NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 68 69 70 71 72 73 74 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
To zależy czy to byłaby praca czy działalność charytatywna lub filantropijna ...


Zarzut "obłudy" był w stronę Owsiaka, nie WOŚP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 09:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Pepsi)
Czy Ty wkładając w coś tyle energii, inwencji, pomysłu nie chciałbyś być odpowiednio za to wynagrodzony?


To zależy czy to byłaby praca czy działalność charytatywna lub filantropijna ...


CYTAT (wikipedia)
Charytatywność – zbiór organizacji i działań mających na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, w sposób bezinteresowny, dobroczynny, filantropijny


CYTAT (wikipedia)
Filantropia (dobroczynność, życzliwość; kochający ludzkość) – działalność osób bądź instytucji polegająca na bezinteresownym udzielaniu pomocy finansowej lub materialnej potrzebującym.



A czy Owsiak powiedział, że jest filantropem? Na bycie filantropem, może pozwolić sobie osoba zamożna. Owsiak zaś to zwykły człowiek z rodziną, którą musi utrzymać, więc musi na nią zarobić. Nie słyszałem, by Owsiak rozpasał się na kasie z WOśpu, więc w czym problem?
Miał gość pomysł, zaryzykował i poświęcił całe życie zawodowe właśnie tej akcji - zaskoczyło, osiągnął sukces, spełnił swoje cele i marzenia (ogólnokrajowa akcja pomocy itp.) - co w tym złego?
Ok, nie popierasz idei Woodstocku itp. ale czy serio uważasz, że ten festiwal robi tyle złego (mimo że z roku na rok, władze atakują organizatorów i zmuszają do zaostrzania bezpieczeństwa zwykle tak jak nigdzie indziej), że należy zamknąć przez to orkiestrę a tym samym pozbawić dzieci (a ostatnio także staruszków) szansy na lepsze życie (albo w ogóle życie?).
Jasne, że to gra na emocjach ale taki jest ten świat.

W rodzinie mam jedną fundację (ktoś z rodziny dalszej prowadzi) - jej cel jest także bardzo szczytny, ale przez lata z tej fundacji zrobiła się normalna firma, w której pracuje wielu ludzi także z jego rodziny - i co? Ktoś ma mieć im to za złe? Miał człowiek pomysł, poświęca swój czas, pomaga temu komu ma i na kogo sponsorzy dają kasę - źle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 10:14  
Cytuj
Ja dobrze pamiętam pierwsze finały.
Wszyscy grali za darmo, różne instytucje pomagały za darmo.

Rzeczywiście, nie przypominam sobie, żeby on twierdził, że robi to za darmo. Ale też nie mówił, że założy kilka firm "obsługujacych" jego "dzieło" i że będzie sobie żył ze swoją rodziną jak król z tych pieniędzy.

Nie wspominał też, że będzie "tolerował" na Woodstock to zezwierzęcenie, że pozwoli na obecność sekt tam, i lewacką indoktrynację.

Politycznie też się nie udzielał.

Jednym słowem - przemilczał to, co niewygodne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 10:16  
Cytuj
vielitz, dobrze, że każdy pomaga, nawet jeżeli za kasę, ale jak są jasne warunki.
Ja odniosłem się do pytania Pepsi.

Napisałem wcześniej, żeby WOŚP dalej zbierał, ale aby zostało to oddzielone od Woodstocku, demoralizacji młodzieży, popierania prawa do aborcji i polityki ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 10:18  
Cytuj
CYTAT


Czy Ty wkładając w coś tyle energii, inwencji, pomysłu nie chciałbyś być odpowiednio za to wynagrodzony? Nie mogę znaleźć źródła, ale kiedyś czytałem, że za 2 godzinny wykład Owsiak ma stawkę ok. 20 000 zł i udziela ich kilkanaście w skali roku. Jak widać nie brak ludzi, którzy potrafią zapłacić za wiedzę, która ten Pan posiada.


A to przypadkiem nie są właśnie "usługi" między spółkami Owsiaka a fundacją?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Ja dobrze pamiętam pierwsze finały.
Wszyscy grali za darmo, różne instytucje pomagały za darmo.


Tutaj chyba nic się nie zmieniło ? Nikt nie płaci nikomu za udział w finale WOŚP.

CYTAT

Rzeczywiście, nie przypominam sobie, żeby on twierdził, że robi to za darmo. Ale też nie mówił, że założy kilka firm "obsługujacych" jego "dzieło" i że będzie sobie żył ze swoją rodziną jak król z tych pieniędzy.


Żona Owsiaka zarobiła w tamtym roku 8994 zł netto/msc na pracy w WOŚP.
Pan Owiak zarobił w Złoty Melon 9606 zł netto/msc na obsłudze WOŚP.

To nie są małe pieniądze, ale czy to są królewskie pieniądze ?
Przykładowo Panowie prezesie spółek Państwowych:

Zbigniew Jagieło (PKO) - 264 000 / msc
Piotr Woźniak (PGNIG) - 149 000 / msc
Wojciech Jasiński (ORLEN) - 142 000 / msc

Nie chce porównywać tych Panów do pracy Owsiaka, natomiast napewno im bliżej do królewskich pensji.

Dodatkowo ciekawostka spółka Złoty Melon cały swój zysk przekazuję fundacji - w 2016 było to: 842 639,64 zł.

CYTAT
Nie wspominał też, że będzie "tolerował" na Woodstock to zezwierzęcenie, że pozwoli na obecność sekt tam, i lewacką indoktrynację.


Byłeś tam osobiście ? Czy opinię swoją budujesz na przekazie TVP/RM i memach z internetu ?

CYTAT
Politycznie też się nie udzielał.

Jednym słowem - przemilczał to, co niewygodne.


Nie widziałem, aby Pan Owsiak udzielał się politycznie. Widziałem jak opowiada się po stronie kobiet uczestniczących w czarnym marszu i bronił sądów. Abstrahując kto w tych dwóch sporach ma rację - chyba ma prawo do swojej opinii ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
A to przypadkiem nie są właśnie "usługi" między spółkami Owsiaka a fundacją?potluczony


Nie, wykłady prowadzi prywatnie. Targetem jest kadra zarządzająca - nie medycy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 11:08  
Cytuj
Jasne.
Jak jego żona sama się zatrudnia i daje sobie pensję 9 tyś, to mam uwierzyć, że on świadczy usługi tego typu nie wewnątrz swoich firemek.potluczony

Reszty po prostu nie warto komentować.
Starasz się kwestionować fakty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Jasne.
Jak jego żona sama się zatrudnia i daje sobie pensję 9 tyś, to mam uwierzyć, że on świadczy usługi tego typu nie wewnątrz swoich firemek.potluczony

Reszty po prostu nie warto komentować.
Starasz się kwestionować fakty.
. Matka Kurka pisał, ze Owsiak raz zarobi 10 tys, a raz 14 tys. Nie porównujmy szefowania Orlenowi do WOŚP.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Reszty po prostu nie warto komentować.
Starasz się kwestionować fakty.


Proszę w takim razie o przedstawienie faktów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 12:31  
Cytuj
Dajmy spokój z pieniędzmi, które bierze jeden z drugim
Wg mnie tu chodzi o coś innego...


Dlaczego chcę rozdzielenia WOŚP-u od Woodstocku?

Zastanówmy się dlaczego ten festiwal piosenki nazwano Woodstock ...

Czym było Woodstock?
Był to festiwal, który odbył się w dniach od 15 do 18 sierpnia 1969 W USA koło Nowego Jorku.
To było połączenie muzyki rockowej i ruchu hippisów (dzieci kwiaty).

Dlaczego chce się zakorzenić ten Festiwal w Polsce?

Ruch hippisowski to bunt młodzieży przeciwko dorosłym a także przeciw rodzinie, szkole, pracy, Kościołowi, normom społecznym, itd. itd.
Przyczyniło się to do rozszerzenie ruchów pacyfistycznych a także do zainteresowania duchowością Wschodu, ruchu New Age uważanego przez wielu za sektę.

Ponadto ruch hippisowski przyczynił się do rozpowszechnienia substancji psychoaktywnych, szczególnie marihuany...
No i przyczynił się też do wielkiej swobody seksualnej...

Zapytam jeszcze raz:
Dlaczego chce się zakorzenić ideę tego Festiwalu w Polsce?
Ideę buntu przeciwko poczętemu życiu, przeciwko rodzinie, przeciwko czystości i moralności, przeciwko wolności od nałogów a w konsekwencji przeciwko religii katolickiej i przeciwko Bogu?


Sam taki festiwal by nie przeszedł w Polsce, ale jeżeli prowadzi się równolegle akcję charytatywną i oferuje pomoc chorym dzieciom, to kto wystąpi przeciwko tym chorym dzieciom?

Obym się mylił, ale czy to nie wygląda jak wprowadzanie do Polski zła (demoralizacji) pod przykrywką dobra?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Reszty po prostu nie warto komentować.
Starasz się kwestionować fakty.


Proszę w takim razie o przedstawienie faktów.


Zapraszam do lektury wstecz tego forum.
Zamieściłem ich tam bez liku.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam do lektury wstecz tego forum.
Zamieściłem ich tam bez liku.ok


Wybacz, ale dla mnie memy i blog "Matka Kurka" to nie jest źródło faktów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 13:14  
Cytuj
RSTA pięknie to rozszyfrowałeś. Po to Owsiak pomaga dzieciom, żeby mógł skutecznie i bez krytyki wprowadzać tylnymi drzwiami demoralizację. ok

Ta panna co w urodziła dziecko w gimnazjum katolickim w STW to wina tej demoralizacji i rozwiązłości seksualnej? 15 lat miała. Inne przypadki z tej szkoły, przemoc, alkohol. W jakim świetle stawia to katolika? Cała szkoła do zaorania ?

Na Woodstock również cześć ludzi jedzie żeby posłuchać muzyki, pobyć w grupie ludzi o podobnych zainteresowaniach, poskakać a cześć naćpać się, kogoś "zaliczyć", dać komus w ryja. Tych normalnych jest więcej tak samo jak w katoliku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
RSTA pięknie to rozszyfrowałeś. Po to Owsiak pomaga dzieciom, żeby mógł skutecznie i bez krytyki wprowadzać tylnymi drzwiami demoralizację. ok


Zgadzam się - poziom abstrakcji jest niesamowity.

Ciekawe co ma na myśli TVP organizując koncerty Szabat Czarownic. Mam nadzieję, że pilnujecie swoich córek, aby nie uczęszczały w tej podprogowej propagandzie pogańskich zwyczajów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 13:22  
Cytuj
Wiele demoralizacji jest również w mediach: w filmach, serialach, w internecie, na ulicy ...

Jeżeli się mylę to wytłumacz mi po co przenosić to do Polski?

Co do koncertu Szabat Czarownic tez jestem przeciwny!
I TVP2 też się dostanie!

PiS-owi też się dostanie jak nie zaostrzą ustawy aborcyjnej, a najlepiej całkowicie niech wyeliminują!

Nie jestem tylko przeciwko Woodstock, ale i przeciwko wszystkiemu co prowadzi ludzi do piekła ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Wiele demoralizacji jest również w mediach: w filmach, serialach, w internecie, na ulicy ...

Jeżeli się mylę to wytłumacz mi po co przenosić to do Polski?

Co do koncertu Szabat Czarownic tez jestem przeciwny!
I TVP2 też się dostanie!

PiS-owi też się dostanie jak nie zaostrzą ustawy aborcyjnej, a najlepiej całkowicie niech wyeliminują!

Nie jestem tylko przeciwko Woodstock, ale i przeciwko wszystkiemu co prowadzi ludzi do piekła ...


OK, ale uwzględniasz to, że wokół Ciebie żyją ludzie, którzy mają inne spojrzenie i inne potrzeby. Jest wiele osób, które są bardziej konserwatywne niż Ty i chciały by, żeby np. kobiety chodziły tylko w długich spódnicach, żeby w ogóle nie było alkoholu czy innych używek, żeby w TV nie było nawet filmów sensacyjnych albo żeby wcale nie było TV, żeby nie było muzyki itd.
Trzeba poszanować wszystkich wokoło. Jeśli ktoś chce chodzić w spódnicy po kostki to niech chodzi a jeśli ktoś chce nosić mini to niech nosi. Jeśli ktoś chce iść na pielgrzymkę do Częstochowy to niech idzie (chociaż znaleźli by się przeciwnicy) a jeśli ktoś chce jechać na Woodstock to niech jedzie. Ktoś chce iść na miesięcznice, proszę bardzo a jeśli ktoś inny chce to skrytykować to też ma prawo. To jest tolerancja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 14:00  
Cytuj
Dlatego krytykuje to co mi się nie podoba ...

Tolerancja nie jest daniem zgody czy przyzwoleniem.
Słowo to pochodzi od łacińskiego słowa przecierpieć

Dlatego wielu z nas musi z cierpieć fanaberie innych ... umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 15:38  
Cytuj
Wszystko ma swoje granice, a tolerancja tym bardziej. Najwięcej o tolerancji mówią geje i inni zwyrodnialcy.


" on ROBI JAK UE . NA KAŻDYM KROKU WIDAĆ TABLICZKI UE I KAŻDY MYŚLI ZE TO WSZYSTKO UNIA NAM DAŁA, ZROBIŁA, SPONSOROWAŁA..owsik TEŻ PONAKLEJA RĘKOMA DZIECI SERDUSZEK I TO CO ZAKLEJONE TO WOŚP. Ps. Kiedyś miałem samochód od WOŚP ktoś przykleić mi serduszko"

Zrozumiałeś już rogerst swoją gafe z tym memem co wkleiłeś? czy dalej rżniesz idiotę?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 15:52  
Cytuj
Mały domek Owsiaka, posiadłość medialnie jest własnością jednej ze spółek jąkały, ale wiadomo kto jest właścicielem tych spółek smiech2smiech2smiech2

Obrazek


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 657
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 16:10  
Cytuj
Czy mozna dać na WOŚP monety z PRL? Owsiak to człowiek PRL wiec powien zbierac w monetach z PRLu.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
5) Przychody Fundacji pochodzą w głównie ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w terminie od 01.12.2015 do
15.02.2016 roku zgłoszoną do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz z dobrowolnych wpłat na cele
statutowe fundacji a także z wpłat na rzecz organizacji pożytku publicznego z tytułu podatku 1%:
a) Przychody z 24 finału z wpłat pieniężnych : 67.564.291,15
b) Przychody z darowizn rzeczowych i celowych : 12.875.170,17
c) Przychody z 1% podatku 4.160.235,07
6).Koszty:
a) Struktura kosztów na realizację zadań statutowych:
- zaopatrzenie placówek medycznych i pomoc medyczna 66.622.413,05
- Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków 1.129.409,80
- Program Nieinwazyjnego Wspierania Oddechu u Noworodków 44.249,44
- Program „Ratujemy i Uczymy Ratować” 2.029.233,90
- Program „Cukrzyca” 4.600,00
- Wydatki na działalność pożytku publicznego 1% 3.663.116,14
- Wydatki na działalność propagatorską, informacyjną 7.207.583,16
b) Struktura kosztów działalności administracyjnej:
- zużycie materiałów i energii 90.343,61
- usługi obce 1.413.679,44
- podatki i opłaty 46.617,70
- pozostałe koszty 418.390,13

kurde za szlaka mi nie wychodzi ze 50 % bierze Owsiak.No ale dla niektórych jak w Pisie czarne to białe bo tak prezesio powiedział,
Ale niech wam będzie wygraliście dam w tym roku o 50 % więcej.smiech2

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
5) Przychody Fundacji pochodzą w głównie ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w terminie od 01.12.2015 do
15.02.2016 roku zgłoszoną do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz z dobrowolnych wpłat na cele
statutowe fundacji a także z wpłat na rzecz organizacji pożytku publicznego z tytułu podatku 1%:
a) Przychody z 24 finału z wpłat pieniężnych : 67.564.291,15
b) Przychody z darowizn rzeczowych i celowych : 12.875.170,17
c) Przychody z 1% podatku 4.160.235,07
6).Koszty:
a) Struktura kosztów na realizację zadań statutowych:
- zaopatrzenie placówek medycznych i pomoc medyczna 66.622.413,05
- Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków 1.129.409,80
- Program Nieinwazyjnego Wspierania Oddechu u Noworodków 44.249,44
- Program „Ratujemy i Uczymy Ratować” 2.029.233,90
- Program „Cukrzyca” 4.600,00
- Wydatki na działalność pożytku publicznego 1% 3.663.116,14
- Wydatki na działalność propagatorską, informacyjną 7.207.583,16
b) Struktura kosztów działalności administracyjnej:
- zużycie materiałów i energii 90.343,61
- usługi obce 1.413.679,44
- podatki i opłaty 46.617,70
- pozostałe koszty 418.390,13

kurde za szlaka mi nie wychodzi ze 50 % bierze Owsiak.No ale dla niektórych jak w Pisie czarne to białe bo tak prezesio powiedział,
Ale niech wam będzie wygraliście dam w tym roku o 50 % więcej.smiech2
a dawaj frajerze, będzie na opony zimowe do Land Rovera...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 17:42  
Cytuj
Ach ta przekora.

Niektórzy z przekory są w stanie wiele zrobić.okzaklopotany

Fajny ten domeczek Owsiaka....
Pewno nie jedyny....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
Mały domek Owsiaka, posiadłość medialnie jest własnością jednej ze spółek jąkały, ale wiadomo kto jest właścicielem tych spółek smiech2smiech2smiech2


Masz rację, trzymaj się tego co ci przekazali, nie ważne, że fakty są inne i ten atak był wielokrotnie odbijany, wy wiecie swoje i tak ma być - trzeba powielać w nieskończoność, bo jak widać takich jak ty zawsze się paru znajdzie co będą to kopiować i powtarzać. Serio, kończą wam się argumenty, to wracacie do początku i wyciągacie po raz n-ty te same bzdury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 68 69 70 71 72 73 74 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »