NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Ostrzenie nożyczek,
Posty: 25
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 11:08  
Cytuj
Czy w Stalowej Woli istnieje jakiś punkt gdzie można naostrzyć nożyczki fryzjerskie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 11:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 12:12  
Cytuj
Od ręki w kauflandzie punkt dorabiania kluczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 20:18  
Cytuj
Potwierdzam Kaufland umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 18:13  
Cytuj
A najprościej zrobić to samemu.Wystarczy kupić arkusz drobnoziarnistego papieru ściernego i pociąć go nożyczkami. Prosty lecz skuteczny sposób.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 18:34  
Cytuj
Chyba nie podejmę się samodzielnie ostrzyc nożyczek za 400 zl ale też zależy mi na ich regulacjiumiech myślałam że może jest u nas jakiś punkt gdzie ktos fachowo zajmuje się takimi rzeczami. No nic zostaje wysyłanie w Polskę umiech dzięki za odp. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Od ręki w kauflandzie punkt dorabiania kluczy


A ostrzyłeś już tam nożyczki fryzjerskie? Jak tak to co lub kogo nimi strzygłeś? Labradora czy zebry?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2016r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Od ręki w kauflandzie punkt dorabiania kluczy


A ostrzyłeś już tam nożyczki fryzjerskie? Jak tak to co lub kogo nimi strzygłeś? Labradora czy zebry?
Tobie naprawdę jest potrzebny wibrator... Może ujście frustracji pomoże ci przywrócić swoje człowieczeństwo. Ale tak, kiedyś oddawałem tyle że nie za 400 zł a max 40.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Od ręki w kauflandzie punkt dorabiania kluczy


A ostrzyłeś już tam nożyczki fryzjerskie? Jak tak to co lub kogo nimi strzygłeś? Labradora czy zebry?
Tobie naprawdę jest potrzebny wibrator... Może ujście frustracji pomoże ci przywrócić swoje człowieczeństwo. Ale tak, kiedyś oddawałem tyle że nie za 400 zł a max 40.


mysle ze filozofia ostrzenia bedzie taka sama wiec nie masz sie co podniecac swoimi ostrzałkami za 400 pln.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2016r. 12:21  
Cytuj
mysle ze filozofia ostrzenia bedzie taka sama wiec nie masz sie co podniecac swoimi ostrzałkami za 400 pln.[/cytat]

To nie myśl tyle. Łatwo popsuć nożyczki które się ostrzy do tego stopnia ze pójdą w śmietnik. Coś jeszcze doradzisz geniuszu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2016r. 12:22  
Cytuj
mysle ze filozofia ostrzenia bedzie taka sama wiec nie masz sie co podniecac swoimi ostrzałkami za 400 pln.[/cytat]

To nie myśl tyle. Łatwo popsuć nożyczki które się ostrzy do tego stopnia ze pójdą w śmietnik. Coś jeszcze doradzisz geniuszu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Marz 2016r. 18:23  
Cytuj
CYTAT


mysle ze filozofia ostrzenia bedzie taka sama wiec nie masz sie co podniecac swoimi ostrzałkami za 400 pln.


To nie myśl tyle. Łatwo popsuć nożyczki które się ostrzy do tego stopnia ze pójdą w śmietnik. Coś jeszcze doradzisz geniuszu? [/cytat]

strasznie gwiazdorzysz z tymi nozyczkami. Jak nie ufasz punkom ktore robia tego rodzaju usługi i uwazasz ze jest to trudne niczym operacja na otwartym mozgu i nikt nie umie tego to zrob sama lub wyslij do paryża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2016r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
mysle ze filozofia ostrzenia bedzie taka sama

"Myślę, że" - to taki piękny synonim "nie mam ku..wa o tym bladego pojęcia". A ja myślę, że autorka wie czym różnią się nożyczki fryzjerskie od tych do wycinania gołych babek z gazety, żeby je sobie na ścianę nakleić, więc zadaje konkretne pytanie, z którego według mojej opinii nie ma obowiązku się tłumaczyć. Dajcie dziewczynie spokój. Nożyczki fryzjerskie to drogie i profesjonalne narzędzie pracy, o które należy dbać i serwisować u kogoś, kto się na temacie zna. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 20:40  
Cytuj
feldt niezły ból dupysmiech2 to jest narzędzie pracy więc i cena inna, nie podana dla "gwiazdozenia". Tu nie ma czym gwiazdozyc to nie najacze z baziru.
Tak jak szopen pisał- Dzięki Ci umiech
Człowiek chce rady ale zawsze się coś niepotrzebnego do buta przyczepi.
Bez odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
feldt niezły ból dupysmiech2 to jest narzędzie pracy więc i cena inna, nie podana dla "gwiazdozenia". Tu nie ma czym gwiazdozyc to nie najacze z baziru.
Tak jak szopen pisał- Dzięki Ci umiech
Człowiek chce rady ale zawsze się coś niepotrzebnego do buta przyczepi.
Bez odbioru.


nie podniecaj sie, nozyczki czy wykałaczki za 400 nie robia na mnie wrazenia dlatego tez nie wiem po co gwiazdorzysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2016r. 06:46  
Cytuj
Skoro nie robi na Tobie wrażenia to po cholerę się udzielasz? Ona nawet na początku nie podała ceny tych nożyczek, dopiero później odpowiadając na pytanie dlaczego sama nie zrobi tego papierem ściernym. Jak taki fan papieru ściernego jesteś to kup sobie jego zapas do toalety to może zmądrzejesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Marz 2016r. 20:24  
Cytuj
nie przypominam sobie zebym cokolwiek pisal o papierze sciernym. ?!?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »