NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
No nieźle PiS dał podwyżkę OC auta o 300zł ,
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:15  
Cytuj
Hej,
Przyszło mi wyliczenie OC za samochód osobowy w ramach kontynuacji droższe o ... 300zł! niż rok wcześniej.
Podwyżka o blisko 100%.

Obrazek


#dobrazmiana? złodzieje na socjalistów, to jak dylemat czy lepiej mieć dżumę czy cholerę. Bo po co być zdrowym?

Strach pomyśleć co jeszcze opodatkują i o ile jak wezmą się za rozdawnictwo tak jak z 500+ na które w budżecie w którym jest spory deficyt przecież kasy nie ma... No ale będzie bo podatki idą cały czas do góry!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:28  
Cytuj
300 zł na rok to tylko 25 zł miesięcznie. Czy to tak duży wydatek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:34  
Cytuj
Jak masz kilka aut, przyczepe, mieszkanie ubezpieczone to boli sporo mocniej. Zmień u ezpieczyciela bo u mnie max 10% w góre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:38  
Cytuj
No przeciez skads musza wziasc na pincet+ dla mnie wiec o co wam chodzi?!! To jest to o czym pisze od dawna. Ci "biedniejsi" krzycza ze tym "bogatszym" pincet sie nie nalezy i ze nie powinni brac. A ja twierdze ze to wlasnie ci "bogatsi" w duzo wiekszej mierze sponsoruja te pincet bo np jak w tym przypadku maja po 2-3samochody i inne 1-2Slady. Zaraz dowala podwyzki w sklepach i sponsorami znowu okaza sie ci z grubszym portfelem bo kupuja kilkukrotnie wiecej..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
wyborca
300 zł na rok to tylko 25 zł miesięcznie. Czy to tak duży wydatek


Chyba nie taki mały skoro w Stalowej można życie stracić za 35 zł jednorazowo smiech2
Skoro twierdzisz że nieistotny, może zapłacisz to za mnie? "Przecież to tyko..."zaklopotany

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:47  
Cytuj
No było 25/m-c a teraz jest 50 zł/m-c. To spora różnica.

U mnie w zeszłym roku OC 391,00 zł teraz propozycja 582,00 zł. Trochę drogo.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 18:56  
Cytuj
Jeszcze jedno. To nie "wydatek". To jest zwykłe złodziejstwo.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:00  
Cytuj
Lipa trochę. Ja nie mam takiej różnicy w swoich zarobkach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
300 zł na rok to tylko 25 zł miesięcznie. Czy to tak duży wydatek?


Hahahha jak widać PiSowcowi można wypróżnić się na głowę, a i tak stwierdzi że ukochana władza odżywkę na głowę mu zafundowała good

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:07  
Cytuj
Widzicie 300 zł OC, 180 zł opłata audiowizualna, podwyżka cen wody i prądu, nieobniżenie VAT o 1 pp i brak podniesienia kwoty wolnej. Wiecie już skąd się biorą pieniądze dla patologii?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:36  
Cytuj
Co prawda mnie czeka ubezpieczenie OC za 9 miesięcy, ale pisać gdzie najtaniej co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:41  
Cytuj
180 zł opłaty audiowizualnej bArdzo dobrze teraz zapłaciłem 270 zł za abonament RTV. A co do oc to można mieć trochę pretensji do KNF bo to głównie ich inicjatywa. Ale także sądy przyczyniły się do tego ściągając większe odszkodowania. A tak na pocieszenie jesteśmy jednym z krajów mające niskie składki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:50  
Cytuj
No to wszystko jasne. Uspokoiłem się. Wina Tuska. Już mi lepiej ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 19:59  
Cytuj
ja tez dostałem miesiac temu wyższy rachunek o 150 zł, więc zmieniłem firmę i zapłaciłem za więcej niż w zeszłym roku o 120 mniej.. Jak cie skubie twój ubepieczyciel to nie zganiaj na rząd czy świetego tureckiego a zmień firmę umiech moze okazac się, że dobrze wyszedłes na tym..

Nie zapomnij tylko wysłac swojemu dotychczasowemu ubezpieczycielowi rezygnacji z usług, druków pełno na necie umiech

Zmiana na ergo hestia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Co prawda mnie czeka ubezpieczenie OC za 9 miesięcy, ale pisać gdzie najtaniej co


Pokaż ubezpieczycielowi swój avatar,zniżka gwarantowana

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 20:11  
Cytuj
Trzeba dobrze poszukać - 100 zł jest drożej, nie ma co zostawać przy starym ubezpieczeniu good ale w życiu nie tyle co piszecie umiechW każdym ubezpieczeniu szukają i naliczają bez problemu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co prawda mnie czeka ubezpieczenie OC za 9 miesięcy, ale pisać gdzie najtaniej co


Pokaż ubezpieczycielowi swój avatar,zniżka gwarantowana


To nie avatar umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 22:05  
Cytuj
poczekajcie jeszcze troszke ,wyjdzie wam wszystkim głosujacym na PIS bokiem ta "miłośc" .Ponizej spisane z gazet "super"wiadomosci a do tego dochodzi doliczone 18 zl miesiecznie do pradu za abonament,a dzialkowcy na ktorych dzialkach jest prad 36 zł-jak tam ? dalej sie cieszycie z dobrej zmiany?????????

1.PiS obiecał, to PiS uratuje. Nieważne, że polskie stocznie żadnej pomocy nie potrzebują, że świetnie sobie radzą. Ważne, że rząd dał słowo, więc pomoże, nawet wbrew woli zainteresowanych. Projekt ustawy stoczniowej jest już gotowy, jak zwykle, bardzo przemyślany. Jeśli ustawa wejdzie w życie to rozłoży na łopatki prawie 900 prywatnych firm, których produkcja dała nam 2 miejsce w Europie pod względem sprzedaży. Ale czy to ma jakieś znaczenie? Liczy się sam fakt, czyli gotowa ustawa, a nie jej konsekwencje.
2. „Świetna” wiadomość dla posiadaczy czterech kółek. Opłaty za OC rosną sobie i rosną, ku wściekłości jednych, a uciesze rządzących. Tajemnicą poliszynela jest, że wszystko to wina nowego podatku bankowego, którym ”uszczęśliwiono” również towarzystwa ubezpieczeniowe. A to jeszcze nie koniec. Jeśli uda się Ministerstwu Zdrowia przerzucić koszty leczenia ofiary wypadku na sprawcę i jeśli będzie to współfinansowane ze składek, to koszt OC pofrunie w górę lotem jaskółki. I co, nadal całą Polska kocha PiS?
3. PiSowi odbiło już na Amen. Z worka trosk i miłości wyciągają propozycje dotyczące dzieci niepełnosprawnych. Władza wie lepiej, co tym dzieciom potrzeba, więc chce je odesłać do szkół specjalnych, bądź oddzielnych klas. Wystarczy przecież, gdy będą się One integrowały ze zdrowymi rówieśnikami na przerwach lub w świetlicy. Zamiast wracać do czasów alienacji Niepełnosprawnych proponuję, by takich jednych z określonej partii, co to mają znaczny deficyt umysłowy i intelektualny odseparować od społeczeństwa. Czyż nie byłoby to prostsze, sensowniejsze, bardziej bezpieczne dla narodu?
4. Wielkimi krokami zbliżamy się do wydarzenia wszechczasów czyli Światowych Dni Młodzieży. Dla PiSu to priorytet, najważniejsza impreza, która ma pokazać wielkość, bogactwo, dobrobyt pisowskiej Polski. Zapewne z dużym niedowierzaniem władze przyjmują raporty, które są wręcz miażdżące jeśli chodzi o organizację i bezpieczeństwo. Ponoć prowizorka goni prowizorkę, wolontariusze sami muszą opłacić swój przyjazd, noclegi i wyżywienie, ołtarz pod linią wysokiego napięcia daje szansę na bardzo energetyczny przekaz elektryczny itp. itd. I na taką właśnie fuszerkę państwo dało już 190 mln zł, a miasto Kraków 50 mln zł. Ponoć resztę, czyli ok. 200 mln ma dać kościół, ale to dopiero potem, gdy zrzucą się na tę kwotę pielgrzymi. A wiadomo, że jak coś „potem” to znaczy, że licho wie. Stąd moja propozycja, by włączyć w przygotowania prezydenta Dudę. Nie przemęcza się chłopina za bardzo, więc gdyby tak sobie utknął już teraz na klęczniku i pozostał na nim czas jakiś, to stałby się cud i wszystkie problemy by się rozwiązały W końcu pan Duda jako Pomazaniec Polski ma tam, na górze niezłe wejścia, więc do klęczenia prezydencie, bo czas nas goni.
5. Do Sejmu złożony został właśnie projekt dużej ustawy medialnej. Oczywiście „po szerokich konsultacjach społecznych, opracowany przez najbardziej eksperckich ekspertów i z pełnym poparciem opozycji”. Narodowe media w narodowym wydaniu dla narodu, który o niczym innym nie marzy, by się rozwijać narodowo i utknąć w zalecanej tożsamości narodowej na wieki wieków. Przydałoby się jakieś małe tsunami, które dla dobra narodowego, przewiałoby lekko prawą stronę polskiej sceny politycznej, oj przydałoby się.
6. Brawa dla radnych z Łodzi. Stawiając na prawo i konstytucję nie zamierzają wplątać się w intrygi PiSu. Przyjęli stanowisko, że w swojej pracy będą kierować się postanowieniami TK, nawet tymi, które nie zostały opublikowane. Co niektórym radnym, oczywiście z tej najsprawiedliwszej opcji politycznej, nerw taki uderzył do głowy, że prawie przytomności zabrakło. Teraz krzyczą, szabelek szukają i wołają o pomstę do nieba. Czyżby i tam mieli ich dość, bo jakoś cisza?
*
No to poskakaliśmy sobie po newsach. Niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale wszystkie warte dostrzeżenia. Do jutra Emotikon smile
Źródło informacji
1.http://biznes.newsweek.pl/pis-program-uzdrowienia-polskiego…
2.http://wiadomosci.gazeta.pl/…/1,152221,19950092,zapomnij-o-…
3.http://wiadomosci.gazeta.pl/…/1,114871,19952431,pis-chce-od…
4.http://polska.newsweek.pl/swiatowe-dni-mlodziezy-kolejne-pr…
5.http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Duza-ustawa-medialna…
6.http://lodz.wyborcza.pl/…/1,35153,19950439,lodzcy-radni-bed

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 22:22  
Cytuj
https://twitter.com/SOKzBURAKApl/status/723134725548695553

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 00:39  
Cytuj
W marcu dostałem przedłużenie polisy OC i przyszła tańsza o 20zł prawie. Więc chyba Twój ubezpieczyciel coś chce przyszachraić potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 07:02  
Cytuj
a może kolego miałeś stłuczke z twojej winy kto cie tam wie i teraz jestes taki zły na PISmi jakos podwyzka nie przyszła tylko dziwne ze przeciwnikom PIS przychodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
W marcu dostałem przedłużenie polisy OC i przyszła tańsza o 20zł prawie. Więc chyba Twój ubezpieczyciel coś chce przyszachraić potluczony


Możesz powiedzieć jaki to ubezpieczyciel?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 08:47  
Cytuj
W zeszłym roku zapłaciłem 422 zł za samo OC+NNW w tym roku 499zł z czego dokupiłem assistance za 40 zł więc podwyżka u mnie wyniosła 37 złociszyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
W zeszłym roku zapłaciłem 422 zł za samo OC+NNW w tym roku 499zł z czego dokupiłem assistance za 40 zł więc podwyżka u mnie wyniosła 37 złociszyjezyk



U mnie podobnie, ok 30 zł (31/3/2016)

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2016r. 09:06  
Cytuj
Też dostałem podwyżkę, ale tak jak wyżej, jakieś 10%, więc bez dramatu (dodatkowo spodziewanej, już od paru miechów o tym trąbili). Tu raczej pisu winy nie ma - na podwyżki wpłynęły akurat inne uwarunkowania.
https://www.mfind(...)-w-2016/
Także co jak co, ale tym razem zwalanie tego na pis nie jest trafione (nie żebym był ich zwolennikiem i ich pomysłów).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »