NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
500 zł na dziecko to szansa dla Romów,
Posty: 6
Dołączył: 11 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 15:02  
Cytuj
no ta cała ustawa nie jest do końca na pewno dopracowana, sporo osób dostanie kasę, ale nie wiem czy to wspomoże nasz niż demograficzny patrzac w dłuższej perspektywie, no i też obawiam się, że niektórzy będą "robić dzieci" masowo d;a kasy, a to już niesie za sobą mnóstwo zagrożen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 15:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 15:04  
Cytuj
rozumiem Jacku ze ty nie wyciagniesz reki po to "pincet"?, no bo człowiek który sobie tak "radzi" i tyle ma do powiedzenia na ten temat to chyba sie nie zhańbi takim groszem,nawet jesli ten grosz pochoodzi z okradzenia ciebie.
A tak na marginesie to chyba ci zona nie daje i takiś flustratumiech))))
a i jeszcze jedno, ktoś kto sobie dobrze radzi niekoniecznie sie tym tak szczyci, wiec okreslenie nowobogacki jak najlepiej do ciebie pasuje,(to takie niesmaczne określenie tak dla wyjaśnienia)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
rozumiem Jacku ze ty nie wyciagniesz reki po to "pincet"?, no bo człowiek który sobie tak "radzi" i tyle ma do powiedzenia na ten temat to chyba sie nie zhańbi takim groszem,nawet jesli ten grosz pochoodzi z okradzenia ciebie.
A tak na marginesie to chyba ci zona nie daje i takiś flustratumiech))))
a i jeszcze jedno, ktoś kto sobie dobrze radzi niekoniecznie sie tym tak szczyci, wiec okreslenie nowobogacki jak najlepiej do ciebie pasuje,(to takie niesmaczne określenie tak dla wyjaśnienia)


Jak to mowia glodnemu chleb na mysli? Czyzby problemy z mezem? Moze braweran pomoze? Pierwszy raz sie spotykam zeby kobieta takie wycieczki robila, a fe.
Co do kasy to jak najbardziej wezme swoje pincet bo to MOJE pincet. Bede czul sie mniej okradziony.
Co do "nowobogactwa" to nigdzie sie niczym nie szczyce tylko caly czas ci probuje bezskutecznie wyjasnic jedna wazna rzecz. Sprobuje po raz ostatni, mam nadzieje ze zrozumiesz.

Kase na te PINCET wezma z podwyzek na podatkach. Bardzo jaskrawym przykladem tego bedzie nowy podatek nalozony na sklepy. Trzeba byc ubogomozgim naiwniakiem myslac ze to wlasciciele sklepow, sklepikow i marketow wyloza ta kase z wlasnej kieszeni. Ich to wali bo oni dorzuca po "10gr" na kilogramie cebuli, kostce masla, buraczkach czy domestosie przerzucajac cale te koszty na konsumentow. I tu zaczyna sie kolejna kwestia- jezeli jestes patolem, nierobem bez kasy ktory zyje od 1 do 1szego to dotknie cie to w sposob zdecydowanie mniejszy niz osobe ktora zarabia lepiej i wydaje kilkukrotnie wiecej. jestem przekonany ze ta kase mozna by wydac w sposob zdecydowanie lepszy i rozsadniejszy. Ale niestety sa tacy jak ty ktorzy maja klapki na oczach jak kon i widza tylko to co przed nimi czyli magiczne pincet- nie zastanawiajac sie skad to sie wzielo i jakie beda tego konsekwencje. Jest pincet "za damo" trzeba to jakos wydac, juz zaczynam planowac na co!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 17:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 18:18  
Cytuj
Persymona nie rozumiesz, że ten system promuje niepracujących? A zarabiających na granicy 800 zł/osobę będą kombinowali by nie przekroczyć o 1 zł dochodu i stracić 500 zł? Niepracujący menel nie będzie miał tego problemu.

PS. A wystarczyło zwiększyć kwotę wolną od podatku i zamiast dawać po prostu nie zabierać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Polska jest takim krajem w ktorym zaradni dostaja po ryju a ci ktorym sie nie chce i ktorzy maja odwieczny problem ze swoja egzystencja sa klepani po plecach


Zaradni dostają po ryju umiech chyba masz na myśli uczciwych.Często właściciele firm muszą być..."zaradni" aby przetrwać w polskim prawie i nie dostawać po ryju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 09:58  
Cytuj
Niecierpie PIS'u ale tak jak PO teraz pierdoli glupoty o dzielieniu dzieci to sie plakac chce, nic przez 8 lat nie zrobili jesli chodzi o polityke pro rodzinna. 500+ tez niewypal,patologia potrafi sprzedawac bony zywnosciowe za pol darmo, co dopiero bedzie jak dostana tyle gotowki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 14:51  
Cytuj
Jaciek twoje wypowiedzi sa po prostu płytkie .Ja np. nie chcę dróg, wiesz latam samolotami na wczasy,10gr. na towarze tez róznicy wiekszej nie zrobi,nawet na kazdym towarze.Twoje rozumowanie jest żałosne,ale na szczęscie twoje zdanie i takich jak ty nie ma najmniejszego znaczenia więc pluj i skomlij załośnie flustracie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 15:02  
Cytuj
a skoro uwazasz sie za lepszego i lepiej zarabiającego to chyba nie zbidniejesz jakoś szczególnie. Zero empatii, czyste wyrachowanie , bo tobie jest dobrze, Egoisto bez honoru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 15:08  
Cytuj
Persymono, kobieto mysli glebokiej co to kurwa jest flustrat? Bo glowie sie i glowie i dalej nie mam pojecia.. Drogi ci nie potrzebne bo po stalowej walisz z kapcia a dalej to tylko konno. Jak jjesz na obiad kliogram cebuli to 10gr nie robi roznicy, gorzej jak robisz czesto wieksze zakupy a co drugi produkt kosztuje drozej. Nie mniej ten fakt jest zbyt plytki i zapewne znow utonie w glebinach twojego umyslu.. Czy skomle? Nie. Wyrazam swoje oburzenie, nie mniej jest tak jak piszesz- nie mam na to wplywu. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 16:48  
Cytuj
na szczęście nie muszę kupować tego ścierwa sklepowego bo mam dostęp do prawdziwego żarełka umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 16:56  
Cytuj
flustrat to właśnie ktoś taki,kto nie potrafi cieszyć się życiem tylko wylewa swoje żale jak ty, no cóż szkoda Cię człowieku,bo przez swą zawiść nie możesz żyć spokojnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 17:01  
Cytuj
Zacznij od wygooglowania swola flustrat a pozniej zajmij sie tlumaczeniem. Widze ze kolejny forumowy obojniak sie trafil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 17:05  
Cytuj
być może ty musisz się posiłkować wujkiem Google bo wiedza marniutka, ja piszę jak cię widzę, tak właśnie cie widzę,a te pincet przeznacz na sapiencję, albo maść do du...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 17:12  
Cytuj
Proponuje najpierw nauczyc sie pisac wyrazy ktorymi czesto i gesto chcesz zablysnac robiac z siebie posmiewisko. Szkoda czasu i nerwow na klotnie z patologia ktora przyjdzie mi niestety sponsorowac. Ide do lekarza po recepte na polecana masc, moze faktycznie pomoze. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 17:28  
Cytuj
masz racje szkoda czasu na dyskusje z takim fRustratem,błyszczeć to widzę ty byś chciał udając mądrego, lecz twoje kalkulacje nijak sie mają do rzeczywistości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 19:05  
Cytuj
CYTAT (heniek )
Niecierpie PIS'u ale tak jak PO teraz pierdoli glupoty o dzielieniu dzieci to sie plakac chce, nic przez 8 lat nie zrobili jesli chodzi o polityke pro rodzinna. 500+ tez niewypal,patologia potrafi sprzedawac bony zywnosciowe za pol darmo, co dopiero bedzie jak dostana tyle gotowki.



PO/PSL uchwaliło na koniec Kosiniakowe.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 20:38  
Cytuj
I tu zaczyna sie kolejna kwestia- jezeli jestes patolem, nierobem bez kasy ktory zyje od 1 do 1szego to dotknie cie to w sposob zdecydowanie mniejszy niz osobe ktora zarabia lepiej i wydaje kilkukrotnie wiecej. jestem przekonany ze ta kase mozna by wydac w sposob zdecydowanie lepszy i rozsadniejszy. Ale niestety sa tacy jak ty ktorzy maja klapki na oczach jak kon i widza tylko to co przed nimi czyli magiczne pincet- nie zastanawiajac sie skad to sie wzielo i jakie beda tego konsekwencje. Jest pincet "za damo" trzeba to jakos wydac, juz zaczynam planowac na co![/cytat] Jaciek uważasz że ktoś kto mniej zarabia od ciebie to (patol)?Co do 500+ to w Irlandii też takie coś wprowadzili 1000e rocznie na dziecko potem podnieśli na 1200e,jednak szybko zmienili na darmowe przedszkole dla dzieci które skończą 3 lata i 3 m.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:05  
Cytuj
Kolego po patolem byl przecinek. Czytaj prosze ze zrozumieniem. Patol to patol, nie musze chyba pisac definicji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (heniek )
Niecierpie PIS'u ale tak jak PO teraz pierdoli glupoty o dzielieniu dzieci to sie plakac chce, nic przez 8 lat nie zrobili jesli chodzi o polityke pro rodzinna. 500+ tez niewypal,patologia potrafi sprzedawac bony zywnosciowe za pol darmo, co dopiero bedzie jak dostana tyle gotowki.



PO/PSL uchwaliło na koniec Kosiniakowe.


Faktycznie mea culpa, o tym zapomnialem . Ale to faktu nie zmienia, aktualny poziom polityki w naszym kraju jest zalosny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:48  
Cytuj
CYTAT

PS. A wystarczyło zwiększyć kwotę wolną od podatku i zamiast dawać po prostu nie zabierać.


Nie zabierać komu ? Andrzejku sporo państw ma podatek "bykowy" ... rozwiązań jest sporo ale żeby zadowolić wszystkich ...

Ja tam nic nie chcę od PiSu ... no może po za tym żeby jak najszybciej przestali psuć ...mogą nie robić nic (patrz na lokalne podwórko)... byle nie psuli ...ale oni po prostu tylko do tego są stworzeni

A np program MDM nie był czasem prorodzinny ?

Chyba było też coś takiego jak Karta Dużej Rodziny ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

PS. A wystarczyło zwiększyć kwotę wolną od podatku i zamiast dawać po prostu nie zabierać.


Nie zabierać komu ? Andrzejku sporo państw ma podatek "bykowy" ... rozwiązań jest sporo ale żeby zadowolić wszystkich ...

Ja tam nic nie chcę od PiSu ... no może po za tym żeby jak najszybciej przestali psuć ...mogą nie robić nic (patrz na lokalne podwórko)... byle nie psuli ...ale oni po prostu tylko do tego są stworzeni

A np program MDM nie był czasem prorodzinny ?

Chyba było też coś takiego jak Karta Dużej Rodziny ?


A co możesz chcieć spermiarzu?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 23:00  
Cytuj
Żeby takich cweli jak ty kastrowali ... Nie przenosili by genu pedalstwa nawet przez pomyłkę cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

PS. A wystarczyło zwiększyć kwotę wolną od podatku i zamiast dawać po prostu nie zabierać.


Nie zabierać komu ? Andrzejku sporo państw ma podatek "bykowy" ... rozwiązań jest sporo ale żeby zadowolić wszystkich ...

Ja tam nic nie chcę od PiSu ... no może po za tym żeby jak najszybciej przestali psuć ...mogą nie robić nic (patrz na lokalne podwórko)... byle nie psuli ...ale oni po prostu tylko do tego są stworzeni

A np program MDM nie był czasem prorodzinny ?

Chyba było też coś takiego jak Karta Dużej Rodziny ?

Przeczytaj swoje wypociny dokładnie,przecież jàkasz się Banach

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 23:02  
Cytuj
Fiodor wypierdalaj, wnosisz tylko syf i gówno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »