówki i Motoru, Bijatyka między kibicami Stali Stalowa Wola i Motoru Lublin.
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 09:46  
Cytuj
A ciekawe kto będzie o tym wszystkim pamiętał za rok czasu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 09:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 11:19  
Cytuj
Absorbujący popieram Twoją wypowiedź w 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:25  
Cytuj
Absorbujacy

Brawo :-)

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 14:24  
Cytuj
Szkoda chłopaka. Był młody i jak zmarł? Został tak dotkliwie pobity. Przez kogo? Przez osoby które lubią też jeździć na mecze które to dumnie wywijają flagą koloru biało czerwonego. I jaki to ich patriotyzm że jadą na ustawkę aby się bić z takimi samymi jak oni sami. Tu polacy i tu polacy. O co im tak naprawdę chodzi?o to żeby być lepszym i kogoś zabić? Takiego samego kibica jak sami są? Jestem skłonny wierzyć że ten chłopak nie jeździł na ustawki ale winę ponoszą ci jego koledzy,, kibice" którzy to jadą i się biją i mają z tego radoche. Oni uciekli lub nawet się nie pokazali a on był.... A race itp. na pogrzebie? Tego by sobie darowali jeśli chcieli z godnością kolegę pożegnać. nie chodzę na mecze właśnie ze względu na te łyse pały. Nawet już na wiejskich rozgrywkach zaczyna panować kibolowanie. Dla mnie to debilizm przez który niewinni tracą zdrowie i życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mma
mma
mma
Posty: 14
Dołączył: 20 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 19:13  
Cytuj
Absorbujący podpisuję się pod Twoją wypowiedzią.Brawo!!! Zgadzam się w 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 14:41  
Cytuj
Do Absorbujący,

telewizja kłamie... To normalne! Nie zgodzę się z tym że nasi kibole są tacy wspaniali i nie jeżdżą na ustawki. Mnie też średnio interesuje kto i co robił na jego pogrzebie. Denerwuje mnie to, że przeciętna osoba musi płacić za ich wybryki (w podatkach). Często (chociaż ostatnio nie słyszałem) po meczu niszczą auta czy inne mienie publiczne. To normalne?? Ludzie boją się przez nich iść na mecz i kibicować swojej drużynie. Mówię o tych normalnych kibicach. Zarzucasz innym że ślepo wierzą TV a sam pokazujesz swoją niewiedzę. Nie pozdrawiam. Nie zgadzam się z twoim postem prawie w 100%-ach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 16:24  
Cytuj
Absorbujacy. Zycie ludzkie jest wartoscia nadrzedna. Tak? W tym przypadku ofiare i morderce laczy pasja. A ja nie rozumiem takiej "pasji". Ty rozumiesz to mi wytlumacz. Jeden moze spokojnie jechal sobie na mecz a drugi spokojnie z niego sobie wracal? I calkiem przypadkiem sie spotkali? A to ze jeden nie zyje to wypadek? I ze nikt sie nie dowie co sie stalo, bo zmowa milczenia u was jest wielka, to powod do dumy i chwaly? A wlasciwie kogo to tak naprawde obchodzi? Przez takich ludzi jak wy ten swiat wyglada tak, pelen klamstw i obludy. I tylko jakies miernoty polityczne potrzebuja waszego zdyscyplinowania do spalniania wlasnych ambicji, tak jak prezydent Stalowej Woli na przyklad.
Nie pozdrawiam rowniez.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 16:38  
Cytuj
Zegnać głupów w jedno miejsce i niech tłuką się między sobą. Policja powinna dbać tylko żeby nikomu postronnemu nic się nie stało. Skoro takie emocje ta kopanka wyzwala to jedziesz na mecz na własne ryzyko.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 20:56  
Cytuj
Rock..bardzo mądre słowa .
Jakkolwiek było, to kibic kibica zabił .
A teraz Ci idioci paskudzą miasto napisami w stylu Motor Kurw# . Tacy oni święci i tak sieją dalej nienawiść .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 09:25  
Cytuj
Nikoxxx
Zgubilem konto,odpisze z tego. Nikt nie mowi ze nasi kibice wspaniali i swieci bo tak nie jest i nie bedzie. Poruszylem temat oceniania zmarlego chlopaka ktorego nikt z nas nie znal i jego oceny. Kibole,owszem jezdza na ustawki ale ON jako kibic pojechal na mecz nie na awantury czy demolke,taka mial pasje,to dawalo mu radosc jednak nie oznacza ze byl bandyta czy chuliganem a tak czesc osob go nazwala. Jestem kibicem wiec nie zarzucisz mi niewiedzy w tym temacie,"czesto lecz ostatnio nie slyszalem",no wlasnie i o to mi chodzi,nie sa swieci ale nie mozna im przypisywac samych zly czynow,takie rzeczy sie zdarzaja lecz nie sa na porzadku dziennym,bo chyba nie powiesz mi ze nasze miasto po meczu wyglada jak Detroit w Ameryce. Nie powielaj tych bzdur o strachu zwyklych ludzi przed pojsciem na mecz bo kibolstwo,byles,widziales? Czy slyszales? Przyjdz,zobacz,ocen i wyrob WLASNA opinie na ten temat.
Andzin
Owszem laczy pasja,lecz on byl kibicem,jechal na mecz to nie jest nic zlego,druga strone z kolei mozesz nazwac chuliganami bo byli tam specjalnie lecz tego nie zmienisz,tak to wyglada ale mozesz ich ODROZNIC a nie wrzucac do jednego wora! Zycie jest wartoscia nadrzedna,najwyzsza wartoscia dla kazdego z nas i nikt tego nie neguje. Zginal czlowiek,smierc naprawde nie potrzebna lecz czy ktos z nich chcial zabic? Zapewne nie ale i tak kara bedzie adekwatna ze strony wymiaru sprawiedliwosci. Po co Ci to wiedziec skoro tak NAPRAWDE Ciebie i nikogo tutaj nie obchodzi lecz 5 stron ferowania,oceniania,dociekania czyli te klamstwa i oblude masz na tacy bo nikt nic nie wie a jednak dorzuce swoje 5 groszy bo moge. Nie wtracaj tu polityki bo sprawa tego nie dotyczy. Zadna duma i chwala z faktu ze to bedzie tajemnica,taka specyfika grupy i musisz to uszanowac chyba ze Cie to tak bardzo boli.
Fiodor
Przeciez sie tluka bez osob bezstronnych umiech
Mariusz
Ta smierc jest wielka tragedia,no wlasnie kibic zabil kibica i trzeba zadbac aby wiecej takie rzeczy sie juz nie wydarzyly. Kazdy napewno wyciagnie wnioski,jeden taki,drugi taki,mysle ze ta nienawisc chyba Cie nie dziwi? Takiej sprawie trzeba dac czasu,musza opasc emocje wiec i te mury mnie nie dziwia choc potepiam takie dzialania.
Rock
Nie czas znajdowac winnych tej sytuacji,tak wyglada ten swiat ze sie bija i rywalizuja,ja nie widze w tym nic zlego jesli omija to zwyklych ludzi i nie zdarzaja sie wlasnie takie rzeczy. Tak,chca pokazac ze sa lepsi,taki dziwny typ zainteresowan lecz takze niedostepny dla kazdego. Kwestie Polak i Polak schodza pewnie na dalszy plan tak jak i my mamy sytuacje w zyciu gdzie sie tym nie kierujemy. Race sa obecne na pogrzebach kibicowskich,wystarczy odrobina wiedzy wiec nie wiem co was tak dziwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 09:52  
Cytuj
Umarł,no to wieczne odpoczywanie.Ale jakieś race,cyrk robić?Może jeszcze salut z armat.Cóż to za durny sport że ludzie zabijają się za niego.Idioci-fanatycy

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 10:17  
Cytuj
Ja napisze tylko tyle szkoda chłopaka oczywiście, ale żeby w swoim mieście na murach pisać hasła "motor to k...y" to już głupota. Dewastować swoje miasto. Niby Motor się przejmie. W Lublinie może by kogoś ruszyło, a u nas głupota normalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 11:51  
Cytuj
Odnaleziony,dziwi mnie naprawde ze ktos w ogromie tej tragedii wylawia fakt tych rac na pogrzebie,jesli jest to jakby jeden z symboli kibicow to co w tym dziwnego ze zostaly odpalone? A te mury,popieram,czysta glupota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
No i na pogrzebie było jak by jakiegoś bohatera chowali... Na tym portalu też artykuł o nim... Ja pytam co ten człowiek takiego zrobił, że aż tak jest nagłaśniane to zdarzenie? To że pojechał na ustawkę? Serio?? Rodzina pewnie cierpi i tylko ona była na tym pogrzebie z miłości do tego człowieka. Reszta "kolesi z racami" to taki teatrzyk odegrała, bo niby strasznie cierpią.... a po co oni na tą ustawkę jechali?? Koleś miał by się dobrze i nie musieli by robić tego "cyrku".




"Nie zgodzę się z tym że nasi kibole są tacy wspaniali i nie jeżdżą na ustawki. Mnie też średnio interesuje kto i co robił na jego pogrzebie."



Jak ma się jeden cytat, do drugiego cytatu panie Nikoxxx? Oby dwa są pana autorstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 20:38  
Cytuj
Szanowny Panie Adams oraz Absorbujacy

mając na myśli "ŚREDNIO", nie chodziło mi "CAŁKOWICIE MAM TO GDZIEŚ". Z jednej strony szkoda chłopaka, nieważne w jakich okolicznościach zginał. Denerwuje mnie, że wchodząc na ten portal od razu wyświetla się na stronie głównej SPAM (artykuł z jego pogrzebu), oraz że za ich wybryki płacą zwykli obywatele. Przykład: eskorta kiboli za darmo była przez policję? Nie! Zapłacimy to w podatkach! Fakt że nie wiele pomogli, ale mogli wykonywać inne obowiązki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 22:57  
Cytuj
Asorbujacy1 co Ty wypisujesz!!!! Nie czas znajdować winnych?!!! Banda kiboli napada ba autokar z kibicami ( tak wszyscy piszą że to nie jechali kibole tylko z krwi i kości kibice) i ginie chłopak który piszę jeszcze raz mogę ale nie muszę uwierzyć że był kibicem nie jakimś łysym kibolem. I nie czas aby znaleźć morderców?!!! No nie wiem co o Tobie myśleć. Niech biją się w piersi ci którzy zawinili czyli osoby które katowały człowieka i ci którzy mieli zatarczki i mają z innymi kibolami ościennych województw i ogólnie w całym kraju. Tak właśnie!! I który to z waszych dał cynk kibolom z Lublina o wyjeździe? To on jest winny!!! I jeszcze jedno nie mogę przepatrzeć jak na granicach województw czekają patrole prewencji aby eskortować kiboli,może i kibiców. za taką eskorte powinien zapłacić każdy kto jedzie autokarem. Rozbić koszta na wszystkich!! Dlaczego państwo czyli i ja mam za to płacić?! Skończyły się by wycieczki. I jeszcze jedno jeśli tak łysi fascynaci piłki czyli kibele umiech tak lubią się bić to niech się umówią na poligonie w Nowej Dębie i niech się piorą. Później tylko piachem ich zasypać. Myślę że żaden mądry by nie poszedł ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Asorbujacy1 co Ty wypisujesz!!!! Nie czas znajdować winnych?!!! Banda kiboli napada ba autokar z kibicami ( tak wszyscy piszą że to nie jechali kibole tylko z krwi i kości kibice) i ginie chłopak który piszę jeszcze raz mogę ale nie muszę uwierzyć że był kibicem nie jakimś łysym kibolem. I nie czas aby znaleźć morderców?!!! No nie wiem co o Tobie myśleć. Niech biją się w piersi ci którzy zawinili czyli osoby które katowały człowieka i ci którzy mieli zatarczki i mają z innymi kibolami ościennych województw i ogólnie w całym kraju. Tak właśnie!! I który to z waszych dał cynk kibolom z Lublina o wyjeździe? To on jest winny!!! I jeszcze jedno nie mogę przepatrzeć jak na granicach województw czekają patrole prewencji aby eskortować kiboli,może i kibiców. za taką eskorte powinien zapłacić każdy kto jedzie autokarem. Rozbić koszta na wszystkich!! Dlaczego państwo czyli i ja mam za to płacić?! Skończyły się by wycieczki. I jeszcze jedno jeśli tak łysi fascynaci piłki czyli kibele umiech tak lubią się bić to niech się umówią na poligonie w Nowej Dębie i niech się piorą. Później tylko piachem ich zasypać. Myślę że żaden mądry by nie poszedł ;-)

Selekcja naturalna ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 00:47  
Cytuj
Tak,tak zdrajcy w szeregach,koledzy winni,on bandyta. Ehhh,informacje o wyjezdzie sa dostepne na wyciagniecie reki,co w tym trudnego? Nie musisz wierzyc w jego swietosc lecz dalej atakujesz mimo moich tlumaczen. Nie czas szukac winnych odnioslem do tego ze zaczales ich szukac w jego kolegach a nie w morderach z drugiej strony,choc i tak podkreslilem ze zostana ukarani i to surowo. Czego maja placic za eskorte,chca jej? Zadaja? Pozatym tez pracuja i odprowadzaja podatek wiec nie tylko Ty za to placisz. Pisze do Ciebie stonowanie i spokojnie,szukajac dyskusji lecz w zamian dostaje stek bzdur i oskarzen wynikajacych z niewiedzy,ale co tam wypowiem sie,powtorze utarty schemat oskarzen i stereotypow zamiast odpowiedzi na moja wypowiedz.
A ten znowu o ten pogrzeb,wiesz czy zajmuja sie media czy jestes serio taki ograniczony ze tego nie rozumiesz. Jedno slowo-sensacja,kojarzysz? No to wyciagnij wniosek i zamilcz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 09:02  
Cytuj
Oj Absorbujący ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Ja jestem człowiekiem związanym z szerokim pojęciem muzyki i jeśli coś takiego by nastąpiło np.na jakimś koncercie też bym pisał i też może nie oskarżał ale pietnował bym zachowanie grup ludzi którzy to dokonali. Przecież zmarł człowiek który został pobity. To zrobił ktoś i mam nadzieję że dostaną za ten czyn solidną karę. A że wiedza o wyjeździe jest na wyciągnięcie ręki to jest oczywiste. Tylko kto się dowiedzieć chce ten który ma zamiar jechać i się bić. Bo jeśli się dowiedzieli pojechali i zrobili to co zrobili to nie pojechali przecież tak w ramach treningu kibolskiego tylko pewnie dlatego że coś było między nimi a kibolami że Stalowej Woli i wiadomo trzeba im dokopać. Totalnie debilne myślenie tych oto osobników. Takie myślenie jest właściwie na całym świecie tej grupy ludzi. Ja widząc np.w Stalowej Woli grupę kiboli ( ciężko ich nie pozać) czuję strach i od razu nachodzi myślenie że jak tacy jadą na mecz to nie po to aby tylko dopingować drużynę. A jeśli chodzi o moją i innych niewiedzę w temacie to co tu wiedzieć. Jedzie autokar z kibicami i zostaje zatrzymany. Dlaczego zostaje zatrzymany? Absorbujący odpowiedz mi na to pytanie bo Ty masz ogromną wiedzę w tym temacie. Zaczyna się że tak napiszę zadyma. Odpowiedz mi Absorbujący dlaczego jest ta bijatyka i po co. Masz wiedzę to odpowiedz. Co się dzieje później? Tu już mi nie odpowiadaj. Zostaje ciężko pobity młody człowiek i umiera. Tylko na jedno mi odpowiedz czy było to potrzebne. I kto zawinił oprócz tych którzy to pobili tego chłopaka. Jaka była przyczyna tej bijatyki. Jestem w niewiedzy w tym temacie. To że jest sportowa rywalizacja między klubami to wiem. Czy sportowcy z drużyn jadą na ustawki? Myślę że temat jest dość wyczerpany no chyba że mnie i innych będziesz próbował przekonać o swej wiedzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 12:21  
Cytuj
Minęły dwa tygodnie, i o sprawie już prawie nikt nie pamięta... są nowe tematy, nowe afery... bo codziennie ktoś umiera. To nie jest prawda że ludzkie życie jest bezcenne. Żyjemy w Świecie konkretnych liczb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 09:54  
Cytuj
Po stalowej biega dwóch z maczetami,ostatnio pocieli kogoś na ozecie.Cisza nikt nic nie mówi.Gość w szpitalu a panowie zbierają pieniądze ze swoich automatów.Ehh brak słów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 20:48  
Cytuj
Ale z maczetami, czy z nożami ? Bo to ma znaczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2016r. 13:46  
Cytuj
Maczetami? poważnie ?

http://bureniusz.pl/oferta/sesja-zdjeciowa-zdjecia-slubne
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »