NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Rodzina 500+ kiedy wypłaty ruszą w St. Woli,
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 13:32  
Cytuj
CYTAT

To nam socjaliści zafundowali pato-czasy.
Do fanatyków pisowskich których w Stalowej na pęczki.
I tak te dzieci stąd wyjadą, bo właśnie przez was i waszych guru nie będzie się opłacało żyć w Polsce.
Ja sobie daję kilka lat na dorobienie się i stąd zmykam.
Zauważ że to nie za rządów pisu najwięcej ludzi wyjechało.Nie wierz we wszystko co w tv mówią.Chciałbym to widzieć jak Domy Dziecka wszystkim oddają dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 13:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 13:39  
Cytuj
Kryśka tak pochwalić sie chciałaś, czy ironii nie czujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 13:51  
Cytuj
Wytłumaczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli chodzi o samochody, to zauważyłem że w Stalowej Woli bardzo popularne są BMW*. Ale wiadomo że sens jest kupować tylko takie, które mają nie więcej jak 10 lat.

* - mają niskie zawieszenie i zwartą budowę podwozia. Trzymają się drogi jak żadna inna fura. Ja niestety mam tylko 15-letni rower :(


Za "Jarkowe" kupisz sobie nówkę Chińską ... Kurde ja jeszcze nie złożyłem ... ale trzeba się wysilić i w tym miesiącu to zrobić ... jak nic w tym roku wakacje stawia PiS ok a żarcia ośmiorniczek nie będzie końca cool girl

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 14:23  
Cytuj
nie głosowałem na PiS i nie przepadam za nimi
ale pomyślałem że nie mam powodu aby ich nienawidzić a nawet podoba mi się ich polityka wobec imigrantów i to przeważyło o wyciągnięciu ręki po 500zł. wczoraj złożyłem wniosek
z tego miejsca chcę też zgłosić apel: mój syn ma też brata a on nie dostanie.
Jak moi synowie dorosną, może jeden będzie prezydentem drugi premierem a wtedy żeby jeden się nie mścił bo nie dostał 500

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 16:21  
Cytuj
CYTAT (jacky108)
Andzrzej 2,0co to za auto za 500 stare Cc, chyba że masz tak wielką rodzine że juz w maju bedziesz miał na nowe. A jak tylko 500 ci brakuje to się targuj i kupuj w kwietniu - okazja nie moze czekać :-)


Na ratę wystarczy. Niech Cię głowa nie boli.

CYTAT (duraf)
nie głosowałem na PiS i nie przepadam za nimi
ale pomyślałem że nie mam powodu aby ich nienawidzić a nawet podoba mi się ich polityka wobec imigrantów i to przeważyło o wyciągnięciu ręki po 500zł. wczoraj złożyłem wniosek
z tego miejsca chcę też zgłosić apel: mój syn ma też brata a on nie dostanie.
Jak moi synowie dorosną, może jeden będzie prezydentem drugi premierem a wtedy żeby jeden się nie mścił bo nie dostał 500


Jakby Ci się ich polityka nie podobała to nie wziąłbyś tych 500plus? Wolisz finansować bez korzyści? Ja się z nimi nie zgadzam ale nie mam zamiaru tylko dokładać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 16:39  
Cytuj
Ja bym była ostrożna i oszczędna, zdolności kredytowe dla pracowników najstarszej instytucji finansowej świata spadły o 500 pkt placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 16:52  
Cytuj
Za kota też płacą co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 17:10  
Cytuj
Za kota nie płacą, ale przedstawiciele najstarszej instytucji finansowej świata dostaną kota gratis.

Provident spodziewa się, że zmiany na rynku pożyczek pozabankowych może dodatkowo pogłębić... rządowy program "500 plus". Z jednej strony przejściowo spadnie popyt na najkrótsze, "ratunkowe" pożyczki-chwilówki (bo część rodzin będzie miała więcej pieniędzy do dyspozycji) i jednocześnie 500plus dodaje się do ich zdolności kredytowych. Większość firm pożyczkowych będzie bowiem uwzględniać pieniądze otrzymywane przez rodziny w ramach programu "500 plus" w badaniu ich zdolności kredytowej. Sprzedawcy chwilówek są więc podwójnie pod ścianą. Z jednej strony ich ruchy ograniczy wchodząca w życie w piątek ustawa, a z drugiej - rząd, który w jakimś sensie może ograniczyć popyt rodzin na krótkie, nisko-kwotowe pożyczki.

Czuję, że na rynku pożyczek-chwilówek online będzie w tym roku płacz i zgrzytanie zębów na myśl o bezrobociu. Płacz nie w domach ich ofiar ale u ich dobroczyńców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 17:15  
Cytuj
Andrzeju2 i Durafie jakby było referendum o 500+ jak głosujecie? Inni którzy nie lubią PISu a załapują się na 500+ też zachęcam do wypowiedzi. Pytam bo wielu nie lubi socjalizmu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 18:03  
Cytuj
Prawdziwy Korwinizm traktuje to jako obniżenie podatków dla obywateli ponoszących spore 500+ wydatki na wychowywanie następnego pokolenia Polaków. To dobra zmiana! Wiem, bo sama uczestniczę w tym patriotycznym dziele ok

Zdecydowanie lepsze od zagranicznych rozwiązań, importu islamistów których trzeba utrzymywać, wystawiać na przemoc własne dzieci i sprzątać po ich ulicznych rozrywkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 18:14  
Cytuj
Za 500zł zysk będzie dla:
firm pożyczkowych (na marginesie walczą z nimi od 10 lat, i tak zaciekle że firm przybywa, nawet słyszałem o firmie gdzie oprocentowanie jest chyb 9% dziennie)
monopol państwowy

a trochę motoryzacja jezyk

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 18:25  
Cytuj
Robert.... minimum to musisz zacząć się golić zanim się zdecydujesz wypowiadać publicznie. A to potrwa eony...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Za kota nie płacą, ale przedstawiciele najstarszej instytucji finansowej świata dostaną kota gratis.

Provident spodziewa się, że zmiany na rynku pożyczek pozabankowych może dodatkowo pogłębić... rządowy program "500 plus". Z jednej strony przejściowo spadnie popyt na najkrótsze, "ratunkowe" pożyczki-chwilówki (bo część rodzin będzie miała więcej pieniędzy do dyspozycji) i jednocześnie 500plus dodaje się do ich zdolności kredytowych. Większość firm pożyczkowych będzie bowiem uwzględniać pieniądze otrzymywane przez rodziny w ramach programu "500 plus" w badaniu ich zdolności kredytowej. Sprzedawcy chwilówek są więc podwójnie pod ścianą. Z jednej strony ich ruchy ograniczy wchodząca w życie w piątek ustawa, a z drugiej - rząd, który w jakimś sensie może ograniczyć popyt rodzin na krótkie, nisko-kwotowe pożyczki.

Czuję, że na rynku pożyczek-chwilówek online będzie w tym roku płacz i zgrzytanie zębów na myśl o bezrobociu. Płacz nie w domach ich ofiar ale u ich dobroczyńców.


Provident chwilówką? Brawo ty +500 za znajomość tematu. Nie zaskakujesz. [moderowano]

Moderowano przez: magpie
Bez obrażania ludzi proszę

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Andrzeju2 i Durafie jakby było referendum o 500+ jak głosujecie? Inni którzy nie lubią PISu a załapują się na 500+ też zachęcam do wypowiedzi. Pytam bo wielu nie lubi socjalizmu.


W referendum opowiem się przeciw rozdawnictwu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Robert.... minimum to musisz zacząć się golić zanim się zdecydujesz wypowiadać publicznie. A to potrwa eony...


Czas płynie szybko uśmiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 19:47  
Cytuj
Piszesz jako insider?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 21:52  
Cytuj
Taką mi historia role powierzyła umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:50  
Cytuj
Powinnam dodać ze to historyczne pytanie było do finansisty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 23:50  
Cytuj
Providenciarz już zainwestował w nowy rower tandem.Bo z tamtego kolega baran umykacool girl

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 07:47  
Cytuj
Fiodor, jesteś zwycięzcą. Wygrałeś konkurs na lokalnego głupka. Razem z plotkarzem możecie sobie podać te spocone łapki. Oczywiście zaraz po tym jak proboszcz zakończy czynności i sfinalizuje sprawę snickersem ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 08:23  
Cytuj
Zobaczymy kiedy na ulicę wychodzić zaczną Ci, którzy mają jedno dziecko, a ich dochód przekracza 2400 zł netto miesięcznie - kpina!! i nie dostaną nic, a Ci swoi, swoi dla tych mot.....ów, bogaci będą zgarniali ile się da chociaż im nie potrzeba, ale przecież biznesmeni zapłacą większe podatki, to przynajmniej 500 zł albo więcej adekwatnie do ilości dzieci dostaną. O swoich też pomyślały te .....y, a tych najbiedniejszych mają jak zwykle za nic!! Taki o to dobry kolejny polityzm polski!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 08:33  
Cytuj
Jędrek ostatnio pisał ze się brzydzi brać te 5 stow, może ci podaruje? Taki miłosierny gest mógłby zmienić świat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Za kota też płacą co


Mają płacić od piątego ... warunek jest taki że każdy musi mieć na imię Alik ... Fiutor młóci kota od pół roku ... ale jeszcze nikt mu nie powiedział że to samiec :szok: A z kota już ledwo futerko zostało zdegustowany

Na pohybel PiSowi każdy powinien brać te pięć stów ok

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 09:09  
Cytuj
Zobaczycie jak się ruch na hali rozkręci. Oczywiście ortodoksy wolnego rynku takich lewych pieniędzy się nie dotkną nawet krzywym patykiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »