NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Może masz rację, ale tak tylko fajnie się pisze.
jak jest się w takiej sytuacji, to naprawdę nie wiadomo co zrobić, żeby nie dostać po głowie...

A skąd wiesz? Może zgłosiła!
Zawsze może jeszcze do sztabu zgłosić.


No nie wiem, każdy może napisać co chce,
a może zmyśliła?
Ja widziałem, że jak ludzie wkładali do pudełek to nic nigdy nie wystawało.
Sam dałem.
Może to oczernianie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 16:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 18:39  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879)


Gdzie Andrzejku zostałes wyzwany ?nie wiem


Jakoś nie wierzę, że ogarniesz ale zaryzykuję. Poszukaj w tym temacie wpisu @anakonda88 z 11 stycznia, z 21:46.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 17:50  
Cytuj
Bloger przegrał z Owsiakiem w sądzie i musiał zapłacić karę: „Masz i pierd*l się!”. Takiej riposty nie oczekiwał

CYTAT (pikio)
Jurek Owsiak od lat jest znany dzięki organizacji ogólnopolskich zbiórek pieniędzy na cele charytatywne w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza tym, zajmuje się również prowadzeniem przystanku Woodstock.

Chociaż Owsiak zajmuje się pomocą chorym dzieciom, a przystanek Woodstock jest opłacany z darowizn celowych oraz wpłat sponsorów, a nie – jak często się uważa – pieniędzy przekazanych na WOŚP, w Polsce nie brakuje osób, które go krytykują. Zarzuca się mu m.in. defraudacje zebranych pieniędzy. Jedną z takich osób jest bloger Matka Kurka, który stał się popularny właśnie dzięki próbom „zdemaskowania” Owsiaka. Dlaczego tylko „próbom”?

Sprawę krytykującego blogera Owsiak postanowił rozwiązać w sądzie. Ten orzekł, że Matka Kurka zmyślał i kazał zapłacić Owsiakowi 20 tysięcy złotych odszkodowania. – Masz i pierdol się – skomentował bloger.

Wulgarnej odpowiedzi Matki Kurka Owsiak nie pozostawił bez riposty. Zaproponował, że pieniądze chętnie odda, ale pod jednym warunkiem: ma je odebrać żona blogera.

Według Owsiaka w czasie procesu wyszło, że Matka Kurka pozostaje bezrobotny, a jego budżet domowy – szczupły. W związku z tym Owsiak zadeklarował, że odda pieniądze, jeśli faktycznie ich strata będzie dla małżeństwa tak dotkliwa.

– List otwarty do p. Izabeli Firlej-Wielguckiej

Szanowna Pani,

List otwarty to jedyny sposób, aby trafić do Pani, ponieważ wiem, że Pani mąż, bloger Matka Kurka – a może czynicie to Państwo razem – czyta, ogląda moją stronę na Facebooku i mojego vloga. Wiem, że mąż także od deski do deski śledzi moje audycje radiowe. Przyznaję, że cieszy mnie to, bo w ten sposób na bieżąco Pani mąż, lub być może Państwo, wiecie czym się zajmuję. A także wiecie, że bardzo, bardzo rzadko poświęcałem swój czas Państwu. W odróżnieniu od męża, który mojej osobie tego czasu poświęca nieskończoną ilość.

Widziałem Panią na procesie sądowym. Próbowaliśmy z Panią porozmawiać, ale jak Pani pamięta, mąż tę próbę dialogu brutalnie przerwał. A mi i mojemu adwokatowi chodziło o to, aby spróbować przełamać tę nieprawdopodobną spiralę złych emocji skierowanych do mnie i do naszej Fundacji. Proces, jak Pani wie, był z powództwa cywilnego, czyli także ja i moja żona ponosiliśmy wszystkie z tym związane koszty. W czasie procesu wykazywaliście Państwo, że Pani mąż jest bezrobotny i jako rodzina macie Państwo bardzo niewielkie dochody. Mogę więc wyłącznie na Pani ręce te zasądzone na moją rzecz pieniądze w formie darowizny przekazać. Pod tym tylko warunkiem, że to Pani osobiście w siedzibie Fundacji WOŚP te pieniądze odbierze, a ja będę miał świadomość, że w ten sposób Pani budżet domowy nie dozna tak znaczącego uszczerbku.

Mam nadzieję, że ta kara, nałożona na Pani męża, a także jednoznaczna reakcja internautów na jego Twitterze i na wielu innych portalach, pozwoli wreszcie zakończyć te szaloną krucjatę przeciwko mojej osobie, mojej rodzinie i Fundacji. Trwa to już kilka lat i jak Pani widzi, zbieramy jeszcze więcej pieniędzy, a co za tym idzie – jeszcze skuteczniej wspieramy polską medycynę. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez cały czas jest także, tak jak każda inna Fundacja, do dyspozycji w zakresie wszelkiego rodzaju zapytań i kontroli prowadzonych przez powołane do tego instytucje. Do dnia dzisiejszego, a także do końca świata i jeden dzień dłużej, realizujemy i będziemy realizowali naszą działalność uczciwie, zgodnie z prawem, otwarcie i przejrzyście, a przede wszystkim skutecznie, czyli z pożytkiem dla zdrowia i życia Polaków.

Czekam na sygnał od Pani.

Jerzy Owsiak – napisał.

źródło: fb


http://pikio.pl/bloger-przegral-z-owsiakiem-w-sadzie-i-musial-zaplacic-kare-masz-i-pierdl-sie-takiej-riposty-sie-nie-spodziewal/

Okazało się że kłamał, smiech2 a dodatkowo cham i prostak. smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 18:32  
Cytuj
Oliwa sprawiedliwa.... Trzeba tępić takie zachowania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 21:43  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Nie na temat

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lut 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 00:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 07:44  
Cytuj
Gdzie są ci co powoływali się na rewelacje Matki Kurki? Nabrali wody w usta?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 09:03  
Cytuj
tą rozprawę przegrał, ale poprzednią w większości wygrał, więc nie wszystko jest jasne jak słońce ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 10:31  
Cytuj
Podsumowując, ostatecznie po przedstawieniu za i przeciw oraz dokumentów sąd kolejnej instancji uznał, że matka Kurka kłamie a Ty uznajesz, że nie wszystko jest jasne jak słońce?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 10:58  
Cytuj
Konkretnie! w jakiej sprawie kłamie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Konkretnie! w jakiej sprawie kłamie?



Podam konkrety "twojej maści".

"Nie będziecie kraść, nie będziecie kłamać, nie będziecie oszukiwać jeden drugiego. [Kpł 19,11]"

"Wstrętne dla Pana są usta kłamliwe, lecz w prawdomównych ma upodobanie. [Prz 12,22]"

Chyba będziesz spełniony tymi cytacikami bo ty w takim stylu odpowiadasz każdemu kto prosi cie o jakiekolwiek konkrety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 11:17  
Cytuj
Napisałeś, że kłamstwo jest złe, ale nie napisałeś jakie kłamstwo?

chcesz być mną?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Konkretnie! w jakiej sprawie kłamie?



Czyli tobie trzeba wszystko od początku wyjaśnić? masakra. proponuję poczytać i dowiedzieć sie o co była sprawa i dlaczego wylądowali w sądzie a potem zadawać pytania.

CYTAT
Napisałeś, że kłamstwo jest złe, ale nie napisałeś jakie kłamstwo?

chcesz być mną?


A to nie jest tak, że każde?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 12:41  
Cytuj
a ten wyrok znasz?

CYTAT
Prawomocny wyrok! Owsiak doił kasę z WOŚP, ale nie wolno o nim mówić „hiena”, bo to kosztuje 5 tys.!

http://kontrowersje.net/prawomocny_wyrok_owsiak_doi_kas_z_wo_p_ale_nie_wolno_o_nim_m_wi_hiena_bo_to_kosztuje_5_tys

jak coś pomyliłem, to mnie popraw ...
to jest kontynuacja tego, czy chodzi o te bilety?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 12:51  
Cytuj
@rsta gul ci skacze mocno widze. Będziesz sie musiał z tego spowiadać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 12:55  
Cytuj
to mi wytłumacz ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 13:16  
Cytuj
"A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga. [Ap 21,8]"

Tłumaczę tak jak ty tłumaczysz wszystko innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 13:38  
Cytuj
dziwne, że wszyscy rozumieją, tylko Ty nie rozumiesz moich tłumaczeń ...

cieszę się, że skłoniłem Cię do analizy Pisma Świętego

będzie to korzyść dla nas obu umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
dziwne, że wszyscy rozumieją, tylko Ty nie rozumiesz moich tłumaczeń ...

cieszę się, że skłoniłem Cię do analizy Pisma Świętego

będzie to korzyść dla nas obu umiech


Przeczytałem tą książke dawno temu.

Teraz bezmyślnie kopiuje cytaty z google.... ty uważasz, że takie działanie tłumaczy wszelkie zadane tobie pytania. Więc i ja korzystam z twojej metody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 14:28  
Cytuj
tośmy się nagadali ... umiech

każdy temat wymaga indywidualnego podejścia, a Ty wrzucasz wszystko do jednego worka, tak się nie da ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 14:51  
Cytuj
Poszukaj w google. Podpowiem tylko, że w jednej Kurka został uniewinniony a pozostałe przegrał bo skłamał. Ten uniewinniający wyrok to kupa śmiechu bo nie dało sie uzasadnić. Prawda sama się broni a kłamca pozostaje kłamcą. Jak nazwać osobę biorącą w obronę kłamcę?

No ale skoro wierni potrafią bronić księży pedofilii to co tam kłamca ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 08:11  
Cytuj
Nie bronię kłamcy, tylko nie przekonuje mnie działalność Owsiaka, a to jest duża różnica ...

Druga sprawa, nie bronię żadnych pedofilów, nawet pedofilów księży. Jeżeli dopuścili się takich czynów powinni zostać ukarani i odsunięci całkowicie od pracy z dziećmi.
Nie podoba mi się uogólnianie i nie dostrzeganie tego problemu również w innych grupach zawodowych, a tylko u księży ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 08:45  
Cytuj
http://antyweb.pl/matka-kurka-placi-kare-owsiakowi-i-wyzywa/

Koleżka nie potrafi odpuścić. A wystarczyłoby zapewne "przepraszam pomyliłem się" ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 09:03  
Cytuj
odpuścić? ale komu?

Matce Kurce?
Owsiakowi?
czy Tobie?

wyjaśnij mi dlaczego Owsiak nie chciał udostępnić w sądzie wszystkich dokumentów księgowych?

a może takiego przypadku nie było ... ?

-------------

ale masz rację, nie ma sensu tego dalej ciągnąć ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 10:18  
Cytuj
Ale co cie tak bardzo boli, ze sobie chłop wzial bańke czy dwie?

Jak tak bardzo nie mozesz tego przezyc i spac ci to nie daje to sam zorganizuj akcje na taką skale, w czym problem? Poswiec temu wieksza czesc swojego wolnego czasu/zycia przez kilkanascie lat, a pozniej nie miej nawet na chleb bo to przeciez wszystko za darmo się robi prawda? Pamietaj ze za darmo to nawet ksiadz nie pomoze, bo za cos musi zyc?

Aha i nie zapomnij podpisac klauzuli w szpitalu, ze nie bedziesz korzystal ze sprzetu zakupionego przez wosp bo to od "zlodzieja".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »