NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
zjazd przy ulicy Staszica do szpitala ,
~~wawawa
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 21:08  
Cytuj
kiedy wladze zrobia odrebny pas na wjazd do szpitla do przychodni . kiedy tam ktos sie domysli i namaluje pasy dla pieszych ktorzy w prawdzie sa na chodniku i kierowcy niedaja szans zeby mogli spokojnie przejc !nie wiem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 21:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~doktór
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 21:19  
Cytuj
Nie rozumiem - pasy tylko przeszkadzaja nam kierowcom. Dlaczego ktos mialby isc do szpitala na piechote? Ja przyjezdzam swoim A-klasse.

 
 
 
 
~~wawawa
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 21:20  
Cytuj
bo tamchodza tez piesi!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 17:04  
Cytuj
Nauczcie się wyjeżdżać ze szpitala, wjazd nie jest zły. To że ktoś nie wie że skręcając w lewo ma się ustawić po lewej stronie pasa to mnie jeszcze nie dziwi ale żeby nie umieć wyjechać w prawo to już szok. Korek pod przychodnię bo jakiś idiota zastawi wyjazd i się czai bo jego pas jest zajęty mimo iż samochody jadące od strony Niska robią mu miejsce. Zdarzało mi się omijać takich baranów.

 
 
 
 
~~Login
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 20:34  
Cytuj
Ciekawie jest jadac od Rozwadowa na wysokosc mleczarni chce skrecic na ulice Spacerowa zatrzymuje sie by przepusci jadacych od strony Niska ale nic niewidze bo znaki na wysepce zaslaniaja pas ruchu od strony Niska moze sie ktos tym zainteresuje!

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »