NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Cwaniak RNI ,
Posty: 28
Dołączył: 15 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 14:17  
Cytuj
Cwaniaku z RNI 99AV,swoje prawo jazdy znalazłeś chyba w chipsach,bo ciężko mi uwierzyć,że tobie(celowo z małej)ktoś dał prawo jazdy!!!!O mało co nie potrąciłeś moje dziecko i mnie na przejściu na zielonym!!!!W okolicach edukacji około godziny 13:40.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 14:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 14:47  
Cytuj
zgadza się to debile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 15:10  
Cytuj
RNI- rejon niskiej inteligencji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 15:36  
Cytuj
A to nie czasem takie srebrne Audi chyba A6 ? Ostatnio jakiś debil RNI mało we mnie nie wjechał. Byłam na lewym pasie ( na Okulickiego koło PKS ) a ten idiota był na prawym, jadąc równolegle ze mną zaczął zjeżdżać na lewy pas. Odbilam w lewo, wyhamowalam a ten kretyn pojechał sobie jak gdyby nigdy nic. Gdzie jest policja pytam się ? Aha, łapie na Energetyków ...zaklopotanynie wiemsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 15:44  
Cytuj
jeden świadek i telefon do smutnych panów, niech mają co robić, nazatrudniali świeżaków niech się wykażą a co do wspomnianego kierowcy RNI to pies ci mor... lizał .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 17:05  
Cytuj
wyłapiemy [moderowano] !!
Moderowano przez: magpie
Proszę uprzejmie bez wulgaryzmów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 19:30  
Cytuj
Wiesz, chodzi o to, że raz i drugi się uda ale w końcu komuś stanie się krzywda . zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 19:30  
Cytuj
Sorki, zduplikowało się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 22:17  
Cytuj
To było duże terenowe auto,kolor czarny,chyba Toyota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 22:25  
Cytuj
chyba mazda , juz nie raz widzialem jak [wymoderowano]: sciana:

Moderowano przez: magpie
Bez wularyzmów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 06:40  
Cytuj
A bardzo możliwe,cała uwagę skupiłam na zapamiętaniu rejestracji,marka samochodu mi po prostu umknęła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 08:49  
Cytuj
to jest chyba z jego strony notoryczne ,ja mialem podobnie na przejsciu prawie przejechal mi po pietach albo daltonista nie odruznia kolorow albo wariatmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 09:21  
Cytuj
Nie chcę być złośliwy ale to jest już stereotyp faktyczny.Jadąc nieraz Alejami czy od Niska koło szpitala w stronę Rozwadowa widzę że jest czerwone światło koło Kaprysu czy dalej więc się nie spieszę jadę 50,wskoczy zielone docisnę lekko do 60 a obok slalom jedno zaraz drugie auto śmiga ale oczywiście co zaraz po hamulach i jakby to było jakby z piskiem nie ruszyli i koło Centrum4 to samo i tak aż do Górki.Rozumiem obwodnica,kawałek prostej bez świateł ale w mieście?Nie mówiąc już o najważniejszym,stwarzaniu niebezpieczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 12:41  
Cytuj
Trzeba dowiedzieć się gdzie mieszka i spalić mu samochód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
los
los
los
Posty: 3
Dołączył: 31 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 12:57  
Cytuj
Uczepiliście jednego auta i tak wałkujecie macie ostatnie przykłady RST babka przywaliła dzwona w dupe przed przejściem dla pieszych, ostatnio złapali RST pijanego może im by też popalił samochody wyszukujecie RNI ale jak piszą o RST to nic sie nie odzywacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
los
los
los
Posty: 3
Dołączył: 31 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 13:00  
Cytuj
Ciepło się zrobiło i mózgi przygrzewa wczoraj w Nisku na sandomierskiej stara czarna bmka na tablicach RST kilku łosi w aucie głośna muza a jeden debil wystaje przez szyberdach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
Uczepiliście jednego auta i tak wałkujecie macie ostatnie przykłady RST babka przywaliła dzwona w dupe przed przejściem dla pieszych,


Bo się idioci zatrzymują powodując zagrożenie! Podwójne! Raz dla pieszych, dwa dla samochodów. Powinni za takie bezmyślne zatrzymanie prawo jazdy zabierać na 30 dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 19:46  
Cytuj
I dalej to samo półgłówki się wypowiadają - a to RNI, a to RST. Jakby samochody produkowali pod jakąś rejonizację. Matoły są w całym kraju nie tylko w dwóch miastach, ale widzę, że ciemnota i tak tego nie zrozumie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 19:52  
Cytuj
Przepraszam pociągnąłem odejście od tematu wchodząc w klasyczną przepychankę lokalną. Faktem jest, że autorka wątku podała konkretny przykład auta z numerami RNI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Uczepiliście jednego auta i tak wałkujecie macie ostatnie przykłady RST babka przywaliła dzwona w dupe przed przejściem dla pieszych,


Bo się idioci zatrzymują powodując zagrożenie! Podwójne! Raz dla pieszych, dwa dla samochodów. Powinni za takie bezmyślne zatrzymanie prawo jazdy zabierać na 30 dni.


ty normalny to nie jesteś , wyjedz za granice naszego pięknego kraju i może czegoś sie nauczysz , bo według mnie to tobie za takie wypowiedzi powinni zabrać prawko i to na dłużej niz 30 dnimlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 20:38  
Cytuj
Mnie tylko raz przytrafiła się niebezpieczna sytuacja - ta o której pisałam. Natomiast byłam świadkiem na prawdę bardzo wielu sytuacji, w których kierowca zachował się... powiedzmy NIESTANDARDOWO i w 95 % przypadków okazywało się że to był RNI. Mam kilka ciekawych zdjęć na dowód tego co mówię / piszę.
Co ciekawe - kiedyś jeden zawodowy żołnierz z Niska sam zaczął ten temat i powiedział, że jak widzi co ludzie na blachach RNI czasami wyprawiają, to mu się włos jeży na głowie. Skoro mówił tak o swoich krajanach, to coś musi być na rzeczy. zaklopotany nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2016r. 22:07  
Cytuj
Tak sobie zasiadłem i przeczytałem, jakie macie problemy emocjonalne.
Jeździcie wkoło komina, max do Rzeszowa.
Myślę, że niektórzy mają problemy emocjonalne, co piszą o RNI czy RST.
Przecież większość mieszkańców ze Stalowej Woli to Wieśniaki (zamieszkali kilkadziesiąt lat temu w Stalowej Woli i udają miastowych).
Jak widzę jak parkują ludzie pomiędzy liniami na parkingu to mi się włosy jeżą i to nie konieczne miejscowe tablice rej.
Jeśli chodzi o tzw. uprzejmość, to wg. przepisów kodeksu drogowego powinni być karani, bo takie RST czy RNI jedzie główną drogą i przepuszcza z podporządkowanej.
Ktoś kto to przeczyta i nie ma kompleksów to nie będzie ciągnąl tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 07:38  
Cytuj
Pitolicie Hipolicie. Nikt nie mówi tu o parkowaniu między liniami, bo do tego wystarczy jeden osioł. Reszta sie do tego auta " ustawia", potem osioł odjeżdża i wszyscy pozostali stoją nieprawidłowo.
Tutaj chodzi o sytuacje, które czesto mogą zagrozić czyjemus zyciu. To na prawdę nie jest zabawne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 07:58  
Cytuj
janusz1978 wymień te artykuły kodeksu drogowego na podstawie, których kierowcy powinni być karani za przepuszczanie pieszych.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 09:02  
Cytuj
Cinamon_girl to nie jest zabawne oczywiście, ale to nie przypadłość tylko RNI, nasi RST też w tym często są nie lepsi. Sam nie raz tego doświadczyłem gdyż mieszkam niedaleko Stokrotki gdzie też jes problematyczne przejście dla pieszych. RNI to nie jest zasada. Faktem jest że autorka podała konkretny przykład.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »