NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wózek dla chłopca 3w1,
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 11:46  
Cytuj
Cześć umiech
Szukam dla mojego dziecka (rodzi się za 2miesiące) wózka 3w1 do kwoty 1500zł.
Wózek będzię użytkowany na wsi, a co z tym idzie po drogach gruntowych, asfalcie, kostce brukowej itp.
Do auto zmieści się każdy wózek gdyż mam pojemny bagażnik.
Szukałem na internecie bardzo dużo i sam już nie wiem. Co wózek to inna opinia także mam do was pytanie czy coś polecicie?
W gre wchodzą również wózki używane.
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 11:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 17 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 16:06  
Cytuj
Polecam carera camarelo. Kupiliśmy w smerfusiu i jesteśmy max zadowoleni. Wòzek wygodny dla dziecka i dla rodzicòw, pompowanie koła zero usterek a używany ponad 2 lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 16:11  
Cytuj
Podaj jeszcze ile zapłaciłeś, bo na pewno przepłaciłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:15  
Cytuj
Ja z doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić wozek Maked Lucky uzytkujemy od urodzenia po dzien dzisiejszy czyli prawie 3 lata i wozek sprawuje sie super a dodam ze teraz się przenieśliśmy i mieszkamy na wsi. Plus za duze pompowane koła dużą gondole nie taka co po 3 miesiącach trzeba odstawić fajnie się prowadzi ma duży kosz pod spodem i zabrzmi to głupio ale wozilismy dziecko na wozku a pod wozkiem siedzial mlody lablador i dawał radę. Sprawdzony po piachu, kostce i asfalcie. Polecam :-)

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Podaj jeszcze ile zapłaciłeś, bo na pewno przepłaciłeś.


Kolejny obrońca sklepów internetowych, tysiąc pięcset sto dziewięcset kosztował ten wózek, masakra - a co ciebie to interesuje kto ile i gdzie zapłacił?
Tako City Move 02 London - nie kupiłem na necie, kupiłem w sklepie stacjonarnym, w Sandomierzu (taniej niż na necie obrońco sklepów internetowychumiech). Wózek poprawny, ale chyba droższy niż zakładany budżet.

Polecam przejechać się mimo wszystko do Sandomierza, TBG i Rzeszowa (albo tylko w jedno z tych miejsc) i tam jakiś dopasować do swojego gustu, a potem zapytać o opinie ludzi.

Z takim budżetem, 3w1 to będzie raczej niższy poziom, więc można popatrzeć także w STW, może coś się trafi. W Smerfusiu (czy jakoś tak, tam koło Ballady) były wózki ciekawe 3w1 w takich cenach, ale akurat my szukaliśmy innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:30  
Cytuj
Nie interesuje mnie kto i ile zapłacił, ale skoro poleca komuś konkretny sklep to chyba wypada podać cenę. Jakby w sklepach internetowych nie było taniej to bym nie polecała. Moja wina, że z wysyłką jest po prostu taniej? Dolicz jeszcze vielitzu paliwo i czas, który jest bezcenny i wtedy powiedz czy nie przepłaciłeśsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:48  
Cytuj
X Lander x move z nosidelkiem maxi cosi cabrio fix ;) uzywek pelno, tako bym nie brala. ja mialam jane muum, na lato wozek ok, a Twoje dziecko bedzie letnie, teraz mam spacerowke baby joggera city mini 4w.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:14  
Cytuj
Też mam Jane Muum, wózek typowo miejski, ale X lander x move był drugim moim typem i nigdy bym go nie poleciła na wieś. Amortyzację ma gorszą niż moi muum na piankowych kołach.

Na wieś to polecam jakąś emmajlunge.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:22  
Cytuj
CYTAT (alphabet )
Nie interesuje mnie kto i ile zapłacił, ale skoro poleca komuś konkretny sklep to chyba wypada podać cenę. Jakby w sklepach internetowych nie było taniej to bym nie polecała. Moja wina, że z wysyłką jest po prostu taniej? Dolicz jeszcze vielitzu paliwo i czas, który jest bezcenny i wtedy powiedz czy nie przepłaciłeśsmiech2


To co polecasz i z którego sklepu? Niecierpliwie czekam. Wózek już mam. Potrzebuję fotelik taki co można zamontować za pomocą isofix oraz na zwykłe pasy. Oczywiście przodem i tyłem do kierunku jazdy. Co polecasz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:39  
Cytuj
Polecę Ci zakupy internetowe bo kupisz taniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Nie interesuje mnie kto i ile zapłacił, ale skoro poleca komuś konkretny sklep to chyba wypada podać cenę. Jakby w sklepach internetowych nie było taniej to bym nie polecała. Moja wina, że z wysyłką jest po prostu taniej? Dolicz jeszcze vielitzu paliwo i czas, który jest bezcenny i wtedy powiedz czy nie przepłaciłeśsmiech2


No to cię zaskoczę, bo zapłaciłem parę stówek taniej niż na necie (nie wiem czemu, tak akurat było, w Rzeszowie w sklepie był w tej samej cenie co na necie) - więc się opłacało. Ponadto zwiedziłem z 5 sklepów by wybrać ten który nam pasuje i który wg. nas pasowałby naszemu dziecku - na tym się nie oszczędza. Sam też kupuję na necie, ale jak różnica nie wielka, to nie ryzykuję (dla kilkudziesięciu złotych szkoda moich ewentualnych nerwów przy reklamacjach). Ale nie o tym temat - każdy kupuje gdzie chce.

ps
W Smerfusiu mi babeczka za jakiś wózek dawała cenę bardzo zbliżoną do neta (jak zapewniała z 10 razy, cena jak na necieumiech - ale fakt, że na allegro znalazłem ze 100 zł taniej, wózek o wartości ok. 1,5 kafla). Polecam więc tam się przejść, bo mają wózki na poszukiwanym poziomie cenowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Też mam Jane Muum, wózek typowo miejski, ale X lander x move był drugim moim typem i nigdy bym go nie poleciła na wieś. Amortyzację ma gorszą niż moi muum na piankowych kołach.

Na wieś to polecam jakąś emmajlunge.


po asfalcie tez mowila ze jezdzi ;p ale muum typowo miejski fakt, w x landerze mi sie spacerowka bardziej podoba niz w muumie ale zdecydowalam sie na niego ze wzgledu na lekkosc i wnoszenie na 4 pietro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:07  
Cytuj
Andrzejku, ja ci mogę polecić, spełnia wszystkie twoje wymagania - Be safe izi combi x3 isofix.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:20  
Cytuj
ja zarowno muuma jak i baby joggera kupowalam przez neta, po pierwsze w stalowej nie bylo wozka ktory by mnie interesowal, po drugie nie musialam jechac do innego miasta pakowac jechac z tym wnosic, tylko kupic zaplacic z dostawa do domu. Wczesniej ogladalam je w sklepie kiedys tam przy okazji innych zakupow. Zreszta ja wiekszosc rzeczy dla dziecka kupilam online, lozeczko, posciel itd nawet kosmetyki i rzeczy do szpitala z apteki gemini, w stalowej chyba tylko przewijak i wanienke i pare ubranek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:24  
Cytuj
poszukaj na alegro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:29  
Cytuj
CYTAT (alphabet )
Polecę Ci zakupy internetowe bo kupisz taniej.


Czyli lipa, nic konkretnego nie zaproponujesz? Szkoda bo liczyłem na tanie zakupy a wyszło jak zwykle. Jak się z dziewczyną umawiasz to też zapowiadasz super ekscesy a potem każesz jej się samej zadowalać?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:47  
Cytuj
Bebetto Nico Plus, aluminiowa rama, pompowane koła, obszerna gondola, używamy już pół roku, nic nie trzeszczy, nie psuje się, polecam. Do tego fotelik maxi cosi cabriofix. Cena 1500-1600 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku, ja ci mogę polecić, spełnia wszystkie twoje wymagania - Be safe izi combi x3 isofix.


Drogo i ma jedną wadę na isofix tylko tyłem do kierunku jazdy. Przodem już na zwykłych pasach. A mi chodzi o takie cudo co bazę zamontuję w jednym autku, w którym mam isofix a w drugim po wypięciu z bazy na zwykłe pasy. Ładny i dziękuję za propozycję. Szukam dalej ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:24  
Cytuj
CYTAT (alphabet )
Polecę Ci zakupy internetowe bo kupisz taniej.


CYTAT
Czyli lipa, nic konkretnego nie zaproponujesz? Szkoda bo liczyłem na tanie zakupy a wyszło jak zwykle. Jak się z dziewczyną umawiasz to też zapowiadasz super ekscesy a potem każesz jej się samej zadowalać?


Idź do pierwszego lepszego stalowowolskiego sklepu i porównaj cenę w internecie, wtedy będziesz miał tanie zakupy. Niedawno kalkulator casio się pojawił. U nas w mieście jedynie 90 zł, co z tego, że można go mieć za 40 z wysyłką...mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:28  
Cytuj
Nie ma być ładny, tylko bezpieczny ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:50  
Cytuj
Nie polecam sklepu Smerfuś. W Rzeszowie w sklepie Mieszko są super wózki, duży wybór... Osobiście nie polecam kupować wózka 3w1 bo takie zestawy nigdy nie są dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:57  
Cytuj
A co jest złe w zestawach 3w1 i jakie zestawy są dobre?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 17 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 00:03  
Cytuj
Kupowałem wòzek ponad 2lata temu. Kosztował koło 1300 3w1. I o dziwo wòwczas był tańszy niž w necie z wysyłką. Radzą iść do sklepu obejżeć ròżne wòzki i wtedy wybrać i poròwnać ceny.ja polecam mòj bo bezusterkowy i wygodny a i gondola duża tak że naszemu raczej dużemu synkowi było wygodnie. Powodzenia w szukaniu bo my marudziliśmy 3miesiące.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 05:09  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku, ja ci mogę polecić, spełnia wszystkie twoje wymagania - Be safe izi combi x3 isofix.


Nie polecam Besafe, u nas bok ze steropianu sie szybko zlamal, sam fotelik bardzo dobry ale trwalosc kiepska.

Dedee to chyba twoje pierwsze dziecko, 1600 PLN to szkoda kasy .
Ja ci proponuje Kup stelaz +gondole + maxi cosi cabriofix

taki zestaw z maxi cosi uzywany w dobrym stanie zona kupila na alledrogo za 350PLN.

Maxi cosi jest bardzo chodliwe, latwo sprzedasz.

Po 6-7 miesiacach dziecko juz z tego wyrasta.
Pozniej lepiej zainwestuje w dobra spacerowke dziecko do 4 roku zycia bedzie spokojnie jezdzilo.

Polecam Maclaren Quest, leciutka sklada sie jedna reka, niezawodna, unas czekanadrugiedziecko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (alphabet )
Polecę Ci zakupy internetowe bo kupisz taniej.


CYTAT
Czyli lipa, nic konkretnego nie zaproponujesz? Szkoda bo liczyłem na tanie zakupy a wyszło jak zwykle. Jak się z dziewczyną umawiasz to też zapowiadasz super ekscesy a potem każesz jej się samej zadowalać?


Idź do pierwszego lepszego stalowowolskiego sklepu i porównaj cenę w internecie, wtedy będziesz miał tanie zakupy. Niedawno kalkulator casio się pojawił. U nas w mieście jedynie 90 zł, co z tego, że można go mieć za 40 z wysyłką...mlotek


Jak pisałem, w STW miałem okazję kupić wózek w cenie jak na necie (+/- jakieś grosze) ale model który akurat mnie nie interesował, a ostatecznie kupiłem w Sandomierzu, bo tylko tam był ten model i w dodatku super cenie. Dodatkowo inna sprawa kupować jakiś detal za kilkadziesiąt złotych na necie, a inna sprawa za 1-2 tyś. wózek (bo jednak różnie może być) - jak pisałem, dla mnie kilkadziesiąt złotych różnicy nie jest warte ryzyka (bo sporo na necie kupuję i niestety nie raz się naciąłem i miałem problemy potem) - także wolę poszukać na miejscu lub okolicach i dopiero w ostateczności coś kupować na necie.

W Rzeszowie Mieszko, albo hurtownia w Kraczkowej, tam wybór ogromny. W Sandomierzu jest sklep (nie pamiętam nazwy) z dużym wyborem także i w super cenach.

Andrzejek - proponuję jednak wyjazd do Rzeszowa i przymiarkę na miejscu (Mieszko, albo Smyk w galerii Rze albo ta hurtownia), bo ja kupiłem ostatecznie w Mieszko fotelik, a mierzyłem z 4-5 różnych, bo mi średnio wpasowywały się w "krzywiznę" fotela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »