NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 55 56 57 58 59 60 61 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 22:09  
Cytuj
Dam na WOŚP i na Caritas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 22:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Jakimi faktami manipulują?



Np. ten mem Mirka. Hejt w internecie. Sam masz w tym udział. Skoro WOSP jest okradane to czemu nikt sie tym nie zajął. PiS 2 lata już rządzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No i wrzucaj gdzie chcesz. Tylko dlaczego tacy jak ty tak bardzo manipulują faktami by zniechęcić do WOSP?



Znowu fejk?Gdzie ja zniechęcam do WOŚP?JA tylko piszę prawde o manipulacjach Złotego Melona,o Mrowce całej i o tym że Owsik nie udostępnił ksiąg rachunkowych.Dlaczego przegrał z Matka Kurka?Odpowioedz mi na to?


Fejk. Ty piszesz kolejny fejk. Piszesz prawdę o manipulacjach? Co robi władza skoro takie umysły jak ty piszą prawdę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 11:32  
Cytuj
Przeczytaj sobie wyrok Sadu w sprawie Owsik versus Matka Kurka.Moze cos ci w łepetynie zaświeci rybkoumiechPowinieneć zrobić specjalizacje jako płatny fakemastergood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 11:57  
Cytuj
Został ukarany za obrażenie a uniewinniony z innych co nie oznacza ,że to co wypisuje jest prawda nie ma tam słowa o tym ,że to prawda.
CYTAT
Sąd stanął jednak w obronie działań WOŚP:
Wracając do ocenianych przez oskarżonego faktów, a więc transakcji zawieranych pomiędzy Fundacją a spółkami Złoty Melon oraz Mrówka Cała oraz różnicy bilansowej pomiędzy kwotą zebraną a kwotą wydatkowaną należy podkreślić, że dla obiektywnego obserwatora życia publicznego są to zjawiska uzasadnione zarówno z ekonomicznego, jak i organizacyjnego puntu widzenia. Jest bowiem oczywiste, że tak duże przedsięwzięcie logistyczne jak organizacja kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz prowadzenie bieżącej działalności statutowej Fundacji wymaga zaangażowania odpowiednich środków finansowych oraz korzystania ze specjalistycznych usług podmiotów zewnętrznych
— czytamy.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 11:57  
Cytuj
Został ukarany za obrażenie a uniewinniony z innych co nie oznacza ,że to co wypisuje jest prawda nie ma tam słowa o tym ,że to prawda.
CYTAT
Sąd stanął jednak w obronie działań WOŚP:
Wracając do ocenianych przez oskarżonego faktów, a więc transakcji zawieranych pomiędzy Fundacją a spółkami Złoty Melon oraz Mrówka Cała oraz różnicy bilansowej pomiędzy kwotą zebraną a kwotą wydatkowaną należy podkreślić, że dla obiektywnego obserwatora życia publicznego są to zjawiska uzasadnione zarówno z ekonomicznego, jak i organizacyjnego puntu widzenia. Jest bowiem oczywiste, że tak duże przedsięwzięcie logistyczne jak organizacja kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz prowadzenie bieżącej działalności statutowej Fundacji wymaga zaangażowania odpowiednich środków finansowych oraz korzystania ze specjalistycznych usług podmiotów zewnętrznych
— czytamy.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakimi faktami manipulują?



Np. ten mem Mirka. Hejt w internecie. Sam masz w tym udział. Skoro WOSP jest okradane to czemu nikt sie tym nie zajął. PiS 2 lata już rządzi.


Nie jest okradane ...

a czy Kijowski okradł KOD?
czy tylko wystawił legalny dokument zwany fakturą?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:43  
Cytuj
CYTAT (rsta)
a czy Kijowski okradł KOD?

A czy to jest temat o Kijowskim i KOD-dzie czy o WOŚP?
Braklo argumentów? Mimo to wróć do tematu.
Otwórz nowy temat o Kijowskim i KOD-dzie i tam dyskutuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:56  
Cytuj
ja tu jednak widzę jakieś podobieństwa ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 13:28  
Cytuj
A ja nie i uważam, że zeszłeś z tematu bo to są dwie różne sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 13:50  
Cytuj
A po co WOSP jest powiazany z Woodstockiem?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 14:19  
Cytuj
Nie wiem po co ale wiem przez kogo ale z kijowskim nie ma żadnych powiązań.Chyba,że Ty wiesz coś czego ja nie wiem a może nawet my wszyscy nie wiemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 22:29  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uwe
uwe
uwe
Posty: 28
Dołączył: 26 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 23:17  
Cytuj
sprzet-wosp-trafil-do-szpitala szpital stalowa wola wpisac w google


A teraz Panowie i Panie Ci , którzy uważają że Wośp to przekręt idźcie do rodziców tych dzieci, którzy zostali uratowani tym sprzętem i popatrzcie im w twarz i powiedz jeden z drugim że wośp jest niepotrzebny ... a może niech wam nam podwyższa składkę zdrowotną ,osobom pracującym oczywiście i co ile kupią za to sprzętu dla dzieci a ile przepadnie w jakiejś czarnej dziurze zwanej ZUS albo NFZ !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 23:46  
Cytuj
Czy dać na WOŚP? Oczywiście że tak. Nawet nie ma nad czym się zastanawiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
A po co WOSP jest powiazany z Woodstockiem?

A jakie to na znaczenie? Woodstok w opinii tych co byli to super impreza. Przekrój wiekowy ankietowanych przeze mnie uczestników to 20-55 lat. Środowiska różne, robotnicy, studenci, nauczyciele. Opinii negatywnych wśród tych co byli - zero. Opinii negatywnych wśród tych co nie byli -100%. Wszyscy to słuchacze propagandowych mediów.
Ankietę robiłem 5 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 02:35  
Cytuj
Na festiwalach rockowych panuje specyficzny klimat. Ludzie, którzy na co dzień pracują w korporacjach, zakładają glany, ciuchy jak na korowód studencki (ostatni trend) lub koszulki ulubionych zespołów i jadą się bawić. Gama stylizacji jest naprawdę szeroka. Duża część uczestników to punki, którzy wyglądem nie odstają od osiedlowych meneli, ale na co dzień chodzą inaczej. Nieważne, czy wstęp jest za darmo, czy kosztuje 500 zł - stać ich, a takich festiwali zaliczają co najmniej kilka w roku. Ale niepokoi mnie inna kwestia. Kiedyś na koncert chodziło się głównie dla muzyki. Teraz najważniejsze, żeby się schlać do nieprzytomności i zaliczyć największy zgon. To nowe pokolenie Facebooka i Snapchatu.

Woodstock się ucywilizował i to teraz festiwal jak każdy inny. Różni się tym, że wstęp jest darmowy i to normalne, że najwięcej patologii jedzie się bawić właśnie tam. Niektórzy lubią tarzać się w błocie i jak chcecie temu zapobiec? Zamknąć kurek z deszczem?

Czy Woodstock powinien być finansowany ze środków fundacji?

Uważam, że nie i organizatorzy powinni stworzyć osobną zbiórkę na ten cel.

Oficjalnie 100% pieniędzy z finału idzie na cele statutowe (zakup sprzętu, nauka pierwszej pomocy). Jednak w ciągu roku na konto też wpływa spora suma i pytanie, ile faktycznie idzie na Woodstock.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 06:09  
Cytuj
Wszystko co piszesz wyborco jest ok, ale Woodstock niestety również jest celem statutowym.
Poczytaj Paragraf 9 Statutu WOŚP ...

CYTAT
Paragraf 9 Statutu WOŚP mówi, iż Fundacja realizuje swoje cele m.in. poprzez „skupianie wokół idei Fundacji ludzi w Polsce i poza jej granicami, w tym w szczególności młodzieży oraz przedstawicieli środowisk twórczych , intelektualnych i naukowych”.

Przystanek Woodstock jest najlepszym sposobem na skupianie wokół idei Fundacji WOŚP setek tysięcy polskiej młodzieży.
(...)

https://www.wosp.(...)onHead22

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 06:18  
Cytuj
CYTAT (rsta)

Sporo czasu(ok.7 godzinin) poświęciłeś na wyszukanie tego artykułu ale on tak naprawdę nic nie wnosi ani nie udowadnia.To jest tylko porównanie nie mające nic wspólneo z tematem.Jeden ma pieniądze ze składek a drugi ze zbiórki ogólnopolskiej.Uważam, że Kijowski nie ma nic wspólnego z WOŚP bo nawet nie wiadomo czy wrzuca do puszki a Ty brnij dalej i porównuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 06:52  
Cytuj
Zwolennicy pis strasznie mocno chcą udowodnić powiązanie Owsiaka i WOSP z polityką, opozycją, KOD i wszystkim co przeciwne PiS. WOSP zaczynało wtedy co PC i przetrwało wszystkie opcje rządzące w naszym kraju. Próby wiązania WOSP z polityką są dla mnie po prostu śmieszne. Teraz pomysł na wiązanie Owsiaka z Kijowskim. Śmieszne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 07:25  
Cytuj
Feniks, jeżeli myślisz, że czas świąteczny spędzam wyłącznie na forum to jesteś w błędzie.
mam rodzinę i z nią spędzam wolny czas, a na forum zaglądam tylko w międzyczasie.
Także Twoje dedukcje o moim siedmiogodzinnym szukaniu dla Ciebie odpowiedzi są śmieszne umiech

Nie wiążę Owsiaka z Kijowskim, bo nawet nie wiem czy się osobiście znają, ale wiele osób dostrzega coś co łączy WOŚP z polityką i KOD-em.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 09:42  
Cytuj
Zawsze wrzucałem, zawsze będę wrzucał do puszki i zawsze daję kasę moim dzieciom, żeby też nauczyły się wrzucać do puszki. Żadne teorie spiskowe wiążące WOSP z polityką czy kimkolwiek nie interesują mnie. Przez jaki szpital nie przewinął bym się to zawsze można znaleźć coś co ufundowała orkiestra i to mi wystarcza. Politycy g***** by w tym temacie zrobili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 10:06  
Cytuj
WOŚP kupuje sprzęt do szpitali, nie da się tego ukryć.
Wiele osób z tego korzysta. I to jest dobre.

Ale wspierając WOŚP niestety wspieram i Woodstock ...
I dlatego nie mogę wrzucić ...
Ale pomagam potrzebującym inaczej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Zwolennicy pis strasznie mocno chcą udowodnić powiązanie Owsiaka i WOSP z polityką, opozycją, KOD i wszystkim co przeciwne PiS. WOSP zaczynało wtedy co PC i przetrwało wszystkie opcje rządzące w naszym kraju. Próby wiązania WOSP z polityką są dla mnie po prostu śmieszne. Teraz pomysł na wiązanie Owsiaka z Kijowskim. Śmieszne.




To zobacz listę ludzi zapraszanych przez Owsiaka na Akademię sztuk Pięknych: Miecugow, Komorowski, Kondrat, Wojewódzki, Czubaszek, Stuhr. Co ich łączy? Poparcie dla KOD i nienawiść do Jarka.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 10:35  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Feniks, jeżeli myślisz, że czas świąteczny spędzam wyłącznie na forum to jesteś w błędzie.
mam rodzinę i z nią spędzam wolny czas, a na forum zaglądam tylko w międzyczasie.
Także Twoje dedukcje o moim siedmiogodzinnym szukaniu dla Ciebie odpowiedzi są śmieszne umiech

Ale coś w tym jest bo tylko winny się tłumaczy.
CYTAT (rsta)
Nie wiążę Owsiaka z Kijowskim, bo nawet nie wiem czy się osobiście znają,

Gubisz się już w swoich postach i zaprzeczasz sam sobie.Wystarczy spojrzeć parę wpisów wyżej.
CYTAT (rsta)
ja tu jednak widzę jakieś podobieństwa ...

Widzę,że nie odpuszczsz i brniesz dalej.Prawda musi być po twojej stronie.
CYTAT (rsta)
ale wiele osób dostrzega coś co łączy WOŚP z polityką i KOD-em.

Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 55 56 57 58 59 60 61 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »