NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Pielęgniarstwo PWSZ Tarnobrzeg,
Posty: 10
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 19:26  
Cytuj
Witam, chciałabym poznać opinie stdentów PWSZ w Tarnobrzegu na temat kierunku pielegniarstwo, jestem absolwentka kierunku pedagogicznego na tej uczelni,jednak teraz konkretnie myśle nad studiowaniem pielegniarstwa i stad moja prośba o opinie dotyczace przedmiotów, poziomu nauczania,czy jest multum nauki,głownie chciałabym dowiedzieć sie jak wygladaja zajecia praktyczne w pracowni, praktyki w szpitalach oraz jak wygladaja zajecia z jezyka angielskiego, za wszelkie opinie dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 19:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
jestem absolwentka kierunku pedagogicznego [...] myśle nad studiowaniem pielegniarstwa


Dlaczego studiowałaś jeden kierunek po którym się nie pracuje i nie zarabia pieniędzy, a teraz myślisz nad studiowaniem drugiego kierunku po którym się pracuje, ale nadal nie zarabia? Myślisz po ukończeniu pielęgniarstwa studiować trzeci kierunek po którym ma się pracuje i zarabia normalne pieniądze?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 19:42  
Cytuj
do Andrzej: Jestem pedagogiem czynnym zawodowo natomiast prosiłam o opinie dot. poziomu kształcenia na tym kierunku, jesli nie jesteś studentem tego kierunku badz absolwentem pielegniarstwa w innym mieście to za opinie dziękuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
do Andrzej: Jestem pedagogiem czynnym zawodowo natomiast prosiłam o opinie dot. poziomu kształcenia na tym kierunku, jesli nie jesteś studentem tego kierunku badz absolwentem pielegniarstwa w innym mieście to za opinie dziękuje.


Czyli źle sformowałem pytanie.
Dlaczego studiowałaś jeden kierunek po którym się pracuje i nie zarabia pieniędzy, a teraz myślisz nad studiowaniem drugiego kierunku po którym się pracuje, ale nadal nie zarabia? Myślisz po ukończeniu pielęgniarstwa studiować trzeci kierunek po którym ma się pracuje i zarabia normalne pieniądze? ok

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 21:20  
Cytuj
A co Cię to Andrzej obchodzi, można studiować i dla przyjemności. Czasem lepiej milczeć niż niepotrzebnie kłapać buzią, szczególnie że nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
A co Cię to Andrzej obchodzi, można studiować i dla przyjemności. Czasem lepiej milczeć niż niepotrzebnie kłapać buzią, szczególnie że nie na temat.


Temat o PiS już mi się znudził nie wiem

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 11:37  
Cytuj
Podbijamy temat o PWSZ tarnobrzeg, tyle że chodzi o pedagogikę, jak wygląda kształcenie? Jak wiedza wykładowców i wymagania co do studentów mają się do siebie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do Andrzej: Jestem pedagogiem czynnym zawodowo natomiast prosiłam o opinie dot. poziomu kształcenia na tym kierunku, jesli nie jesteś studentem tego kierunku badz absolwentem pielegniarstwa w innym mieście to za opinie dziękuje.


Czyli źle sformowałem pytanie.
Dlaczego studiowałaś jeden kierunek po którym się pracuje i nie zarabia pieniędzy, a teraz myślisz nad studiowaniem drugiego kierunku po którym się pracuje, ale nadal nie zarabia? Myślisz po ukończeniu pielęgniarstwa studiować trzeci kierunek po którym ma się pracuje i zarabia normalne pieniądze? ok


koleżanka zadała pytanie natomiast morały zostaw dla siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 18:19  
Cytuj
Jakie morały prawdę napisał. Mamy niż demograficzny, 500 plus nic nie zmienia. Pełno nauczycielek w marletach pracuje bo nie ma dla nich pracy. Pielęgniarstwo już prędzej bo w połowie nauki idą na stypendium niemieckie i peosto po szkole wyjazd na kontrakt. U koleżanki na 19 kobiet wyjechało 15

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 22:24  
Cytuj
Nie pytam o możliwość pracy po kierunku pedagogika, a o poziom nauczania w tej szkole, to troszkę inne kwestie więc proszę o udzielenie opini na właśnie ten temat😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2019r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Jakie morały prawdę napisał. Mamy niż demograficzny, 500 plus nic nie zmienia. Pełno nauczycielek w marletach pracuje bo nie ma dla nich pracy. Pielęgniarstwo już prędzej bo w połowie nauki idą na stypendium niemieckie i peosto po szkole wyjazd na kontrakt. U koleżanki na 19 kobiet wyjechało 15


Widzisz chłopie punktów masz kilka tysięcy ale z prawienia morałów. Jest pytanie powinna być odpowiedź na temat. W szkole też tak na pytanie nauczyciela odpowiadałeś. Laniem wody? Co ma z pytaniem wspólnego niż demograficzny, 500+ czy wyjazd pielęgniarek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »