NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 64 65 66 67 68 69 70 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:56  
Cytuj
Wieltz, chcesz wiedzie dokładnie ? Podpowiedziałem jak wygląda ścieżka zapytania. Tych danych w postaci liczb samorząd nie jest zobowiązany udostępniać w necie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 09:16  
Cytuj
CYTAT (janek82)
Najważniejsza uwaga do przeciwników WOŚP, (...)

Nie przeciwników WOŚP, tylko przeciwników ścisłego połączenia WOŚP również z ideologią bezprawia moralnego typu "róbta co chceta" i Woodstocku.

CYTAT (janek82)
Każdego roku WOŚP jest kontrolowany za swoje sprawozdanie finansowe. Gdyby choć złotówka została przekazana źle to już dawno za rządów PiSlamu byłby postawiony jakiś akt oskarżenia w Sądzie. A nie ma. (...)

To dlaczego w trakcie trwania rozprawy sądowej została zawieszona jedna z firm powiązanych z WOŚP-em "Mrówka Cała" a nowa "Jasna Sprawa" została otwarta?

Skąd wiesz, że PiS-owi zajecie się teraz tą sprawą nie przyniosłoby zbytnich korzyści tylko więcej strat ... ?

CYTAT (janek82)
Na tej stronie https://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet można wybrać miasto i zobaczyć ile sprzętu zostało przekazane. Do Stalowej Woli trafił sprzęt za 884087zł.


Mam jeszcze dwa pytania:
Ile przez te wszystkie lata zostało w Stalowej uzbierane?
I ile włożyło Miasto w organizację od samego początku?

CYTAT (janek82)
WOŚP to nie tylko sprzęt to również szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i wiele innych pożytecznych i pozytywnych inicjatyw.

Ale również Woodstock i wiele inicjatyw przynoszących szkody, np. moralne ...

CYTAT (janek82)
Nie chcesz pomagać? Nikt cię do tego nie zmusza. Ale przynajmniej nie przeszkadzaj!

Wiele osób jest zmuszanych poprzez wytykanie im tego, że jednak się nie włączyli.

Czy ktoś przeszkadza? Tylko dyskutujemy ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Wieltz, chcesz wiedzie dokładnie ? Podpowiedziałem jak wygląda ścieżka zapytania. Tych danych w postaci liczb samorząd nie jest zobowiązany udostępniać w necie.


Ja nie chcę wiedzieć bo mi do niczego to nie jest potrzebne, zwróciłem uwagę na to, że jak ktoś kogoś oskarża, to fajnie jakby miał podstawy i wiedzę do tego, a nie tylko był zwykłym krzykaczem i hejterem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 09:39  
Cytuj
janek82 - nie wszystko co jest zgodne z prawem, jest moralnie akceptowalne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 09:40  
Cytuj
Przypuśćmy że wystosuje do naszego samorządu zapytanie ile kasy wyłożyli w poszczególnych latach na zorganizowanie WOŚP, otrzymam odpowiedz i zamieszczę na forum, to zaraz wszyscy miłośnicy Owsiaka napiszą że to nie prawda. Więc lepiej niech takie zapytanie złoży ktoś z popierających te akcje.

Pamiętajcie, samorząd samorządowi nie równy, nie wszyscy byli szaleńcami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Najważniejsza uwaga do przeciwników WOŚP, (...)

Nie przeciwników WOŚP, tylko przeciwników ścisłego połączenia WOŚP również z ideologią bezprawia moralnego typu "róbta co chceta" i Woodstocku.


A gdzie jest to niby ścisłe połączenie z Woodstockiem? Woddstock ma swoich sponsorów i swoich odbiorców, fakt pomysłodawca jest jeden, ale nie powiedziałbym, że powiązanie jest ścisłe.
Znowu to "róbta co chceta" wiesz w ogóle co to za tekst? Skąd się wziął i co oznacza? Pewnie nie, bo to tylko oklepany "zarzut" zagorzałych przeciwników WOŚP.


CYTAT (janek82)
Każdego roku WOŚP jest kontrolowany za swoje sprawozdanie finansowe. Gdyby choć złotówka została przekazana źle to już dawno za rządów PiSlamu byłby postawiony jakiś akt oskarżenia w Sądzie. A nie ma. (...)
To dlaczego w trakcie trwania rozprawy sądowej została zawieszona jedna z firm powiązanych z WOŚP-em "Mrówka Cała" a nowa "Jasna Sprawa" została otwarta?

Skąd wiesz, że PiS-owi zajecie się teraz tą sprawą nie przyniosłoby zbytnich korzyści tylko więcej strat ... ?


Nie wnikałem w te sprawy, jak każda fundacja obracająca tak wielką kasą nie jest krystalicznie czysta, tak i WOŚP pewnie nie jest, niestety zło konieczne nie przysłaniające po prostu pozytywów.
Tak czy siak, nie zarobił by Owsiak (przez swoje spółki, jeśli to prawda) to zarobił by ktoś inny - bo ktoś musi to wszystko obsługiwać i tyle (jak pisałem nie raz, ta machina która przynosi tak ogromne korzyści po prostu sama się nie będzie prowadzić), więc co, problem tylko taki, że to Owsiak zarabia a nie ktoś inny?

CYTAT (janek82)
Na tej stronie https://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet można wybrać miasto i zobaczyć ile sprzętu zostało przekazane. Do Stalowej Woli trafił sprzęt za 884087zł.

Mam jeszcze dwa pytania:
Ile przez te wszystkie lata zostało w Stalowej uzbierane?
I ile włożyło Miasto w organizację od samego początku?


Na tym chyba polega zbieranie, że zbiera ogół, by ktoś dostał pomoc - jedna osoba ze "złotówką" niewiele zrobi, ale jak 5 osób zrzuci się na jedną osobę, potrzebującą, to te 5 zł pozwoli już kupić np. obiad (takie uproszczenie). Nie da się tego przeliczyć 1 do 1.
Dla mnie istotne jest to, że jak moje dzieci się narodziły, to były badane na sprzęcie, którego wcześnie w STW nie było w ogóle (część badań nikt nie robił bo nie były "musowe" ale jednak dają niektórym maluchom szansę na normalne życie), albo był jakiś archaiczny (działał, więc nie wymieniali, ale nadawał się tylko do kosza). To jest po prostu dla mnie namacalny dowód na pozytyw tej sprawy - na minusy osobiście się nie natknąłem (nie szkodzi mi to, że ktoś na tym zarabia, bo wg. mnie mu się to należy), na Woodstocku nie byłem, ale byli znajomi (z dziećmi) i jakoś zdegenerowani nie wróciliumiech Jak pisaliśmy nie raz - to nie to miejsce degeneruje, tylko niestety, jadą tam także ludzie już zdegenerowani, dla nich to jedno z wielu miejsc gdzie mogą robić to co robią. Jak do kościoła przyjdzie ćpun to nie powiesz chyba, że to wina kościoła?

A na co miasto te pieniądze przeznaczyło podczas Orkiestry? Dało gotówkę do kieszeni Owsiaka? No chyba nie? Jak "dawało" to na jakieś koncerty itp. czyli dokładnie to samo co robi się podczas innych imprez masowych w mieście, wtedy to już jest ok? Podczas orkiestry, na koncertach i innych fajnych eventach bawi się mnóstwo mieszkańców miasta, więc chyba nic w tym złego? Przyjdź i oceń sam, zanim będziesz znów atakował coś na podstawie tekstów z neta.

CYTAT (janek82)
WOŚP to nie tylko sprzęt to również szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i wiele innych pożytecznych i pozytywnych inicjatyw.

Ale również Woodstock i wiele inicjatyw przynoszących szkody, np. moralne ...[/cytat]

Masz dowody na to, że kasa z WOŚP idzie na Woodstock? Na razie jedyne zarzuty były takie, iż podczas WOSP ktoś zbierał kasę na Woodstock (a i tak nie potwierdzone to jest i ma być chyba sprawa w sądzie oto) - więc raczej jest to plotka i pomówienie. Jakie te inicjatywy szkodliwe moralnie są finansowane z WOŚP?

CYTAT (janek82)
Nie chcesz pomagać? Nikt cię do tego nie zmusza. Ale przynajmniej nie przeszkadzaj!

Wiele osób jest zmuszanych poprzez wytykanie im tego, że jednak się nie włączyli.

Czy ktoś przeszkadza? Tylko dyskutujemy ...[/cytat]

No sęk w tym, że wielu chce przeszkadzać - plotki, hejt i oskarżenia (bez podstaw) to przeszkadzanie. Prikazy z góry, że wojsko, straż, policja nie może "pomagać" to też przeszkadzanie. Sorry, ale co złego w tym, że np. straż wpadnie na event i zrobi dla dzieci sztuczną pianę czy zrobi pokaz rozcinania auta? Na pikniku u kapucynów takie coś jest w porządku, ale już na WOŚP to jest "be"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:02  
Cytuj
Po kiego ciorta gloryfikować faceta który za pośrednictwem dzieci zbiera pieniądze z których tylko połowe przeznacza na cele charytatywne ?
Że tylko połowa idzie na zakupy to już nawet Owsiak nie zaprzecza smiech2

Też kiedyś dokładałem się do tych fanaberii, ale jak poznałem mechanizm działania tego biznesu rodzinnego to zrezygnowałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:11  
Cytuj
[img]http://www.wiocha.pl/1486505,Dwie-strony/img]

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Po kiego ciorta gloryfikować faceta który za pośrednictwem dzieci zbiera pieniądze z których tylko połowe przeznacza na cele charytatywne ?
Że tylko połowa idzie na zakupy to już nawet Owsiak nie zaprzecza smiech2

Też kiedyś dokładałem się do tych fanaberii, ale jak poznałem mechanizm działania tego biznesu rodzinnego to zrezygnowałem.



Ale kto tu go gloryfikuje? Szacunek dla gościa mam, że na początku drogi z tematem wymyślił coś tak złożonego i działającego już tyle lat i z takimi efektami - nie ma drugiej takiej akcji (w PL na pewno, na świecie to nie wiem).
Ile przeznacza na cele charytatywne, to tu chyba lekko przesadziłeś z tą połową, ale na pewno taka machina jak pisałem, dla każdego realnie myślącego człeka jasne, musi kosztować - albo więc duży efekt i rozmach, albo małe koszty utrzymania - nie da się inaczej.

I co teraz? Zadowolony jesteś, że swoje "5zł" przepijesz/przejesz, zamiast dać je komuś by chociaż część z tego zagospodarował na szczytny cel?

ps
Za "pośrednictwem dzieci" (normalnie siłą do tego zadania zaganianych i zmuszanych do ciężkiej pracy ku chwale Owsiaka) to zbierana jest część, zakładam że dużo więcej dają sponsorzy itp. którzy zostali sprytnie wciągnięci w to przedsięwzięcie - ale jasne, prościej to przepisać jakiś bzdet z neta powielany, niż się nad tym zastanowić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:15  
Cytuj
CYTAT


A gdzie jest to niby ścisłe połączenie z Woodstockiem? Woddstock ma swoich sponsorów i swoich odbiorców, fakt pomysłodawca jest jeden, ale nie powiedziałbym, że powiązanie jest ścisłe.
Znowu to "róbta co chceta" wiesz w ogóle co to za tekst? Skąd się wziął i co oznacza? Pewnie nie, bo to tylko oklepany "zarzut" zagorzałych przeciwników WOŚP.



Matka Kurka udowodnił przed sądem finansowanie Woodstocka z pieniędzy ze zbiórek WOŚP.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:38  
Cytuj
Sam vieltz gloryfikujesz tego Owsiaka pisząc że nie ma takiej drugiej akcji w PL.
Pewnie się zdziwisz jak przeczytasz że jest, akcja ta zbiera więcej kasy od Owsiaka.
Na dodatek nie przejada tyle co te satelity krążące wokół WOŚP (Złoty melon, Mrówka cała itp.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A gdzie jest to niby ścisłe połączenie z Woodstockiem? Woddstock ma swoich sponsorów i swoich odbiorców, fakt pomysłodawca jest jeden, ale nie powiedziałbym, że powiązanie jest ścisłe.
Znowu to "róbta co chceta" wiesz w ogóle co to za tekst? Skąd się wziął i co oznacza? Pewnie nie, bo to tylko oklepany "zarzut" zagorzałych przeciwników WOŚP.



Matka Kurka udowodnił przed sądem finansowanie Woodstocka z pieniędzy ze zbiórek WOŚP.ok


No nie śledzę krucjaty tego gościa, serio coś udowodnił? Przytoczysz ten wyrok i ten fakt? Bo to co piszesz zalatuje mi lekko na manipulację albo przynajmniej złe określenie - jest finansowany z Wośp czy "coś" z Wośp trafiło na Woodstock (w co jestem w stanie uwierzyć)?
Bo z oficjalnych informacji to Woodstock finansowany jest z datków od sponsorów i tego nikt nie podważył z tego co kojarzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
janek82 - nie wszystko co jest zgodne z prawem, jest moralnie akceptowalne.

To o rządzach PISu tekst? ;)
Nie ma co gadać po próżnicy, trzeba dać i to więcej niż w latach poprzednich, żeby pokazać, że Stalowa wspiera WOŚP. Żeby rekord w tym roku pobić w Stalowej. Ja dam więcej i do tego jeszcze przez mBank wiec podwoję wpłatę.
A jak Lucek nie będzie popierał takich inicjatyw to ktoś mu kiedyś wyrzyga, że opłaca autobusy dla ONR a na dzieci skąpi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Sam vieltz gloryfikujesz tego Owsiaka pisząc że nie ma takiej drugiej akcji w PL.
Pewnie się zdziwisz jak przeczytasz że jest, akcja ta zbiera więcej kasy od Owsiaka.
Na dodatek nie przejada tyle co te satelity krążące wokół WOŚP (Złoty melon, Mrówka cała itp.)


Chyba musisz w słowniku sprawdzić znaczenie słowa gloryfikować. Napisałem to co na chwilę obecną, wg. mojej wiedzy, nie ma takiej drugiej akcji - mam się prosić byś mnie uświadomił? Jaka to akcja działa z większym rozmachem przy mniejszych kosztach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 10:59  
Cytuj
Pierwszy z brzegu artykuł umiech
http://wiado(...)ra/m4c2h

następny
http://www.skarb(...)id=14785

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:04  
Cytuj
A czy ktokolwiek umniejsza Caritasowi?
Ktoś zakłada tematy krytykujące tą instytucję?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:05  
Cytuj
Chciałem tylko pokazać że są instytucje które więcej dobra dla społeczeństwa czynią umiech Bo np. vieltz nie wiedział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:05  
Cytuj
Może i są akcje, gdzie ludzie zbierają więcej ale na WOŚP jest fajna muzyka, fajna atmosfera. Jestem z nimi od pierwszego grania i będę do końca i jeszcze jeden dzień dłużej.
PS. WOŚP na swoje koszty ale i Caritas na pewno też je ma. Nie da się takich inicjatyw przeprowadzić bez kosztów własnych.
Pozdrawiam i zachęcam do wrzucania do puszek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:08  
Cytuj
Koszty ma każdy, bo nikt nic za darmo nie robi, tylko trzeba zachować odpowiednie proporcje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Pierwszy z brzegu artykuł umiech
http://wiado(...)ra/m4c2h

następny
http://www.skarb(...)id=14785


No dobra, jeśli ty nie widzisz różnicy między organizacjami a fundacjami/akcjami i tym jak one działają i jak są finansowane i w ogóle je porównujesz, to naprawdę, nie mamy o czym rozmawiać.

Potwierdzam więc, nie ma w PL akcji/fundacji co zbiera więcej i ma większy rozmach niż Wosp.

ps
nie mam nic do Caritas, parę osób z rodziny nawet tam pracuje, również potrzebna organizacja, zupełnie inny "target", więc brak konkurencji dla Wosp to plus.
Ale żeby nie było - tam też jest ogromna kasa i wiele już było przykładów, gdzie i tam kasa ludzi zgubiła (w większości księży "prowadzących" Caritas w swoich okręgach).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
Chciałem tylko pokazać że są instytucje które więcej dobra dla społeczeństwa czynią umiech Bo np. vieltz nie wiedział.


No to jak wyśmiewasz moją "niewiedzę" to ja bym proponował douczyć się, czym różnią się organizacje/instytucje od fundacji/akcji umiech A wtedy wróć do dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:16  
Cytuj
del

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:22  
Cytuj
Vielitz, jesteś bardzo naiwny, nie naśmiewam się z Ciebie umiech
Jak dla mnie to nadal możesz wierzyć w te szczytne cele Owsiaka, Twoja kasa Twój wybór umiech
Różnice między/pomiędzy ha,ha,ha Tu kasa i tu kasa ylko w innym opakowaniu, Rozumiesz ? Nie daj się manipulować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:26  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Vielitz, jesteś bardzo naiwny, nie naśmiewam się z Ciebie umiech
Jak dla mnie to nadal możesz wierzyć w te szczytne cele Owsiaka, Twoja kasa Twój wybór umiech
Różnice między/pomiędzy ha,ha,ha Tu kasa i tu kasa ylko w innym opakowaniu, Rozumiesz ? Nie daj się manipulować.


Przykre dla mnie jest to, że piszesz mi o manipulacji, a podstawowych rzeczy nie wiesz/nie rozumiesz i nawet Cię to nie interesuje, taka beztroska niewiedza - to jest właśnie problem w dyskusjach, tak powstają nieporozumienia.
Niestety, świat nie jest tak prosty jak Ci się wydaje, jeszcze wiele musisz poczytać i przyswoić(nie chodzi mi o strony internetowe a o książki itp.).

Czy ja napisałem, że wierzę w Owsiaka? Pisałem nie raz, że w chwili obecnej dla niego to biznes i ja to akceptuję, bo wiem jak tego typu rzeczy działają i co wymagają by działać oraz co dają społeczeństwu - tak czy siak startował z ideą, to trwa 25 lat już! Jak startował, to nie było tak różowo, kasa nie spadła mu z nieba ot tak - poczytaj może o tym i wtedy się wypowiadaj.
Także to ty nie daj się manipulować i spróbuj zebrać wszystkie fakty, a nie tylko te wygodne dla jednej ze stron (a czemu w ogóle są "strony" to już inna bajka).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 64 65 66 67 68 69 70 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »